Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) Intruder2k5 válasza vodrosjozsi (#44494) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Srácok, komolyan nem lehet normális stílusban fórumozni? Mennyivel gyorsabb leírni, hogy "akar a faszom", mint, hogy "nem akarok"? Szóltam már elégszer, és úgy gondolom rohadt türelmesek is vagyunk, de azért egy minimális színvonalat tartsatok már legyetek szívesek!

Köszönöm, és akinek nem inge, ne vegye magára!

(#44502) Soybex válasza aprokaroka87 (#44500) üzenetére


Soybex
őstag

Sz*rhoz mégtöbb :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#44503) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44499) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mondd h te nem erre használod nagyrészt a telefonod..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44504) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44503) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam multimédiás eszköz a telefonom :) Én ki is használom maximálisan :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44505) Quqesz válasza Aryon87 (#44504) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Látom nagyon rágyursz a fotózásra...:)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44506) Aryon87 válasza Quqesz (#44505) üzenetére


Aryon87
félisten

:K próbálom más oldalról csinálni, szeretnék ismét szintet lépni, ahogy anno a Honor 8, majd S7edge-vel sikerült.

Tegnapelött Vác, Tegnap Debrecen, holnap Helltakkal egy 4-es meccs, Kengyel-el is még egy Esztergomi meccs várakozóban van :))
+ Lillafüredet megismétlem az őszi feeling miatt. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44507) Quqesz válasza Aryon87 (#44506) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na megszaladt a szabadidőd ennyire? Jó neked ;) asszony hogy bírja?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44508) Aryon87 válasza Quqesz (#44507) üzenetére


Aryon87
félisten

Most jó beosztásom van, így míg jó idő van igyekszem kihasználni. Már megszokta. Neki nincs türelme velem lenni mikor ilyen programokra szánom el magam :)) De van mikor ő is élvezi. Lillafüred őszi szépsége tutira el fogja varázsolni, sztem fizu környékén megyünk :)

Nem volt itthon, ki kellett utazzon Erdélybe az apjához, mert kórházba került. Valószinűleg egy kisebb agyvérzése volt, vagy stroke (nem vagyok ennek fogalmával tisztában).
A lényeg, hogy a jobb keze lebénult meg a szája is csavarodott el ahogy mondták. Most már jobban van, tudja mozgatni a kezét, de műteni kell az öreget, mert a tarkó résznél van valami ér, ami 80%-ban el van dugulva, és nincs megfelelő vérellátás az agy irányába...
Volt ijedelem, de most már otthon van, párom hajnalban jött haza, és most egyből ment is melózni. Mint a mosott rongy olyan :(

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44509) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44508) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az stroke és nem az a furcsa számomra, hogy nem szeretne veled menni fényképezni hanem az, hogy te simán elmész nélküle miközben maradhatnál vele otthon vagy elvinnéd valahova randira, hogy együtt legyetek vagy mittomén, pedig ő mondja neked, hogy nincs rá időd. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44510) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44509) üzenetére


Aryon87
félisten

A randizós időből már kinőttünk :D
A legtöbbször velem jön mikor vidéki túrára megyek, mert azért a 90%-os kedvezményt kihasználjuk :)
És igen, elmegyek nélküle is simán mikor dolgozik, én meg szabadnapos vagyok, nem fogok otthon addig kézimunkázni :N
Neki nincs türelme az ilyen pepecselős időtöltéshez. Nálam egy téma minimum 5-10 perc, éjszaka ennek duplája. :DD
Inkább nem jön velem akkor.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44511) Soybex válasza Aryon87 (#44508) üzenetére


Soybex
őstag

Miért nem vettél ki szabadságot és mentél volna ki vele Erdélybe? Ez elég fura, nekem ha a páromnak a családtagjával történne valami akkor nyílván ott lennék mellette és támogatnám, na mindegy. :))

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#44512) Aryon87 válasza Soybex (#44511) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha lenne még szabadságom..
Amúgy se tudtam volna menni, emberhiány van, a bolt 1 műszakos, és van egy zöldfülű helyettes mikor szabad vagyok, aki még azt se tudja hogy kell kinyomtatni egy excel táblázatot.. Mennyi lenne az esélye hogy elengedtek volna? Pláne hogy fix beosztás van..
Nem volt gond, fordított esetben is hasonló lenne a szituáció, szal ez nálunk nem gond. Pláne hogy viberen folyamatos kontakt volt.
Mi szar kis robotok vagyunk, akiknek nem jár mindenféle pihenő.

