Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44701) Aryon87 válasza leslien (#44700) üzenetére


Aryon87
félisten

Mate10-re vagyok rákattanva. De idén tuti nem váltok, majd jövőre talán, ha bezuhan a mostaniak ára, és U11-et talán el tudom adni (pláne hogy függő, és részletes, de nem előfizus..)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44702) leslien válasza Aryon87 (#44701) üzenetére


leslien
nagyúr

h miért Lg pixel xl 2?! mondom... 1 Lg zuhanni fog az ára, 2 remélhetőleg ugyanúgy remekel mint az előzők kamerába, minden benne van amit te vagy pl én is használok... az meg lenne hab a tortán ha vissza hozná Telenor a készülék listába..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#44703) Aryon87 válasza leslien (#44702) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom. A HTC-féle tuti drágább lesz. Egyelőre maradok a valagamon, így is örülhetek, hogy a H9 is megvan :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44704) Jano_023 válasza leslien (#44702) üzenetére


Jano_023
őstag

Azt esetleg tudjátok miért egy kamerás rendszerrel fog érkezni?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#44705) Dr. 444Hertz válasza Jano_023 (#44704) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mert valószínűleg a HDR+ túl bonyolult algoritmus ahhoz, hogy most hirtelen dual kamerára konvertálják.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44706) leslien válasza Jano_023 (#44704) üzenetére


leslien
nagyúr

nem hiszem h sok hátránya lenne h csak egy kamera lesz hátul...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#44707) akooos


akooos
veterán

Látta valaki a Szobalány című filmet? Tegnap este megnéztem, szerintem zseniális. "Dél koreai romantikus dráma". Nem az. A figyelmet végig lekötő, fordulatokkal teli film. Biztos van, aki azt mondja rá, hogy feminista film és a férfiakat lealacsonyítja, de szerintem egyáltalán nem. Pár fordulat rendesen meglepett, néha hasonló érzésem volt, mint a Viharsziget című filmnél. Japánban játszódik, egy csalásról szól a film. Akit esetleg zavar a leszbikus szex, az ne nézze meg, mert elég sok van benne :D Magyar felirattal teljesen élvezhető, tegnap este óta tök sokat agyaltam rajta. Ez ritka mostanában, a sok eksönmúvi mellett :))

(#44708) Aryon87


Aryon87
félisten

kíváncsi lennék, Majka és Nótár Mary milyen telefont használnak, hogy sikerült feltörniük a hackereknek..

Ákos: Nem láttam a filmet. Amennyit mostanában filmezek.. Pc-n vagy 15 fil van leszedve, még egyet sem láttam. :))
Szerintem a leszbikus szexel senkinek nincs gondja... Azt mindenki szereti :U

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44709) vodrosjozsi válasza akooos (#44707) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na adtál egy tippet, megnézem este lázamban.
Hát ha nem olyan fordulatokkal van megspékelve mint a barátok közt tegnapi része (mikula bá elvesztette a zemlékeit) akkor már fasza lehet.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44710) Quqesz válasza vodrosjozsi (#44709) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Barátok közt???????olyat férfi ember nem néz!
Na ma asszony szabin volt és megnéztünk hosszú idő után 2 filmet: Wonder Woman és a Baywatch-ot......az első eleje pörgős, aztán bealvós, utána meg mikor szenderegsz rádtöri az ajtót(hmmm ez a gal gadot jó bőr)....bájvacsi nem volt rossz, de nem fogom sokat lejátszani. Viszont tetszett a régi sorozat fricskázása......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44711) mark! válasza akooos (#44707) üzenetére


mark!
őstag

most néztem valamelyik nap este a ghost story-t. érdekes film, még most sem tudom felfogni.
nagyon jó, csak érdekes, hogy ha nem gondolkozol el rajta nem érted meg a lényegét

[ Szerkesztve ]

>

(#44712) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!

