Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) scarabaeus válasza Zol77 (#8941) üzenetére


scarabaeus
őstag

Hm, Worms, régi kedvenc, majd' két évtizede, érintőképernyős kézi cuccon is egy évtizede, jól is jött volna most az Amazon ajánlata, ha nem vettem volna meg már Androidra :)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#8952) darkmore válasza Zol77 (#8946) üzenetére


darkmore
tag

Kösz, az infót!

(#8953) air válasza Bozek (#8950) üzenetére


air
nagyúr

Nem értem, hogy miért fáj ez neked! Amelyik hsz nem tetszik, azt átléped. Na nehogy már te mond meg, hogy ki milyen hsz-t írhat ide! :Y Azt majd megteszik a moderátorok, ha a tartalma vagy a stílusa ellentétes a fórum szabályzatával.
Jelen pillanatban úgy gondolom, hogy pont a Te két utolsó hsz-ed ilyen.

Zol!
Légyszi ne hagyd abba. Nekem igenis hasznos volt a mai lista. 3 alkalmazást is beszereztem. Köszönöm. (Inkább a "kutya ugat, a karaván halad" elvet kövessük, mint az "erősebb kutya ..." szabályt!)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8954) Laca1212 válasza Zol77 (#8941) üzenetére


Laca1212
őstag

Én kifejezetten köszönöm ezt a pakk-ot. Nem nézem minden nap az amazon app-ot a free cuccokért. De ezekben sok hasznos van. Főleg a Swype Keyboard. Eddig SwiftKey-t használtam, de mindig volt valami bajom vele. Most ki tudom próbálni legalább a másikat és ha bejön, akkor még pénzbe se kerül!

Köszi!

Hisztisekkel meg ne foglalkozz. Én a jövőben is szívesen veszem az ilyen infókat. Ha meg nem érdekel áttekerem.

(#8955) busman válasza Zol77 (#8941) üzenetére


busman
addikt

Thx! A bunkók meg haza... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#8956) citkar válasza Bozek (#8950) üzenetére


citkar
addikt

"azért van, hogy játékokat ajánljanak egymásnak az fórumtagok"
Pontosan ezt tette...de persze Te megmagyarázod, hogy rosszul :) Csupán mert neked nem tetszik.
Szerinted minden ajánlat mindenkinek bejön? Vagy csak az Amazonon kívüliek jönnek be? Vagy tilos ingyeneset ajánlani?
Gondolkozz el mielőtt lehurrogsz valakit, aki segíteni akart és segített is másoknak
Nem hiszem, hogy neked kéne eldönteni, hogy mit kell másnak ajánlani. És mivel játékot ajánlott egy játékos topikban igen is van létjogosultsága, ha pedig olyan beszűkült vagy, hogy nem érted csak neked nem tetszik, mindemellett még mindig nem muszáj elolvasnod, hát idegesítsd csak magad rajta, mert minden bizonnyal lesznek még hasonló hozzászólások.
Én kifejezetten örültem neki, hogy felhívták rá a figyelmem.

"a Google Play akcióit nem látom annyiszor, mint az Amazon-t"
Hát tegyél ellene! Te is hozzá tudsz szólni és (ha ajánlasz, annak) még valaki hasznát is venné.

"meg se találom az Amazon app-ban"
Itt nálad vagy veled van a baj, mert én azonnal megtaláltam és fel is telepítettem párat, ha elakadtál itt segítségre találsz, csak kérdezned kell.
A Store Home oldalon a hirdetések közt (oldalra)lapozva az egyik lesz az, azon belül már látod az egész pakkot.

"a már csak a személyeskedés az, ami megy részedről"
Ez a "feldughatjátok magatoknak" elég gyökér dolog volt részedről (akár személyeskedésnek veszed, akár nem), amikor csak segítő szándékkal (és mint írtam teljesen helyesen) írt egy hozzászólást, de hát valakitől ennyire futja és úgy látom nálad ez általános, ha nem tűnik fel neked.

[ Szerkesztve ]

(#8957) adrian94


adrian94
őstag

Letöltöttem az amazon appot + amazon appstoret.. de mikor leakarok szedni egy ingyenes játékot akkor kéri hogy adjak meg címet... nem lehet ezt valahogy elkerülni?

