Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) stevve válasza legiaap (#18998) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem értem, miért ilyen népszerű ez a videó. Tök releváns két eltérő platformot összehasonlítani "speed test" címen. de azért csak feltűnik már lassan minden topikban (és ilyen hülyeségekkel szedi meg magát nézettséggel a videó feltöltője). :U Ez legfeljebb két UX megközelítés bemutatója egymás mellett és semmi más.

[ Szerkesztve ]

(#19002) Stauffenberg válasza stevve (#19001) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Nem értem, miért ilyen népszerű ez a videó."

1.) A Samsung és az Apple a két legnépszerűbb márka.
2.) A Samsung és az Apple a két leggyűlöltebb márka.

Az ilyen videókat a fanboyok és a haterek tartják el.

(#19003) legiaap válasza stevve (#19001) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nezd aki a ket platform kozt vacillal, sott tovabb megyek a Samsung es az Apple okoszisztemaja kozt filozik annak ez egy tokeletes video amibol megtudja mire szamotson. Szo sincs semmi fanboysagrol itt. Ezek a tesztek tokeletesek arra, hogy megmutassak, hogy eleg lesz-e majd az illetonek amit az adott telefon tud vagy sem. Szoval en azt mondom lehet szeretni/utalni az ilyen videokat de van ertelme es hasznos. Nekem ez pl.boven eleg arra, hogy eldontsem nekem a Samu nem lenne eleg. Elverzett csunyan.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19004) Kasya válasza legiaap (#19003) üzenetére


Kasya
nagyúr

ez egy tokeletes video amibol megtudja mire szamotson.
Persze, mert 10 alkalmazast akarok nyitogatni verseny szinten a telefonon es lathatoan par masodpercet nyerek, ha Iphone-t veszek.
Nem, ez a video nem azt mutatja, hogy az ember mire szamitson. A ket rendszer okoszisztemajarol semmit se tudni meg a video alapjan. Ez kb. feler egy Antutu teszttel...

Nem a Samut akarom vedeni, csak mint teszt igy nincs erdemi ertelme.

Aki egy ilyen tesztre dontest alapoz, annak a marka, vagy arcedula is eleg lehet.

[ Szerkesztve ]

(#19005) legiaap válasza Kasya (#19004) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azert nem egyszer jartam meg az elozo telefonommal, hogy nem zartam be semmit irtam itt valami ph-n, es mikor visszaleptem ujratoltotte...na azert ez eleg idegesito. Tehat nekem hasznos ez a video. Csajomat sosem erdekeltek az ilyen dolgok de szentsegel ha ujratolt nala valami, tehat egy normal atlagos embernek is segithet nem csak nekink kutyubuziknak.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19006) Kasya válasza legiaap (#19005) üzenetére


Kasya
nagyúr

Multitaskingra voltak/vannak jobb videok is. Ez nem errol szol.

(#19007) MartOOn válasza Kasya (#19004) üzenetére


MartOOn
addikt

pontosan. mit tudtunk leszurni ebbol? az ios kicsit gyorsabb. mindketto veszett gyors de az ios egy kicsivel gyorsabb. azaz keressunk egy autos peldat, ket kocsi kozott vacilalsz es megnezel egy ilyen osszehasonlito tesztet. es kiderul h az egyiknek a vegsebessege 250km/h a masiknak 255km/h. tehat melyik a jobb? ;) azzal ne torodj hogy az gyorsabb autoban csak te ulhetsz bizonyos utakra a gyarto nem enged be meg a motorhaztetot sem nyithatod fel garancia vesztes nelkul es minden alkatresz/tartozek meregdraga hozza. nem. ez nem lenyeg. gyorsabb. tehat jobb. ertem. meg szerencse h azert sokaknak ez keves.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19008) w333 válasza Kasya (#19006) üzenetére


w333
félisten

Ha már multitasking ... most jöttem haza az Auchanból közben gyorsan megnyomkodtam a sima S7 -t, 5db. alkalmazás volt a multitaskingban, nem tudom mióta álltak benne ezek az alkalmazások egyből ezt néztem és mindegyik újratöltött Térkép, tárcsázó, Üzenetek, böngésző és kamera volt :(

Úgy elvette a kedvemet hogy le is raktam, ez számomra nagyon lehangoló volt !