Google Play szolgáltatások őrült akkumerítésére tud valaki valami tuti tippet? :F

Samsung Galaxy A55 5G

(#44713) mark! válasza DrDobos (#44712) üzenetére


mark!
őstag

tiltsd le, az mindig tuti :D

>

(#44714) Aryon87


Aryon87
félisten

Melóhely:
Kint cigizek, csávó jön, kivételesen illedelmes kategóriából, megvárja míg elszívom a maradék 3 slukkot.
Addig telóját előveszi: Samu S7: kijelző felold, érint.. teló nem reagál. kb 5x próbálkozott mire hajlandó volt feloldani a zárat. Ránéztem, jót mosolyogtam rajta...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44715) Blackmirror válasza Aryon87 (#44714) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Így legyen udvarias veled az ember :DDD
Én nem szoktam várni , csak ha én is cigizek ;]

Ma megnéztem az új noteot, tetszett, jó használni is, gyors.
Elég hosszúkás , kicsit furcsa, de meg lehet szokni gondolom.

iPhone X@R, iPad Pro

(#44716) Aryon87 válasza Blackmirror (#44715) üzenetére


Aryon87
félisten

Aha, tehát ha a szerencsétlen trafikos cigizik, és te nem, akkor paraszt módjára besétálsz a boltba. Jóvan, megjegyeztem ám ;]
Némelyiket én itt kiosztom mint a xart, ha már sokadjára játsza el. Nevelni kell ezt a környéket..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44717) Blackmirror válasza Aryon87 (#44716) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Persze.
De ha homlokára van írva hogy trafikos és szimpatikus is és nem sietek lehet hogy megvárom, de nem jellemző . A három közül az egyik nem teljesül , akkor már bukta a dohányzást a trafikos:))))Sok évet lehúztam kereskedelemben, olyan paraszt lettem mint a vásárlóink :D

Merre kell menni cigit venni? ;] figyeld meg hogy nem várom meg hogy elszívd ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#44718) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44714) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen, ha egyszerűen valaki béna vagy ha dolgozik akkor a hámréteg leválása után (vagy egy kis piszok után) nem ismeri fel az ujjlenyomatot. A tied meg bárhogy felismeri meg zsebben is. Nem tudom melyik a jobb..
A másikra meg:
Te vagy az ügyfélért, nem fordítva.
Ezt sokan nem értik meg és fel vannak háborodva, hogy miaz, hogy bemegy valaki amikor cigizik.
1. Ne cigizz és akkor nem dühöngsz azon ha valaki be akar menni árut venni miközben cigizel (gondol, gondol, gondll :((( :((( )
2. Honnan tudja, hogy te vagy a trafikos? Ezen mindig behalok ahányszor kiosztottak már.. hát az édes kis kutyájának az ötödik lábát.
3. Illene akkor csapot papot ott hagyni hiszen ez a munkád, ezért fizetnek, hogy kiszolgáld a vevőt.
Szép lenne ha egy tesco-ban lévő pénztáros nyakalná a bort előttem és még leugatna, hogy várhatnék mert ő iszik. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44719) vodrosjozsi válasza Quqesz (#44710) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát.. lázas vagyok péntek óta szal most megbocsátható bűn részemről. A vándör vúment én is láttam, nem egy tipikus besza behu nő de hozza a kötelezőt.
A baywatch tervben volt, nem tudom mennyire nézhető.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44720) Quqesz válasza Aryon87 (#44714) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Már miért kellene téged megvárni? Nem azért dolgozol ott, hogy füstölj, hanem hogy dolgozz! Az más kérdés ha vki megengedi, hogy elszívd.....ha xarnod kell sem mehetsz el xarási szabadságra.....:D

VJ
Bájvacsi egyszer nézhető. Sztem a sorozat paródiája lett, de ez nem a horrorva akadva szinvonalon, mert az......de ha jó filmet akarsz, nézd meg a "Ne légy barom" filmeket.
Amúgy meg jobbulást!

WW azért megkérnéd had lázmérőzhesd meg😂

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44721) vodrosjozsi válasza Quqesz (#44720) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Majd még a pöfögtetésért még pénzt is kap.. :DDD
Na jó nem mondom, hogy gal gadot szar és kilökném az ágyból

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44722) Quqesz válasza vodrosjozsi (#44721) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a baj, hogy ha most bebújna melléd az ágyba, a lázad menne feljebb :Y....egy kicsit megsimogatná a kakastaréjod......:D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44723) vodrosjozsi válasza Quqesz (#44722) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem nagyon érdekelne a lázam annyira ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44724) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44718) üzenetére


