Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45051) vodrosjozsi válasza Helltak (#45050) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Már több olyan bolygó van ami a naprendszerünkben van és hasonló légköre van. Oké minusz 100 fok de tökre élhetö az eszkimóknak.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45052) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#45049) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig nem hülyeség, bár eddig is megtehették volna. A Föld értékes, bővelkedik anyagban.
Elmélkedni lehet, de én nem tartom lehetetlennek.
Bár inkább azt várom, mikor lesz valami áttörés már az űrkutatásban, mikor már más bolygókra való telepedés megkezdődik. Jha, majd 500 év múlva kb ha addigra az emberiség nem pusztítja ki saját magát..:C
Sorry, ez a téma nagyon érdekel engem, mindig követem a tudomány és csillagászati rovatokat. :)

Viszont azok az elméletek sem hülyeség, mikor azt kutatják, hogy pl a Piramisokat hogyan építették meg, mert ismervén a fizikát, akkoriban képtelenség volt, pláne hogy a mai technikával sem lehet azt kivitelezni. És azért ennek lehet köze az idegenekhez is.
Szal én hiszek benne..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45053) mark! válasza Helltak (#45050) üzenetére


mark!
őstag

ha mesterséges intelligencia, ami lényegében robot, nem mindegy neki a légkör?

én amúgy félek ettől az AI-tól, mert jó vége nem lesz, az biztos.

>

(#45054) mark! válasza Aryon87 (#45052) üzenetére


mark!
őstag

kéne kapszula mi? ;]
befoglalunk egy pár bolygót, és eladjuk a nagykutyáknak :D

engem is érdekel, de nagyon sok dolgot nem úgy mondanak el, ahogy van.

>

(#45055) Aryon87 válasza mark! (#45054) üzenetére


Aryon87
félisten

Pont azért, mert pánikolás lenne. A nagykutyák sok olyant tudnak, hogy csuda. Az is érdekes, miért őrzik Amerikában azt a bizonyos körzetet a Nevadai sivatagban?

Amúgy jah, egy hibernáló kapszulába befeküdnék, hogy az majd 500 év múlva felébresszen. megnézném az akkori világot, ha még létezni fog :))
A robotika is igencsak érdekel, nem véletlen szeretem Asimov irományait. Megvan az összes, csak még nem tudtam mindent elolvasni.

(mellesleg nézd meg a DBS mostani dupla részét, nagyon brutál :D )

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45056) Helltak válasza vodrosjozsi (#45051) üzenetére


Helltak
őstag

Nyilván van hasonló, de azért nem sok mindenre ideális az a rohadt hideg :D
ZedMester:
A bolygóval kapcsolatos dolgokat nem az AI hoztam össze, hanem a földönkívüliekkel.

Xiaomi 14 Ultra

(#45057) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#45052) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem mondtam, hogy nem hiszek benne. Pláne a piramis miatt. De egyrészt valamiért itt hagytak minket mert belátták, hogy túlságosan hülyék vagyunk vagy itt vannak köztünk az inhuman-ek ;] vagy a holdon és közbe figyelnek minket :D kár tippelgetni, amikor jönnek akkor meg már minek. Előbb jönnek swarzeneggerék mint az ufók. De remélem azt még megélem.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45058) vodrosjozsi válasza Helltak (#45056) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát.. szaporodásra biztos nem :DDD
Aryon: tudod én azért nem tenném mert 1. Nem tudod mi leesz 500 év múlva. 2. Nem tudsz visszajönni.
De várjál.. menj csak ;] vidd magaddal az u11et. Elképzelem ahogy mutogatod nekik h ez telefon volt ök meg: whut, ez not samsung, ez nem lenni telefon
csak viccelek :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45059) mark! válasza Aryon87 (#45055) üzenetére


mark!
őstag

szerintem már réges rég létesítettünk kapcsolatot a "szürkékkel", csak nem merik nyilvánosságra hozni mert:
1.üzleti kapcsolat:vagy nekik kell valami a földről, vagy nekünk kell valami tőlük
2.pánik lenne
3.összedőlnének a legjobban pénzelő szervezetek, pl. a kereszténység (biblia ugye nem említi hogy isten teremtett volna másokat rajtunk kívül, ebből adódóan 2 lehetőség állna fennt: vagy kitalálna valamit a christian community hogy miért van ez, vagy tényleg összedőlne az egyház)

