Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) Aryon87 válasza Quqesz (#59000) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Egyelore kivarok, meglatom mi lesz ebbol az athelyezosdibol. Ha nem okes, akkor valszeg kereshetek mast. terv nincs sajna

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59002) nrg_52 válasza Aryon87 (#59001) üzenetére


nrg_52
addikt

Pedig annyi jo tippet kaptal. Ulj inkabb a seggeden a mateval es csinalj valami tanfolyast. Utana ha ugyes vagy a havi fizudbol valtogathatod havonta a telodat kp-ra. 😀 CNC-st polo mindig keresnek es nem is fizet rosszul.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59003) Aryon87 válasza nrg_52 (#59002) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha tudnam minaz a CNC. De epitoipart azt kihagynam az eletembol es a hozza kapcsolodo fizikai munkakat:)
En ilyen puhapocs fizikumu vagyok..:D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59004) mark!


mark!
őstag

na mivan fruzsi? 😂😂😂
(vj)

[ Szerkesztve ]

>

(#59005) nrg_52 válasza Aryon87 (#59003) üzenetére


nrg_52
addikt

Szamitogep vezerelt forgacsologep. Nem kell hozza nagy fizikum, beprogramozod a gepet, az meg megcsinalja amit kell. Ha nekem most ujra kellene kezdenem, tuti kitanulnam. En is puhapocs vok amugy, ~15 eve irodai munkat vegzek. 😀

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59006) mark! válasza nrg_52 (#59005) üzenetére


mark!
őstag

ha jóltudom, okj elég hozzá 🤔

>

(#59007) akooos válasza nrg_52 (#59005) üzenetére


akooos
veterán

Én 1 evig tanultam. Amekkora elánnal kezdtem, úgy baxtak meg a vizsgán. Annak jó akit érdekel úgy igazan a gyártás és egyebek.

(#59008) nrg_52 válasza akooos (#59007) üzenetére


nrg_52
addikt

Kozepsuliban en is tanultam, de fiatal voltam, lesz@rtam, nem tettem le a technikusi vizsgat. Szerencsere nincs rossz helyem az informatikaban. 😀 Nem art ha erdekli az embert, amit csinal, az igaz. Bar ha ugy nezed, hogy sok melonal jobb, akkor megeri elkezdeni erdeklodni. 😁

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59009) akooos válasza nrg_52 (#59008) üzenetére


akooos
veterán

Mikor otthagytam az egyetemet, akkor kezdtem el okj keretében. Tök jó volt, de én speciel nem találtam meg benne önmagam, nem éreztem, hogy ezt hosszú távon tudnám csinálni, úgyhogy kicsit örülök is neki, hogy meghúztak a vizsgákon. Igaz, hogy itthon is jól lehet vele keresni, külföldön meg akár 1 millát is lehetne. Na mindegy, nem bánom végül, hogy nem jött össze. Igaz most sem keresek 1 millát, de legalább szeretem amit csinálok :))

(#59010) winery válasza Aryon87 (#59003) üzenetére


winery
aktív tag

Hogy lett dupla a szerkesztés után ??

[ Szerkesztve ]

(#59011) winery válasza Aryon87 (#59003) üzenetére


winery
aktív tag

Omg

A Computer Numerical Control olyan szerszámgép, amely programozható mikroszámítógépet is tartalmaz, ami a vezérlését végzi. 

Mire leírtam már válaszoltak :/

(#59012) nrg_52 válasza mark! (#59006) üzenetére


nrg_52
addikt

En is ugy tudom.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59013) Aryon87 válasza winery (#59010) üzenetére


Aryon87
félisten

Nemtom, gyakran csinalja ezt az oldal. De nem latom duplan a hszt.

Kosz sracok, legalabb tudom mit jelent, nem az en palyam a szakma..:N

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59014) Intruder2k5 válasza winery (#59010) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor csinálja ezt, ha nem a szerkesztés gombot használod, hanem a böngésző vissza gombját. Bár látszólag akkor is szerkeszted az előző hozzászólást, mert a tartalma ott lesz a hsz. író ablakban, de mentéskor új hsz-be kerül.

