Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Quqesz válasza w333 (#25000) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kezdheted gyűjteni a nyálad...februárig sokat tudsz gyűjteni(mwc)....:DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25002) Aryon87 válasza w333 (#25000) üzenetére


Aryon87
félisten

Turelem van, kitartas nincs :))

Sztem keszitheted is azt a videot :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25003) w333 válasza Quqesz (#25001) üzenetére


w333
félisten

Amennyiért fogják őket vesztegetni ... szvsz. nem sok értelme lenne váltani ez egészen biztos, mit tudnak még belerakni ami miatt kiadok + 100 ezreket ? 4K nem érdekel, iris szkenner nem érdekel, autó fókusz előlapi kamera nem érdekel, VR nem érdekel, ha reggel megfőzi helyettem a kávét akkor elgondolkodom rajta, de addig szvsz. semmi érteteme nem lesz váltani, az pedig hogy egy alkalmazás 0.1 tized másodperccel gyorsabban tölt be az sem ér meg + 100 ezreket, már ezek is bőven túl vannak tervezve, igazából fele ilyen erős telefon is elég lenne tényleg mindenre ! :)

(#25002) Aryon87

Megveszed az S7E -t és utána is kell a G6 ? azonnal töltöm is fel a videót :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25004) Aryon87 válasza w333 (#25003) üzenetére


Aryon87
félisten

:K :C
Legyen egy alap amire majd mehet a csereutalvany is :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25005) Quqesz válasza w333 (#25003) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hoho! Kávéfőzőben van a de longhi-nak olyan, hogy wifin keresztül be tudod állítani, hogy milyen kávét csináljon! Gondolom van hozzá app, pont minap láttam reklámban!

Nem látok én sem olyan innovációt, ami miatt wow érzésem lenne. Pont ezért reseteltem az agyam telefonkeresés ügyben. Nincsen ami kiváltaná a G4-et, ami miatt most kidobnék rengeteg lóvét az ablakon. Marad, aztán ha lesz wow érzés cserélek. Majd megyek szlovákba és megnézem a moto z-t is, mert ott lehet kapni már, bár 699€ nem kevés lóvé érte. Holnap jön ki az ottani akciós újság, azt még meglesem, de lecsengett a vásárlási láz......sajnos.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25006) w333 válasza Quqesz (#25005) üzenetére


w333
félisten

Karácsonyi akciókat kell figyelni ... szinte biztos hogy jó áron lesznek majd a telefonok :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25007) leslien


leslien
nagyúr

nem lesz egyszerű a Samsungnak ... S8 várom is meg nem is ....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#25008) no more válasza w333 (#24995) üzenetére


no more
addikt

+1 ahhoz képest, hogy az S6 is full üveg + ugye fém keret, hidegben alig lehet fogni, mert lefagyasztja a kezem. A One is ilyen volt, télen 16 fokos volt kint. :D Imádom ezt a hűvös érzetet, ezt szerettem a fémben a legjobban.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#25009) no more


no more
addikt

Apropó! Valaki tud olcsó, de jó BT fülest?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#25010) koxx válasza w333 (#24954) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Milyen üvegfóliát tudsz rátenni? Az ívelt szélek miatt nem jön fel idő előtt?
Tegnap kicsit alaposabban nyomkodtam egyet a bestbyte-ban, hazudnék ha azt mondanám, hogy nem cserélném el a V10-emre :)) Bazi gyors a telefon (bár újként többnyire mind az), egyedül amit nehéz lenne megszoknom azok az íves szélek.

(#25011) leslien válasza koxx (#25010) üzenetére


leslien
nagyúr

egyedül amit nehéz lenne megszoknom azok az íves szélek

kettő nap..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#25012) Dr. 444Hertz válasza leslien (#25011) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

10 perc ;]
Nem vagyok S7E tulaj, de sokat volt a kezemben, egyből meg lehet szokni szerintem :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25013) Kasya válasza w333 (#24954) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak most olvasom... mi ez az elvakult iras? :DDD

(#25014) Kasya válasza no more (#25009) üzenetére


Kasya
nagyúr

Aprot figyeld esetleg. En mikor az Lg szorta ajandekba, az eprorol vettem, mert tele volt olcso, bontatlan H/K BT fulessel.

