Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) S e t h válasza leslien (#65999) üzenetére


S e t h
nagyúr

Istenem, köszönöm.
Végre vki, aki nem berendel dolgokat. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66002) leslien válasza S e t h (#66001) üzenetére


leslien
nagyúr

;] :DDD

mindenesetre lesz S9 vs S10 vs Pixel 2 XL kamera teszt..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#66003) akooos válasza S e t h (#66001) üzenetére


akooos
veterán

Kikérem magamnak, én sem berendeltem, hanem meg ;]

(#66004) S e t h válasza akooos (#66003) üzenetére


S e t h
nagyúr

Büszke vagyok, hogy együtt osztozhatom veletek a biteken.
Mintha egy pillanatra a fejem a víztükör fölé emelkedne. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66005) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Fekete vagy feher lett a valasztot?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#66006) kali válasza leslien (#65999) üzenetére


kali
legenda

Vennél inkább az árából 2 - 3 Xiaomi csúcsot... ;]

(#66007) w333 válasza kali (#66006) üzenetére


w333
félisten

Pontosan ! :DDD

De az új technológiát meg kell fizetni ;]

Kamerában kenterbe veri az biztos, S10 -re Gcam is felejtős ! :D

Szerk.

Pró módra leszek kíváncsi, vajon még mindig kamu 10 másodperc a záridő és ugyan úgy tompák a képek mint S8 és S9 esetében ? :B

Szerk.2

Vicc ide vagy oda de sajnos tényleg itt tartunk ... nem tudtok olyan indokot mondani hogy miért kerül az S10 pl. 3X annyiba ? mert új és Samsung a márkanév ?

Szerk.3

Szerencsére én már kezdek erről a telefon őrületről leszokni, mert ez tényleg nagyon sok pénzt kivesz az ember zsebéből, szvsz. 2-3 évente bőven elég váltani mivel nagyon lelassult a fejlődés és évről évre egyre kevesebbet kapunk ... S10 -t az új dizájn (kijelzőbe épített kamera) miatt lesz kelendő, különben szinte ugyan az mint az S8 és S9, mondjuk nekem ez az előlapi kamera megoldás nem tetszik ! :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66008) kali válasza w333 (#66007) üzenetére


kali
legenda

Hát, fényképezésben majdnem olyan jó a Xiaomi, mint a Samsung, de videózásban össze sem merem hasonlítani, korábban azt hittem, csak a Huawei nem az igazi abban, de pont tegnap néztem, hogy a Xiaomi még azt is képes alulmúlni.
Néztem tegnap az S10-eket is, nagyon jók már most is kamerában, de szerintem meg kell várni a hivatalos megjelenést, eddig szinte midig még jobbak lettek a későbbi frissítéssel a kiadást követően.
GCam akkor sem kellene nekem, ha minden funkciója megfelelően működne a Samsung készülékeken.
Azért drágább a Samsung, mert többet is ér, nem kell ezen rágódni! :DD

[ Szerkesztve ]

(#66009) akooos válasza w333 (#66007) üzenetére


akooos
veterán

Mert nem Xiaomi.
Még szarabb a kamerája, mint az s2-nek volt, de a sok marketing bullshit miatt a hülye emberek kiadnak érte pénzt (nem úgy, mint minden más gyártónál).

Pedig 8 Mi A1 is kijönne az árából és még az is jobb, mint bármelyik Samsung.

Ügyes voltam én is? :)

[link] Jó szar a kamerája, videóban is veri minden, főleg a Mate 20 Pro és a mikrofonja.

(#66010) leslien: remélem Mi8-at :P

[ Szerkesztve ]

(#66010) leslien válasza kali (#66006) üzenetére


leslien
nagyúr

honnan tudod h mi lesz a vége... eladom és veszek belőle vmit.. vagy megtart mivel megy vissza a Pixel, vagy nejem lenyúlja.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#66011) w333 válasza kali (#66008) üzenetére


w333
félisten

Persze kérdés hogy kinek mire van igénye ... én pl. nagyon ritkán készítek videót ha azt mondom hogy évente talán 1-2 videó akkor sokat mondtam, fényképezés az más az inkább olyan hobbiféleség :))

Az újdonságokat pedig mindenki döntse el saját maga hogy használja e vagy sem, pl. nekem ez a kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó inkább hátrány lenne mint előny, főleg hogy sok helyen íjrák hogy esős napfényben azért látszik hogy van valami a kijelző alatt, illetve ugye + meghibásodási lehetőség ! :D

