Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) raziel01 válasza bendercat (#8400) üzenetére


raziel01
veterán

Nővérem gyereke örülni fog. :)
Ránézünk, köszi. :C

(#8402) gyulab77 válasza Roxkex (#8397) üzenetére


gyulab77
újonc

Köszönöm! :)

(#8403) gyulab77 válasza jonnyjoker01 (#8399) üzenetére


gyulab77
újonc

Köszi ez nagy segítség volt. Holnap vagy holnapután teszek fel egy frissítést, remélhetőleg az már megoldja a problémát. :)

(#8404) c12v válasza bendercat (#8400) üzenetére


c12v
csendes tag

A gyereknek tetszik :)

(#8405) bendercat válasza c12v (#8404) üzenetére


bendercat
újonc

Örülök neki :)

Én a saját 3 ill. 13 éves gyerekeimmel teszteltettem a játékot, de mindkettőjüknek tetszett. Ment ill. most is megy a versengés, hogy ki rakhatja ki az új állatokat :) A háttérben már készülőben van egy kb. 2x ennyi jószágot felvonultató változat.

(#8406) bendercat válasza raziel01 (#8401) üzenetére


bendercat
újonc

Én is köszönöm a tesztet! :)

(#8407) jonnyjoker01 válasza gyulab77 (#8403) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én köszönöm :)

Üdv. Johnny

(#8408) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez a Flappy Bird tényleg egy undorító játék haha...úgy megverném azt a gyereket, aki írta. :)

(#8409) 7Sony7 válasza looser (#5417) üzenetére


7Sony7
addikt

Szia! Kipróbáltam,nagyon jó, de már az elején elakadtam. A Walley: Target run Medium -pályán nem tudom felszedni mindet. Nincs erre valami tutorial? Neked sikerült? Ha felveszem az elsőt, nem tudok már visszakanyarodni a másodikhoz.

-

(#8410) Ace owner válasza Fitzgerald (#8408) üzenetére


Ace owner
addikt

Elvittem 34ig. Amúgy nálam az a titka hogy nem szabad koncentrálni rá mert ha csak reflexbol csinálom sokkal jobban megy.. :-)

Galaxy Fold 4

(#8411) BigBlue69 válasza Ace owner (#8410) üzenetére


BigBlue69
őstag

34? Ugyan. 114 :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#8412) Fitzgerald válasza Ace owner (#8410) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem 6 volt a rekordom. 10 perc után akkora lett a fejem, hogy töröltem. :)

(#8413) San398 válasza bendercat (#8400) üzenetére


San398
őstag

Jó kis játék, köszi. :K

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#8414) Ace owner válasza BigBlue69 (#8411) üzenetére


Ace owner
addikt

Anyagi megfontolásból inkább lealltam és csak néha eloveszem.

Galaxy Fold 4

(#8415) bendercat válasza San398 (#8413) üzenetére


bendercat
újonc

Szívesen, örülök, hogy tetszik :)

(#8416) james001 válasza Fitzgerald (#8408) üzenetére


james001
veterán

Én amikor először kijött játszottam vele kb. 5 percet,aztán töröltem a pics*ba,mert nagyon felidegesített... Kb. 8at csináltam amúgy :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#8417) fdisk válasza fery02 (#8388) üzenetére


fdisk
őstag

Gyere át ide.
Itt vannak függők. :DDD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#8418) #13110016


#13110016
törölt tag

Valaki megtudná mondani, hogy ebben a videóban, 00:36-nál melyik játék fut?

[link]

(#8419) FZsolt15 válasza #13110016 (#8418) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

(#8420) #13110016 válasza FZsolt15 (#8419) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ezer hálám! :R :R

(#8421) jozso1989


jozso1989
őstag

Worms Armageddonban a hangok másnál is bugosak?? Zene van, meg a lövés hangja, de más nem nagyon... a kukacok néha megmukkannak és ennyi. Mozgáshangjuk pl. nincs. :/

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#8422) fery02 válasza fdisk (#8417) üzenetére


fery02
addikt

Ó hálás köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

(#8423) Bavid


Bavid
senior tag

Optical Inquisitor 17+ poén kis játék, én rákattantam. figyelem csak első pár pálya ingyenes aztán 1 dollár!

(#8424) 5381 válasza Bavid (#8423) üzenetére


5381
aktív tag

Jók ezek a fekete emberkés játékok. Az ingyenes részeken gyorsan végigszaladtam, jó a story és jók a megoldások :)

(#8425) oleeg válasza bendercat (#8400) üzenetére


oleeg
tag

KÖSZÖNJÜK!