Aryon87
félisten

Aha, tipikus nemdohanyzok reakcioja :C
Na meg a bubám töke.. ha a delikvens cigizik, legyen empatikus, es igenis varja meg, plane ha latja hogy meg van kb 3 slukknyi belole.. es onnan tudja hogy egyreszt napiszinten jar be a majom, masreszt az ajtoban allok hogy meg bemenni se tudjon..
Szoval en pont tojok a vevoert vagyok elvet.
Ahogyan a vevonek van igaza dologra is nem egyszer racafoltam hogy a vasarlo csunyan felsult. 4 evnyi trafikozas utan velem mar nem jatszanak..
Szoval szepen megvarja a cigizest. De megoldom, bezarom azbajtot, es akkoris megvarja. En nem xarozok..
Es meg fogom azt is csinalni, hogy bmeg, nem vartad meg hogy elszivjam, akkor karpotlasul kerem az 1 szalat, mivel vegigegett, es en is penzbol veszem meg..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44725) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44724) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Valaki csípjen meg mert ez nem lehet igaz..
Jellemző ám a magyarokra ez a mentalitás, szóval nem vagy egyedül de ehhez azért nagy arc kell. Még az én anyámat, hogy ha bemegyek egy dohányboltba akkor várjam meg míg elszívja azt az egy szálat.. az az egy szál lehet 5 perc is, Szal ha megtisztelt téged azzal, hogy nálad / a főnöködnél veszi az árut akkor kutya kötelességed kiszolgálni, és tilos megváratni egy vevőt, akár magánügy akár nem.
Gondolom ha a főnököddel beszélnél erről akkor"nem lenne ekkora a szád" (értsd jól: nem mondanál ilyet, nehogy még a félreérthetőség miatt bannoljanak engem) és helyeselnéd is amit az előbbi kommentben írtam.
A munka az szopacs, megszoksz vagy megszöksz.
Viszont azt nem értem, hogy 4 év trafikozás után hogy nem szoktál hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44726) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44725) üzenetére


Aryon87
félisten

Megszoktam mar, csak idegesito. Csak sajnos az emberek tobbsege bunko es idiota, eladoi es vendeglatoi szemszogbol.
Es bezony, a fonokomnel is szepen megvarjak.
Amig nalam novekszik a forgalom, addig szepen csendben vannak. Csak szerencsere van annyira jo a munkahelyem, hogy a fonokom nincs a hatsomban, es havi 1x latom :))
Amig tolem megkapjak a normalis kiszolgalast, es epphogy a valagukat nem nyalom ki, en is elvarok egy ennyit a vasarlotol. Ezt hivjak tiszteletmegadasnak es embersegnek, ja hogy a vevo nem ismeri ezt a fogalmat? Szegyen.

Eked jo, mert funyiras kozben nincsenek ilyen gondjaid, es nem erint a sok paraszt :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44727) Soybex


Soybex
őstag

Sose értettem ezt a qrva nagy baromságot hogy kivételezzünk a dohányos emberekkel. Kimegy cigiszünetre rengeteg ember (lol) míg aki nem dohányzik az meg nem kap plusz szünetet ami beszarás.. egyik munkatársam is így lett dohányos..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#44728) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44726) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Áá nem érint.. -nem jól nyírta le a füvet, nem jó helyre rakta ki a zsákot, miért fél zsákkal rakott csak ki, miért rakta ki, miért nem rakta ki, miért nem vágta le a fát, miért elektromos szerszámokkal dolgozunk stb stb.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44729) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44728) üzenetére


Aryon87
félisten

Pff, jo szivas akkor :/

Soybex: munkahelyen jo dohanyosnak lenni (tapasztalat) :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44730) vodrosjozsi válasza Soybex (#44727) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pls a cigiszünetnél nincs alávalóbb dolog a világon. Meg hozzájárulnak a tüdőrákhoz :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44731) Soybex válasza Aryon87 (#44729) üzenetére


Soybex
őstag

Sehol se jó annak lenni :U
Inkább szégyen/gáz

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#44732) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44730) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Soybex: miert szegyen az? 🤔

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44733) Soybex válasza Aryon87 (#44732) üzenetére


Soybex
őstag

Mert egy szenvedély betegség. Amitől függ az életed. Ha nem jutsz hozzá egy hétig vagy ha láncdohányos vagy akkor pár óra alatt rohamaid lesznek mert nem kaptad meg a napi adagod. És ez alatt értem azt hogy feszült az ember kitudja milyen reakciókat vált ki.
Jah meg anyagiak miatt siránkozik a sok dohányos, de ha letenné sokkal jobb életvitele lehetne pénzügyileg is.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#44734) Blackmirror válasza Aryon87 (#44724) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Pont írni akartam , hogy zárd be az ajtót , akkor megvárnám :DDD
Pesten bemehetek bárhova dohányboltba, nem ismerhetem az összes trafikost. Azt sem tudhatom hogy hány fő a személyzet , így simán bemegyek a boltba.
Ha sietek bemegyek a boltba vagy ha kizársz elmegyek másikba.
Egyszerű mint az egyszeregy. Amúgy kb egyszer vártam dohanyboltosra, de akkor én is épp dohányoztam.
Olyan is előfordult már, hogy épp kijött volna dohányozni az eladó , de meglátott és arcvágás bunkoság nélkül visszafordult.
Ahová gyakran járok ott múltkor épp dohányzott az eladólány, nemrég gyujthatott rá , mondtam is neki hogy megvárom, de letette és bementünk a boltba. ( nem égett el a cigije)