Csak hogy érzékeltessem ezt:

Kb 6 éve párom nagymamája meghalt. Tesójával egy helyen dolgoztak még akkor, és a főnökük csak az egyiküket engedte el.. Szerinted?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44513) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44510) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Inkább lennél vele akkor :))

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44514) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44513) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah, mint a nyugdíjasok :)
Nyugi, feltaláljuk magunkat :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44515) #96302336


#96302336
törölt tag

iPhone x topikban már feature a gagyi akku. :D

[ Szerkesztve ]

(#44516) gerner1 válasza #96302336 (#44515) üzenetére


gerner1
veterán

LOL 😂

(#44517) Dr. 444Hertz válasza #96302336 (#44515) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem ennél egyszerűbb a dolog.
Ahogy a Sony felhasználók többsége (a mákához hű lovagok és társai) meg van elégedve a telójuk üzemidejével (ami tök jó dolog), ugyanúgy az iPhone felhasználók többségét (naggggyon sok ember) sem zavarja annyira a kis akku.
Kész.
Mindenkinek mások az igényei. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44518) Lacy6 válasza Dr. 444Hertz (#44517) üzenetére


Lacy6
senior tag

Zavarja őket, csak nem ismerik el...
Egy haveromat kérdeztem még régebben az I5S-el kapcsoltban hogy nem-e merül túlzottan gyorsan?
(Én akkoriban HTC M8-at használtam, ami nem sokba maradt el a P9 üzemidejétől.)
Azt mondta, hogy tökéletes az a telefon és hogy iszonyat jól bírja az aksi benne stb.
Lecserélte egy Iphone 6S-re és nemrég csak úgy megkérdeztem hogy van egy ismerős akinek lenne lehetősége I5S-t olcsón megvenni, szerinte érdemes-e.
Jött a válasz, hogy az I5S merül mint a kő, nem érdemes megvenni és inkább az újabb ájfónt vegye, akkor nem fog csalódni.
Szóval miután leváltotta azután árulta el, hogy már úgy érezte hogy vezetékes telefont használ annyit kellett töltenie. ;]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#44519) Blackmirror válasza Dr. 444Hertz (#44517) üzenetére


Blackmirror
senior tag

De, engem kifrjezetten elszomorít hogy a 8 plusba kisebb aksi került , hiába takarékosabb az új chip.
Ezért van Plusom is, egy akkuhibás 6s után nem csoda. :D
Ezzel most elégedett vagyok, de az lenne a jó ha fejlődést látnék nem visszalépést

iPhone X@R, iPad Pro

(#44520) Dr. 444Hertz válasza Blackmirror (#44519) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sajnos ahhoz nagy nyomás kell az Apple felé, hogy értelmes fejlődést mutassanak...
Pl. drasztikusan csökken a kereslet stb.
Annyira lehetetlen jelenség ez, mint Superman. :DDD

Ezért nem értem pl. Sony-t, hogy mi a lófittyet csinálnak nyomorék eladási mutatóval.
Hiába tetszetős (egyeseknek) a telóik, rég lépniük kellett volna...

Lacy6: de mégis sokan inkább a kompromisszum lehetőségével élnek. Mert nem elég nagy probléma ahhoz, hogy az iOS júzerek androidra váltsanak.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44521) Aryon87


Aryon87
félisten

Telekom brillián innovációs újdonsága: a Gomb :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44522) Cry0 válasza Aryon87 (#44521) üzenetére


Cry0
őstag

hát ba..meg, hónap eleje óta tele van a fb az ő reklámjukkal hogy milyen nagy újdonságot fognak hozni. 1 hete már én is kíváncsi lettem miatta erre bejelentenek egy ilyen kis sz@rt? :W ennek kellet ez a nagy felhajtás ? más megoldás is van erre nem csak az hogy megcsörgeted magad. na meg oké kitalálták a gombot de ehhez képest olcsóbban vásárolsz vezetékes telefont mint hogy ezt megveszed :W

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#44523) Blackmirror válasza Aryon87 (#44521) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Miről maradtam le? Ez mi? :Y

iPhone X@R, iPad Pro

(#44524) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#44521) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Micsoda innováció...

Blackmirror: https://telekomgomb.hu/

[ Szerkesztve ]

(#44525) Aryon87 válasza Cry0 (#44522) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is kb 1 hete láttam ezt a "nagy" bejelentéses promójukat. Kommenteken szakadok :C

Blackmirror, nem tudom belinkelni, de ha facen rákeresel a Telekom oldalára, akkor a bejelentős videójukat nézd meg. :))
Kb mint az Apple keynote vagy mi, abban a stílusban lett bejelentve valami gomb, amit megnyomsz, és a teló jelzi hogy hol van :C
Tiéd ugye tudja, ott a Siri, de a droidnak is van ilyenje..
Vicc. És a legtöbben az 5G bejelentésre számítottak.

