Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) Quqesz válasza tesz-vesz123 (#70986) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Netflix, hbo go mi a ráknak telefonra? Nincs tv-d? Egérmozi megy? :F a többi ok, megértem a hiányát. A hms ebben még kiherélt, nekem sem huawei lesz a kövi.
Amúgy ez a szifonos árverseny tényleg vicc lett, lassan az lesz a flagship killer....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71002) trebrona válasza Quqesz (#71001) üzenetére


trebrona
nagyúr

Netflix, hbo go mi a ráknak telefonra?

Mondjuk szállodában tükrözöd a lapos TV-re pl. Mindig mindenki magából indul ki, ha neki nincs szüksége rá, akkor másnak sincs, ergo nem is létezik a probléma.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#71003) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#71000) üzenetére


Aryon87
félisten

En sem akarom tovabb ragozni :N

Livega:
Mar minden gyarto alapbol adja a Facebookot a telojahoz. Legalabbis Android vonalon

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#71004) tesz-vesz123 válasza Quqesz (#71001) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Meló közben tudom nézni és ott nincs okostévé, igen. :) Mik vannak, nem csak te vagy a világon! :Y

(#71005) Aryon87 válasza tesz-vesz123 (#71004) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem mindenkinek van lyukban ulos munkahelye...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#71006) neo_xperia válasza Aryon87 (#71005) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem mindenkinek van munkahelye...

(#71007) trebrona válasza neo_xperia (#71006) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez övön aluli volt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#71008) trebrona válasza Aryon87 (#71005) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pont ezért kellene tudomásul venni, hogy másnak más igényei vannak, okostelefonként is használja, nem csak fényképezőgépnek. A webes megoldást meg valóban hagyjuk egy okostelefonnál, az nem megoldás.

Nem értem mi a francnak kell neked állandóan tromfolni, védve a huawei-t. Saját magad járatod le folyamatosan, teljesen feleslegesen.

Inkább a melókeresésbe ölj bele ennyi energiát, őszintén remélem mihamarabb találsz. :K
Viszont egy valamit ne felejts el, nem biztos, hogy mindig mindenki más a hülye, te pedig a szerncsétlen áldozat.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#71009) tesz-vesz123 válasza neo_xperia (#71006) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

:DDD :DDD :C

Aryon87: Találj te is ilyen munkahelyet. Amíg a fórumon trollkodsz, meg galambokat zoomolsz beadhattad volna az önéletrajzod 3 helyre és még elő is tudnál fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#71010) neo_xperia válasza trebrona (#71007) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Aha. Tudom köcsög vagyok..
Ja, hogy valami oka volt, valamire reagáltam?
... Az nem számít..

(#71011) Quqesz válasza trebrona (#71002) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos szállodákban kevés helyen van olyan tv, ahol lehet tükrözni, de sok helyen van már usb, én vinyót viszek és filmezünk max(tv adást hagyjuk). De inkább hanyagoljuk a tv-t, van más szórakozás is :DDD

Tesz-vesz
Az igen, remélem nem légi irányító vagy..... :DDD de gondolom a főnöködnek nem szoktad jelezni, hogy bocs kimentem megnézni egy részt az hbo vmelyik sorozatból.... :))

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71012) tesz-vesz123 válasza Quqesz (#71011) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Múltkor megnéztem az utolsó 2 Star Warst, meg a Solot. :DDD Szünetekben tanultam a KRESZ-t. 24 órázok, hétvégén gyakorlatilag csak unatkozok.

(#71013) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#71005) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem m1, hogy kinek miért van szüksége rá?
Nekem pl van ps4en hbo meg netflix, de néha könnyebb telefonon nézni.
A szarért kell beleszólni az életébe azért mert ő megteheti h mobilról nézzen egy filmet?
Quqesz:
Otthon én pl azért nézem telón mert felzavarnám a tesóm a tv-vel.
Szóval le lehet arról szakadni, hogy ki miért nézi a videókat telefonon, de gondolom ti nem használjátok se a youtube-ot, se semmit. Na erre jó a hms rendszerű huawei.
Agyrém, komolyan amit műveltek.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71014) trebrona válasza Quqesz (#71011) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem mindenki a családdal jár szállodába, van aki munka miatt. Egyébként elég, ha a chromecast-ot viszed, annak meg csak egy HDMI kell. Látod, ismét magadból indultál ki. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#71015) Quqesz válasza vodrosjozsi (#71013) üzenetére


Quqesz
nagyúr

2 dologban tévedsz:
1. Nézünk yt-t, de tv v mediaboxon
2.mi köze van ennek a hms-hez? Főleg, hogy nem használok gogli nélküli cuccot.
Azt, hogy vki 24 órázik a munkahelyén és akkor van idő rá, azt még megértem, tesz-vesz riszpekt, így megértem(nem tudhattam hogy dolgozol), kreszt tanulást is megértem. Nekem is van ismerősöm, aki így dolgozik.

