Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45551) Aryon87 válasza w333 (#45548) üzenetére


Aryon87
félisten

Az eddigi tendenciat nezve mar a Mate 9 is pofozta az akkori Samu szeriat. Nekem ugye van osszehasonlitasi alapom is. Mar a szoftveren kierzodott, higy a H8 es Mate 9 is picsukara hagyja, ahogy most a H9 is. Ugye a kamerat emlitettem mar korabban is.
Visszakanyarodva a 2 foszereplore:
Sebessegben biztos lecsapja, akkuban ugyszinten, kameraban meg keplekeny a tema, majd az userek kepei fognak meselni. Szal osszessegeben? Lathatatlanul mindenben tud ujat. ;)

Mas oldalakon pedig nem kevesen valtanak Samurol egyebb markakra, plane Huaweire, a szar kinaira..
Egyedul a mobilarena a legelfogultabb a Samsunggal.

Quqesz: szted mi lenne ha Gombi ide beszabadulna? :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45552) Quqesz válasza w333 (#45550) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nos ez pont nem jellemző, inkább van két autó,ami ugyan azt tudja, csak az egyiken van egy merci lógó, a másikon meg egy kia.....tudjuk melyiket vennék meg többen.

Aryon
Az értelmes vitának van helye. Nem akarom megtéríteni w333, csak affele irányítani, hogy nem a samsungtól forog a föld.(tudjuk a szifontól ;] )

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45553) kengyel


kengyel
nagyúr

Én mint Samu fan, nekem nagyon tetszenek, a mostani Máté telefonok. Ja igen, majd a tesztek még beszélnek.

kengyel

(#45554) w333 válasza Aryon87 (#45551) üzenetére


w333
félisten

Az a helyzet hogy kinőttem már ezekből hogy melyik a gyorsabb és melyik bírja tovább akkuban, én amit egy telefonnál nézek az az első pl. a dizájn, a második a kijelző, a harmadik a komfort hogy mennyire tudom használni 1 kézzel és elfér a zsebemben vagy sem, ezután jönnek a funkciók és sebesség, utána pedig a kamera, és így tovább ... most az hogy 000.1 tized másodperccel egyik gyorsabb a másiknál én magasról teszek rá :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#45555) Aryon87 válasza Quqesz (#45552) üzenetére


Aryon87
félisten

En Kia-t :D
Meghozza a C'eed-et :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45556) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#45551) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mate 9 jobb mint az s7? Hahahahaha jó vicc ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45557) w333 válasza Quqesz (#45552) üzenetére


w333
félisten

Én már mint mondtam pont nem érdekel hogy milyen telefon márkát használok ... a lényeg hogy nekem tetsszen, majd amikor a Huawei tud gyártani ilyen minőséget + szolgáltatást akkor veszek én is, de addig nekem ugyan az a Kínai gyártó marad aki eddig is volt + lenyúlták a MiUi rendszert ! :U

Nem rossz pl. a Honor széria kifejezetten tetszik, de ez a csúcskategória P9, P10 és Mate 9 és Mate 10 valahogy elmarad a csúcs minőségtől :)

(#45558) Quqesz

Anyaghasználat + kijelző ... csak a 2 legfontosabb dolog ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#45558) Quqesz válasza vodrosjozsi (#45556) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Miért miben rosszabb, a kamerán kívül(ezt Aryon is bevallotta, hogy nem sikerült)?

W333
Oké, a Note8 üveg hátlapos és nekem bejön ag üveg hátlap(pl a H8 hátán is). De te is tudod, hogy a topik fele meg rühelli és csak fémet akar. Szerintük a belevágott ablaküveg gagyi, a fém sokkal dizájnosabb/minőségibb. Most akkor kinek van igaza? De mint mondtam: nekem tetszik az üveg hátlap.......és neked is, igény kipipálva, de ettől még nem ez lesz a világ legjobb minősége......

akooos
De mi bajod is lehetne, hisz egy nagyon jó telefon! De ettől gondolom nem lett a többi egyből szar a szemedben?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45559) akooos


akooos
veterán

A Note 8 egy baromi jó telefon. Meg vagyok elégedve vele teljesen. 300k-t nem ér, (más telefon sem) de mint számítógép, tökéletes. Kamerájától többet vártam, de roottal jobbá lehetne tenni. Azt meg nem fogom megtenni még egy jó ideig.