(#8958) busman válasza Zol77 (#8941) üzenetére


busman
addikt

Polaris office nem kompatibilis a Z-vel...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#8959) Bozek válasza citkar (#8956) üzenetére


Bozek
nagyúr

"És mivel játékot ajánlott egy játékos topikban igen is van létjogosultsága"
Jó, belemehetünk ebbe is. A Polaris Office, a Swype Keyboard, az mSecure, a Runtastic Pro, a Sketchbook Pro és a PrintHand Mobile Print Premium mióta is játék? Írt 11 alkalmazást, abból 5 játék.

"Te is hozzá tudsz szólni és (ha ajánlasz, annak) még valaki hasznát is venné."
Szoktam, de mindent a maga helyén. Az alkalmazásokat a megfelelő topic-ban. Játszani meg nem nagyon játszok, de ha itt van valami értelmes, akkor kipróbálom. Ott van például a Strata, amit itteni ajánlat alapján vettem meg.

"én azonnal megtaláltam és fel is telepítettem párat"
Az a mondat Zol77 írására volt reakció. Ha végigolvasod az egészet, akkor talán megértenéd, hogy miről beszélek. Ő írta, hogy: "Ezeket meg se találod az Amazon appban, ezek nem a fő oldalon kirakott napi 1db vackok.". Erre reagáltam azzal, hogy akkor honnan tölti le. Értelmezni is kellene a szöveget, nem csak elolvasni.

"Ez a "feldughatjátok magatoknak" elég gyökér dolog volt részedről"
Tény, le is írtam utána, hogy idézőjelbe kellett volna tennem. A mondat nem az itteni fórumozók ellen szólt, hanem az Amazon politikája ellen, miszerint ha nincs fenn az ő alkalmazásuk, akkor már nem is tudod használni ezeket.

(#8960) Itsu


Itsu
tag

Nem rég kezdtem el olvasgatni a fórumot (nyugodtan le is lehet oltani) de azt nem értem,hogy miért zavar hogy leírja? 1-2 hszel többet elolvasok,én ennek csak örülök. Tiszteljük már meg a másikat,ha ő fontosnak érzi hogy ezt leírja,attól még lehet hogy jó pár embernek ez fontos,köztük nekem is,hogy tudja milyen játékokat lehet ingyen legálisan megszerezni és ha Téged ez hidegen hagy,akkor átugrod,de szerintem tartsuk tiszteletbe egymást.

(#8961) Ereshkigal válasza S e t h (#8938) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mert nem lehet kivinni a fegyvereket, amiket elvettél. :) Rakd vissza őket a helyükre (katt a fegyvertartó oszlopokra).

(#8962) citkar válasza Bozek (#8959) üzenetére


citkar
addikt

A játékok mellett alkalmazásokat is megemlít, mert egy csomagban van, hát...nem tragédia.
Lehet rosszul értelmeztük értelmeztem, amit mondani akartál, de a többség örömmel fogadja ezekez a hozzászólásokat.

Nem mondanám, hogy szeretem az Amazont, de ahogy a Google Playt sem tervezem uninstalálni, úgy az Amazont se. Egyébként te a Playt is uninstalálod s anélkül használod az alkalmazásait, úgy frissíthetőek, használhatóak egyáltalán? Mert egyébként eggyel több ikon van kinn, ennyit jelent az Amazon számomra, nem zavar, nem is értem mi vele a gond, "mezei áruház", mint a Play.

(#8963) maggi1886076 válasza citkar (#8962) üzenetére


maggi1886076
addikt

Amazon appot honnan tudom letolteni?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8964) air válasza maggi1886076 (#8963) üzenetére


air
nagyúr

Innen.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8965) adrian94 válasza adrian94 (#8957) üzenetére


adrian94
őstag

Végül meg adtam a saját címem (kár nem lehet belőle)... de most amit az amazonról telepítek csak addig tudom használni amíg fent van az amazon app ?