Arcfelismerés szerintem még mindig a talán legjobb megoldás ami létezik, én az ujjlenyomatolvasót sem használom nekem kissé macerás a használata ! :R

(#66009) akooos

Nehogy félreérts én megértem hogy az S10+ -t választottad én is ilyen voltam minden évben azonnal rendeltem meg az aktuális csúcsmodellt, csak manapság már kissé lelankadt a lelkesedésem így annyira már nem hoz lázba remélem ez így is marad mert rengeteget buktam az évek során ! :B

Aztán ki tudja, lehet jön egy olyan telefon majd valamikor amire azt mondom hogy "ezt most azonnal akarom" de amire használom a telefonjaimat arra pl. a Redmi Note 5 is maximálisan elég lenne csak azért jobb kézben tartani egy csúcsmodellt, jobb anyaghasználat, jobb kamera, szebb kijelző és gyorsabb sebesség :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66012) akooos válasza w333 (#66011) üzenetére


akooos
veterán

Majd ha cseréled a Mi8-at Mi9-re akkor biztos a világ legnagyobb találmánya lesz a kijelző alatti ujjlenyomatolvasó. Képzeld, a Note8 arcfelismerős feloldása olyan kva gyors lett a pitével, hogy időm sincs semmit csinálni, már fel is oldottam.

Ja és miért akarnám erős napfényben nézegetni a nem bekapcsolt kijelzőt, hogy keressem a látható ujjlenyomatolvasót? :D

Azt hittem, hogy Aryonnál nincs rosszabb ilyen témákban, de tévedtem ;] ;]

Én nem ugrok rá minden évben az újdonságokra, csak ha van értelme. Mix3-ra akartam váltani, de végül rájöttem, hogy hülyeség lenne, mert nem előrelépés (csak abban, hogy nagyon jól néz ki), pedig a zsebemben volt a pénz rá. Notchos telefont elvből nem veszek, mert cseszett ronda mindegyik, ezért esett ki az XS Max is, pedig szívesen használnék iphonet (és hamarosan szükségem is lesz rá).

Majd visszatérsz még te a Samsunghoz és akkor majd megint az lesz az istencsászár :)

[ Szerkesztve ]

(#66013) #81733120 válasza w333 (#66011) üzenetére


#81733120
törölt tag

Én is így vagyok, mostani mobilom nyáron lesz egy éves, és talán 5 videót csináltam vele eddig. :))
Akinek a videózás meg annyira fontos, vegyen kompakt gépet, a mobilok itt még nem nyúlnak fel a fényképezőkhöz. :N

Ha most kellene váltanom, nem nagyon tudnék dönteni, mert több oldal is "húz". Az új Nokiák nagyon tetszetősek, P30 és Mi9 széria is várós. Mondjuk az S10 triótól nem hidaltam le, egyedül az S10e tetszik a kompaktsága miatt, de annyit nem ér.
Az iPhone-okra vagyok még kíváncsi, sosem volt még Apple termékem, mert a zártságuk eléggé visszataszító a számomra.

[ Szerkesztve ]

(#66014) w333 válasza akooos (#66012) üzenetére


w333
félisten

Nem fogom ez egészen biztos szinte 0 fejlődés látok ott is Mi 8 -hoz képest ... illetve ezt a kijelző alatti ujjlenyomatolvasót is messzire kerülni fogom, szerintem ez még nem egy kiforrott technológia, ha viszont nem lesz más lehetőségem mert minden csúcsmodellben ez lesz akkor inkább átmegyek az Apple -hez ! :))

Napfényben is fogod nyomkodni nem ? szvsz. látszani fog az ujjlenyomatolvasó !

Sajnos ez egy ilyen technológia, bár lehet S10 -nél az ultrahangos megoldást valahogy jobban elrejtették a kijelző alá, azzal pedig a fólia lesz felejtős ! :B

Mix 3 -t megint csak nem vennék, azt a megoldás sem tetszik :N

+1 hibalehetőség, Murphy is megmondta ami elromolhat az el is romlik ! :P

Szerk.