[ Szerkesztve ]

>

(#45060) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#45057) üzenetére


Aryon87
félisten

Azzal egyetértek, hogy az emberiség túl hülye bármiféle magasabb tudáshoz :C
hogy figyelnek minket, az is biztos. Tudják hogy kell rejtőzni. ha már idáig eljönnek, nyilván nem mezei technológiát használnak, amivel felfedik magukat a közönséges rádióhullámok által. Mert abban is biztos vagyok, hogy nagyon rossz módon keresik a kinti életet.

Besírtam a vigyem magammal a telefonokat részen LOOOOL :C :C :C

ZedMester: tuti biztos amit írsz. Legfőképp az istenhit omlana össze (keresztény vagyok, pogány szellemiséggel - hiszem amit látok :D de ebbe ne menjünk bele, mert a Samsungos balhé bolha lenne ehhez képest. párommal rendre összeveszek ha a tudomány és a hit téma ütközik )

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45061) mark! válasza Aryon87 (#45060) üzenetére


mark!
őstag

nem mezei technológiát: camouflage rucikat mert szarnak ők a divatra ;] van fa a környékeden? ottvannak rajta, leveles ruhában. kitalálják ám ezek, nem véletlenül gyártanak még mindig olyan ruhákat (nyílván new yorkerben vásárolnak :D )

nálunk a család nagyrésze keresztény (baptista pontosan), gyerekkorom óta hetente járok templomba (imaházba, zsinagógába; kinek hogy tetszik) de nemtudom eldönteni, hogy mit higgyek és mit ne. veszteni nem lehet a kereszténységgel, csak reményt ad meg biztonságot, de annyi más vallás van: mi van akkor, ha éppenséggel a buddhizmus az igaz vallás? rengeteget szoktam ilyeneken gondolkozni, és nyitott is vagyok az ilyenek felé (olvastam már koránból is, sátán bibliájából is, szóval van viszonyítási alapom)

[ Szerkesztve ]

>

(#45062) Aryon87 válasza mark! (#45061) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45063) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#45060) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De tudod miért? Hogy legyen valaki/valami akivel/amivel szót érthetsz ;] abban se vagyk biztos, hogy nem változik meg majd teljesen a nyelvtan.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45064) mark! válasza mark! (#45061) üzenetére


mark!
őstag

azt nem sikerül megérteni a kereszténységben, hogy mégis hogy lehet minden ember egyenlő? valahogy ezt nem tudom bevenni: aki megölt 800embert ugyanannyit ér, mint aki egyet sem.

[ Szerkesztve ]

>

(#45065) vodrosjozsi válasza mark! (#45061) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Van a sátánnak bibliája? Lökd már közénk
Zedmester: hát egy senior tag se lehet jobb mint egy fanatikus tag szal ja, ez über kamu

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45066) mark! válasza vodrosjozsi (#45065) üzenetére


mark!
őstag

abból lenne ám a botrány :D

privát ment.

lassan őstag leszek, és akkor majd meghajolhat előttem a proli nép ;] ;]

[ Szerkesztve ]

>

(#45067) Aryon87 válasza mark! (#45064) üzenetére


Aryon87
félisten

Abban annyi hülyeség van hogy jaj. Én azt mondom, annakidején egy bolond milliárd bolondot csinált. És ez annyira erős volt, hogy megszületett a NagyKönyv is :)

Még azzal is kicsi lennél hozzám képest :D Őstag.. muhaha
Amúgyis kit érdekel az itteni rang?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45068) mark! válasza Aryon87 (#45067) üzenetére


mark!
őstag

előre szólok, freeza lesz az arcképem, úgyhogy igenis fölötted leszek. sokkal sokkal fölötted ;] ;]

szerintem nem sok embert, max annyiból jó, hogy számon tudom tartani mennyit pofázok :D

[ Szerkesztve ]