(#59015) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#59014) üzenetére


Aryon87
félisten

De nem mindig csinalja ezt.. altalaban akkor van, mikor az alap 5 percen tulmegyek

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59016) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#59015) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hogy mész túl az 5 percen?

(#59017) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#59016) üzenetére


Aryon87
félisten

Marmint az 5 perces szerkesztesi idon tul. Utana neoem meg szokta engedni, hogy visszavimb, megirom amit meg akarok, es leokezva szerkesztve van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59018) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#59017) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az úgy van, ha megírsz egy hsz-t, majd szerkeszted, és utána csinálsz ezt-azt a böngészőben, akkor még a hsz megírásától számolva 15 percen belül vissza tudsz lépni a szerkesztéshez, és tudod módosítani a hsz-t, akkor is, ha egyébként a szerkesztés gomb már nincs ott. De ez csak akkor igaz, ha már szerkesztetted egyszer a hsz-t, különben nem a szerkesztéshez, hanem a hsz. íráshoz tudsz csak visszalépni, és akkor megint új hsz.-be fogja menteni. 15 perc letelte után pedig már sehogyan sem tudod szerkeszteni a hsz-t.

(#59019) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#59018) üzenetére


Aryon87
félisten

Joln/ sejtettem hogy valami hasonlo modon mukodik a dolog, szoktam is elni ezzel:)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59020) nrg_52 válasza Aryon87 (#59013) üzenetére


nrg_52
addikt

Ez csak egy otlet volt, mert speciel tudtam, hogy keresett meg jol fizet. Van meg tengernyi mas lehetoseg. Nezz valamit, ami kozelebb all hozzad.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59021) Aryon87 válasza nrg_52 (#59020) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha ismerném a képességeimet :))
Konkrétan semmi meló nem tetszik. Munkanélküliségért miért nem fizetnek? :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59022) nrg_52 válasza Aryon87 (#59021) üzenetére


nrg_52
addikt

Tanulj ki fotosnak, altalaban ok sem szoktak ehenhalni.:DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59023) Aryon87 válasza nrg_52 (#59022) üzenetére


Aryon87
félisten

;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59024) kali


kali
legenda

A Samsung nem valami jól oldotta meg a GDPR kérdést...
Mindent töröl? Igen! :( :(((

(#59025) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok! Egy kis segitséget kérnék. Van egy Umidigi A1 Pro telom amin 8.1 android van. Az sd kártyát kétféle képpen lehet bekapcsolni "hordozható és belső tárhely". A kérdés az lenne hogy tudom a fényképezővel készitett képeket a külsö sd-re íratni. Mert a gyári fényképezőnél nincs lehetöség a változtatásra, ha meg felrakok egyet a Play-röl akkor ha be állítom a külsö sd-t akkor nem mentioda a képet. Gondolom root hiny miatt. Lehet valamit csinálni ezzel anélkül hogy rootoljam? Eddig egy Samsung S3 volt ott nem volt ilyen problémám. :) köszi

(#59026) Blackmirror válasza kali (#59024) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én na eltöröltem az egész Google fiokom véletlenül. :DDD
De sikerült visszaállítani kóddal.

iPhone X@R, iPad Pro

(#59027) nrg_52


nrg_52
addikt

H9-be egy frissitessel belepakoltak az arcalapu felismerest. Azt kell mondjam igy par nap utan, hogy eleg jol mukodik.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59028) akooos válasza nrg_52 (#59027) üzenetére


akooos
veterán

Mate 10 pro még nem kapta meg? Mi most a Huawei zászlóshajója? P20? M10 nem? :U

(#59029) aprokaroka87 válasza akooos (#59028) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A méteres porse dizájn.

(#59030) nrg_52 válasza akooos (#59028) üzenetére


nrg_52
addikt

Biztos benne van, de majd kekhaju baratunk megmondja. 😁

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59031) akooos válasza aprokaroka87 (#59029) üzenetére


akooos
veterán

Annyi pénzért elmegyek nyaralni inkább, a maradékból pedig veszek egy iphone x-et :D

