Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) no more válasza Aryon87 (#33000) üzenetére


no more
addikt

A H8 is fos képet csinált egy Samuhoz és LG-hez képest (fotós topicban is szoktak lenni H8 képek, mind vízfestmény), a Mi5 pedig egyenesen vicc kategória volt, csak senki nem tette neked szóvá, nehogy megbántsanak, ennyi. Bár, W biztos szóvá tette, de nem emlékszem. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33002) w333 válasza no more (#33001) üzenetére


w333
félisten

A H8 csak akkor jó ha süt a nap ... ha borús az ég akkor nem szabad vele fényképezni, illetve este is felejtős mert ha az automatikára bízod a fényképezést akkor nagyon zajos lesz, ha viszont állvánnyal + hosszú záridővel fényképezel akkor a fókusszal lesz gond, szóval sehogy sem jó (ennyit tud kész) :B

Mi5 képek részletgazdagabbak voltak ... de egy S7E -hez képest az is elvérzik !

Ami még nagyjából hozza egy S7E szintjét az a N6P és Pixel ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33003) Kasya válasza Aryon87 (#32995) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezek automatak, vagy manualisak?
Az expo tobbnyire nem jo, a kep reszletessege gyenge, reszletek nincsenek. Valahol egyenesen mosott.

Az nem tudom, hogy a job also reszben a "ferdeseg" a kamera pozicionalasanak koszonheto e vagy a telefon ronditotta el, mert az elso tajkepeknel nem lathato.

Hat, remelem csak sw problema, es javitanak rajta, mert ez nem az a minoseg, amit az ember varna.

(#33004) w333 válasza Kasya (#33003) üzenetére


w333
félisten

Mate 9 egy üzleti kategóriás telefon ... nem fényképezésre tervezték :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33005) Aryon87 válasza Kasya (#33003) üzenetére


Aryon87
félisten

Vegre, aki latja az igazsagot :R

Ezek mind automatikaban keszultek.
Vonalracs be van kapcsolva, ami loszart sem er.

Fotos topikban keresd meg a tegnapi kepeimet, valamikor este tettem fel onet. Kivancsi vagyok azokra mit mondasz. A jobbak vannak kivalogatva, persze szokasomhoz hiven tul sok linkkel :))

No more: H8-al sokkal jobb kepeket csinaltam

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33006) Cry0 válasza w333 (#33002) üzenetére


Cry0
őstag

de a h8-al legalább meg volt elégedve ahogy a mi5-el is ott ő is belátta hogy nem a legjobb telefon fényképezésre de megértette hogy ennyi pénzért ez a telefon ennyit tud kamerába.
szerintem ha a mate 9 is 80-90 ezer lenne biztos nem lenne olyan nagy baj hogy ez a kamera csak ennyit tud... :K

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#33007) Aryon87 válasza Cry0 (#33006) üzenetére


Aryon87
félisten

Pontosan. H8 kategoriajaban kimagaslo kepeket csinalt.
Viszont a Mate 9 170ezerert nem elfogadott kepeket csinal, plane, hogy harangoztatva van a 2nd gen Leica is, ami jobb elodjenel, es a mobilarena teszt szerint is jo fotos.
Azt lifaszt, rosszabbat csinal mint az elodgeneracios Leica
(Tudom, parasztvakitas, de akkoris)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33008) w333 válasza Cry0 (#33006) üzenetére


w333
félisten

Persze ... de én már 1000X leírtam hogy S7 Edge kell neki, jó kamera, nagy és gyönyörű kijelző, gyors rendszer, nagyon jó üzemidő, mi kell még ? :U

plane, hogy harangoztatva van a 2nd gen Leica is

Marketing, semmi köze a Leicanak hozzá ... a reklám miatt adták a nevüket !

(#33009) Kasya

Azok mások, Huawei ezt a filozófiát tartja egyik Mate sem volt jó kamerában !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33009) Kasya válasza w333 (#33004) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez most ugy hangzott, mintha az Iphone-ra, vagy Samsung Note szeriara is ezt mondtad volna :D

Fenykepezesre a Nokia es az akkori konkurens termekek ota nem nagyon van telefon (a Limux-szot nem szamolom, nem consumer termek).