(#8426) Flind


Flind
senior tag

Van itt valaki aktív Blitz Brigade játékos? Én mostanában egészen függő lettem. Kb. olyan mint a TF2 telefonra. Megéri megnézni, és ki is próbálni ha van rá 1.1GB szabad helyetek. :K

[ Szerkesztve ]

(#8427) Beni97


Beni97
őstag

Szerintetek dungeon hunter 4ben melyik a legjobb karakter? Csak mert blademasterrel tdmbe meg ffa ba siman kinyirnak még a kisebb szintüek is.

(#8428) Flind válasza Beni97 (#8427) üzenetére


Flind
senior tag

Mindegyik másban jó, szerintem nem lehet legjobbat kijelenteni. Attól függ hogy szeretsz harcolni. Én speciale íjász vagyok, de van egy ninja accountom is, azt is szeretem, csak ezt előbb kezdtem.

(#8429) Beni97 válasza Flind (#8428) üzenetére


Beni97
őstag

Nekem a távolsági harcosok nem annyira jönnek be de mégis olyan erősnek látszanak.
Am. köszi a választ.

(#8430) #53932800 válasza Flind (#8426) üzenetére


#53932800
törölt tag

Én :R

(#8431) bendercat válasza oleeg (#8425) üzenetére


bendercat
újonc

Nagyon szívesen, örülök neki, hogy kezdik/kezditek szedegetni: nekem ez legalább akkora öröm! :)
Közben készítem a bővebb verziót is, reményeim szerint pár héten belül az is meglesz. Tegnap már beizzítottam benne 5 db új tengeri állatot :) Amikor majd sikerül azt is közzétenni a Play-en, majd frissítem a jelenlegi alap játékot is néhány állattal + egy üzenettel, hogy elérhető a Pro verzió.

(#8432) #53932800 válasza bendercat (#8431) üzenetére


#53932800
törölt tag

Mennyibe fog fájni a PRO Verzió?:) :R

(#8433) Flind válasza #53932800 (#8430) üzenetére


Flind
senior tag

Jaj de jó, azthittem nem lesz senki. Remélem más is van, ha lennénk úgy négyen-öten érdemes lenne annak is egy topic, meg multi bajnokságok. Csak mert olyan jó kibeszélni ezeket a játékokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#8434) bendercat válasza #53932800 (#8432) üzenetére


bendercat
újonc

Az is ingyenes lesz, mivel Magyarországról nem lehet fizetős programokat feltenni a Google Playre.
Egyedül az megengedett, hogy a program reklámokat mutasson - így a főmenü egy olyan helyére, ahol nem takar semmit, tervezek kitenni majd reklámokat. Nem szívesen, mert sokkal jobb lenne 2-300 Ft-ért feltenni az ilyen kis progikat, de ha nem lehet, akkor sajnos nem lehet..
Azért tettem fel egy "sima" verziót is, hogy akinek a reklámos verzió nem elfogadható kompromisszum, az is tudjon enélküli változattal is játszani.

(#8435) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Ezt ismeritek?
Egész jó kis td játék, szép grafikával.

Total Defense 3D

Total Defense 3D brings a whole new level of action to Android defense games. This state of the art strategy will unleash a cascade of new RTS and RPG features as you drown in the intensive battles across the unknown universe! Combat & conquer planets, raise towers and erase alien monuments, repel enemy legions, advance technologies, mine resources and even destroy enemy passageways – adopt your own strategy!
Lead the rebellion! Discover the dangers of faraway galaxies and face the armies of the evil Emperor in more than twenty epic missions, inspired by the gems of the space opera genre!
GET READY FOR:
★ STUNNING 3D – amazing graphics & free camera view as you’ve never seen before in defense games
★ TERRAMORPHING – bomb bridges, destroy monuments, block passages for maximum tactical advantage
★ ENGAGING GAMEPLAY – multiple weaponry and technologies to build and upgrade
★ ACTION & RTS – intensive battles in three terrains for ultimate TD experience
★ 3 DIFFICULTY MODES appealing to both casual and hardcore gamers
★ FUTURISTIC SOUNDTRACK to amplify your sci-fi gaming experience
The future of the galaxy is in YOUR hands! Get Total Defense 3D & shape the fate of the world NOW!
47mb

Play

(#8436) Maxtreme válasza xenom0rph (#8361) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az irányíthatóságtól piszkosul féltem, de komolyan mondom a legjobban kezelhető autós játék androidon. :R

(#8437) Gergő170


Gergő170
aktív tag

Sziasztok valaki írna nekem Football Manager-hez hasonló játékokat telefonra.

Lehet internetes is de a legjobban a offline-nak örülnék :)

Előre is köszi Gergő

(#8438) ollie válasza bendercat (#8434) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Javaslom, hogy készíts belőle angol nyelvű változatot is, úgy sokkal nagyobb sikere lesz. Ha lesz benne angol nyelv, tekintsd ezt tárgytalannak.