Kamera minőségén kívül semmi baj nincs vele az ég világon. Tényleg, nem gondoltam volna, hogy nekem valaha Samum lesz, de ezt a telefont nagyon megszerettem. Veszek majd hozza dexet is szerintem.

A kamerát pedig remélem, hogy azért fogják csiszolgatni szoftveresen.

(#45560) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#45556) üzenetére


Aryon87
félisten

Bezony hogy jobb. Sot mindenben :))
Nalam a kamera vilt a gond, de minden masban pifipufi 👊

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45561) w333 válasza Quqesz (#45558) üzenetére


w333
félisten

Én ezt értem ... a fém Huawei és pl. fém Apple között kb. ég és a föld a különbség, a Huawei vagy túl vékony a fém, vagy olyan műanyagos hatása van ! :(((

(#45559) akooos

Őszintén te 300k -ért Note 8 vagy Mate 10 -t vennél ? :))

Tudom hogy melyiket, szóval nincs több kérdésem ... ökoszisztéma Samu !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#45562) Quqesz válasza akooos (#45559) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tényleg, cerkát használod?

W333
Látod ezt elfogadom, tényleg nincs olyan normális anyagvastagsága. De üveg terén már nincs ilyen különbség. A majom üveg van mindegyiken, még a H8-on is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45563) w333 válasza Quqesz (#45562) üzenetére


w333
félisten

Pont emiatt mondom hogy a Honor széria nekem jobban bejön ! :K

Prémium anyaghasználat + összeszerelés minősége simán van olyan mint bármelyik gyártó csúcstelefonja, na most akkor vagy én várok el túl sokat a drágább Huawei telefonoktól vagy ez a Honor 8 és 9 széria túl jól sikerült ! :D

Ha lenne egy nyereményjáték pl. választani lehetne hogy P10 vagy Honor 9 -t választom akkor gondolkodás nélkül a Honor -t választanám mert jobbnak tartom !

Szerk.

Hmmm ... a Google most teszi tönkre a jó HDR + -t :W

Ezek már annyira digitálisak lesznek ! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#45564) no more válasza w333 (#45542) üzenetére


no more
addikt

+1!

Amúgy Note 8 kamera: Raw és máris jobb mint bármi más...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45565) Aryon87 válasza w333 (#45563) üzenetére


Aryon87
félisten

Es jobb is. Par napja volt egy osszehasonlitasom a P10 ellen, a H9 felpofozta kameraban a masikat.

En ugy latom, a Honor kezd felnoni a Huawei fole, meg a tobbi fole..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45566) w333 válasza Aryon87 (#45565) üzenetére


w333
félisten

De én nem csak kamerában mondom ... hanem úgy összességében is jobb !

Ezért kérdeztem hogy mit fog tudni ez a Mate 10 hogy ennyibe kerül ?

Honorból ezért nem csinálnak nagyobb méretet, olcsóbban mindenki azt venné ez egészen biztos ... és szerintem a Honor széria jobban fogy mint a P széria ! :)

Szerk.

+1 szerintem is a Honor jobb telefon, anyaghasználat + kijelző is !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#45567) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#45560) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Aha mondogasd csak, sajnos most sincs igazad de már megszoktam :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45568) no more válasza vodrosjozsi (#45567) üzenetére


no more
addikt

Azért szabadult meg tőle, mert olyan jó volt! ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45569) akooos válasza w333 (#45561) üzenetére


akooos
veterán

Sok mindentől függ. Annó pl előbb választottam volna a Máté 7-et , Mint a Note 3/S5 párost. Nekem az első Samsung ami tetszik kinézetre az az S8 volt. Élőben viszont az sem. A Note egyből megfogott Élőben, ezért is vettem meg végül. Ha kézbe véve hasonló lett volna a benyomásom mint az S8-nál, akkor vettem volna Huaweit, LG-t vagy iphonet. Eddig sem voltam márkafanatikus, ezután sem lettem :D
Ha a Note 8-ot egy az egyben a Huawei gyártotta volna, akkor simán megvettem volna 300-ért azt is.