Szerk: Köszi Intru :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44526) Blackmirror válasza Aryon87 (#44525) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ez egy Apple trollkodás :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#44527) Cry0 válasza Aryon87 (#44525) üzenetére


Cry0
őstag

én is az 5G bejelentésre számítottam jó nagy pofára esés volt. oké tudom az 5G még arrébb van ( 2020) de akkora felhajtást kerítettek neki hogy én már komolyan elhittem hogy azt jelentik be.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#44528) Lacy6 válasza Blackmirror (#44526) üzenetére


Lacy6
senior tag

Szerintem is csak trollkodás.
Ezt nem szabad komolyan venni...

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#44529) Aryon87 válasza Lacy6 (#44528) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig valosnak tunik..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44530) mark! válasza Intruder2k5 (#44524) üzenetére


mark!
őstag

LOL :C
és ezért pénzt kérnek :D
ha nem trollkodás, akkor burkolt támadás az apple ellen. (fölösleges dolgok, dolgok hiánya, khmm.. :D

>

(#44531) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ez azért hubammeg.
Holnap megyek az s7-ért, végre nem kell szüttyögnöm az asus-on. Ez a gomb meg.. ez maga a telekom ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44532) mark!


mark!
őstag

nyereményjátékkal ki próbálkozik be? :D

istenigazából a bögrének örülnék legjobban, most törtem el a kedvencem, kéne másik ;]
persze az egérpad sem lenne rossz.

ja hogy gamingmonitor a főnyeremény ;] ahhoz kéne gép is, de ha megnyerem, megnézem ki tudja e hajtani a mostani notim, vagy kifüstöl a rákba :D

[ Szerkesztve ]

>

(#44533) Dr. 444Hertz válasza mark! (#44532) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én mindig ki szoktam tölteni a kérdőíveket.
Kell a pénz :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44534) Blackmirror válasza Dr. 444Hertz (#44533) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én most nem nyerek tuti. 20 eurot nyertem kint sorsjegyen szoval amilyen a nyerö szeriám ugy most kb 20 évig nem nyerek semmit :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#44535) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#44533) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mivan eladnád a monitort? Te kis te ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44536) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#44535) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Alap. :DDD
Nincs gépem, nem is tervezek venni.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44537) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ma újrahúztam az asus tabot....erre az asus fogta és már nem enged pár alapprogramit frissíteni, mint pl:launcher,fájlkezelő,photo editor,stb.....faxom beléjük.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44538) Aryon87 válasza Quqesz (#44537) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez a tipikus inkabb ne nyultam volna hozza..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44539) Soybex válasza Quqesz (#44537) üzenetére


Soybex
őstag

Custom rom, gyalulás aztán rádobsz bármilyen launchnert és csókolom

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#44540) #96302336 válasza Dr. 444Hertz (#44520) üzenetére


#96302336
törölt tag

Azért egy iphone-t ne hasonlítsunk egy Sony akkuval. Van ott 1000mAh különbség, és nem kicsit jobb az üzemidő a Sony javára. Pedig droid vonalon náluk az egyik legkisebb az akku kapacitás. A baj ott kezdődik, hogy elhitetik a felhasználókkal, hogy jó naponta egy ciklust rakni a telefonba, és nem kétnaponta egyet. (50%-ról 100-ra tölteni csak fél ciklusidő, annyit is számol a rendszer, tehát két töltés egy ciklus) Mert így fele annyi idő alatt döglik az akku, és két év múlva szinte tutibiztos az akkucsere, vagy készülékcsere.
Nem lesz nagy nyomás egész addig, míg jól-rosszul el tudja adni a marketinges a telefont. Az idei volt szerintem az abszolút mélypont, talán most végre kezdik az emberek felismerni, hogy az iPhone már nem innováció készítő, hanem copy-paste gyártóvá süllyedt csak. A beszélő szar volt a mélypont... Nem is beszélve az aljas húzásukról, hogy USA területén levédették a power gombba integrált fingerprint szenzort, így az ottani Sonyk egyike sem rendelkezhet ujjlenyomat olvasóval. Vagy a régebbi húzásaik, mikor perelték a Samut a lekerekített téglalap forma állítólagos szabadalomsértésével, úgy hogy mindeközben a Samsung gyártotta nekik a kijelzőt. Az első pár modell tényleg jó volt, de azóta csak egyre inkább csúszik a szint. A legnagyobb bajnak azt tartom, hogy nincs oprendszerenen belüli konkurenciája, így gyakorlatilag ott vágják át az iPhone tulajt, ahol csak tudják. 30 ropi a gyors töltés az új modellhez, vegyél átalakítót vagy BT fülest, az ujjlenyomat lejárt, használd az arcod a feloldáshoz, ami valljuk be elég sok esetben etikai kérdéseket is felvet. pl. a csóka elé tartják a mobit: - Magáé a telefon? felold a zár és máris lehet turkálni benne, akarata és ügyvédje ellenkezése ellenére is. Onnan meg egy lépés a tiltás és le se tagadhatja, hogy nem volt zárolás. Nem paranoia, csak logika. Az NSA meg orgazmusmámorban úszik, hogy a sok júzer önként szkenneli az arcát. ;]
Az apple valóban kínál egy egész jó integrációt a tabletjük, és a macbook között, de ez minden. Ezt már a droid is tudja, elég hamar rájöttek ott is, hogy ez egy követendő dolog. A Sony itt igazából súlytalan, ha eltűnik, nem is veszi észre a világ, nem fognak beszélni róluk úgy, mint anno a Nokia csődről. Mivel van ezer alternatíva.