Az a vicces, hogy másra mondjátok, hogy a ti hülye igényeitek, holott mindég csakis a magatok igazát szajkozzátok. Mert szerintetek mindenki ezt csinálja. Hát nem, sokan azt sem tudják mi a lófakkot tud a telójuk, de van okosfón, mert lassan mást nem lehet kapni.
És igen, nem használok hbo go, netflix, yt, spotify, dreezer, stb appot, mert nem érdekel, de a kocsiban is a tunein appról megy a zene(android auto is van, nem használom, mert nem jött be) . Ettől még más használhatja, de manapság annyi mindenen fent vannak vagy fel lehet tenni ezeket az appokat, hogy 6 colon nem rontanám vele a szemem/nem élmény. Hozzáteszem szerintem. :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71016) Essentials


Essentials
aktív tag

Van abban valami bájos, amikor egyesek úgy váltogatják a munkahelyeiket, mint mások az alsónadrágot, és mindig az a konklúziójuk 1-1 felmondás előtt, hogy őket bántják, mindenki szemét, direkt ráutaztak. Egyrészt fel sem foghatom hogy embereknek hogy a viharba nincs annyika önkritikája sem, hogy a sokadik ilyen alkalom után megpróbáljanak magukba is nézni mások hibáztatása helyett, a másik gondolatom ezzel kapcsolatban hogy ahhoz meg még hülyének is kell lenni, hogy az illető ne vegye észre -> a munkaerő piaci lehetőségeit szűkíti ezekkel a váltásokkal.
No nem csak azért, mert a "levetett" munkahelyekre már nem mehet vissza...
Én sok sok éven át dolgoztam kiskereskedelemben vezető pozíciókban, és kismillió állásinterjút voltam kénytelen lezavarni, előtte meg nyilván meg kellett csinálni a CV-k szűrését is. Amikor kezembe vettem a jelentkezők pakkját azokat iktattam is vissza a HR-nek, akiknél néhány év alatt egy halom munkahely felsorolást olvastam. Még ha tetszettek is a skilljei, tapasztaltnak tűntek, akkor is mentek a szemétbe. Ki akar olyan emberrel együtt dolgozni, aki bizonyos okoknál fogva néhány hónapokat bír lehúzni egy helyen? Én nem! És más sem, max a sarki Fornettis gondolkodik hónapokban 1-1-1 leszedált alkoholistával, vagy technokol rapid fiatallal, komoly munkahelyek nem. Pláne olyanok, ahol még a juttatások is kedvezőek.

Szal igazán irritál, amikor az ilyen személyek még be is szólnak azoknak, akik csak egy "dobozban ülnek" becsületes fix munkahelyen, PLÁNE úgy hogy az illető személy megint munkanélküli, és tegnap előtt még a munkaügyi központ előtt száradt a segélyért sorbanállva, miközben a másik arc a klimatizált "lukban" töltötte olyan pénzért az idejét, amivel fenn képes tartani magát.

Van még véleményem a témában, és hozzáfűzni valóm is, de inkább nem írom tovább. Viszont egyeseknek itt az ideje kicsit magába néznie, és aggyal felfogni, meddig ér a takarójuk, és mit csinálnak szarul.

(#71017) Quqesz válasza trebrona (#71014) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, magamból indultam ki, mint itt mindenki. Mindenki a saját elképzelését vázolj fel, mert abból lesz egy olyan halmaz, amiből szemezgetni lehet és esetleg újat is lehet találni. Kb ez lenne egy topik lényege. Te sem a 6-ik szomszédod elképzeléséből indulsz ki, és nem is tudhatod mindenki igényét. :K

Eseentials
Mert a könnyebbik utat választja, és mindenki mást hibáztat. A másik ok a lustaság.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71018) trebrona válasza Quqesz (#71017) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez pontosan így van. Viszont én nem kérdőjelezem meg másét.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#71019) Quqesz válasza trebrona (#71018) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én néha igen(persze semmi rosszindulat), de meg lehet győzni(mint ahogy tesz-vesz indokát is elfogadom)
Valahol az lenne itt a lényeg, hogy kitárgyaljuk az igényeket és a lehetőségeket. :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71020) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Erre az új Avengers játékra csak egy hosszú szó van:
B*zmeeeeeeeeeg.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71021) #30610944 válasza vodrosjozsi (#71020) üzenetére


#30610944
törölt tag

?

(#71022) vodrosjozsi válasza #30610944 (#71021) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ps4en nyílt beta van a Marvel's avengers játékra

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71023) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#71022) üzenetére


nrg_52
addikt

Es g3c1j0 vagy g3c1f0s? :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#71024) vodrosjozsi válasza nrg_52 (#71023) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az első :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71025) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Szerintetek melyik éri meg jobban?
S20 vagy Note 10 (FHD).
5000 ft-al több az S20. Note-nál ott az s-pen, S20-nál a 120 hertzes képrissítés, na meg, hogy fél évvel tovább kap frissítést. De a cerka az nagyon jó dolog és kamerában se utolsó a telefon, meg engem nem zavar, hogy csak FullHD-s a képernyő.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71026) #30610944 válasza vodrosjozsi (#71025) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nemreg meg iPhone-t akartal. Mi van veled ember?
:DDD
Szedd mar ossze magad.