>

(#45069) Aryon87 válasza mark! (#45068) üzenetére


Aryon87
félisten

Hiába, nem fogsz tudni legyőzni :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45070) mark! válasza Aryon87 (#45067) üzenetére


mark!
őstag

na de visszakanyarodva az AI-hoz: szvsz simán okozhatja az emberiség pusztulását is. nem filmekből és sorozatokból kéne kiindulni, tudom, lehet hogy teljesen más lesz, még csak hasonló se. gondolj bele abba, hogy a sokmillió robotból van egy 3-4 darab ami sokkal de sokkal a többi felett van fejlettségben mert valamit elcsesztek. azt rendesen megsínylené az emberiség.

olvastam már olyat is, hogy a földönkívüliek és a hasonló dolgok (reptiliánok, belső föld lakói) tulpák, és hiába nem léteztek már megkreáltuk őket stb.

belső föld is elég érdekes dolog, nem találtam róla sok anyagot, de valahogy hihetőbb mint a lapos föld. (ha lecseng a laposföld hátha felkapják a belső földet - az maga lenne a mennyország nekem ;] )

[ Szerkesztve ]

>

(#45071) Aryon87 válasza mark! (#45070) üzenetére


Aryon87
félisten

Azért írtam, hogy valamilyen alternatív módon egyszer megvalósul valamelyik.
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy a mesterséges intelligenciával együttesen az Asimov-féle robotika 3 törvénye is megvalósulásra kerül-e? Mert gondolom akik fejlesztik, az A.I.-t, azok tisztában vannak az ebben rejlő veszélyekről is?
Mert ha A.I. van, kezdetleges robotok már vannak (amikről tudunk, és mennyi van amikről nem tudunk), akkor miként oldják meg a dolgot?

A belső föld az amire gondolok? a Földmag körüli második világ?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45072) mark! válasza Aryon87 (#45071) üzenetére


mark!
őstag

az a 3 törvény ott megbukott, hogy folyamatosan tanul és fejlődik. egy idő után megtanulja az erőszakot, az engedetlenséget, sőt!! saját akarata is lesz, nem úgy mint a mai robotoknak hogy parancsokat követ. remélem mire eljutunk odáig, hogy kifejlesztik az AI-t nem ágyban, hanem koporsóban fogok feküdni :)
azaz :K reálisnak reális, mert senki nem tudja hogy mi van ott.

[ Szerkesztve ]

>

(#45073) Aryon87 válasza mark! (#45072) üzenetére


Aryon87
félisten

jelenlegi érdeklődési körömet nézve azt mondom nekem kb akkor kellett volna megszületni, mikor ez a világ már létezik. Tudom, elmebeteg gondolat, de valamiért izgat nagyon. Erre jó példa az Én a robot c. film, vagy a Mesterséges értelem film.
Tényleg, meg is nézem őket :))

jah, pláne hogy jelenlegi ismereteink alapján ott a folyékony magma van lent, de nincs eszköz még ami lemenjen odáig.. és még ki tudja mi van a föld alatt...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45074) mark! válasza Aryon87 (#45073) üzenetére


mark!
őstag

az csak feltételezés hogy folyékony magma van ott. a vulkánok működését sem tudjuk 100%ra, mert oké, magmakamra na de hogy az alatt mi van azt nem tudják. le tudnának menni odáig, vannak már olyan eszközök, csak vissza nem jönnének, mert ha magma van ott, akkor lehet hogy melegük lenne.

meg én azt nem hinném el, hogy egy kamerát levisznek oda, meghamisítják lasd pl. holdraszállás

[ Szerkesztve ]

