Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) tomee007007


tomee007007
őstag

Lord of Portals ingyenes ma Samsung Appson, ha valakit érdekel...valamilyen heretic/hexen klónnak tűnik...

(#9302) saelin válasza Sirandrish (#9295) üzenetére


saelin
veterán

Én próbáltam a tabomon n64 emut és sebességben jó volt, de voltak grafikai bugok, ami már az emulációnak köszönhető. Mupen64-el próbáltam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9303) DrJaka válasza tomee007007 (#9301) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Samsung Apps-on a napi akciókat a telefonomban hol kéne látnom, vagy honnan kéne értesülnöm róla?
Amazon Appstoreban ugye le van tisztulva a dolog egyből kidobja a napi free appot, de a Samsung Apps-nál ez hogy van?

Huawei Mate 20 prO

(#9304) fdisk


fdisk
őstag

Tudnátok olyan játékot ajánlani mint pl. Might & Magic v Settlers stb.
Tehát vmiféle építkezős,stratégiai játék kellene nekem.

Minimális IAP lehet benne. :)

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#9305) Bozek válasza fdisk (#9304) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk a Townsmen.

Más: 50%-os akció a Galaxy On Fire 2 IAP vásárlásaira. Engem mondjuk már nem érint, mert megvettem a Valkyrie és a Supernova kiegészítőt egyben. :)

[ Szerkesztve ]

(#9306) csibu99


csibu99
tag

Játszik még valaki a Star Wars Assault Team-mel? Milyen csapatotok van?
Nekem 10. szintű a profilom eddig 4 zöld 9-11. szintű kártyám van:
Han Solo, Csubakka, R2D2, Terentatek.
Illetve terveek összehozni egy teljes vuki sereget.

Korábban olvastam hogy egyes játékoknállehet idő-állítással trükközve többet játszani és nem kell megvárni míg feltöltődik az energia. Az működhet itt is? Mi ennek a pontos menete (tabletem már rootolva van)?

Filmes blogom: http://camera-obscura-csibu.tumblr.com/

(#9307) Balathruin válasza csibu99 (#9306) üzenetére


Balathruin
veterán

Az idő átállítás az nagyjából annyi, hogy a beállításokban kikapcsolod az automatát és beállítod magadnak amire akarod.

(#9308) fdisk válasza Bozek (#9305) üzenetére


fdisk
őstag

Ránéztem.
Az első amivel fogadott a játék,egy rohadt nagy reklám. :D
Csak pénzért lehet eltüntetni.
Azonnal töröltem is a játékot.
Én az iap-ot nem így képzeltem el. :N
Mindenesetre köszi.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#9309) Bozek válasza fdisk (#9308) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van belőle fizetős változat, abban nincs reklám az elején. Én az ingyeneset nem próbáltam amúgy.

(#9310) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van olyan horgász játék ami a békés horgászatot jeleníti meg?
Tehát mittomén valami Ponty horgászat?

Egyébként más horgászjáték is érdekel, ha tudtok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9311) gergom91 válasza fdisk (#9308) üzenetére


gergom91
tag

Én is kipróbáltam, tényleg idegesítő hogy a képernyő teteje egy nagy reklám, amit a 400 forintos eredeti változat segítségével el lehetne tüntetni. Nem nagy összeg, de a játék se annyira jó, hogy megérje. A vicces, hogy a játékon belül a nagy reklám mellé néha előjön egy értesítés, hogy 10 másodperc múlva feldob egy teljesképernyős reklámot is, amit az igazi pénzből vehető respect vagy milyen pontért eltüntethetek... :U
Egy jóféle settlersnek nagyon örülnék persze IAP nélkül. :)

(#9312) fdisk válasza gergom91 (#9311) üzenetére


fdisk
őstag

Ha pedig így van ahogy írtad,akkor még nagyobb f.szág az egész játék.
Mi jogon dob fel egy reklámot,ha már 1x fizettem a reklámmentességért. :F

No igen.Settlers jöhetne droidra végre. :K
Iap-al nincs nagy bajom,csak ne szaladjon el a ló a készítőkkel.
Minimális pénzt hajlandó vok fizetni,(ezzel is támogatva a munkájukat),de ne úgy ,h kb. minden fejlesztést csak szinte pénzért vehessen meg az ember.
Na azt nem szeretem. :(

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#9313) batai15


batai15
félisten

Tudnátok pár játékot mondano amivel pár percre el tudom ütni az időt?

(#9314) xenom0rph válasza batai15 (#9313) üzenetére


xenom0rph
őstag

Play - játékok - legjobb ingyenes /legjobb új ingyenes

halahala

(#9315) ollie válasza batai15 (#9313) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

nem

;]

[ Szerkesztve ]

***

(#9316) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Samsung Apps-on a napi akciókat a telefonomban hol kéne látnom, vagy honnan kéne értesülnöm róla?