Soha nem fogják ezt javítani ? vagy ezt senkit nem zavar ? :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19009) MartOOn válasza w333 (#19008) üzenetére


MartOOn
addikt

te ezt direkt csinalod? direkt ertetlenkedsz? :U

mi, tudod akiknek van ilyen telefonjuk, millioszor leirtuk mar hogy teljesen franko a multitasking. biztos van olyan app amit ujraltolt es az sem biztos h ez a samsung hibaja. de lehet h igen. tegnap vagy azelott teszteltem, mert jott egy hozzad hasonlo okos/kibic. keresd vissza a hsz-em. ha jol emlekszem 33 app volt a historyban es az elso 15 kozul tuti nem tudtam olyat nyitni ami ne jelent volna meg azonnal. de ha nem akarsz hinni a tulajoknak akkor tapogasd a kiallitott cuccokat es sirankozz rajta. de megtenned a kedvemert hogy nem f.sod ossze ezt a topikot (is) a kepzelt hulyesegeiddel? koszi.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19010) Quqesz


Quqesz
nagyúr

g5 reklám

g5 reklám

g5 reklám

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19011) w333 válasza MartOOn (#19009) üzenetére


w333
félisten

Akkor biztosan hazudok ... :W

Fogalmam nincs milyen rendszer van az Auchanos S7 telefonon, és azt sem tudom hogy ki és mikor nyomkodta utoljára, annyi biztos hogy odamentem (kijelzőn futott az animációs reklám) hozzáértem a kijelzőhöz bejött a kezdőoldal, majd egyből megnyomtam az alkalmazás váltót és ezek voltak benne (mondom hogy nem tudom mióta) annyi biztos hogy az összes újratöltött, hogy miért azt nem tudom, de szvsz. nem ér annyit az egész hogy ezen vitatkozzunk :U

(#19010) Quqesz

Hát ez elég gyenge ... :o

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19012) Quqesz válasza w333 (#19011) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ámerikai....:) a sokkolóson rötyögtem :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19013) MartOOn válasza w333 (#19011) üzenetére


MartOOn
addikt

nem erdekel h almodtad, kitalaltad avagy tapasztaltad. versenyszeruen jarsz ide (is) lehuzni a cuccot, ugy hogy osszesen 10 percet nem volt meg a kezedben. ami volt az is valami okos boltos altal kiallitott peldany amit hatezren nyomkodtak meg csak tegnap. delelott. 9 es 10 kozott...
szoval lenne egy olyan javaslatom ha lehet, hogy a TAPASZTALATOK megosztasat hagyjuk a tulajokra oke? minden mas johet, mint ahogy szoktad is. tesztek, erdekessegek... ezekkel semmi baj sincs. De olyan dolgokrol ne tartsunk elmenybeszamolot ahol az elmeny csak almainkban tortent meg... koszi

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19014) Kasya válasza w333 (#19008) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nyomtam egy gyors tesztet...
Gmaps, Fajlkezelo, S Calendar, Uzenetek, Telefon, Fenykepezo (Prof mod), Spotify, Gmail, Outlook, Internet....majd ujra. Mindegyiket megtarotta es semmit se toltott ujra.
Ha beleteszek a sorba tovabba Here Maps, TripAdvisor, Flickr, Messenger (FB) progikat, maj a sor vegerol ujra nyitom a Gmaps-et, meg mindig nem tolt ujra. Az egesz sorbol a Kamera prof mod toltott egyedul ujra.
Nekem ez barati...

Persze nem mondom hogy tokeletes, de tenyleg sokat javult.

(#19015) Kasya válasza Quqesz (#19010) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hat, nem tul utosek, de jopofa. Az S7 edge tokja tetszik ;]

(#19016) w333 válasza MartOOn (#19013) üzenetére


w333
félisten

Mondom ... semmi értelme nincs ezen vitatkozni :U

(#19014) Kasya

Elhiszem, arra lennék kíváncsi hogy beraksz kb. 10 alkalmazást a multitaskingba majd kb. 1 óra múlva megnézed hogy akkor is benne marad ? :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19017) MartOOn válasza w333 (#19016) üzenetére


MartOOn
addikt

ez nem vita. kérés.