***

(#8439) AlexWolf válasza Gergő170 (#8437) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Pocket League Story (ezzel sokat toltam, nem kell egy pc-s bonyolultságúra gondolni, de szerintem jó, és van belőle LITE verzió is kipróbálni)
Pocket League Story 2 (ezzel nem játszottam még, de ez meg tök ingyenes)

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8440) Gergő170 válasza AlexWolf (#8439) üzenetére


Gergő170
aktív tag

Köszi és ezek netesek ?

(#8441) AlexWolf válasza Gergő170 (#8440) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Mit értesz azon, hogy "netesek"?
Ha azt, hogy más emberek ellen kell játszanod, akkor a válasz: nem. Csak gép ellen kell játszanod.

Viszont az ingyenes verzióban van reklám, amihez gondolom kell net. Én megvásároltam az első részt, ezért nekem nincs reklám benne.

(#8442) Gergő170 Hát az 1 részben a meccsek maguktól játszódnak le. Figyelembe veszi a progi a csapatod felállását, a játékosok képességeit és az ellenfelét, majd lejátssza a meccset, amibe max annyit avatkozhatsz bele, hogy kit cserélsz le (esetleg változtatsz a felálláson), és hogy aktiválod-e a játékos "auráját" amikor éppen van neki (ettől általában sokkal ügyesebb lesz rövid időre).

Ezen kívül a meccsbe más beleszólásod nincsen. E meccsek meg attól függenek, hogy indulsz-e valamilyen bajnokságon (ekkor bizonyos időközönként van meccs, a köztes időben meg edzés van) vagy idényen kívül 1-1 barátságos meccset lehet tolni a kiválasztott csapat ellen.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8442) Gergő170 válasza AlexWolf (#8441) üzenetére


Gergő170
aktív tag

Igen a 2. résszel játszom ! Csak még arra hogy hogyan kell meccset játszani nem jöttem rá :)

(#8443) raziel01


raziel01
veterán

Safe Cracker

Ajánlanék egy játékot. Nézzétek meg a videót róla. Jó a zenéje, jó az artwork és gondolkodtatóak a feladványok.

Illetve a Colin Mcrae Rally-t kipróbáltam. Hozza azt amit az első rész PC-n. Tisztességesen összerakott app lett. Xperia SP-n akadásmentesen fut. Ajánlom annak aki szereti az ilyesmit. Ráadásul nekem külön öröm, hogy 200 MB körül foglal. (Asphalt 7 meg vagy 2 GB volt pfff)

Rayman: Fiesta RUN meg nem rossz de maradok a konzol verziónál. Ott szabadon lehet mozogni. Itt meg magától megy, csak ugrani kell. De zene itt is ugyan az kb.

(#8444) bendercat válasza ollie (#8438) üzenetére


bendercat
újonc

Gondoltam rá, sőt most is támogatja az angolt - de azért megköszönöm a javaslatot, simán lehetnek olyan ötletek, amelyekre nem gondoltam egy ilyen (számomra) még új terepen.

Hazánkon kívül böngészve angol nyelvű leírás ([link]) jelenik meg a programról, angol feliratú képekkel, videóval. A Google az alkalmazásboltjában támogatja a többnyelvű leírások létrehozását.

Az alkalmazásba pedig be lehet építeni, hogy alkalmazkodjon az őt futtató Androidos készüléken beállított nyelvhez, így már én is belefaragtam, hogy angol nyelvre állított készüléken angol legyen a játék nyelve is, bár ez most leginkább csak annyiban merül ki, hogy a menüben nem "Állatos kirakó", hanem "Animal puzzle" lesz a logo :)

(#8445) air válasza raziel01 (#8443) üzenetére


air
nagyúr

Felkeltette az érdeklődésemet, mert azt hittem értelmes logikai feladványok vannak benne, de ez űbergagyi. :((
Sokkal inkább ügyességi, mint gondolkodtató.
De másnak lehet, hogy bejön.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8446) saelin


saelin
veterán

[link]

WTF!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8447) Ereshkigal válasza saelin (#8446) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Volt ilyen anno PC-re is: Beavis and Butt-Head in Hock-A-Loogie. :U

[ Szerkesztve ]

(#8448) darkmore


darkmore
tag

Jön március 27-én, wh40k zombiölőnövényes adaptációja :)

http://www.eurogamer.net/articles/2014-02-25-storm-of-vengeance-is-warhammer-40k-meets-plants-vs-zombies

(#8449) Ereshkigal válasza darkmore (#8448) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Úúú. Kicsit már unom ezt a sok tower defense-t, de ez azért várós. :)

(#8450) Garada válasza Ereshkigal (#8449) üzenetére


Garada
őstag

Ereshkigal így vagyok már ezzel én is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.