(#25015) Aryon87 válasza Kasya (#25013) üzenetére


Aryon87
félisten

Ami tulsagosan meggyozore sikeredett, hogy mas is akarjon venni, meg akkoris ha maceras a dolog :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25016) Kasya válasza Aryon87 (#25015) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ah..en is most vettem meg (immaron masodszorra) a telefont. 2 es fel hetig visszemntem S3 minire... mikor ujra kezembe kerult a 7 edge, szo szerint azt ereztem, amit w333 is irt: "húúú b*zdmeg" :D

(#25017) Aryon87 válasza Kasya (#25016) üzenetére


Aryon87
félisten

En is kiprobalnam. Csereutalvanyt megkapnam G5re, de 40k rafizetes kellene a Samura...
Ha vissza is adjak a G5 befizetett arat, az se eleg hogy vegyek. Ha meg Tmobilhoz igazodok at, amit amugyis akarok, Telenor huseg is futna juliusig, a 2 huseg nem fer bele nalam.. Szal kenytelen vagyok leulni a hatsomra :D
Mindig utaltam a Samut, de ez az edge megfogott..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25018) Kasya válasza Aryon87 (#25017) üzenetére


Kasya
nagyúr

A G5 ara valami rettento sokat esett, ahogy neztem. Tobbet, mint az elozo modellek ugyanenyi ido alatt. :s

En is utaltam, kb. habzo szajjal irogattam, hogy soha az eletbe ilyen xart. Az elozo modellekkel nagyon rosszban voltam. Az S6-tal valtozott valami... :)

Hogy hogy csereutalvany? Mi tortent vele?

(#25019) Aryon87 válasza Kasya (#25018) üzenetére


Aryon87
félisten

2 kijelzo es 2 akkucseren tul van. 3 honapos volt a telo mikor elso szervizbe ment kijelzobeegessel es irdatlan forrosodassal. Ra 1 honapra ugyanez a kor. Mostanra megint beegett a kijelzo.. Szervizbe vinnem mondjuk holnap, adnak a csereutalvanyt. G4 is 1 evig volt nalam, majd csereutalvannyal jott a G5, ez most fel eves... Elso gyartas szeria atka..
De mar varom az utodot :D bar ha valahogy sikerul az S7e-hez hozzajutnom, lehet mas nem fog kelleni..
Telenor huseg juliusig tart..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25020) Kasya válasza Aryon87 (#25019) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egyes oldalakon szvsz eleg jo aron lehet beszerezni, pl. mobilkorner...
Aprot en neztem, de onnan nagyon nem merek vasarolni. :D Nehez megbizhato eladot es jo termeket talalni.

Ah, nem hittem volna. De legalabb nem csesztetnek tobbet a szervizzel, hanem kapsz utalvanyt. Nezd a jo oldalat :D

[ Szerkesztve ]

(#25021) Aryon87 válasza Kasya (#25020) üzenetére


Aryon87
félisten

Mobilcorneren 168k aron van. Ha penzt visszakerem telenortol, az kb 140k lenne. Nem eleg. Hardverapron van ezen belul, de nincs garancias, igy kilove.
Szal sehogy nem jo, kiveve ha a telenor nem ad valami szuper karacsonyi akciot.
O en mar lassan berletet valtok az LG-hez :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25022) Kasya válasza koxx (#25010) üzenetére


Kasya
nagyúr

Eselytelen ra az uvegfolia. Mindegyik szivarvany effektet ad, vagy rosszabb erintest a szeleken. Tekintve, hogy csak a szeleken tapad...

A sima folia lehet megoldas, de az meg rontja az elvezetet.

(#25023) w333 válasza no more (#25008) üzenetére


w333
félisten

Pontosan ! :K

(#25010) koxx

Nem szeretem az ilyen fóliákat ... :B

Biztos vagyok benne hogy 1-2 nap alatt hozzászoknál ! :D

(#25013) Kasya

Pedig direkt 2 napot vártam és addig semmit sem írtam, mert HTC 10 első benyomásra pl. nagyon jó volt, aztán ahogy használtam kiderült hogy még sem olyan jó, de ez tényleg a full őszinte véleményem, nagyon sok telefon volt már nálam de ez most üti az összeset mindenben ! :))

(#25016) Kasya

"húúú b*zdmeg"

Akár hányszor a kezembe veszem, ez az érzés fog el ! :R

Szerk.

Az üzemidő is valami elképesztő, Hétfő este töltöttem fel és most vagyok durván kb. 5 óra SOT -nál, de még az akkuban van 27% kakaó ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25024) Dr. 444Hertz válasza w333 (#25023) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

"húúú b*zdmeg"
/w333/

:C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25025) w333


w333
félisten

Áááá ezt nem is meséltem ... :D

Szombaton megyünk a haverral szülinapra, vigyem már el az autóval mert készen van a torta ... lépcsőház előtt találkozok vele egyből a kérdése "mutasd a HTC 10 -t " (erről tudott mert valamit mutattam a telefonban és véletlenül meglátta a visszaigazolós email -t) mondom neki hogy nincs mert visszaküldtem és elmagyaráztam a garanciális problémákat, majd mondja hogy húúú Lalikám lemaradtál a nagy akciókról Telekomnál milyen jó áron volt az S7 és S7E ő rendelt a párjának egy Huawei P8 -t, tettem magam h*lyének majd mondom neki hogy ne b*ssz komolyan ? ááá lemaradtam róla, tegnap este megyek hozzá ahol dolgozik és kérdem tőle hogy na megérkezett a P8 és hogy milyen ? mondja hogy nagyon király és neki kb. Januárban jár le a hűség és meséli hogy "ki fogok hozni egy S7E" -t ... na abban a pillanatban elő is kaptam a zsebemből és kérdem tőle hogy ilyet ? :DDD azt az arckifejezést videóra kellet volna venni, színeket játszott ! ;]