(#44541) akooos


akooos
veterán

Gyerekek... Megnéztem ma a Note 8-at... Hát ez a telefon minden szempontból világbajnok. A V10-em pár milivel kisebb csak nála. Összemértem az S8+-al is, hát a Note 8 férfiasabb. Pont elérek rajta mindent egy kézzel is, ha nem az aljánál fogom. Ujjlenyomatolvasó nagyon rossz helyen van, de szerintem megszokható, ha tudja az ember hova kell nyúlni. Ha október közepéig nem jelenik meg a V30, tapogatható állapotban, akkor rendelek egyet. Ez nagyon jó.

Tapiztam még htc-ket, nokiákat. Az U Ultra bejön, de elöl van a gombja. Moto Z szériából volt kirakva pár, azok is elég csinosak.

De a Note... Te jó isten, csodaszép telefon. Nagyot kell gurítania az LG-nek, hogy ne azt vegyem :D

[ Szerkesztve ]

(#44542) Aryon87 válasza akooos (#44541) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha a Note 8 ennyire megtetszett, mar most latom, a V30 feledesbe merul nalad..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44543) akooos válasza Aryon87 (#44542) üzenetére


akooos
veterán

Képeken a V30 jobban tetszik. Ezért nem a Note van a kezemben, hanem a V10 és várok :)

(#44544) Aryon87 válasza akooos (#44543) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44545) Dr. 444Hertz válasza #96302336 (#44540) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az a baj (ha egyáltalán baj), hogy többmillió iPhone felhasználó pont letojja, hogy van-e 1000mAh különbség egy Sony és Apple telefon között.
Ahogy pl. én is magasról huggyantok arra, hogy létezik 6000mAh-es teló is a világon, mert a mostani telómmal teljesen elégedett vagyok.
Valóban kár, hogy nincs nagyobb akksi az iPhone-okban, de amíg viszik, mint a cukrot, addig semmi értelme rágódni az Apple zseniális spórolásán.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44546) Quqesz válasza Soybex (#44539) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Erre a tabra custom rom......nem hinném hogy lenne(zenpad 10 z300c intel 3200-as procival). De igazából az alap is tud mindent....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44547) CJ4567 válasza vodrosjozsi (#44461) üzenetére


CJ4567
veterán

Geekbenchben elveri az i8 a Pentium G4560-am.

Szerk. 3200MHz, 1,1V? Napersze, amikor a 2133-nak is 1,2V az alap.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#44548) vodrosjozsi válasza CJ4567 (#44547) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De ez egy i3-as processzor teljesítményével rendelkező i7 processzor. Egy régi i3-as processzor teljesítményét könnyű hozni már ne haragudj :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44549) vodrosjozsi válasza akooos (#44541) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hah.. felezzünk árban, és havonta váltogatjuk majd egymást közt :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44550) CJ4567 válasza vodrosjozsi (#44548) üzenetére


CJ4567
veterán

A G4560 nemrég jelent meg, egy i3-6100 körül van. Könnyű? i8 alatt iPhone 8-at értettem természetesen, nem Intelt.

Szerintem elég durva, hogy telefonban erősebb vagy egyenértékű proci van, mint amit sokan (pl. én is) játékra használnak egy asztali PC-ben, az iPhoneban meg nem sokra mennék egy olyan erős CPU-val.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.