Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44051) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Azért arra kíváncsi leszek, hogy apple mennyit fog eladni az I8/+ verziókból.....sztem sokan az IX-re várnak és abból meg lehet nem lesz akkora mennyiség, mint a kereslet.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44052) gerner1 válasza Quqesz (#44051) üzenetére


gerner1
veterán

Ebben van valami ...

(#44053) vodrosjozsi válasza Quqesz (#44051) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az nem simán X? Pedig i8 jobb szerintem.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44054) Dr. 444Hertz válasza Dr. 444Hertz (#44027) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Holnap reggel viszik :))

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44055) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#44054) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kit? :D

VJ
Lehet....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44056) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#44055) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Téged :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44057) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#44056) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De olcsón ne adjál!!! :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44058) Blackmirror válasza Quqesz (#44051) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Pont még a pletykák idejében volt egy cikk ami írta hogy x millió kijelzőt rendelt az Apple a samutol vmi cudar karcsú szám volt nem emlékszem pontosan de az eddigi iPhone eladást tekintve keveset.( még írtam is hogy sztem kamu mert kevés :D ) Szóval az X egy darabig valószínűleg hiánycikk lesz bármennyibe kerül.
Én ha most vennek akkor sztem egy 8 plus lenne.( szrjon sünit aki kisebb aksit rakatott bele #meragyorstöltés)

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#44059) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

[link]

Oké én is szoktam hülyeséget írni , ( általában ha nem tudok vmit nem félek megkérdezni) ezen a hszen megakadtam. Ok, tájékozatlan ( lehet hogy azért mert nem olyan öreg mint én a kortalan sárkány :O ) de akkor miért kell hozzászólni? Mindegy, jó, hogy megtette mert pl a hsz-e is mutatja: sajnos sokan nem tudják mit tett le a htc.

iPhone X@R, iPad Pro

(#44060) akooos válasza Blackmirror (#44059) üzenetére


akooos
veterán

Atya ég... a HTC-nek nem volt semmilyen az android előtt. Hát akkor volt igazán jó márka a htc... Minden vágyam egy Touch Diamond volt, WM6.1-el a fedélzetén. Aztán lett egy Touch Pro 2 a tulajdonomban, ami az akkori leggyönyörűbb telefon volt. Eszméletlen billentyűzete volt, aztán egy jó ajánlat miatt 3 hónappal később HTC HD2-re cseréltem. Akinek valaha volt olyan telefonja, az mindig is vissza fogja sírni. Egyedül a G2 közelítette meg eddig azt, amit az a telefon tudott. Az első 1 gigahertzes procival, 512 mega RAM-mal, windows mobile 6.5-tel. Aztán felismerték az emberek, hogy ez a telefon egy isten, ezért készült rá android, windows phone 7, windows 95(!!!) és kb minden amit el lehet képzelni. Napi szinten jöttek hozzá az új, jobbnál-jobb ROM-ok és nemrég olvastam, hogy valaki portolta rá a Nougatot és el is indul rajta.... Egy 7 éves telefonról beszélünk... :) Imádom. Lehet veszek is egyet, hátha van hibátlan állapotú jó áron. Úgy futott rajta a Froyo annó, hogy szóhoz sem jutottam... 4,3".... Úristen, az volt a legnagyobb telefon, amit valaha láttam 2009-ben :D

(#44061) Blackmirror válasza akooos (#44060) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hű nekem is csak csorgott a nyalam a htc wm-ért .
Jah a samsungnak meg az applenek volt neve mi? Atyaéggggg :O
Annyira volt neve hogy véletlenül az első Google referencia készüléket is a htc gyártotta (nexus 1)

iPhone X@R, iPad Pro

(#44062) gerner1 válasza Blackmirror (#44061) üzenetére


gerner1
veterán

Az első stupid mobilt is a HTC dobta piacra, nem pedig a körte, ahogy a nagy többség tudja. Mégpedig a P3300 Artemis készülékkel. Nekem is még megvan. Akkoriban csak úgy hívták, hogy az "5 csatornás csodabogár" ... Akadt néhány nagyszerű készülék, amit leraktak az asztalra ... 👍