Azt azonban tudni kell hogy az évek során soha nem dicsekedtem ha veszek valamit, asztali PC és monitor, még nagyobb TV, okostelefon stb. szóval mindig meglepetés érte akárhányszor átjött nálam egy kávéra (én ilyenkor hagyom és kíváncsian várom hogy vajon észreveszi pl. hogy nagyobb TV van a szobában ? hát kelett neki vagy 10 perc, telefont érdekes de azt egyből kiszúrja !), van úgy hogy hetekig beszélünk valamiről hogy de jó lenne ezt megvenni mert k*rva jó, majd 2-3 hét után általában meg is veszem (ha szükségem van rá), lehet hogy az egész csak tudat alatt működik és csak azért veszem meg hogy őt szívassam ? nem tudom de van benne valami ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25026) Dr. 444Hertz válasza w333 (#25025) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:C :C :C
Ez jó :DDD

Nálam meg az van, hogy mindig az asztalra rakom a telóm, ha épp leülök (ez a szokásom).
Mióta CM1-re váltottam, minden ismerős így reagál:
"Ez mi az Isten???"
:C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25027) w333 válasza Dr. 444Hertz (#25026) üzenetére


w333
félisten

A meglepetés ereje ... én is hatalmasat derülök az ilyen szituációkon ! :DD :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25028) Dr. 444Hertz válasza w333 (#25027) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ja, meg tegnap azon röhögtem, hogy egyik barátom mindig csinál valamilyen vicces képet, ha új telóm van, és ha hagyom, fel is tölti azt facebookra.
Na, a CM1 kamera programja annyira expert volt neki, hogy inkább megcsodálta a lencsét, majd visszaadta nekem a telót :D

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25029) w333 válasza Dr. 444Hertz (#25028) üzenetére


w333
félisten

Ahogy nézem ez egy teljes értékű okostelefon is ... :K

Ilyen képeket lehet vele lőni ? :Y :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25030) Kasya válasza w333 (#25029) üzenetére


Kasya
nagyúr

De orulnek ennek a Lumix-nak, ha mai hw es sw mellett adnak ki. De ez mar megjeleneskor sem volt naprakesz...az ararol nem is beszelve.

(#25031) Dr. 444Hertz válasza w333 (#25029) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Igen, lehet :)
Bár a többség természetesen utómunkázott, de kb. csak a színek vannak korrigálva.
Idő kérdése, de remélem, nekem is sikerül megütnöm ezt a szintet.

Kasya: hát igen. Okostelefonnak kicsit gyengusz, szerencsére nincsen kamerán kívül különösebb igényem.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25032) Kasya válasza Dr. 444Hertz (#25031) üzenetére


Kasya
nagyúr

Honnan szerezted be amugy? Ebay-en kivul nem nagyon lattam mashol.

(#25033) Dr. 444Hertz válasza Kasya (#25032) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hardveraprón. :)
Több gazdája volt már, és hozzám került :D
(Amúgy azt hiszem van most is egy hirdetés 90k körül)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25034) w333 válasza Kasya (#25030) üzenetére


w333
félisten

Durva ára van az biztos ! :K

(#25031) Dr. 444Hertz

Most már értem hogy miért cserélted le a N5X -t, különben minden telefon más és más a kamerája és legalább 2-3 hét amíg hozzá szokik az ember illetve kiismeri a képességeit pl. ott van a iPhone 6 és Nexus 6 egyik sem kimagaslóan jó kamerában, mégis kihoztam belőlük a maximumot ... S7E rengeteg lehetőséget látok benne sok tartalékai vannak és persze ki kell ismernem, de annyit mondhatók hogy ki fogom belőle hozni a maximumot ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25035) Dr. 444Hertz válasza w333 (#25034) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Amúgy a CM1-el macerás hirtelen képet lőni, mert az automatikája kb. használhatatlan, és nincs benne stabi.
(Remélem, idővel ez a macera változni fog, ha elég ügyes leszek.)
Ezért is örülök, hogy az 5X tavasszal visszakerül hozzám. (Mert ugyanis vissza fog. Ez nem azt jelenti, hogy meg fogok válni a Panától, mert eszem ágában sincs :) )
A CM1 előnye az állókép, kiváló manuális lehetőségekkel és a jó fényérzékelésével.
(1" szenzor elég részletgazdag képet ad.)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25036) Deck válasza w333 (#25025) üzenetére