Kasya: milyen s7 edge tokot latsz?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19018) legiaap válasza MartOOn (#19013) üzenetére


legiaap
nagyúr

TAPASZTALATOK megosztasat hagyjuk a tulajokra oke?

Es ez mennyire nem elfogult, ha a tulajokra hagyjuk szerinted?
:D
Nem egy tesztet lattam neten az ujratoltesrol, a legutobb amit ugye betettunk a phonebuff, de biztos megbabraltak a telefont... :U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19019) Quqesz válasza Kasya (#19015) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tényleg csak jópofa, nem vmi nagy szám, de vmi végre. :)

S7 multitasking
Amúgy ha már így belementetek ebbe, ez nem off topik véletlenül??? Mert ha a saját topikjában ilyeneket ír persze le lehet baltázni, de az pont olyan hely ahova az ilyen való......de szóljatok ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19020) w333 válasza Quqesz (#19019) üzenetére


w333
félisten

Amúgy ha már így belementetek ebbe, ez nem off topik véletlenül???

Pont emiatt írtam ide és nem a Samu topikba, ott bármi kis negatívumot írsz a telefonról egyból a torkodnak ugranak a vérfanok :U

Érdekes hogy szifon topikban bármi rosszat írok az iPhone -ről hogy X vagy Y sz@r, ott soha nincs ilyen ... inkább a többiek is elismerik hogy tényleg sz@r !

Én márt az S7 topikot nem látogatom, pont az ilyenek miatt ... bármi negatívumot kérdez valaki (érdeklődik a telefonról) egyből nekiesnek (nekem emiatt már nem kell S7) nagyon elfogultak a felhasználók, de az hogy valakinek 2X lefagyott, vagy ferdén áll a kamera, esetleg rózsaszínes a kijelző vagy bármi hiba van vele, az nem a telefon a hibája hanem az "User Error" szóval erről ennyit :o

Vannak normális felhasználók is, csak nagyok kevesen ilyen 10-90% arányban !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19021) Quqesz


Quqesz
nagyúr

G5 ár
Van egy kis +is hozzá azért

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19022) w333 válasza Quqesz (#19021) üzenetére


w333
félisten

Hát ez nagyon drága + ronda is ... ilyen áron inkább egy HTC M10 :D

[link]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19023) Cry0 válasza w333 (#19022) üzenetére


Cry0
őstag

hát ha így nézne ki beneveznék egyre
tetszetős kis darab :))

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#19024) Quqesz válasza w333 (#19022) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Attól félek ez drágább lesz, de ha ilyen lesz szép darab! De az a home gomb....:Yamúgy itt az S7 is 699€, de ahoz nincs semmi kiegészítő...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19025) akooos válasza w333 (#19022) üzenetére


akooos
veterán

A kinézete szubjektív, nekem pl bejön... a fő hardver részei pedig S7 szinten vannak, ami szintén 700 eur, de az Edge 800... Miért kéne olcsóbbnak lenni ha fém és "prémium"? :U Én kitartok a G5 mellett továbbra is, kézbe kell vennem. A linkelt 3 reklámban is rohadtul bejön a telefon kinézete :U

Ja igen és adnak hozzá egy fényképezős kiegészítőt... ami ugye + akksi is :U ennyi pénzért így megvenném itthon is..

[ Szerkesztve ]

(#19026) MartOOn válasza legiaap (#19018) üzenetére


MartOOn
addikt

oke. beszelgessunk akkor arrol milyen volt Pamela Andersonnal az ágyban. Van rola veleményed? és tapasztalatod? lattal egy rovid filmet amiben eppen toljak, tahat akkor nyugodtan mondhatsz velemenyt nem?
na milyen volt?

w333: nem a negativ dolgokkal van abban a topikban sem a baj, hanem a faxsagokkal. mindenki ismer már (valamelyik nap még én vedtelek meg valamelyik topikban) de igazuk van vazze mindenhova csak frocsogni jarsz, mindig az az istenkiraly telefon ami neked van. eszedbe sem jut h lehet azok a kiallitott szarok laggoltak vagy toltogettek ujra.