>

(#45075) Aryon87 válasza mark! (#45074) üzenetére


Aryon87
félisten

Na igen.. Azért is mondom, nincs eszköz, ami kibírná a magma forróságát. Szerintem még a titán is kevés lenne hozzá.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45076) mark! válasza Aryon87 (#45075) üzenetére


mark!
őstag

galakszinótnyóc kibírja: az mindent kibír :C :C

>

(#45077) Aryon87 válasza mark! (#45076) üzenetére


Aryon87
félisten

ja tényleg :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45078) vodrosjozsi válasza mark! (#45070) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ott megbukott az egész írásod, hogy: reptiliánok. ;]
Meg a gyíkemberek mi? :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45079) Dr. 444Hertz válasza mark! (#45070) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azt ugye tudod, hogy a lapos föld ugyanannyira Mozart-korbeli kitaláció, mint az első éjszaka joga?
A felvilágosodás korában találták ki ezeket a hülyeségeket, hogy minél sötétebbnek tűnjön a sötét középkor.
Ezzel lehetett ijesztgetni az embereket, hogy mi lesz, ha nem tanulunk. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#45080) philoxenia válasza mark! (#45072) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

nem ágyban, hanem koporsóban fogok feküdni

Mondja egy vámpír...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45081) leslien


leslien
nagyúr

ez jó ár?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#45082) vodrosjozsi válasza leslien (#45081) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez nagyon jó ár

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45083) Soybex válasza vodrosjozsi (#45082) üzenetére


Soybex
őstag

~120k iphone 6 ért ugyan.. ha 6s lenne akkor ok. De a sima6-os egy felnagyított 5s :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#45084) vodrosjozsi válasza Soybex (#45083) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Akkó nem jó

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45085) Blackmirror válasza vodrosjozsi (#45084) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Határozott kiskakas. :C
Ez egyenesen szar ár.

iPhone X@R, iPad Pro

(#45086) mark! válasza Dr. 444Hertz (#45079) üzenetére


mark!
őstag

tudom, azért mondom. nem hiszem el azt a szarságot

>

(#45087) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Huuu itt bármit ír az ember már lehurrogják és waaa neked nem lehet igazad. Kezdem azt érezni, hogy nem írok 1 cikk alá se mert mindig van valami hülye :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45088) Dr. 444Hertz válasza mark! (#45086) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

De azért a szabadkőművesek zseniálisan bemocskolták a középkort :)
Kolumbusz a Föld kerekségét próbálta bebizonyítani?
Ugyan. Csak kellett egy új kereskedelmi útvonal kelet felé, ami megkerülte az arabokat.
Gallilei hiába bizonygatta a heliocentrikus világképet a Pápának?
Pont az egyház kérte meg őt, hogy csináljon egy részletes tanulmányt, a többi mitológia.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#45089) philoxenia válasza Blackmirror (#45085) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ja, hogy vevőként? Eladóként másként mondanátok.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45090) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#45088) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Columbus azért kelt útra, mert az ismert indiai útvonal hosszú volt és veszélyes, ezért egy másik irányból akarták megközelíteni(ugye suezi csatorna akkor még nem volt, ezért egész afrikát meg kellett kerülni). Mikor partra száltak azt hitték indiát érték el és ezért nevezték el az őslakosokat indiánoknak. És igen, a gazdaság volt a mozgatórugó...

Csá no more!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45091) no more


no more
addikt

Újra itt. Lejárt a bünti. 3 hétre szopatott ki az XZ1 modi, "trollkodás" miatt. 🤔 Pedig kivételesen nem is trollkodtam. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45092) philoxenia válasza no more (#45091) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kivétel erősíti a szabályt... ;]
Persze nem is ebben a topikban követted el, amint nézem... :N

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45093) akooos válasza no more (#45091) üzenetére


akooos
veterán

Már hiányoltunk :D Ne bántsd a többi telefont, mert legközelebb szerintem végleges ban lesz :D

(#45094) vodrosjozsi válasza no more (#45091) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Végre báttyja, hiányzott innen az üde rákmeleg vörös színed ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45095) philoxenia válasza vodrosjozsi (#45094) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Toldi György -1? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45096) vodrosjozsi válasza philoxenia (#45095) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

:DD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#45097) philoxenia válasza vodrosjozsi (#45096) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Toldi György veresebb lőn a főzött ráknál

Értetted?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45098) Soybex válasza no more (#45091) üzenetére


Soybex
őstag

Helló csápos koma ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#45099) Dr. 444Hertz válasza no more (#45091) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Asszem ma rákot fogok enni ennek örömére ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#45100) philoxenia válasza Dr. 444Hertz (#45099) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jó, hogy meg nem kérdeztétek... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.