(#33008) w333: eleg rossz filozofia. Foleg, hogy inkabb sw hianyossag, nem a szenzor gyenge. Emlekszem, a Mate 8 megjelenesekor is a kamera milyen homalyos volt, majd jott egy frissites, ami eszrevehetoen javitott a dolgokon. Tobbet is kihozhatnanak azert szvsz belole...

[ Szerkesztve ]

(#33010) Kasya válasza w333 (#33008) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Leica ha igy folytatja, sose fogja utolerni a Zeiss markanev marketingerejet a mobilszegmensbe.

(#33011) Aryon87 válasza w333 (#33008) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezert akarok P9+ vagy V20.
Ricardo es Mozzarella lebeszelt az O+3T-rol, de van aki azt mondja, legyen az, koztuk te is..
V20 kamerajat ismerem, az legalabb jo.. S7e az mar tenyleg utolso lehetoseg tovabbra is...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33012) vodrosjozsi válasza w333 (#33008) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Tényleg kezs unalmas lenni, hogy mi jó mi nem..

De talán ez jó. Végre meg tudtam nézni közelebbről is.
Ennek a kijelzője nem volt vöröses, sőt. Tényleg nagyon szép telefon. Itt már senkise mondhatja, hogy hozzáér a széléhez és akkor nem fogja tudni használni mert kb nem tudos úgy kezelni a telefont. Viszont megnéztem egy s7e-t is és annál se tapiztam a szélét. Kár, hogy az s8-ból kikerült az edge-n lévő óra. Kell egy s8+. :DD de tényleg inkább ne segítsünk aryonnak, nyavajog ő magámban a telefonjai miatt, nem kellünk ehhez mi. ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#33013) Kasya válasza Aryon87 (#33011) üzenetére


Kasya
nagyúr

LG kameraja azert megbizhato. En szerettem, mert konnyen kiismerheto volt es tudtam, hogy mikor mit varhatok tole. Nem okozott sose csalodast.

Samsung bar sokat javult az almult evekben, erezhetoen maskepp all hozza a kepfeldolgozas algoritmusahoz, mint az LG.

O+3T-t bar nem vennek, nem vagyok ekkora "geek", de az LG mellett nem tudnek elmenni, ha a mostani Samukat is utalnam :D

(#33014) dnelb válasza Aryon87 (#33000) üzenetére


dnelb
veterán

De figy, nem bántásképp, látod milyen ember vagy. Minimális (0) erőfeszítés mellett szeretnél impozáns képeket. Ezt más is látja, ezért ajánlanak samsungot meg nexust mert (bocs) de hülyebiztos. Nem lehet elbaszni. Mikor a G5 fika volt terítéken, cikkeket mutattam neked privátban, magyar nyelvű raw feldogozó appot adtam, kb 1 órányi erőfeszítésedbe került volna, és olyan rawból feldogozott képeket hoztál volna, hogy csak úgy repkedtek volna a dicséretek a fotos topikban. (mivel láthatóan ez a mérce, lol ). De nem, szartál bele, inkább váltogattad a szoftververziókat és szidtad tovább a G5öt 30 topikban...

[ Szerkesztve ]

(#33015) Kasya válasza vodrosjozsi (#33012) üzenetére


Kasya
nagyúr

De basszus. Milyen olcsok lettek most az S7 Edge telefonok apron. 100k mar egy keszulek...

(#33014) Krisztián : azert az nem allapot, hogy csak RAW kepekbol lehet erdemi kepet nyerni. Oldja meg a gyarto...
Bar en is DNG-bol dolgozok, ha minoseget akarok, azert van hogy napi 500-800 kepet lovok, amibol 350-500 megy felhobe jpg alapon es nem utomunkazok..meg is orulnek.