biztos nem tokeletes ez a telefon sem. egyik sem az de feljovok akarmelyik topikjaba es csak azt latom hogy igy xar a multitask meg ugy laggol... ok. no problemo. nem tetszik nem veszed meg. csokolanyadboris. lehet menni masik telefont nezni.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19027) w333 válasza MartOOn (#19026) üzenetére


w333
félisten

De senki nem sz*rozta a telefont ... egyből úgy kezdtem hogy ez egy kiállított telefon volt (és nem tudom menyien nyomkodták előtte) mondjuk azt nem értem hogy egy kiállított telefon miért lenne sz*r ? hiszen pont azért van kiállítva hogy megnyomkodjuk és ez alapján vásároljuk meg akinek tetszik ! :U

Akkor valamit nagyon rosszul csinálnak ezekkel kiállított telefonokkal !

Ebben egyetértünk, tökéletes telefon nincs ... egyik sem az, pedig elvárható lenne ennyi pénzért de az összes telefonokkal kompromisszumot kell kötni :(

Szifonban is megvannak ugyanúgy az apró kisebb döccenések és mikro laggok, de sokkal kevesebbszer ütközök bele mint S6 esetében ami pl. egy böngészés közben belenagyításnál is akadozott, vagy Facebook görgetése közben, egyedül a Nexus 6P ami számomra kellemes meglepetés, Media Markban nagyon megkínoztam és még annyi döcögéssel sem találkoztam mint szifon 6 -nál ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19028) legiaap válasza w333 (#19027) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hagyjad. Pont ezt mondtad korabban. Negativot mondasz akkor kardoskodas megy csak. En inkabb hiszek a teszteloknek akiknek van tapasztalata, viszonyitasi alapja mint a tulajoknak. Ezzel mar nem egyszer szivtam, hogy hallgatam a juzerekre! True story. A kialitott darabra meg annyit hogy annak kene a legtokeletesebbnek lenni, hogy a juzer azt vegye. De biztos mi latjuk rosszul.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19029) MartOOn válasza w333 (#19027) üzenetére


MartOOn
addikt

nekem ezzel van bajom:

"Úgy elvette a kedvemet hogy le is raktam, ez számomra nagyon lehangoló volt !
Soha nem fogják ezt javítani ? vagy ezt senkit nem zavar ? :O"

milyen kedvedet? 9-10 napja jelent meg a telefon illetve kb azota lehet megnezni megnyomkodni. azota minden nap itt vagy es elmondod h aznap eppen mi vette el a kedvedet a telefontol. ok. ertettuk. elsore is. miert kell ezt minden nap sulykolni? vagy magadat gyozkodod? ne felejtsd el ezt mar legalabb egyszer vegigneztem csak akkor meg s3 lte-d volt es az s4 topikba jartal panaszkodni az s4-re hogy te miert nem veszed meg mert ez nem tetszik benne meg az nem tetszik benne. ott is lekuldtek a... oda. aztan ha jol emlexem csak megvetted vagy lehet az mar az s5 topikban volt. az s szeriak lehet nem pontosak de tudod nagyon jol mirol beszelek.

szoval megertettuk. neked van a teloban par dealbreaker dolog. ok. ezt elfogadom. ilyen van. de ezt nem kell naponta "indokolni" ;)

na ezt offba rakom mert ez mar az off topikban is off.

legiaap: egy laza pillantas az alairasomra plusz 10 ev a vodafone berkein belul majd 3 ev "sufni" gsm... sztem felismerem mi a bullshit... ;)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19030) Weeman1 válasza w333 (#19020) üzenetére


Weeman1
veterán

Nem kell droidos topikba írkálni,ennyi. :D

Xiaomi 11T Pro

(#19031) w333 válasza MartOOn (#19029) üzenetére


w333
félisten

Az a baj lehet hogy én egy ilyen finnyás vagyok ... én mielőtt megvásárolok egy telefont alaposan letesztelem, egyből azzal kezdem a nyomkodást ami számomra fontos és a multitasking nekem nagyon fontos, szeretem azt amikor 20-30 alakalmazás van a multitaskingban és amikor újra a kezembe veszem a telefont és elindítok egy alkalmazást akkor ugyan onnan folytatom ahol abbahagytam pl. Facebook nagyon keveset használom napi 2-3 alkalommal elkezdek görgetni de valami közbejön így bezárom, mikor újra elindítom akkor ugyan onnan görgetem tovább, nincs kedvem újra 300 postot végig görgetni amit már láttam :( játszani nem játszom ez nem érdekel, akkor ott a Messenger ugyan ez ... elkezdem a szöveget írni bármi közbe jön, bezárom az alkalmazást majd később ugyan onnan folytatom, S6 újratöltötte azt sem tudtam hogy mit kezdtem el írni, aztán ott a böngészés baromi idegesítő ha egy weboldal újratölt főleg ha gyorsan meg akarok valami nézni és nem fejeztem be az olvasást (szifon a multitaskingban tarja pontosan ugyan ott ahová görgettem a weboldalt)