(#71027) nrg_52 válasza vodrosjozsi (#71025) üzenetére


nrg_52
addikt

"De a cerka az nagyon jó dolog"

Nem gondoltem, hogy te olyan fijju vagy.;]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#71028) Quqesz válasza vodrosjozsi (#71025) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Note10. Nekem kinézetre jobban tetszik és a samu komolyabb készüléke. Cerka...hát ha neked becsúszik... ;] :DDD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71029) Intruder2k5 válasza Quqesz (#71028) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na de nem Neked veszi... :D

(#71030) Quqesz válasza Intruder2k5 (#71029) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mé? :DD kő új teló mert trampli el akarja venni tőlem a guglit... :DDD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71031) aprokaroka87 válasza Quqesz (#71030) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én úgy tudtam, hogy te vagy a Sundár picsáj... vagy ki :)

(#71032) Quqesz válasza aprokaroka87 (#71031) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Was? :F

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71033) aprokaroka87 válasza Quqesz (#71032) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

(#71034) Quqesz válasza aprokaroka87 (#71033) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jaj az inkognyítom a picsájba.... :DD :))

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71035) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#71025) üzenetére


Aryon87
félisten

Note10

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#71036) vodrosjozsi válasza nrg_52 (#71027) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

lol szivárvány szinű papagájról mire következtettél eddig? :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71037) mentic18 válasza vodrosjozsi (#71036) üzenetére


mentic18
tag

Elhatárolódom. ;]

Samsung Galaxy A53 5G

(#71038) winery válasza vodrosjozsi (#71036) üzenetére


winery
aktív tag

Akkor mától a neved kocsogosjozsi ;]

Illetve ,már értem a sok vitát kék haj barátoddal :D

(#71039) S e t h válasza nrg_52 (#71023) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ps4 topik szerint a második.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#71040) vodrosjozsi válasza winery (#71038) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ajjaj még tényleg beveszi valaki :DDD

;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71041) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

ugh, ez a gear s3 topic elszabadult rendesen.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#71042) #30610944 válasza vodrosjozsi (#71041) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mi band 5 is. Osszefujta a szemetet a szel rendesen.
Van megmondo ember, panaszkodo, csocsfuggo, jogasz is bakker. Mar csak egy nyelvtanar hianyzik es teljes a kep.
Gondolkodom hogy pihenore vagom magam PH-rol egy idore. Kezdek elegem lenni a sok idiotabol. Tanulni ugy sem tanulok itt semmit csak elhulyulok meg elszornyulkodok mennyire hulyek az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#71043) Aryon87 válasza #30610944 (#71042) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#71044) akooos válasza #30610944 (#71042) üzenetére


akooos
veterán

Jézusom, beleolvastam a kommentekbe... Most komolyan egy promoképre verik az emberek a farkukat, amin SEMMI nem látszik?!

Szánalmas.

(#71045) Quqesz válasza #30610944 (#71042) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Gyere a házimozi belépő szinzen topikba és kiosztanak hogyan írsz, semmi ékezet, stb....szörnyen lezüllött lett a fórum...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71046) nrg_52 válasza Quqesz (#71045) üzenetére


nrg_52
addikt

Ha csak a forumon lenne, de mindenutt sok a hulye sajnos a valo vilagban is, raadasul nemhogy fogynanak, meg szaporodnak...:DDD

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#71047) Aryon87 válasza nrg_52 (#71046) üzenetére


Aryon87
félisten

Ebből látszik hogy a hülyékhez is eljut már az internet..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#71048) akooos válasza nrg_52 (#71046) üzenetére


akooos
veterán

Hasznáj márr ékeszetet, figyely oda a hejessirasra, matyar vaty vaty nemm?

(#71049) Quqesz válasza nrg_52 (#71046) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem is a hülye, hanem az okoskodók, a mindenkit leszólók, a mindenkinek beugatók. Ha vesz vmit az ember és esetleg segítséget kérne azt írják: dobd ki azt a szart. Sokaknak nincs is kedve írni/kérdezni itt, mert csak felhúzza magát. Veszel vmit, örülnél neki, beállítanád aztán jön a helyi seggfej és leszólja mindenedet. Régen a segítségnyújtás volt a fő szempont, ez lassan kihal itt. Nem véletlen Bog kifakadása is. Nem is nagyon látom aktívnak mostanság, nem véletlen.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#71050) akooos válasza Quqesz (#71049) üzenetére


akooos
veterán

Több helyen láttam már említve Bog kifakadását, de én arról lemaradtam. Link van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.