[ Szerkesztve ]

(#33016) kengyel válasza Kasya (#33015) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon levitték az árakat, pedig attól kicsit többet érnek !

kengyel

(#33017) Kasya válasza kengyel (#33016) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hat igen, szerintem is. Gondolom minel gyorsabban eladnak oket es valtananak feljebb. Talan kesobb realizalodik majd.

(#33018) Aryon87 válasza Kasya (#33015) üzenetére


Aryon87
félisten

+1
RAW kepekkel az fotoz aki profi kepeket akar. En az automataval szeretnem ezt, mindenfele mokolas nelkul.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33019) dnelb válasza Kasya (#33015) üzenetére


dnelb
veterán

iso50 felett mosott akkoriban kicsit jobban a G5, már javítva lett. De akkoriban aki ennyire fotomániás volt és tökéletes eredményt akart megoldotta rawban és cső.
Ez van, nem bírom az ilyen embereket akik csak sírni tudnak, de tenni már nem akarnak semmit... Csak lehúzzák az embert.

[ Szerkesztve ]

(#33020) w333 válasza Aryon87 (#33018) üzenetére


w333
félisten

Akkor megint csak azt mondom hogy az S7E kell neked ! :)

10 képből legalább 9 biztosan jól fog sikerülni, nem kell vele sz*rakodni ... előveszed lövöd a képet majd feltöltöd és ámulnak bámulnak milyen jó lett ! :D

(#33019) Krisztián

Az a baj hogy a vízfesték effektus még a G6 -nál is jelen van ! :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33021) Kasya válasza dnelb (#33019) üzenetére


Kasya
nagyúr

nem bírom az ilyen embereket akik csak sírni tudnak, de tenni már nem akarnak semmit...
Amit egy geek felhasznalo tehet, es nem ert a programozashoz, az max annyi, hogy custom romot tesz fel, amiben mas algorithmus szerepel esetleg (mas a gyari program), vagy Play-bol telepit 3rd appot.

Az viszont ne legyen mar a "tegyen erte", hogy egy kepre 10-20 percet tolt el Lightroomban, hogy szamara elfogadhato kepet kapjon. Foleg, hogy azert az arert, amit fizetett, varna valamit... Ennyibol vehetett volna egy ket harom evvel ezelotti telefont is. Es ugyanez vonatkozik a P10-re is, amiert meg vegkepp nem tehet semmit, ha nem megfelelo sebesseget kap az eMMC miatt.

A Huawei raadasul a kamerat magasztalja... Es hany felhasznalo fog otthon nekiesni Adobe programokat hasznalni (es licencet vasarolni), hogy a gyarto toketlensegen javitson?

Szerk: latom G5 volt a tema. Abban nincs korabbi ismeretem, hogy mit tapasztalt Aryon.

[ Szerkesztve ]

(#33022) kengyel válasza Kasya (#33017) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most persze a váltás az eladás fő oka, mondjuk aki megteheti, azt meg is értem. Én is szívesen vennék egy S8+, de ez most nem lehetséges. Ha jövőre ütős lesz az S9, azt már nem fogom kihagyni !

kengyel

(#33023) Kasya válasza kengyel (#33022) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos most nekem is megvan huzva a gatya egy "beruhazasi terv"-vel, ami nyar vegeig mas kiadast nem engedhet. Ezert talan majd az uj Note, vagy S9 nekem is az eselyes.

De igazandibol annyira elegedett vagyok az S7E-vel, hogy akarmennyire is szeretek valtani, nem erzem csalodottnak magamat.

Utoljara a Nokia N8 volt az a keszulek, amibol egymas utan meg egyet vettem. Erre most kontrazott az S7E. A ketszer vasarolt keszulek pedig nalam mindig tobbet kibir mint mas telefon :D

[ Szerkesztve ]

(#33024) Blackmirror válasza Kasya (#33010) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Erről a leicás témáról az ugrik be amikor megvettem az LG KU990-et, Schneider-Krauznach lencsével -azzal tuti jó képek lesznek. :))
Akinek volt ilyen mobilja az tudja hogy nagyon nem.