"Töröljétek le az Amazon alkalmazást a telefonról, aztán feldughatjátok magatoknak az összes onnan telepített játékot. :D"

(#8966) air válasza adrian94 (#8965) üzenetére


air
nagyúr

Igen.
Viszont a Play Szolgáltatások és a Play Áruház alkalmazásokkal szemben ez csak akkor fut, ha te elindítod. Egyébként nem "kavar" a háttérben. (Legalábbis nálam nem.) És kevesebb mint feleannyi helyet foglal, mint a két Google alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8967) maggi1886076 válasza air (#8964) üzenetére


maggi1886076
addikt

Köszönöm

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8968) S e t h válasza Ereshkigal (#8961) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszönöm. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8969) citkar válasza adrian94 (#8965) üzenetére


citkar
addikt

Viszont bármely másik eszközre felteszed az Amazont (másik vagy új teló/tablet), belépsz s amit megvettél (akár ingyen) később is használhatod. Nekem tetszik ez a megoldás.

(#8970) raziel01


raziel01
veterán

Elmondanám, hogy a topicban azért nincs annyi PLAY-es akció, mert nem nagyon van ilyen akció.
Az appoftheday-ben megszerzett programok csak addig teljes verziósak amíg le nem törlöd őket.

Ellenben Amazonnál örökre tiéd a full, reklámmentes verzió. Nagy tragédia, hogy az amazon appstore is fent van a telón...

(#8971) AlexWolf válasza Bozek (#8959) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nem lehetne esetleg megoldani, hogy tényleg csak akkor írjál ide, amikor értelmes mondandód is van?

zol77, te meg folytasd csak! Köszi.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8972) raziel01


raziel01
veterán

Egyébként amazon.com-on belépve is megvehetőek az alkalmazások.
Én úgy szoktam. Úgy gyorsabb és akkor nem is kell letölteni kötelezően őket.

Egyébként ha a telón appstore-ban csomó alkalmazás vár letöltésre és te nem akarod letölteni őket akkor nyomnyi kell egy adatok törlését a telefon beállításaiban.
Így következő indításnál már nem fogja letölteni.

Ebben az egyben fos, hogy nem lehet kinyomni a letöltést.

(#8973) citkar válasza raziel01 (#8972) üzenetére


citkar
addikt

Jó tipp, köszi.

(#8974) maroskah válasza busman (#8958) üzenetére


maroskah
aktív tag

Samsung Galaxy Tab 2-vel sem kompatibilis, pedig abban gyári alkalmazás :DDD

(#8975) Ereshkigal válasza raziel01 (#8972) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Így szoktam én is.

(#8976) Huma


Huma
addikt

Én a Mensa Academy-t szeretném megvenni, de nem lehet mivel a play szerint nem kompatibilis az eszközömmel. (Xperia SP)
Megkérdeztem a készítőktől, hogy miért nem kompatibilis. Valami olyasmit válaszoltak, hogy nem tudják és elnézést a kellemetlenségekért. :F
Pedig tudom, hogy kompatibilis, szóval nem értem hogy miért nincs az én telefonom az engedélyezett készülékek listáján. Azt meg főképp nem értem, hogy a fejlesztőcég miért nem tudja, hogy miért van inkompatibilisként megjelölve a játékuknál.

A kérdésem az lenne, hogy meg lehet nézni valahol hogy mely készülékek kompatibilisek és melyek nem?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8977) Balathruin válasza maroskah (#8974) üzenetére


Balathruin
veterán

Az szép! :D
(#8941) Zol77
Köszi a listát! Itt az ideje felrakni az Amazont. :)

(#8978) aizen92 válasza Huma (#8976) üzenetére


aizen92
addikt

Összes Nexusomnál ugyanezt írja ki. Régiózár esetleg?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8979) ollie válasza Huma (#8976) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg Magyarország van letiltva, és ekkor sajnos ugyanúgy azt írja a play, hogy nem kompatibilis.

***

(#8980) Huma válasza aizen92 (#8978) üzenetére


Huma
addikt

Ilyesmi van a play-en?
Azért is írtam nekik mert azt gondoltam valami hiba folytán van inkompatibilisként jelölve a készülékem. Ezért is lennék kíváncsi hogy mely készülékek engedélyezettek. Illetve ha van régiózár akkor az miért van.

De a levelemre csak egy sablon "elnézést kérünk a kellemetlenségekért, nem tudjuk a hiba okát" válasz érkezett. Van egy tippem hogy nemigazán nézett utána a dolognak az illető, csak gyorsba lerázott.
Az azért mégiscsak vicces, hogy a fejlesztőcég nem tudja hogy miért jelölték meg inkompatibilisként a készülékemet.

