Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44201) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#44199) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Akkor már egy S8 DeX nélkül.
De akkor már inkább egy S7E, mert kb. semmivel sem tud kevesebbet, mint az S8.
Vagy ha már itt tartunk, egy P9 sem rossz választás, de igazából egy Xiaomi 5S is teljesen megfelel nekem, mert a kamera nem fontos.
De ha belegondolok, igazából nekem nem kell ilyen bivalyerős hardver, de tetszik a Xiaomi, szóval inkább egy Redmi 4X-et veszek magamnak, az teljesen jó áron van, és az üzemideje is kiváló.
Ajj, nehéz kérdés ez a telefon, de tudod mit?
Veszek egy Vernee Thor telefont, mert sajnálom a pénzem...

Lehet bármeddig folytatni a sort, de a Note 8-ért pont annyival kérnek többet, mint amennyivel több van abban a készülékben az S8+-hoz képest.
Az, hogy neked és nekem nem kell, az más kérdés.
Az iPhone X-zel ellentétben a Note 8 jelen pillanatban annyit ér, amennyi az ára.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44202) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#44201) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt ennél jobban nem is cifrázhattad volna. :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44203) mark!


mark!
őstag

újabb kitűzött célt értem el.

2013 óta játszottam ezen az accon, mostantól mondhatom hogy elértem valamit. :))

>

(#44204) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#44202) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

De remélem átment a mondanivalóm :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44205) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#44204) üzenetére


Aryon87
félisten

Persze ertettem :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44206) kengyel válasza Dr. 444Hertz (#44201) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez nagyon jól hangzik, és teljesen igaz is. Így kell ezt felfogni, erről szól.😁

kengyel

(#44207) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Lesz vmi Xiaomi ami android one-os és olyan mint az 5x.
65 ezer lesz eustocknál, lehet mutelnak beujitunk egyet

iPhone X@R, iPad Pro

(#44208) mark! válasza Blackmirror (#44207) üzenetére


mark!
őstag

ja az a1.

ha kicsit lentebbmegy az ára veszek egyet, vagy 4x-et, kicsit el akarok kezdeni foglalkozni ilyenekkel hogy custom droid stb, és ehhez sztem xiaomi a lehető legjobb.

>

(#44209) leslien


leslien
nagyúr

Iphone 8+vs Note 8 kamera teszt..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#44210) vodrosjozsi válasza leslien (#44209) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Szemmel láthatóan a Note8 jön ki nyertesen.
Videóban biztos, a felvett hanganyag korrekt, a képek fantasztikusak, a slo-motion kb ugyanaz mindkettőnél szal itt verte a note az iphone-t mint eddig mindig.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44211) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#44210) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Facebookon az ismerőseim elkezdtek vitatkozni azért, mert az egyik csatavegán ismerősöm egy állattartás-ellenes posztot "nem vagyunk ősemberek, ideje felnőni" szöveggel osztott meg.
Természetesen a többség a lealacsonyító stíluson akadt ki.
Az illető nem értette a problémát, én pedig annyira zseniális szöveget kreáltam, hogy veletek is megosztom:

"Szerintem nem érted, mi a baj. Egy probléma, kétféle megközelítés:

- A természet védelme érdekében ne használj óvszert vagy bármilyen szintetikus alapú fogamzásgáló eszközt, mert az előállításuk szennyező hatással van a természetre. A túlnépesedés ellen – aminek a következménye a természetvilág mértéktelen kizsákmányolása – egyetlen dolgot tehetünk. Felejtsd el a közösülést, ha fontos neked a természet, a fák és az élőlények védelme!

- A természet egyre inkább pusztul, de te csak vígan szexelsz!? Nem vagy ősember, ideje felnőnöd!

...ugye érzel egy kis különbséget? :)
(Bocsánat a kényes téma miatt, de csak ez jutott eszembe most.)"

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44212) Blackmirror válasza Dr. 444Hertz (#44211) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Jó duma :))

iPhone X@R, iPad Pro

(#44213) mark! válasza Dr. 444Hertz (#44211) üzenetére


mark!
őstag

:C :C
van vegán ismerősöm, de ennyire nem elvadultak az elvei :D (halat azt eszik)

>

(#44214) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#44211) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Aztakurvaaaa :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44215) Aryon87


Aryon87
félisten

Gyerekek.. retrozok.. sirhatnekom van a 10 evvel ezelotti zenek utan. Beuzemeltem a SE w580i (10eves) es SE LwW-t (6 vagy 7 eves).. mai napig mukodnek. elobbin olyan felveteleket orzok, amit eddig az istennek nem tudtam felismertetni semmivel. Atvittem U11-re, majd H9-en a Shazam felismerte.. 10 ev utan.. most meg egymas utan olyan zeneket hallgatok hogy a hideg futkos a hatamon :))
Lennek 20 eves ujra :C