Ha most nem lenne a Mi 8 akkor sokkal megfontoltabb lennék ... első nagy szabály megvárom az összes csúcsmodellt mert mi van ha jön valami olyan telefon ami sokkal jobb, aztán várnék 1 hónapot amíg többen is elkezdik használni és véleményeket olvasni róla, ki tudja milyen hiba vagy nyűg van bennük amik csak hetek múlva jönnek elő, aztán ha minden oké akkor megrendelném ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66015) w333


w333
félisten

Még mielőtt megint megkapnám azt hogy utálom a Samut akkor leírom újra a véleményemet : nekem semmi bajom nincs velük ugyan úgy szeretem ezt a márkát mint minden másik márkát, de én soha sem voltam márkahű mert én úgy gondolom hogy a telefonok vannak értünk és nem mi a telefonokért, szóval azt veszem amelyik tetszik ... a jelenlegi felhozatalból egyértelműen én is az S10 vagy S10" választanám ha most telefont vennék :K

De ez ugyan úgy igaz mindenre, egyik szobában LG TV a másikban Samu ! :D

Porszívóból is Samu van ! :)

Szóval mielőtt elítélnétek azért mert nem váltok, én helyzetemet is meglehet érteni.

(#66016) kali

Dobozhang, Huawei -nél én még egy csúcsmodellt sem halottam ami szépen szól !

Videó hangról beszélek, gondolom te is erre gondoltál ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66016) kali válasza akooos (#66009) üzenetére


kali
legenda

Valami rendesen félrement ott a Mate 20 Pro hangja kapcsán, mert annyira nem rossz az azért.

S10, S10+, hááát, nekem csak S4 van, de abból a legújabb verzió: [kép] :DD

[ Szerkesztve ]

(#66017) #81733120 válasza kali (#66016) üzenetére


#81733120
törölt tag

:C

(#66018) w333 válasza kali (#66016) üzenetére


w333
félisten

Az szép ... durva kis gép :Y meg sem merem kérdezni mennyi egy ilyen ? :C

Átírhattad volna a neved már Dj kali -ra ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66019) S e t h


S e t h
nagyúr

Évek óta alig-alig van / lényegi, nem külsőt érintő / változás mobilfóniában, pláne a kamerák produktumát illetően, mégis sokan képesek akár évenkénti váltásnál is szignifikáns változást vizionálni.
Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy az érzékszervek defektusa okozhatja ezt, vagy inkább kognitív disszonancia lép működésbe, mérséklendő a döntés és tapasztalat között feszülő felismerést.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66020) kali válasza w333 (#66018) üzenetére


kali
legenda

Innen vettem, de akciós volt az év végén 3 napig, a jelenleg kiírttól olcsóbban csíptem meg úgy: [link]

[ Szerkesztve ]

(#66021) w333 válasza kali (#66020) üzenetére


w333
félisten

Na grat hozzá, hát nem olcsó az biztos de látszik rajta a minőség ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66022) Quqesz válasza kali (#66008) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezt most cáfolom! Átolvastam a gsmarena tesztjeit mi8/mix3/poco tekintetében és lehet a 4k nem olyan jó, mint a samué, de nagyon dícsérik az 1080 felvételeket. Írják is, hogy nem hanyagolják el a sima fhd felbontást, amit neves gyártók már leszarnak. Azt se felejtsük még mindég rengetegen nem 4k-ban vesznek fel videót.....

Amúgy grat a keverőpultért!

S10-el egy bajom, hogy nem tud annyival többet, mint egy fele annyiba kerülő telefon.

Leslien

A véred mi?!?!....;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#66023) kali válasza w333 (#66021) üzenetére


kali
legenda

Köszi, tényleg elég jó, már be is járattam kicsit, meg volt firmware és kapcsolódó szoftver frissítése...stb.

Quqesz: Pont azért említettem a Huawei videós képességét is, mert amagasabb felbontásra gondoltam, azt hanyagolja el a legtöbb gyártó, pedig vélhetően egyre többen használják, vagy használnák.
Ja, és köszi!

[ Szerkesztve ]

(#66024) w333


w333
félisten

Xiaomi Magyarország :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66025) #81733120 válasza w333 (#66024) üzenetére


#81733120
törölt tag

Asszem vótmá' ;]

(#66026) akooos válasza w333 (#66024) üzenetére


akooos
veterán

Mobilarena, tech2, xiaomi yt. A következő állomás mi lesz legendnek?

(#66027) vodrosjozsi válasza akooos (#66026) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Áttért oda? Mivan a tech2 nem vált be?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#66028) S e t h válasza vodrosjozsi (#66027) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gondolom ebben több gempa van.
Mondjuk nekem ott visszás egy kicsit, hogy ő egy olyan kritikus, aki nem rejtette véka alá ha vmi. nem tetszett neki, itt meg kvázi meg van vásárolva és promótálja egy cég termékeit.
A Xiaomi mindenképpen nyert vele, de az számomra is talány mekkora közönséget fognak elérni, mert engem maga a cég és a termékei is hidegen hagynak, sőt, nem nagyon nézek egyetlen gyártó specifikus csatornát sem, akkor inkább tech2, ahol minden ott van egyben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66029) trebrona válasza leslien (#65999) üzenetére


trebrona
nagyúr

Supernatural. 👍

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#66030) leslien válasza Quqesz (#66022) üzenetére


leslien
nagyúr

ez van ... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#66031) w333


w333
félisten

LG G8 Review ... Marques :)