Nyilván úgy dolgozol ahogy neked jól esik, meg ha nem 5 percrnként mész ki cigizni akkor ez így okés.
De ha “törzsvendég” lennék és pl mindig akkor dohányoznál kint amikor pont megyek akkor egy idő után megunnám. Pár év kereskedelem után átveszi a bunkosagot az ember, ez van bunkó lettem :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#44735) Aryon87 válasza Soybex (#44733) üzenetére


Aryon87
félisten

Kicsit tulzas, de igaz. :)
Na hagyjuk ezt, mert kb droid vs ios szint ez is :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44736) vodrosjozsi válasza Soybex (#44733) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ehhez hozzáfűzném, hogy az emberek többsége aki cigizik az szegény. Na most ha még mellé annyit szlopál energiaitalból mint aryon akkor csodálkozom, hogy marad elég pénze hó végén.
Pláne, hogy ha nem úgy végzed mint egy 90 éves remete aki egész életében dohányzott és nem halt bele akkor elég szopacs van mert mehet kezelésekre amit saját magadnak köszönhetsz.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44737) #18001664


#18001664
törölt tag

Nem értem miért kell ebből ekkora mizériát csapni ...
Szerintem a vevő kibírta volna azt a 15 másodpercet míg elszívja a maradék kis cigit, addig legalább szétnéz a boltban, megvakarjs s tökeit vagy amit akar.
Itt tényleg az empátián van a hangsúly...az ott elvesztett időt lazán lefaragja a gyors kiszolgálással, cserébe mindenki elégedett.
Én nem védem a dohányosokat, én sem élek vele, de a társadalom kezdi nagyon kitaszítani őket minden téren. Sok emberen érzem, hogy szinte már düh forr bennük egy cigiző ember láttán. Mire fel?

(#44738) #18001664 válasza vodrosjozsi (#44736) üzenetére


#18001664
törölt tag

Arra azért vigyázz, hogy ne túrkálj a zsebében és ne menj bele általánosításba, személyeskedésbe.

(#44739) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44736) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez is féligmeddig téves.
nem egy olyant hallok a vevőktől, hogy a párjuk aki nem dohányos volt előbb vitte el a tüdeje, mint a dohányost.
Kár is ezen témázni, 2 ellentétes tábor témaköre :)
Aki nem cigizik, sokszor értelmetlenebb dolgokra veri el a pénzét.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44740) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

:D

iPhone X@R, iPad Pro

(#44741) Aryon87 válasza Blackmirror (#44740) üzenetére


Aryon87
félisten

Erről olvastam valahol hogy nyekereg a teló és szoftveres nyavaja :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44742) vodrosjozsi válasza #18001664 (#44738) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem tettem egy szóval se. Aryon csak egy példa volt arra, hogy van még több millió ember itthon aki annyi energiaitalt iszik mint ő. Ez nem személyeskedés

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44743) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44742) üzenetére


Aryon87
félisten

Már nem iszom annyit :o

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44744) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44743) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Akkor most jöhet a dohányról való leszokás :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44745) Quqesz válasza vodrosjozsi (#44744) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Meg a töménytelen narkotikus fotózásról/ képmegosztásról...;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44746) akooos válasza mark! (#44711) üzenetére


akooos
veterán

Megnéztem. Egyáltalán nem tetszik :( Amikor a csaj elment, már akkor láttam előre a loopot, de így sem volt egy jó film. Nem nekem valók ezek a művészfilmek. Külön LOL az oldschool szellem :D

(#44747) Aryon87 válasza Quqesz (#44745) üzenetére


Aryon87
félisten

;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44748) winery


winery
aktív tag

Bezzeg, ha a vonat késik akkor már rossz a MÁV közben lehet csak cigizet a kaller, vagy a trafikosra várt !

(#44749) vodrosjozsi válasza winery (#44748) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

:DDD
Quqesz: hát ööö van benne valami ;] :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44750) winery válasza Aryon87 (#44724) üzenetére


winery
aktív tag

Én csak üdítőt szoktam venni,akkor beleiszol ??? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.