Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) maroskah válasza fery02 (#9600) üzenetére


maroskah
aktív tag

Teszek egy próbát a fejlesztőknél, aztán meglátjuk. Utána lehetne menni a magyarítás fejlesztőkhöz, de az már az egyszerűbb.
De nem valószínű hiszen más nyelvek sincsenek benne csak angol, ha jól emlékszem. Ennyi erővel a németek, az oroszok vagy bárki más is kérhetné.:) Szerintem bőven jó lenne egy külső app, ami átírja a fájlt az adott nyelvre, ha beállítjuk.:)

[ Szerkesztve ]

(#9602) perempe


perempe
addikt

mindenki a 3x3-as betűkből szavakat összeolvasó játékot nyomja. mi a címe?

köszönöm a választ.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#9603) Bozek válasza perempe (#9602) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig elég egyszerű neve van. :)

Szókereső

[ Szerkesztve ]

(#9604) perge666 válasza fery02 (#9600) üzenetére


perge666
veterán

Erre a magyarításra idővel lehet lesz jelentkező. :K

(#9605) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Enigmo: Explore

A zen-inducing, art deco puzzle adventure game. Experiment, learn, explore, and solve challenging physics puzzles with a virtually infinite number of possible solutions.
- Advanced Physics System — Solve complex physics puzzles using your streamlined toolbox any way that you see fit. The solution to a puzzle is only as complicated as you make it.
- Beautiful Art Deco Visuals — The puzzles may be complicated, but that doesn't mean they can't be beautiful architectural wonders rendered with an advanced graphics system and designed in a unique Art Deco style.
- Innovative Touch Controls — Simply drag and drop an item from your toolbox into the world, and then use the flexible item handles to carefully position your tools into exactly the right place.
- Dynamic Soundscapes of the World's Wonders — Each environment is themed after a one of the Natural Wonders of the World, and as you play you'll be absorbed into a dynamic soundscape of that wonder, enhanced by the rhythmic audio of your devious puzzle-solving machinations.

PlayStore

(#9606) tankraid


tankraid
aktív tag

Tud valaki arra módszert, hogy a PC-s meg a droidos Baldurs Gate mentést oda vissza használhassam?

(#9607) perempe válasza Bozek (#9603) üzenetére


perempe
addikt

köszönöm.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#9608) ollie válasza tankraid (#9606) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáltad már sima másolással?

***

(#9609) tankraid válasza ollie (#9608) üzenetére


tankraid
aktív tag

hát droidon nincs dokumentumok könyvtár szóval nem tudom hova kellene meg nem hiszem hogy pc-s kompatibilis lenne a droidossal.....

(#9610) fery02 válasza maroskah (#9601) üzenetére


fery02
addikt

Közben én is rájuk írtam, még a tegnap este folyamán. Nem sokkal az akkor írt hozzászólásom után. :)
Én nem a fejlesztőkre írtam, hanem a magyarítást készítőkre.
Majd meglátjuk mi lesz, sok mindenre nem szabad számítani, de próbálkozást megér.

Abban kell bízni, hogy lehet a németek, oroszok, stb... is ugyanúgy vannak, mint most mi és elkövetkezendő játékfrissítéseknél belekerül az érdeklődő országok nagy részének a már kész PC-s lokalizációja az androidos verzióba. :)

[ Szerkesztve ]

(#9611) maroskah válasza fery02 (#9610) üzenetére


maroskah
aktív tag

Küldtem nekik egy levelet, bár csak a rendes Telltale Games supportnak, ugyanis semmi androidra vagy mobilra specializált e-mail címet nem találtam. Az alkalmazásnál is csak az oldaluk van kirakva. Na de mindegy, majd meglátjuk mit válaszolnak.:)

(#9612) dzsidzsas válasza fery02 (#9600) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Én mindig a bal felsőre kattintok, ennyi idő alatt nem értem meg. Próbáltam másokra is, de a story nem változott meg. Úgyláttam lineáris, csak a karaktereknél szerezhetsz némi szimpátiát, vagy utálatott. Késöbb ez lehet változik.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#9613) raziel01


raziel01
veterán

Brkoen Sword 250ft.

(#9614) fery02 válasza maroskah (#9611) üzenetére


fery02
addikt

Én most kaptam meg a válaszomat egy fél órája a magyarítást készítőktől.
Az jött amire sajnos számítottam, "nem hiszem hogy sikerülne bármi is" típusú lerázós e-mail.