Na most innentől kezdve ha ez nem működik tökéletesen akkor számomra kiábrándító a telefon és nem nyomkodom tovább (hiába jó a kamera, hiába jó a kijelző, hiába gyors) ha ezt a kényelmet nem tudja nyújtani akkor továbbhaladok és megnyomkodok egy másik telefont ... de ez csak egy példa, hiába lenne jó a multitasking egy telefonnál ha kamerában sz*r akkor sem kell !

Szerintem ennyi pénzért elvárható lenne hogy szinte tökéletes legyen ... nem azt akarom hogy reggelente kávét főzzön, hanem azt hogy amire kitaláltak azt tudja, ha ezeket az elvárásaimat tudja akkor megyek a kasszához és fizetek, ha nem ... akkor tovább keresgélek ! :R

Szerk.

S3 LTE -nek megadtam az esély 2 hónap alatt nem volt képes bizonyítani így eladtam, aztán ott volt a G2 ami egy kibaszott jó telefon volt, fotós topikban ha visszaolvasol csak azért adtam el mert Lollipop frissítéssel tönkre vágták a kamerát így az is elment, aztán jött az S6 aminek kb. 6 hónap bizalmat szavaztam, a Samu ott köpte magát szembe amikor kiadta za S6 Edge + a manuális kamerával amit az S6 csak most kapott meg a 6.0.1 frissítéssel, pedig előtte legalább kapott 4-5 frissítést ... menyiből tartott volna belerakni egy frissítésbe ?

Aztán ott az S7 megjelenés, az S6 felhasználók az S7 bemutatása után kapták meg a frissítést ... mikor a h*lye is látja hogy már Január közepén készen volt a frissítés :U

Szóval nem kell ezen csodálkozni hogy az ilyenek miatt kicsit berágtam !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19032) Quqesz válasza w333 (#19031) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azt vettem amúgy észre, hogy a boltokban kirakott modelleken fut egy bolti program, ami ilyen demó reklámfilm szerű és ez meg tudja kavarni a telefonokat(nem csak ezt). Lehet emiatt is laggolás a kiálított darabokon....amúgy nálam nincsen G5 leírva, míg nem volt kézben, majd akkor kiderül merre.

akooos
+1
Miért kellene olcsóbnak lennie ha egy lg logo van rajta?!

Lassan kellene nyitni egy basszájbatopikot is :D virtuális pankráció :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19033) w333 válasza w333 (#19031) üzenetére


w333
félisten

Tessék ... erről beszélek : Na most fogta magát és újraindult. :U

Több mint 2 órája írta, de válasz még most sem érkezett mert ennyire elfogultak a felhasználók, ennyire normális ez egy 240 ezres telefonnál ? :O

Félre ne értsetek (ez nem fikázás), még ha néha félreérthető is vagyok ... nem én vagyok a telefonjaimért hanem a telefonjaim vannak értem, ha valami nem tetszik akkor azonnal repül is a hardverapróra és teljesen mindegy hogy LG, HTC, iPhone vagy bármi kb. pont lesz*rom :o

Érdekes hogy a Nexus 4 -el majdnem 2 évig bírtam 99% -ig tökéletes telefon volt, a Szinfon sem tökéletes az kb. 90% -s számomra, de ha valami frissítéssel ezt is elb*szák akkor ez is repülni fog és jön egy másik telefon és így tovább, amíg jó egy telefon addig nekem semmi panaszom nincs rá, S6 -al is ez volt az elején kiváló volt, még úgyis hogy a multitasking sz*r volt mert a sebesség és a kamera kompenzálta érte, csak aztán mikor a frissítések után jöttek a döcögések és laggok na az már nem fért bele ... így repült ! :D

Nem vagyok szívtelen Szifon 6 és S6 -t párhuzamosan használtam kb. 1 hónapig megadtam az esélyt és amelyik a rosszabb az megy, szifon bizonyított így az S6 ment !