Egyre tetszetősebb ez a telefon, komolyan mondom ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66032) Aryon87 válasza w333 (#66031) üzenetére


Aryon87
félisten

Tetszetős a telefon, a tenyeres gesztusvezérlés jópofa, bár még fejlesztésre szorul. Emlékeztet a HTC szorítós cuccára.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#66033) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na a poco telefon pont arra jó példa, hogy minden gyártónak min 4000 aksit kellene raknia a telókba! 1 nap után(asszony azt mondta használta rendesen: gps, böngészés, hívás, bt online+autóban csatlakozva, 4g online, mi fitt folyamatosan megy ) 78% maradt. Egy ekkora telónál ez nagyon jó. Tényleg a kamera hülyeség helyett inkább akkura gyúrhatna az összes gyártó....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#66034) S e t h válasza Aryon87 (#66032) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogyan a htc-t sem húzta ki a gödörből, úgy az lg esetében sem ez lesz a megmentő, ötletnek viszont jópofa.
Egyelőre még inkább azt látom, hogy ezzel körülményesebb, lassabb kezelés, az szenzor is biztosan erősen kér majd az aksiból.
Aki nyakig szutykos munkakörben dolgozik, annak lehet előny.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66035) Aryon87 válasza S e t h (#66034) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#66036) vodrosjozsi válasza S e t h (#66028) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én pontosan ezért kedvelem mert tényleg kimondja ha valami szar, és mire megkedveltem már le is lépett innen a tech2-höz amit meg pont nem bírtam. Remélem megtalálja azt amiben van még kihívás, (vagy több pénz etc) de ez a folyamatos mászkálás nem biztos, hogy jó dolog.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#66037) aprokaroka87 válasza vodrosjozsi (#66036) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem az is benne van hogy szeretne tapasztalatokat szerezni több területen is.

(#66038) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Miert minden youtube videoba-n S10nel ujlenyomat feloldásnal bekapcsolják a kizeljot, ennek is kell fény? Nem mukodik kikapcsolt kijelzonel?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#66039) winery válasza aprokaroka87 (#66037) üzenetére


winery
aktív tag

Ez jó duma, Dubajba is azért mennek a lányok ;]

LG G8 nekem is tetszik, kíváncsi vagyok hova fejlődik.

(#66040) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Komolyan, ha szórakozni akarok csak be kell néznem ide.
Nagyon adom amit akooos írt, én is azt gondoltam hogy Aryont nem lehet alulmulni bizonyos tèren...
De walakinek sikerült.🙄

[ Szerkesztve ]

(#66041) #81733120


#81733120
törölt tag

:F :U

(#66042) nrg_52 válasza neo_xperia (#66040) üzenetére


nrg_52
addikt

Tan nem tudtad hogy kokas fogalmatlan? ;] ;] ;]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#66043) w333


w333
félisten

Galaxy A50 :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66044) w333


w333
félisten

5 DOLOG az 5G hálozatról! Mi az az 5G? Miért lesz jó nekünk? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66045) Quqesz válasza w333 (#66043) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na ez az A50 nem rossz, csak fogadjunk ez lesz az olcsó 230e-ért...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#66046) Aryon87 válasza neo_xperia (#66040) üzenetére


Aryon87
félisten

:U

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#66047) w333 válasza Quqesz (#66045) üzenetére


w333
félisten

Szerintem is drágább lesz mint mondjuk a csúcs Xiaomi Mi 9 ! :D

(#66040) neo_xperia

Tudom megint én vagyok a hibás ! :K

szerk.

Ha valaki vágyik egy 50 napos üzemidőre ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66048) Aryon87


Aryon87
félisten

Na TV vasarlas engedelyezve, mar csak a kerdes, hogy 160k arig bezarolag mi legyen. Samsung kizart.
2 modellt neztem ki:
Lg 50uk6950 vagy Sony 49xf7005
PC menne vissza ra, igy videozas, neha jatek, netezes es ugye fotokidolgozas, valmint a mezei tv csatornak mennenek rajta

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#66049) w333 válasza Aryon87 (#66048) üzenetére


w333
félisten

LG a normális és szebb VA panel miatt ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#66050) Aryon87 válasza w333 (#66049) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem is az az elsodleges kiszemelt

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.