(#8979) ollie:
De ennek mi az értelme? Nem lehetne valahol utánanézni? Az ügyfélszolgálat mint mondtam nem volt túl segítőkész.

Nincs itt valaki külföldről? Külföldi play regisztrációval? Esetleg megnézhetné ő is.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8981) xenom0rph válasza Huma (#8980) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ha gépről megnézed akkor láthatod, hogy tényleg inkompatibilis vagy régiózar van rajta.

halahala

(#8982) Silent77 válasza Huma (#8980) üzenetére


Silent77
veterán

Nincs rajta régiózár, nótával kompatibilis.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8983) maroskah válasza Huma (#8980) üzenetére


maroskah
aktív tag

Nem értem mi a gond. Nekem minden készülékemmel kompatibilis, még az ezer éves Alcatel OT-990-nel is :U Valószínű akkor a telefonnal van gondja, ami meg kész vicc. :F

(#8984) aizen92 válasza maroskah (#8983) üzenetére


aizen92
addikt

& (#8982) Silent77

PC-ről néztétek? mert arra nekem is azt írja több készülékével kompatibilis. De ha a linket telefonról/tabletről nyitod meg akkor azt írja, hogy nem komp. érdekes.
Playt külön megnyitottam, és rákerestem, de nem találja.

PC-ről egészen a bankkártya kiválasztásig eljutok és ott le tudom nyomni a vásárlás gombot szerintem.

ilyennel még nem találkoztam :F

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8985) Huma


Huma
addikt

Ha nincs rajta régiózár akkor nem tudom hogy mi lehet a baja. Az még egy értelmes kifogás lett volna.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8986) Winne válasza busman (#8958) üzenetére


Winne
nagyúr

Nexus 4-el sem? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8987) Silent77 válasza aizen92 (#8984) üzenetére


Silent77
veterán

Telefonról néztem. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8988) maroskah válasza aizen92 (#8984) üzenetére


maroskah
aktív tag

Telefonon illetve tableten néztem.:)

(#8989) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Sziasztok! Ezzel játszik valaki?

(#8990) busman válasza Winne (#8986) üzenetére


busman
addikt

Nem az is ratyi.... :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#8991) Bozek válasza Winne (#8986) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vicc ez az alkalmazás. Egyébként ott a leírásában: *It's only for updating Samsung Galaxy series(Galaxy S3).

A Viewer menne Xperia V-n és Xperia neo-n, de Xperia Z1 Compact-al és Nexus 7-tel az se kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#8992) dzsidzsas válasza nextman (#8949) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Írhatnák róla, mennyire jött be és mennyi idő alatt volt itt.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#8993) Winne válasza Bozek (#8991) üzenetére


Winne
nagyúr

Szép! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8994) 5381 válasza Zol77 (#8941) üzenetére


5381
aktív tag

Köszi! Sok ingyenes cuccot dob ki az amazon, néha akad köztük egy-két igazán jó app is.

(#8995) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok! Tud valaki meches android játékokat? PC-n például szeretek játszani MechWarrior Online-al, HAWKEN-el, de telefonra az eddigi 2 éves androidos pályafutásom alatt nem talltam hasonlót.
Nem olyan gagyiságokra vágyom mint pl. a Scrap Metal Mech.

(#8996) Tidzsimon válasza Huma (#8985) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Érdekes, X8 (!!!!) és XL mindkettő kompatibilis.
Nincs más várj, hátha azzá teszik. Előfordul ilyen.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#8997) Huma


Huma
addikt

Sikerült megoldást találnom a problémámra. Root-oltam a telót és felraktam egy 4.3-as rendszert. Most már kompatibilisnek jelzi.
Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8998) aizen92 válasza Tidzsimon (#8996) üzenetére


aizen92
addikt

Vicc, hogy még nexus-okkal se kompatibilis. Valszeg a 4.4es rendszert nem szereti.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#8999) Huma válasza aizen92 (#8998) üzenetére


Huma
addikt

Meg a 4.3-as alattit. Arra kellett frissítenem, hogy működjön a letöltés. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9000) jonnyjoker01 válasza Huma (#8999) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az én telómmal kompatibilis, pedig már 100ezer éves (ZTE Kis Plus) és csak gingerbread van rajta. :F

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.