Valószínűleg félreértett, mert úgy tűnik úgy értette, hogy nekik kellene megcsinálniuk, pedig direkt írtam, hogy összedolgozva a fejlesztőkkel meg lehetne próbálni a dolgot.

Ezek után viszont, ha alapból így állnak hozzá nem fogok további levelezéseket intézni, kíváncsian várom, hogy neked mit válaszolnak a fejlesztők és a végén még talán összejöhetne olyan, hogy a magyarítást készítők beleegyezésével, elküldhetnénk a fejlesztőknek a lokalizációs fájlokat.

De egyelőre sajnos úgy néz ki a dolog, hogy továbbra is PC-n kell majd ezt játszania a nem profi angolosoknak.

dzsidzsas: "Én mindig a bal felsőre kattintok"... erre inkább nem is reagálok. :)

[ Szerkesztve ]

(#9615) ollie válasza fery02 (#9614) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én továbbmegyek. Nulla esélye van, hogy sikerüljön.

***

(#9616) Poiro7


Poiro7
aktív tag

A Bird’s Town-hoz hasonlatos játék létezik androidra?

(#9617) Inarus


Inarus
addikt

(#9618) fery02 válasza ollie (#9615) üzenetére


fery02
addikt

Már csak azért is, mert nem befejezett játékról lévén szó, folyamatosan jönnek hozzá még az epizódok, amihez mindig hozzáadni a különféle hobbi lokalizációkat sokszor kényelmetlenségeket idézne.

Meg ugye arra sincs garancia, hogy a további epizódokhoz készülni fog fordítás és akkor a fejlesztők ott állnának egy részben lokalizált játékkal.

Igazad van, kár ezt erőltetni. PC-n kell ezt játszani.

(#9619) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok!
Van egy játék, amit le szeretnék tölteni a play-ről, de nem kompatibilis az én telómmal. Megvan már az apk-ja, de sehogy sem megy fel. Ha a micro sd kártya csatolva van, akkor nem tudja telepíteni. Ha leválasztom, akkor meg azt írja, h külső tárhely is kell neki...valakinek ötlete?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#9620) Silverr válasza tonyqa23 (#9619) üzenetére


Silverr
aktív tag

Talán nem véletlenül nem kompatibilis, nem gondolod :F

(#9621) raziel01 válasza tonyqa23 (#9619) üzenetére


raziel01
veterán

Okkal nem kompatibilis. Nevet még véletlenül se írd ki.
Gondolom az intel nem tetszik neki.

(#9622) San398 válasza Poiro7 (#9616) üzenetére


San398
őstag

Van egy pár: [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#9623) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Angry birdsben ha a gyerek ilyen plusz csúzlikat meg minden fajta sz...rt összevásárol a játékban az nekem pénzbe fog kerülni???

(#9624) raziel01 válasza korcsillio (#9623) üzenetére


raziel01
veterán

Jelszó nélkül nem tud vásárolni. Ha meg tudja a google jelszavad akkor nincs miről beszélni.

(#9625) korcsillio válasza raziel01 (#9624) üzenetére


korcsillio
őstag

Nem volt beállítva hogy kérjen jelszót :(.Ha nincs megadva bankkártya akkor nem lehet gond igaz?Vagy telefonszámlához is hozzá adják?

[ Szerkesztve ]

(#9626) maroskah válasza fery02 (#9618) üzenetére


maroskah
aktív tag

Ehhez már nem jön több rész. Az már Season 2 lesz.:D

(#9627) aizen92 válasza korcsillio (#9625) üzenetére


aizen92
addikt

bankkártya kell, anélkül nem enged semmit vásárolni!
ha nincs összefűzve, akkor még annyira figyelj, hogy a bankkártyádat ne kaparintsa meg, mert a kártyáról le lehet szedni ugye a számkódot és a hátán lévő 3jegyű számot ami elég a párosításra és a pénz leszedésére!
amúgy telefonszámlára nem tud vásárolni!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#9628) raziel01 válasza aizen92 (#9627) üzenetére


raziel01
veterán

Google jelszó nélkül továbbra sem tud vásárolni.

(#9629) Peat;) válasza raziel01 (#9628) üzenetére


Peat;)
veterán

Ki lehet kapcsolni a jelszókérést asszem (persze a jelszó ismeretével lehet beállítást változtatni), csak épp hülyeség, még egy telefonos elhagyás is komoly következményekkel járhatna így.