Semmi fanatizmus nincs, pont lesz*rom hogy milyen marka név szerepel rajta !

(#19032) Quqesz

Fogalmam sincs, egy kiállított telefon pedig azt kéne érzékeltesse a felhasználóval hogy : én vagyok a legjobb mindenben, vegyél meg !!! és nem azt hogy sz*r vagyok (haladj tovább), de lehet hogy csak én gondolkodom ilyen h*lyén :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19034) legiaap


legiaap
nagyúr

Na nalunk adnak a G5-hoz egy ajandek B&O fulest is: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19035) w333 válasza legiaap (#19034) üzenetére


w333
félisten

198k kártyásan ... na kíváncsi vagyok itthon mennyi lesz :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19036) MartOOn válasza w333 (#19033) üzenetére


MartOOn
addikt

ennek se tudjuk az okat. de te igen.

ismetlem, hatha atmegy. nem azzal van a baj h neked nem jon be az a telo. oke. meg egy kicsit orulok is... ;] hanem azzal hogy itt szajkozod minden nap es nem tudom eldonteni h eppen kit gyozkodsz. tehat kicsit forditva ulsz a lovon legiaap kollegaval egyutt. nem mi szajkozzuk hogy hu de jo ez a telo es tokeletes hanem ti/te majd minden nap h mennyire szar is ez a szamodra.

es ismetlem.

ok.

megertettuk.

lapozzunk. mi rajtad, te topikot es telefont. hisz ez nem jott be, akkor dobd. hagyd elmenni... ne fuss utana. :P ;]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19037) MartOOn válasza legiaap (#19034) üzenetére


MartOOn
addikt

hoppa dupla sorry...

70fonttal olcsobb mint az s7 edge. azert ennel jobb arra szamitottam. ennyiert ne egy b&o fules ferjen bele hanem a modul is!

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19038) legiaap válasza MartOOn (#19037) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez nem veszes ar erte. A fules meg amugy 140 fontot er, szoval nem olcso az sem. Masik dolog, hogy 2-3 honap es lecsuszik szepen az ara.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19039) w333 válasza MartOOn (#19036) üzenetére


w333
félisten

Én nem szajkózom ... csak sokat olvasom a Phonearena és GsmArenat ott találom ezeket a videókat + teszteket, én csak ezt megosztom veletek (nem fikázás miatt, hanem csak úgy hogy beszéljünk róla) de ahogy láthatod nem csak Samuról vannak rossz pletykák, ott a Szifon 7 -ről is kiszivárgott képek ami linkelve volt és el is mondtam róla a véleményem hogy számomra valami borzasztóan ocsmányul néz ki (nagyon gáz) ! :)

Szóval inkább csak a témát dobom fel amit kibeszélünk, nem fikázásból :N

Peace ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19040) Kasya válasza MartOOn (#19017) üzenetére


Kasya
nagyúr

Masodik video, 0:20 masodperctol. Szvsz egy spigen hybrid tok.

(#19016) w333: megnezem neked. Lefekves elott es reggel keleskor. A kave kozben riportolok :D

(#19020) w333: engem nem zavar, ha valaki ekezi a telefont. En az S6 elott tobb Samsungot is probaltam, es mindet hulladeknak tartottam. Minden telefonnal van valami gondom, de azt is tudom, hogy masoknak mas a gondja...

[ Szerkesztve ]

(#19041) Zoja™ válasza MartOOn (#19036) üzenetére


Zoja™
őstag

Most őszintén... Mit szőrszálhasogatóskodsz itt? ;]

Eddig ez egy átmenetileg halott topik volt, de most újjá éledt.