Masik vicc:
U11, H9 es P9 egyuttesen nem tudta lenyomni a SE LwW hangerejet ugyanarra a zenere.. igen, egyszerre ment mind a 4 telo max hangeron :C
Parom kisebb agygorcsot kapott akkor.. ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44216) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44215) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mert milyen zenék azok? Kik az előadók?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44217) philoxenia válasza Aryon87 (#44215) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

...én is voltam húszéves... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44218) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44216) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem a te műfajod :))
Techno, trance es disco leginkább :)
Amit jerestem az pedig Tiesto, Force of Gravity remix-je

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44219) Blackmirror válasza philoxenia (#44217) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Azok a zenék :C

iPhone X@R, iPad Pro

(#44220) mark! válasza Aryon87 (#44215) üzenetére


mark!
őstag

én most az orosz zenékre vagyok rákattanva anya nagy örömére ;]

>

(#44221) Aryon87 válasza mark! (#44220) üzenetére


Aryon87
félisten

Pl Tatu? Epp azt hallgatom (you and i, vagy white robe, gomenasai)

Black: akkor meg zenek voltak. Mistanaban fosok vannak ebben a mufajban, radiobol is csak egyet hallgatok, azt is online: 1.fm amsterdam trance radio
Kivétel Armin van Buuren vagy Orjan Nielsen. Legjobbak.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44222) mark! válasza Aryon87 (#44221) üzenetére


mark!
őstag

én orosz-t mondtam ;] pl
pl

mai zenéket nem nagyon hallgatok. hip-hop is inkább az oldschool, ice cube, dre, 2pac, wu tang clan. a rock/metál vonal pedig egyenesen rossz, így más szóba se jöhet, csak a jó öreg nirvana, disturbed, iron maiden.

trance sem rossz, hatalmas kedvencem armin van buuren flashlight-ja. de trancet kb. csak bulikban hallok, oda meg nem járok, szóval.. ;]

[ Szerkesztve ]

>

(#44223) philoxenia válasza Aryon87 (#44221) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tatuék gyerekeim lehetnének... :D
Bírom ezt a "bezzeg az én időmben " dumát a fiataloktól...
Számomra most is rengeteg jó és új zene van, pedig lassan ötvenhárom vagyok... Ráadásul minden műfajban. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44224) Blackmirror válasza Aryon87 (#44221) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Mármint melyikre gondolsz?
Mert én csipem azokat is amit retronak neveznek és azt is amit te írtál mert kb egy korosztály vagyunk szóval kb hasonló zenékre is buliztunk.
Mostanában annyira nem hallgatom a tuctucot csak néha. ( jó hogy nincs itt a rák, most linkelné a carságait ;] :DDD )

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#44225) Aryon87 válasza philoxenia (#44223) üzenetére


Aryon87
félisten

53? :Y
Azigen.

Szamomra aegjobb az 10 evvel ezelott a legjobb.
Emellett Madonna, Cher, Alice Dj es tarsain nottem fel :) 30 vagyok.. szeretem is oket a mai napig.

Blackmirror: e-klubbos idoszak? Tiesto, Groove Coverage, Naksiek, Eros es Spigiboy. Cascada, Paul van Dyk, Ian Van Dahl stb

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44226) mark! válasza philoxenia (#44223) üzenetére


mark!
őstag

én nemtudom mit fogok mondani 20 év múlva, mert a bezzeg az én időmben nem lesz jó, tiszta retardáltságok vannak. (nem feltétlenül zene téren)

most is inkább 15-20éves zenéket hallgatok.

megvan, a gyerekeimnek majd azt fogom mesélni az én időmből, hogy az interneten sárkányokkal, rákokkal, varjakkal, kakasokkal beszélgettem. lehet hogy addigra az internet lesz a retro :DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#44227) philoxenia válasza Aryon87 (#44225) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem a tényleg régi zenék is bejönnek. Odavagyok a szvingért például (Mafia rulez), de a ragtime-ot is szeretem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44228) Aryon87 válasza philoxenia (#44227) üzenetére


Aryon87
félisten

Juj, ez mar nagyon kiesik az en korombol :))

Zedmester: :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44229) Blackmirror válasza mark! (#44226) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Meg azon fognak kacagni hogy milyen kőkori telefonokkal telefonáltunk :))
Sőt az ő korosztályuk már a strandon barcohbázhat hogy az öregeken vajon mit ábrázolt a tetkójuk amikor készítették :))

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#44230) Aryon87 válasza Blackmirror (#44224) üzenetére