[ Szerkesztve ]

(#9630) Bozek válasza Peat;) (#9629) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én kikapcsoltam, mivel webkártyával fizetek, arról meg vásárolgathat, ha nincs rajta pénz. Amúgy is, mire megy vele? Neki attól nem lesz jobb, mert csak a beállított Google fiókkal tudja leszedni az alkalmazásokat, ahhoz meg nem fogja tudni a jelszót.

(#9631) korcsillio válasza aizen92 (#9627) üzenetére


korcsillio
őstag

Megnyugodtam.
2éves a gyerköc egyébként csak megkaparintotta a telefont és mire észbe kaptam már késö volt :B

(#9632) maroskah válasza fery02 (#9614) üzenetére


maroskah
aktív tag

Na a fejlesztőknek sem tetszik az ötlet, hogy beültessenek az eredeti játékba bármilyen más nyelvet, ezért terveink szerint hamarosan elkezdünk egy külső appot, amivel majd lehet állítani a nyelvet. :)

(#9633) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Milyen hosszú egyébként a TWD Episode 1?
Kb. hány óra játékidő van benne?

SPOILER

Hershel házában vagyok.

(#9634) Bencexx válasza Fitzgerald (#9633) üzenetére


Bencexx
csendes tag

Még nagyon az elején vagy :) Epizódonként kb. másfél óra. Én a hétvégén pörgettem ki, és el kell mondani, hogy az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam!

(#9635) motoflug válasza albinolynx (#9594) üzenetére


motoflug
őstag

Evertales.

(#9636) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na, itt a nap híre.

X-Com: Enemy Unknown, valószínűleg napokon belül!

Lassan csak befutnak a tavalyi év legjobb játékai droidra is.

[ Szerkesztve ]

(#9637) Fitzgerald válasza Bencexx (#9634) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Köszi! Nekiugrok ma este én is, remélem azért kicsit jobban el tudom nyújtani a játékidőt.

(#9638) aizen92 válasza Fitzgerald (#9636) üzenetére


aizen92
addikt

pont egy pár napja sóvárogtam utána! Walking dead, és most ez! :R

Csak ugye megint min 1 évet kellett várni ugye...... :(((

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#9639) #79621120


#79621120
törölt tag

Honnan érdemesebb a Cut the Rope és a Doodle God / Devil sorozatokat megvásárolni ? Google Play vagy az Amazon ?

(#9640) ollie válasza #79621120 (#9639) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem Google Play.

***

(#9641) Darth_Revan válasza Fitzgerald (#9636) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Remélem a grafikán picit tuningoltak, az iOS verzió elég tré ezen a téren.

Mellesleg a grafikán és irányításon kívül van jelentős eltérés a PC-s verzióhoz képest?

(#9642) Fitzgerald válasza Darth_Revan (#9641) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Kevesebb map van mint PC-n. Kb. ennyi.

(#9643) Darth_Revan válasza Fitzgerald (#9642) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tehát akkor nem portolták át a teljes single részt...köszi.

(#9644) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok nekem jó logikai játékokat ajánlani. Köszönöm

(#9645) #53932800 válasza vadasz70 (#9644) üzenetére


#53932800
törölt tag

Cut The Rope sorozat,Where's my water?,The Room,The Room Two,Where's my perry?,World of Goo,God of Light,Where's my Mickey?,

(#9646) ollie válasza vadasz70 (#9644) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Quell
Greedy Spiders
Gesundheit
Pixel Defenders Puzzle
Incredipede
Bridge Constructor
Joining Hands
Pudding Monsters

A legtöbből több rész is van.

[ Szerkesztve ]

***

(#9647) pocokxx válasza vadasz70 (#9644) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Esetleg még:
- Strata
- Kami
- Division Cell
- Cogs
- Lyne
- Tangled.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9648) AeSDé Team válasza vadasz70 (#9644) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Ha nagyon logikai kell akkor: Egércsapda
Nagyon idegesítő játék :D

(#9649) Sanyi.mTs válasza ollie (#9640) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

és azok közül is szerintem csak a HD-ket: cut the rope-ból csak a time travel és a pudding mosnters akciós. [link]

(#9650) MurdR


MurdR
veterán

Végre rákattantam valamire a World at arms óta: 2048.
Rohadtul tetszik. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.