Amazon Appstoreban ugye le van tisztulva a dolog egyből kidobja a napi free appot, de a Samsung Apps-nál ez hogy van?

Huawei Mate 20 prO

(#9317) batai15 válasza ollie (#9315) üzenetére


batai15
félisten

Kösz.-

(#9318) Ereshkigal válasza csibu99 (#9306) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Én igen.
A csapatom: Luke Skywalker, Ferocious Katarn, Terentatek Mauler, Leia Organa. T4-ben vannak, 13-15-ös szint körül (T4-ben 25 a maximum).
Én nem próbáltam trükközni az energia visszatöltéssel. Egyébként vannak érdekes dolgok ezzel kapcsolatban: olvasgattam kicsit, van akinek 8 perc alatt tölt vissza egyet, másnak 6 (pl. nekem is ennyi), és volt olyan, akinél 4. Olyat is olvastam, hogy valakinek az aréna csak 1 energy-be kerül... Vannak még bugok.

(#9319) csibu99 válasza Ereshkigal (#9318) üzenetére


csibu99
tag

Nekem 4 perc alatt tölt vissza 1 energia. :D
Most végeztem Kashyyk területével és már megvan nekem is Luke meg Leia, bár ők még nem zöldek.
A sima óra-visszaállítás nálam nem működött. Az aréna viszont 4 energiába kerül - szerintem nem éri meg... vagy igen? Csak egyszer voltam...

Filmes blogom: http://camera-obscura-csibu.tumblr.com/

(#9320) Ereshkigal válasza csibu99 (#9319) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Elmehetsz akkor a fenébe. :P

Arénázni nem éri meg, csak feltápolt karakterekkel. Az elején biztosan nyernél néhány meccset, de aztán elbuknád, amit összeszedtél.

(#9321) tomee007007 válasza DrJaka (#9303) üzenetére


tomee007007
őstag

"A nap kedvezményei"-nél van...
Abszult nincs egyébként összehangolva a Samsung Apps, én 3 különböző készüléken (Note II, Note 10.1, Galaxy Young) nézem az appokat, de különböző a kínálat...
Sőt, ha pl megveszek a Note II-re mondjuk egy gameloftos játékot, azt nem tudom telepíteni a Note 10.1-re.

(#9322) Bozek válasza tomee007007 (#9321) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Samsung ezt is elb*szta akkor. :D

(#9323) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amazonon egy Courli nevezetű platformjáték ingyenes ma, egész jóm kipróbáltam.

***

(#9324) nextman válasza fery02 (#9288) üzenetére


nextman
aktív tag

En a Dungeon Hunter 4-et tolom kontrollerrel, ez pl. nagyon jol iranyithato.

(#9325) F-ECT$ válasza Balathruin (#9277) üzenetére


F-ECT$
titán

RR3 grafikája igazodik a hardverhez, egy gyengébb gépen eleve kisebb részletességgel fut.

Dive ever, work never.

(#9326) Sirandrish válasza nextman (#9324) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen controllerrel?
Tudnád linkelni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9327) nextman válasza Sirandrish (#9326) üzenetére


nextman
aktív tag

http://www.geekbuying.com/item/NEW-Wireless-Bluetooth-Gamepad-for-Android---iOS-Cell-Phone--Tablet-PC--Mini-PC--TV-BOX-318373.html

Ez meg szerintem a Moga koppintasa.

(#9328) Sirandrish válasza nextman (#9327) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez milyen kemény...láttam egy videóban már korábban, de nem nagyon tudtam hova tenni.
Rengeteg játék igényelné..legalábbis nálam, de egyelőre még várok vele..előbb billentyűzetes tokot akarok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9329) nextman válasza Sirandrish (#9328) üzenetére


nextman
aktív tag

Nekem kifejezetten egy ilyen volt a vagyam, van egy androidos stickem a tv-n, a kontrollerrel meg tolom a jatekot, olyan mint egy konzol, csak persze android alatt. Nincs annyira kihegyezve a jatekra, mint a konzolok persze, nem minden jatek tamogatja, de azert playen akad boven. Koltsege meg baratibb.
Es mellette egy teljes erteku android, lehet bongeszni, levelezni.

Ilyennek kellene egy okos tv-nek lennie.