Quqesz: használom a ceruzát igen. Nem állandóan, nem rajzolásra, de melóban ha valamit fel kell írnom akkor azzal a legegyszerűbb. Tudom, ezt lehet s pen nélkül is, de így egyből ki van tűzve a zárképernyőre is. Sok hasznos dolog van amit a tollal egyszerűbb megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#45570) nrg_52 válasza w333 (#45563) üzenetére


nrg_52
addikt

Milyen jol latod, Szerintem is jobbak a honorok. De mostmar pissz errol, mielott a huawei megneszeli es felemeli az arukat a p/mate szeria fole pl. Honor PD.:DD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#45571) vodrosjozsi válasza no more (#45568) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát az volt a tökéletes telefon nem? ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45572) Aryon87 válasza no more (#45568) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert a kamera fos volt. Na mind1 azt hagyjuk, lejart. Most mas az isteni :))

W333: sajna a csucsoknal elszaladt a lo, kovetni kell a szifon arpolitikajat.
A Mate az a felsokategoria mint a Note8 a Samunal.
Latod nepszeru, szal megis jo, de merem allitani, hogy miota a Honor vonal elindult sokkal nepszerubb az is. Mar a H9 tabor is nepesedik szepen (meg az U11 is :D )
En azzal a bizonyos nyeremenyjatekosdinal a Mate10 egyiket valasztanam a Note8-al szemben. Ez en vagyok :))

Xx554 hszeden elsiklottam: nekem is a design az elso, ezert is van a Huawei/Honor elso helyen nalam. Utana a kamera, majd a tobbi szep sorjaban

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45573) Blackmirror válasza Quqesz (#45552) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Igen a szifontól... szóval a semmin vitatkoztok, mindegyikszar ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#45574) w333 válasza Aryon87 (#45572) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#45575) no more válasza Aryon87 (#45572) üzenetére


no more
addikt

A P10-ből kiindulva most jó lesz a kamera? 🤔

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45576) Aryon87 válasza no more (#45575) üzenetére


Aryon87
félisten

A P10 kameraja valami ultrafos. Elqrtak. Honor 9 felpofozza azt..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45577) w333 válasza Aryon87 (#45576) üzenetére


w333
félisten

Szvsz. a Mate 10 sem fog megváltást hozni kamerában :N

Oké hogy Leica de nem méltó rá, ezzel csak saját magukat járatják le !

Szerk.

Én a helyedben ha már ennyire nem szereted a Samut akkor egy V30 -t vennék, jó kis telefon az csak kérdés hogy mikor lesz kapható ? :U

(#45578) Quqesz

Ezt nem is tudtam ! :B

De a Honor már nem is tartozik a Huawei -hez ? :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#45578) Quqesz válasza Blackmirror (#45573) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mondom én ;] :D

W333
Volt/van nagyobb honor. A V8 v H8 pro. Ezek igaz"csak 5,5 colos kijelzősök. De van nagyobb is: pl ez

Szerk
Elvileg oda tartozik, de külön brand.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45579) Aryon87 válasza w333 (#45577) üzenetére


Aryon87
félisten

Bah, a Leica csak marketing.

V30 nekem is bejovos, de igen... Mikoresz kaphato? Mert sanda gyanum, hogy az iden meg sehol nem lesz.
De az U11-et le nem cserelem masra az hotziher, de meg a H9-et sem :N

Huawei fovallalat, a Honor az alvallalat/leanyvallalat. Lehet igy is ertelmezni

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45580) w333 válasza Quqesz (#45578) üzenetére


w333
félisten

Házon belül akkor szerintem nagy a konkurencia ! :D

(#45579) Aryon87

Előbb vagy utóbb úgyis lecseréled mert te is telefonb*zi vagy mint mi ! :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#45581) Quqesz válasza Quqesz (#45578) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És nem is drága ez a honor note 8 [link]

Sztem a huaweinek csak a darabszám számít, aztán azon melyik logo van tökmind1. A nyereség egy zsebbe vándorol....alkatrészek zöme meg egy gyártósorról jön.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45582) Aryon87 válasza w333 (#45580) üzenetére


Aryon87
félisten

Allitolag a Honorok is a Huawei gyarban keszulnek, meg elvileg a kassza is kozos. Tudja a fene, de hogy par ev es a Honor a Huawei fejere no, az garantalt. Sokkal jobb a kivitelezesuk.
Pelda: P9 az 3gb rammal volt, a H8 az 4gb ramos. A P10nek csak home gomb van, a H9-nek meg ott a 2 kapacitiv erintogombja is, ami ezerszer jobb megoldas. +Infra, ami a P10ben nincs.