Deck
titán

Semmi rossz nincs abban ha büszke vagy arra amiért megdolgoztál és megvetted :D

Öcsém S7-e is megjött ;)

Kár, hogy nem a Nougatot használod. Imádnád :D

PS5

(#25037) w333 válasza Deck (#25036) üzenetére


w333
félisten

:R

Hamarosan jön az is ... karácsonyig biztosan megérkezik ! :D

Akkor már öcsédnek is megvan az öröm ! :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25038) Aryon87


Aryon87
félisten

Azt hiszem erdemes lesz varnom.. Januarban jon a Telenorhoz a Mate 9. Mar a 7es is nagyon tetszett, a 8asba minap zugtam bele, ez meg... Must have.. Erosebben, mint az S7e iranti kivancsisagom.
Varok. Kivarom a megfelelo pillanatot :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25039) Kasya válasza Aryon87 (#25038) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nagyon tetszett mar nekem is a Mate 8, de az ara... A Mate 9 is elgondolkodtatott, de aztan rajottem, hogy nem adna annyit (ar/ertek) aranyba, mint az S7. Aztan lehet ha hasznalnam, mast mondanek.

Azt sajnalom, hogy 5,9" lett a kijelzo. A tablet appok 6"-tol telepulnek, ugye?

(#25040) Aryon87 válasza Kasya (#25039) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt nem tudom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25041) Quqesz válasza Aryon87 (#25040) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Asszem van egy konkurenciád [link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25042) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#25041) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

De neki nem 2x égett be, szóval van hová fejlődnie ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25043) Aryon87 válasza Quqesz (#25041) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25044) Quqesz válasza Aryon87 (#25043) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szóval sanszos, hogy ezt is szénné égetnéd......:(

Én felhagytam a telefon kereséssel, inkább veszek egy aio gépet........úgy is 7 éves a laptopunk...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25045) Aryon87 válasza Quqesz (#25044) üzenetére


Aryon87
félisten

En is ettol tartok. Azert az Amoled elobb utobb beegne, bar annak is cserelik a kijelzojet. De jelenleg bamilyen opciot nezzek hogy legyen egy, mindegyiknel bukoba jutok. Egyedul a P9 vagy H8 amit ki tudok hozni fejfajas nelkul. De azt hiszem tenyleg jobban jarok ha maradok a G5nel. Hacsak a telenor nem adja frappans karacsonyi akcioban az S7e-t...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25046) w333 válasza Aryon87 (#25045) üzenetére


w333
félisten

Biztosan akcióban lesz ez nem is kérdés (minden évben így van durván 15-20% -al lesz olcsóbb) ... inkább az lesz a gond hogy nem lesz a kezedben a csereutalvány, mire pedig elintézed addig az akció is lemegy ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25047) Quqesz válasza w333 (#25046) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én most már nem hiszek ezekben az akciókban. Pont ma néztem szlovákban is az akciós újságot és semmi sem lett olcsóbb....és itt sem lesz. Trénél max akkor ha 42 éve ott vagy XXXXXXL csomagban havi százezerért. De külsősnek nem látom, hogy marha nagy akció lenne.....de ne legyen igazam.

Cry0
Most ezen kehet vitatkozni, de felesleges....13 hónapos lesz a G4-em és nem égett be....kinek a pap.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#25048) Cry0 válasza Aryon87 (#25045) üzenetére


Cry0
őstag

nekem még egy amoled se éget be ellentétbe az ips-el :DD

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#25049) w333 válasza Quqesz (#25047) üzenetére


w333
félisten

Telekomnál vannak jó akciók ... pl. a "Karácsonyi kalendárium" mindent 48 órában 2 telefon 20% kedvezményes áron van, ez már évek óta így van náluk (ráadásul most csak a 3 -ik hónaptól kell fizetni), lásd a Black Friday is 37% kedvezménnyel volt az S7 és S7E és ez meglévő vagy akár új előfizetőkre ugyan úgy érvényes !

Telenornál fogalmam nincs, de karácsonyi akciók ott is leszek ez biztos ! :D

Szerk.

De neked biztoan nem az a kijelzővel van szerlve mint a többieknek !

(#25048) Cry0

Autó fényerőn alap felhasználásra nem nagyon égnek ezek már be, párom S4 pontosan ma 2 éves és sehol sincs beégve :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25050) Cry0 válasza w333 (#25049) üzenetére


Cry0
őstag

anno soha nem használtam autót utáltam s6 on már rászoktam oneplus-nál perig be van állítva 15-30% ra és ez bőven elég még kint is :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.