(#9330) fdisk válasza nextman (#9327) üzenetére


fdisk
őstag

És milyen a kontroller?
Van már vmi tapasztalat vele?
Mert jó rég óta gondolkozom én egy kontroller beszerzésén.
Moga pro-t néztem ki,de rohadt drága. :((
Ennek azért barátságosabb az ára.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#9331) Sirandrish válasza nextman (#9329) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért amit linkeltél az 10k körül van..a tabletem volt 30..
40ért már X360 vagy PS3 lehetne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9332) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Runbot

UPDATED - fixed the crash bug affecting certain devices with PowerVR graphics chips. Thank you for your patience, and sorry for the inconvenience!
A stunning 3-D infinite runner where you're RunBot, an advanced robotic weapon system. You've rejected your protocol as a killing machine and now you've made a brave dash for freedom – you won’t let laser towers, drone attacks, or obstacles slow you down!
As RunBot, you'll have to run, race, flip and fly around a never-ending and always changing series of obstacles. Whether it's evading energy panels to leaping land mines, escaping to freedom is never easy.
"Stunning in 3D as every background element is wonderfully detailed." - Touch Arcade
"Addictive and always changing, RunBot is great for quick bursts of fun..." - MacLife
"If you’re a fan of infinite runners...then you will want to check out RunBot." - AppAdvice
= FEATURES =
• FREE TO PLAY
• Awesome freerunning moves – use Parkour-style jumps to dodge around obstacles, mines, and plasma turrets.
• Stunning graphics – race RunBot through a futuristic city in time to a pumping fast-paced soundtrack.
• Tilt ‘n Touch game play – swipe the screen to guide RunBot while he runs, then tilt your device to move in flying Jetpack mode!
• Upgrade your Tech – collect battery cells and power cores to upgrade RunBot’s arsenal and armor!
• Competitive play - run past your buddies' high scores in the game and become the top runner!

(#9333) Vikthor válasza Maxtreme (#9201) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ez még mindig not eligible... :(((

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#9334) Maxtreme válasza Vikthor (#9333) üzenetére


Maxtreme
addikt

Aha, elvileg még mindig csak ruszki van belőle. :((

(#9335) Silent77 válasza Maxtreme (#9332) üzenetére


Silent77
veterán

Egész jó. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9336) fery02 válasza nextman (#9324) üzenetére


fery02
addikt

Ez nagyon ilyen elvont játéknak tűnik így képekből, de azért köszi! :)

(#9337) Tidzsimon válasza Sirandrish (#9331) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Így oldottam meg. ócsó és jól használható.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#9338) nextman válasza fdisk (#9330) üzenetére


nextman
aktív tag

A kontroller tok jo, jol mukodik, ami idegesit, hogy eleg sokszor megszakad a bluetooth, ilyenkor ki-be kapcsolom, es megy tovabb a jatek. Ezt leszamitva tokeletes. Lehet persze, hogy a moga jobb es tobb jatek tamogatja.
Playen kifejezetten oda van irva a jatekokhoz, hogy tamogatjak a moga kontrollert, szoval a moga az alap, de ez sokkal olcsobb.
Masik kolleganak uzenem, ha rakeres playen, arra, hogy moga, mar akkor egy csomo ilyen jatekot kilistaz, ami a kontrollert tamogatja.
Meg masikabb kolleganak meg azt uzenem, az altalam belinkelt kontroller nem 10k, hanem kb. 6. Ez a 40-tol sokkal kevesebb, nem ertettem ezt az osszehasonlitast.

A DH4 pedig Diablo jellegu jatek, nem elvont, hat ez a stilus. Aki a diablot szerette, ezt is fogja szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9339) Ochocinco46


Ochocinco46
aktív tag

üdv, real racing 3-al játszom már egy ideje, de elakadtam. Túl sok sisakot kéne már szerezni a kövi autóhoz. Aki "ért hozzá" legyenszíves írjon rám! ;)

(#9340) fdisk válasza nextman (#9338) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi a választ.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#9341) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Amazonon lehet úgy alkalmazást vásárolni hogy nem töltöm le?

(#9342) Oldman2 válasza AeSDé Team (#9341) üzenetére


Oldman2
veterán

Lehet. A weben keresztül.

Ilyenkor az adott app, megvásárolt status-ba vált, amiket később az Amazon Appstore alkalmazásban bármikor le tudsz tölteni.

(#9343) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Megérkezett a play-re a The Walking Dead: Season One.

(#9344) Sirandrish válasza mustang08 (#9343) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ezzel letesztelem a tabletet...bár lehet ez már sok lesz neki :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9345) tomee007007


tomee007007
őstag

House of Hell leárazás a klasszikus kaland-játék-kockázat rajongóknak:)

(#9346) fdisk válasza mustang08 (#9343) üzenetére


fdisk
őstag

Jesszus , 1.3 giga. :Y

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#9347) Cseri0058 válasza mustang08 (#9343) üzenetére


Cseri0058
őstag

Van benne magyar felirat?

(#9348) Silent77 válasza Cseri0058 (#9347) üzenetére


Silent77
veterán

Nincs.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#9349) Sirandrish válasza Sirandrish (#9344) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh..simán megy és elég jónak is néz ki :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9350) fdisk válasza Sirandrish (#9349) üzenetére


fdisk
őstag

+1

Kissé nagy a mérete,de jó a grafikája legalább. :)
Nálam (is) szépen fut.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.