(#59032) Quqesz válasza Aryon87 (#59021) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tehát mert 30 éves korodra nem érdekel semmi ezért inkább szopsz a cigiboltban? Nem kell szeretned amit dolgozol, de ez a meló hogy is mondjam.......nem mondom.;] A CNC meló nem egy bonyolult és nem csak ez van. De ha nem lépsz 35 korodban már jó pár dologhoz öreg leszel. Mikor akarsz elkezdeni a jövődön gondolkozni? És sokszor nem azt csinálja az ember amit szeretne, de ez munka, nem szerelem! Meg kell csinálni, lesz lóvéd és mehetsz fotózni hobbyként.
Én mikor látom a zasszony mennyit keres rájövők, hogy nagyon sokat számít az agilitás( én sem keresek rosszúl, föleg azzal a kevés melóval, amit csinálok, csak nem 7 számjegyű mint az asszonynak)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59033) Aryon87 válasza akooos (#59028) üzenetére


Aryon87
félisten

E havi frissitesben megkapjuk, csak csuszik a kiadasa (hitelesites)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59034) Quqesz válasza kali (#59024) üzenetére


Quqesz
nagyúr

[link]A samsung bekaphatja! Ráfogta erre a gdpr-re aztán dobta az összes prémium szolgáltatását.....huaweinél mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59035) nrg_52 válasza Quqesz (#59034) üzenetére


nrg_52
addikt

Sz0pas ez a gdpr. Nem tudom mizu huvelyeknel, vagy nem kuldtek meg semmit, vagy atsiklottam felette.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59036) nrg_52 válasza Aryon87 (#59033) üzenetére


nrg_52
addikt

Hat, nekem se ota-n jott, hanem ff-el. 😀

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59037) kali válasza Quqesz (#59034) üzenetére


kali
legenda

Engem csak a beregisztrált eszközök miatt zavar, jó volt ott egyben látni azokat, a megszüntetés nem visszamenőleges, ezért a jelenlegi készülékekre nincs kihatással, de ez nem volt tőlük szép húzás a jövőre nézve sem.
A Huawei jól kezeli, hála a jó égnek, de a Samsungtól amikor jött az e-mail, dobtam egy hátast.

Blackmirror: Hogy lehet egy fiókot véletlenül törölni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59038) nrg_52 válasza kali (#59037) üzenetére


nrg_52
addikt

Takaritott, torolgetett, aztan: - Je, van meg itt is egy fiok, ezt meg nem toroltem. :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#59040) Blackmirror válasza kali (#59037) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Takaritottam a hulyevej telefonomat. És akkor gondoltam hogy kijelentkezek a Google fiókból és jól letörlök mindent gyári beáll visszaálítással.... na ehelyett egy mozdulattal töröltem a Google fiókot és mindezt úgy vettem észre hogy az iPhone elkezdett visítani egy perc múlva , hogy nem tud működni ( az Apple id is a Google fiokomhoz kötött ). Mondom jól van, bejelentkeztek a fiókba újra. Beírtam az e-mail címem és azt mondta gugli hogy ez a cím nem létezik :DDD
Akkor jöttem rá hogy hupsziiiiiiiiii :C és visszaálítottam a törlést SMS-ben küldött kód alapján mert már máshogy nem engedett ...

iPhone X@R, iPad Pro

(#59041) #96302336 válasza Aryon87 (#59039) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az a vicc, hogy a TMX olyan hírhedt, hogy még a Cordon is jobb nála. Az a Sony szerviz, (vagy szarvíz mindegy.)

(#59044) Aryon87 válasza #96302336 (#59041) üzenetére


Aryon87
félisten

A Cordonnal 1x voltam, mikor az SP-t kelett vinnem, asszem pupos lett az akksija. Akkoriban is mar rossz hire volt annak, szerencsere gond nelkul vadiuj kulsovel kaptam vissza a telot, egyedul a hatlapot nem csereltek ki (a fogantyu pockok fele mar le volt torve)

Sarkanyneni: nem kezdek semmit;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#59046) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ajvé :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59047) S e t h


S e t h
nagyúr

Na mire reagálhattam volna megszűnt az ovi. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#59048) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Vodafone/ZTE mifi..pár hónapos. Viszem vissza

ZTE Qvazimodo, a púpos!

Más
Aki látta a Solo filmet hova sorolja(spoiler nélkül)?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59049) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Szia pengvin ;] aryonnal mi vón?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#59050) vodrosjozsi válasza Quqesz (#59048) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Echte sz@r az egész.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.