Aryon: ne vegyél 3t-t. Egy kipróbált telefon kell neked aminek pont most jól leesett az ára.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#33025) dnelb válasza Kasya (#33021) üzenetére


dnelb
veterán

G5-nél ez a mosás olyan mértékű volt hogy az átlagember észre se venné soha... Ha meg már geek fórumon vagyunk(mert a ph az) akkor lehet próbálkozni a rawwal nyugodtan a sírás helyett.. Ha meg nem megy, akkor S7 / pixel és levan tudva a probléma :)

(#33024) Blackmirror LG Shine-ban is az volt, akkoriban nagyon jó képeket lehetett csinálni vele! :DDD katt

(#33020) w333 : figy ezt eddig is lehetett látni, csak nem youtube kamera tesztekből kéne kiindulni mert ott minden telefon szinte jót csinál.. FHD-n persze hogy szép minden... De amikor a G5 mellé lett téve, nem nagyon látszódott fejlődés... pl

[ Szerkesztve ]

(#33026) kengyel válasza Kasya (#33023) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem " csak " a sima van, de ezzel sem érzem hátrányban magam. Mondjuk nem akkora a kijelzőm, nincs lekerekítve, de kamerában legalább megegyezik vele. Amúgy is a páratlan Galaxy jött be idáig, így várni kell a 9-re. Bár van egy kis baki, az S4-akkoriban, nagyon jó volt. :D

kengyel

(#33027) vodrosjozsi válasza Kasya (#33015) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Néha bánom, hogy nem vártam ki. De a sima s7 is pont elég nekem:D
Kengyel: s2, s4, s7 :D ezel jöttek be eddig. Én amúgy se tehetném meg h cserélek de majd jövő ilyenkor veszek egy s8-at. Azt szerintem jövőre nagyon nehéz lesz túl múlni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#33028) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Mi van, ma samsung kávét ittatok és mellé samsung piritóst ettetek samsung sonkával? Aztál toltatok a wc-n egy samsung kábelt......tényleg veritek lassan az Ifanokat. Egy fényképezés is olyan, hogy ha festők lennétek leszaroznátok Picassot, mert már milyen xarokat fest, mert az nem olyan mint a tiétek.....(ettől még a Mate9 nem jó, ami Aryonnál van)
Azt meg mikor csinálja meg a samsung, hogy videó manuális beállításai is komolyak lesznek?

Má megint samsung nyál folyik a kijelző aljáról(ezzel az ajnározással meb elijesztitek Aryont végkép, mert ez már nem tanácsadás).....

no more
Ha csak a smsung tud normális telefont csinálni a piacra, akkor miért robbantak fel, meg piros kijelzős.....és mit szólnak ehhez az Ifanok, mert szerintük az a legtökéletesebb telefon a földkerekségen.......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33029) kengyel válasza vodrosjozsi (#33027) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is ugyan ezt érzem néha, még 5-hónapot kellett volna várnom. De akkor jó árban jutottam hozzá, így nem bírtam otthagyni.

(#33028) Quqesz

Próbáljuk Aryon87-kollégát, a Samsung fele terelni, lehet a végére te is megtérsz. :D

(#33030) w333

A hely, nagyon szép ! :DDD

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#33030) w333 válasza dnelb (#33025) üzenetére


w333
félisten

Az igen ... ezt tudja a G6 ? :Y hát ez botrányosan sz*r ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33031) Kasya válasza Quqesz (#33028) üzenetére


Kasya
nagyúr

Latod...meg mindig nem kapott kulon topikot :DDD

(#33030) w333 : Az mi ott jobb szelen kozepen a levegoben? Repulo jetski?