Szerk: igaz, de most alltatom magam amig lehet, hogy nem cserelek :DD
Bar az U11+ az igazan csabito..

Quqesz: elvileg jon a Honor 9 pro is, volt valami cikk, hogy decemberre valami meghivo van megint a csapatnak.
A H8pro jobb mint ez a H8 Note..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45583) mark!


mark!
őstag

mennyire örülök hogy nem infóra mentem huhúú :D
egész nap az infólaborban ülnek és hearthstoneoznak meg kockulnak, nem is ismerjük őket, talán 1x beszéltük velük.
a másik 2 osztály (mi és a közgések) meg már most járkálunk egymáshoz meg tök jóban vagyunk.
csicskakockák 😂😂

[ Szerkesztve ]

>

(#45584) Aryon87 válasza mark! (#45583) üzenetére


Aryon87
félisten

A boldog diakevek :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45585) vodrosjozsi válasza mark! (#45583) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Csicskakockák? Nem szép dolog ez márk :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45586) no more válasza mark! (#45583) üzenetére


no more
addikt

Jah, ti inkább a Facebookot görgetitek infó órán. ;] Hú, nálunk ment a Quake, Carmageddon, CS 1.5, Terep 2, Elasto Mánia... Meg egyszer poénból végigfertőztük vírussal az összes gépet. ;] ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45587) nrg_52 válasza no more (#45586) üzenetére


nrg_52
addikt

Ne fajditsd a szivem. 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#45588) no more válasza nrg_52 (#45587) üzenetére


no more
addikt

:)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45589) Aryon87 válasza no more (#45586) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalunk Bomberman, Lotus, Quake volt a favorit, szomszed haveroknal meg a Carmageddon 2

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45590) no more válasza Aryon87 (#45589) üzenetére


no more
addikt

A Stresszoldó megvan? Amelyikben szét lehetett verni a Windowst kalapáccsal, lángszóróval, stb... Az mekkora királyság volt! :DDD :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45591) Aryon87 válasza no more (#45590) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaj az nagy volt :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45592) mark! válasza no more (#45586) üzenetére


mark!
őstag

dehogy :D tanár kiadja a feladatot, kimegy a teremből és mindenki ordibál meg megbolondul 😂
most viszont jó ötletet adtál, reggel gyorsan feldobom 1.6-ot megára aztán leszedjük szépen az infós gépekre :D

>

(#45593) leslien


leslien
nagyúr

Lg V30 MM. de röpke 12 héten belül szállítja is... ;] ezek tényleg idióták...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#45594) vodrosjozsi válasza mark! (#45592) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Tudok valami sokkal jobbat a mega-nál.
Úgy hívják Pendrive ;]
Nem is lehet semmit se letölteni azokra a gépekre. Vagyis letölteni talán lehet de telepiteni nem.
Ezért kell majd a zero vagy az 1.6 no install verziót felrakni pendrive-ra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45595) Intruder2k5 válasza vodrosjozsi (#45594) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#45596) vodrosjozsi válasza Intruder2k5 (#45595) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Le vagyok maradva :O

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45597) mark! válasza vodrosjozsi (#45594) üzenetére


mark!
őstag

tudjuk az admin jelszót :DDD

>

(#45598) no more válasza vodrosjozsi (#45594) üzenetére


no more
addikt

Nálunk olyan védelem volt, hogy restart után visszaállt alap állapotra a gép. De mi kitartóan telepítgettünk minden órán! Meg volt, hogy már az előző csoport felrakta, nekünk csak lőni kellett... :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45599) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hmmm... A suliban nálunk egy darab HT1080 volt a tanári asztalon, úgyhogy telepíteni nem tudtunk semmit, de igazából még gyakorolni se nagyon, csak néztük számítástechnikán, hogy mit csinál a tanár, és a füzetbe írtuk a "programokat". Aztán otthon volt már Commodore64-em, bár azon kissé más BASIC volt, így a suliban tanultak nem mentek rajta egy az egyben. Ez se tegnap volt. :)

(#45600) mark! válasza no more (#45598) üzenetére


mark!
őstag

itt még védelem sincs :D
múltórán felraktam egy adblockert, aztmondta a tanár hogy töröljem le mert olvasta neten hogy kártevőket tartalmaz. ja, mert ha a .biz végű gyanús nevű és kinézetű oldalakról töltünk le fájlokat az nem tartalmaz kártevőket :P

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.