Nem is tudom hogy W333-nak köszönjem meg, vagy a Samsung-nak... ;] :DDD

(#19042) no more válasza w333 (#19020) üzenetére


no more
addikt

Amikor írtam az i4s topicba, hogy mit lehet kezdeni a force close-okkal, akadásokkal és pl a tárcsázó miért 5 másodperc, amíg megnyílik, mit lehet vele kezdeni (ismerősöm hozzám vágta, hogy csináljak vele valamit), konkrétan elvágták a torkom. Hogy. Náluk nincs ilyen és így is simább mint egy Droid + gyorsabb. Úgy nagyjából eddig jutottunk a társalgásban. Mivel nincs iPhone-om nem tudtam mit lehet vele kezdeni, úgyhogy nyomtam rá egy FR-t, semmi sem változott. :D Ennyit az iFanokról.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19043) MartOOn válasza legiaap (#19038) üzenetére


MartOOn
addikt

viszont fulesem mar van... :) kint vannak mar a polcon? mert akkor holnap benezek carphoneba.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19044) w333 válasza Kasya (#19040) üzenetére


w333
félisten

Oké köszi ... én hiszek neked a kevés de őszinte felhasználók közé tartozol, tudom ha sz*r akkor ugyan úgy vagy vele mint én és azonnal elrepíted ! :DDD

Már akkor bizonyítottál amikor a kedvünkért beégetted az S6 kijelzőjét ;]

(#19042) no more

Szifon topikban is vannak ám törzsgyökeres vérfanok ... amikor Én és Kali bizonyítgattuk hogy az S6 mennyivel jobb kamerában és jobb képeket készít mint a Szifon 6, na ne félj mert mi is kaptunk a pofánkra rendesen, de viszonylag kulturáltan és elpoénkodva az egészet :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19045) no more válasza legiaap (#19028) üzenetére


no more
addikt

Nekem van videóm Media Marktból, i5s rosszabbul futott mint egy Galaxy mini. :D Azzal trollkodtam a szifon usereket.

Itt is van. Íme az iPhone 5s működés közben! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19046) Kasya válasza w333 (#19033) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tuti nem a rendszer miatt, hanem valami program kavart be neki. S6-nal se volt ilyen, es a rendszer nem kulonosebben valotozott (semmit) azota.

(#19034) legiaap: na ez jol hangzik. Apron majd keresek olcson, ha itthon is adnak :D Jo ez a Xiaomi Piston, de messze nem felso kategoria.

[ Szerkesztve ]

(#19047) Kasya


Kasya
nagyúr

Na, ez S7 topik, de... Isocell vs Sony S7

(#19044) w333: Most is lesznek hasonlok...ne aggodj ;] Most a kamerat fogom majd jol kivesezni. A Raw eddig meggyozo, de a jpg. csak nagyitas nelkul ad jo hatast. Lassan viszont jon a tavasz es portfolio fotokat kell csinalnom...lesz idom kitapasztalni.

Kivancsi vagyok a tulhevulest hogy fogja toleralni, mert S6 nem szerette. Konkretan volt olyan, hogy delben 20 foto utan kiirta, hogy tulmelegedes miatt nem nyithato meg a fenykepezo :D
Na most ha en birom a napon, a telefon is birja ;] Jott is a root...

[ Szerkesztve ]

(#19048) w333 válasza no more (#19045) üzenetére


w333
félisten

Fúúú ez nagyon gáz ... azzal a telefonnal komoly gondok vannak ! :DDD

Csak kíváncsiságból, akkor milyen rendszer volt rajta ? gyerek telefonján i5S most 9.3 Beta 7 és viszonylag szinte van olyan gyors mint a szifon 6 telefonom, 1-2 kisebb röcögés azért van benne, de szerencsére nagyon ritkán :))

(#19047) Kasya

Most is lesznek hasonlok...ne aggodj

:C :C :C

Na most ha en birom a napon, a telefon is birja ;] Jott is a root...

Igen, erre emlékszem :D

Szerk.

Nálam nagyon minimálisan melegedett (szinte semmit), de nem volt ilyen soha ... eddig az S6 és Szifon 6 ami a leghűvösebb telefonom volt eddig, a G2 és Nexus azért böngészés közben is tudott ám elég durván melegedni :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19049) no more válasza Kasya (#19047) üzenetére


no more
addikt

A melegedést nyáron megoldja úgy az M7, hogy hozzá sem lehet érni kb. Úgyhogy hamar lehűl. :]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19050) legiaap válasza MartOOn (#19043) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tegnap voltam bent megnyomogatni az uj Samukat akkor meg nem volt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.