[ Szerkesztve ]

(#33032) Quqesz válasza kengyel (#33029) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezzel inkább elrettentik....;)

Kasya
:DD kéne megint....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33033) kengyel válasza Quqesz (#33032) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most érzem, hogy jól fog dönteni. :D Kell még neki vagy ezer hsz, de ezt kibírjuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#33034) vodrosjozsi válasza kengyel (#33029) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem is nagyon jó ár volt a BF-en :DDD
Quqesz: mondjon egy normális érvet, hogy miért ne samsung. Mindig azzal jön, hogy szar. Támassza alá. Mert az, hogy t nagy a hype körülötte és nem akar hype telefont mert mindenkinél ezt látja ez szar kifogás sőt érthetetlen.
Én ma vagy 20 iphone-t láttam mégse szarozom mert túl sokaknál van. Használja azt, nagyügy. Nekem azért nem jön be mert: nem jött be a rendszer meg elég kötött is de nem szaroztam le. Ha valami ilyesmit írna elfogadnánk.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#33035) Aryon87 válasza Quqesz (#33032) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33036) Kasya válasza w333 (#33030) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha ma mar ilyen kep fikazos nap van :D Itt egy reszlet belole:

(#33034) vodrosjozsi: nem az iOS xar, hanem az Itunes ;]

[ Szerkesztve ]

(#33037) Blackmirror válasza dnelb (#33025) üzenetére


Blackmirror
senior tag

2 megagikszer :DDD amúgy nem volt rossz telo a shine. Nekem chocolate (bl20)volt.(dzsetblekk)
Itt a párja: [link]

Amúgy jó hosszú idő telt el, ez volt a sokadik, de utolsó LG telefonom.
Aztán még a G2 volt az amit majdnem megvettem...

iPhone X@R, iPad Pro

(#33038) no more válasza w333 (#33030) üzenetére


no more
addikt

Az miiii?! :Y

Xperia XZs (ikszzsé XD) bemutató. Gondolom nem nehéz kitalálni, hogy a kamera szokás szerint trágya, a csoda 960 fps lassítás pedig csak 720p lehet pár másodpercre korlátozva és közben lángra kap a telefon, úgy melegszik. :DDDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33039) Blackmirror válasza no more (#33038) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Síp. Ezt műkedvelőként fel kellene ismerni. Ez egy Van Gogh

Kasya: mi az az iTunes ? ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#33040) w333 válasza Kasya (#33036) üzenetére


w333
félisten

Rossz nagyon ... vízfestékes pálmafák sokkal rosszabbul néznek ki ! :B

(#33038) no more

Xiaomi Mi4C telefon kameráját kapta, így spórol az LG !

Szerk.

Megéri S7 -ről S8 -ra váltani ? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33041) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#33000) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

garanciális jogok
A "Meddig érvényesíthetjük a szavatossági jogainkat?" fejezet környékére hivatkozva vidd vissza a telót.
Szerencsére már az első napon lőttél lézeres képet, szóval bizonyítható a hiba.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#33042) no more válasza Blackmirror (#33039) üzenetére


no more
addikt

:DDDDD

SGS8 Pocketnow camera teszt! Végre már! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33043) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#33041) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33044) w333


w333
félisten

Jerry szétkapta az S8 -t :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33045) kengyel válasza w333 (#33040) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez egy érdekes videó volt, van is benne igazság. :K

kengyel

(#33046) w333


w333
félisten

El is felejtettem írni ... ma jött egy 352MB -s frissítés (áprilisi biztonság) :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33047) dnelb válasza w333 (#33046) üzenetére


dnelb
veterán

megszoktad már a fizikai gomb helyett a szoftverest? :DDD

(#33048) w333 válasza dnelb (#33047) üzenetére


w333
félisten

Persze ... nekem mindig is jobban kézreált megszoktam a sok Nexus -al :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33049) dnelb válasza w333 (#33048) üzenetére


dnelb
veterán

200 körül már el is gondolkoznék egy +-on.. :DDD amugy a jerry gyerek azt mondta a szétkapós vidiben hogy csak water resistant, nem proof, most mi az igaz? mert az ip68 szerintem rohadtul proof... :D

[ Szerkesztve ]

(#33050) w333 válasza dnelb (#33049) üzenetére


w333
félisten

Ezt nem tudom én sem, de biztosan jól bírja a vizet ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.