Aryon87
félisten

Mark Oh - words

Nemtom ismered-e, de qrvanagy szam volt ez meg a Stuck on you szama is.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44231) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44218) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Dj Tiesto :DDD ez jutott elsőre eszembe.
Ugyanazt tolja mióta "zenél". Szart se.
Retro.. hááát. Madonna, meg.. BritnyííSzpírsz, meg a queen.. de mit nevezünk retro-nak? Mert pl bon jovi is régóta van mégse retro, jackson igen pedig ő is annyi ideje van/volt, madonna is, acdc is..
Metallica, guns n roses.
Mai zenéket nem bírod? Ez annyira lejárt szöveg..
Már rég nem ciki bieber, de van mellette jay-z, onerepublic stb.
Van felhozatal csak bele kéne hallgatni és nem a múltban élni, siránkozni azon, hogy anno jobb volt minden. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44232) philoxenia válasza Aryon87 (#44230) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyen zenék mentek anno a VOX-on éjjelente és bikinis csajok ropták rá óceánjárókon, strandokon.... :D
Anno a VH-1-en emlékszem mikor ez a szám bejött, csíptem. ;)
Ez is nagy kedvenc... [link]
Húszévesen ez volt a menő, még a Kádár-rendszerben és volt aki suttogta, hogy "hallottad, ez már volt régebben is" Akkor még én is mínusz három voltam... ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44233) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44231) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat Jásztin Bíbert es tarsait koszi inkabb kihagyom :))
Kezdem megerteni az oregeket, miert a multon lovagolnak.. fiatal vagyok, de nekem is van a multban szep korszakom, nyilvan 30 ev mulva a mostani idoszakbol is biztos lesz jo :)

Phxilo: ezek mekkorak voltak. Az animes klippest 1x lattam talan. Zenebol valami remlik :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44234) mark! válasza vodrosjozsi (#44231) üzenetére


mark!
őstag

biebernek egyébként nagyon jók a zenéi, karácsonykor mindig az ő albumait nyomatom itthon :D

>

(#44235) Aryon87 válasza philoxenia (#44232) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert ez se mai darab eredetileg, feldolgozasban nekem bejon :))

eredeti

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44236) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44233) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hallgass bele egy mai zenébe.. van rammstein is istenem, új metallica album szvsz aki a múltban keresi a "boldogságot" az nem igazán tud élni :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44237) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44236) üzenetére


Aryon87
félisten

Rock es tarsai koszi nem az en mufajom :))
Irtam hogy hallgatom a mai zeneket az en mufajomban, de mar ne olyan :N
Nekem a zene a mult. Tobbi jelen.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44238) philoxenia válasza Aryon87 (#44235) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jellemző lista, bár nem voltam "diszkós" anno sem, de a legtöbbet sokat hallottam....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44239) Soybex


Soybex
őstag

Legjobb szám

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#44240) Aryon87 válasza philoxenia (#44238) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem enbek egy toredeket ismerhetem a listabol. Anyamek 50 lesznek iden, volt szerencsem hallani a fiatalkori imadott zeneiket :) fo kedvenc: Elvis :)

Soybex: ezmiez :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44241) philoxenia válasza Aryon87 (#44240) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Elvis már rég halott volt akkor... 19 voltam, nagyon szerettem.... ezt is [link] Valahol ezekből a számokból nőtt ki a techno... szvsz.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44242) akooos válasza mark! (#44226) üzenetére


akooos
veterán

Haver, ezt fogod te is mondani 20 év múlva: [link]

(#44238) philoxenia:
Modern Talkin, C.C. Catch, te jó ég. Ezeket én is szeretem. Pedig pont feleannyi idős vagyok, mint te (ön ;] )

[ Szerkesztve ]

(#44243) Aryon87


Aryon87
félisten

Sracok, Ákosnak mindig is ez a zenei stilusa volt, mert nem emlekszem. Most a legujabbat hallgatom a "Szabadon"-t, baromi jo. De az elozo 2 is tetszett (ugyanugy, igazan).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44244) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Beatles az smafu? :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44245) vodrosjozsi válasza Soybex (#44239) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Erről azonnal ez ugrott be [link]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44246) akooos válasza Aryon87 (#44243) üzenetére


akooos
veterán

Nekem??? :Y

(#44247) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44243) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen, mindig. A női princípium csávó aki szerint szülni kell unokákat. Követendő példa.
Akooos: remélem nem :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44248) Aryon87 válasza akooos (#44246) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Neeem :))
Bar ha az te volnal akkor jo ;]

VJ: jah, amugy egy idiota..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44249) akooos válasza vodrosjozsi (#44247) üzenetére


akooos
veterán

Annyira fel volt fújva az a sztori. Mindenkinek ajánlom, hogy az elejétől a végéig hallgassa-nézze-olvassa-érezze és akkor rájöttök, hogy rohadtul ki lett ragadva a kontextusból egy fassság.

(#44250) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem anno a Bonanza annyira nem jött be, de később jó pár számukat szerettem...
A legjobb Ákos feldolgozás ever...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.