(#44063) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44064) vodrosjozsi válasza akooos (#44060) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Most így vissza gondolva tényleg mindenki a HTC-re nyáladzott ahogy én is. Szenély szerint én meg voltam őrülve de akkor még elég nagy nokia fan voltam, szóval szóba se jöhetett nálam az android. Max az lg, ami akkor még jó telefonokat csinált az alsó-közép kategóriában, mint pl a black (p970) vagy utána a g2 mini. Visszatérve a HTC-hez nagyon sajnálnám ha beolvasztaná a google, mert nagyon egyedi és nagyon fasza telelefonokat gyártott, egytől egyig használhatók voltak csak hát a túlárazás rányomta a bélyeget.. anno a reklámkampány Robert Downey Jr.-al is eszméletlen volt, nem is tudom hányszor néztem meg :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44065) philoxenia válasza vodrosjozsi (#44064) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Amikor én fiatal voltam, mindenki vonalas telefont szeretett volna, de nem sok esély volt a megszerzésére... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44066) vodrosjozsi válasza philoxenia (#44065) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na, megszólalt a sárkány :DDD amikor apám fiatal volt még villany se vót ;] más kérdés,hogy épp akkor lőtték szarrá a lakásukat :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44067) Quqesz válasza vodrosjozsi (#44064) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tök fura, de engem abban időszakban nem érdekeltek a telefonok. Max beszéltem rajta, de ahhoz bármely alap jó volt. Az első igazán komoly telefon nálam a nokia 5800 volt és aztán a nexus s......de azóta figyelem őket.

Philoxenia
Ja, meg a telefon érme....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44068) philoxenia válasza vodrosjozsi (#44066) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hogyne lett vón villany, az már a XIX. században is volt..... :F

;]

De mondjuk én olyan 25 éves koromra gondoltam az előbb, amilyen most itt az átlagos életkor, gondolom. Édesapád annyi idős nem lehet... :N

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44069) vodrosjozsi válasza philoxenia (#44068) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Már akkor is éltél? ;]
Quqesz: azaz. 5800 xpressmusic. Nem volt semmi, mai napig fent van a polcomon.
Sárkány: 56os volt az öregem, már meghalt 6 éve :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44070) philoxenia válasza vodrosjozsi (#44069) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mikor akkor? ( a sárkányok sokáig élnek, emlékszem milyen jó móka volt szétkergetni a piramisokat építő munkásokat... :P )

Őszinte részvétem. :(

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44071) Soybex válasza vodrosjozsi (#44069) üzenetére


Soybex
őstag

Nokia xpress music 5200 gyerekként volt piros meg kékszínű verzióm. Imádtam :)
Nokia n95 8gb-t a legjobb nem érintőkijelzős telefon :))

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#44072) akooos válasza vodrosjozsi (#44064) üzenetére


akooos
veterán

2009 decemberében vettem a HD2 nevű csodát. 160k forint volt újonnan. Emlékeim szerint ez nem volt vészesen több az akkori csúcsoktól.

(#44073) philoxenia válasza Soybex (#44071) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

41 éves voltam, mikor megjelent.... :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44074) vodrosjozsi válasza philoxenia (#44070) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A piramisokat az ufók építették. Te nem nézel Indiáná Dzsónsz-t? ;] Most buktál le, nem is éltél akkor.
Köszi. Itthon kórhazba kerülve nem sok esély van a túlélésre. :/

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44075) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sony és az új dizájn LOL

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44076) vodrosjozsi válasza Soybex (#44071) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

akooos: egyáltalán nem. De akkor is sokba került mint a többi. Emlékszem akkor a samsung még fasorban se volt, jöttek ezzel a galaxy-val és kiröhögtem h h lehet ilyen névvel illetnj egy telefont és még ocsmány is :DDD aha. Aztán jött az s2 és kussoltam

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44077) vodrosjozsi válasza Soybex (#44071) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na 5200 xpressmusic nekem is volt, fasza volt hogy voltak zeneválasztó gombok a telefon oldalán. Kár h ellopták a vak kiállításon -.-
Ezzel vitatkoznék de nem tudok. Az n95 tényleg a csúcs volt és mindig is akartam egy olyat de anyunak csak egy N70 jutott. Na az is zsír volt.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44078) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44077) üzenetére


Aryon87
félisten

nalunk mai napig megvan az a telefon, csak nem mukodik. vadiuj telekomos, es par napra zarolva lett. hogy miert nem tudom.. meg hasznalva se volt...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44079) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44078) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem néztetek utána?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44080) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44079) üzenetére


Aryon87
félisten

Anyámé a telefon, sztem utánajártak, de nem mondták mi volt az oka.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44081) Helltak válasza Soybex (#44071) üzenetére


Helltak
őstag

Bátyámmal nekünk is volt :)
Neki kékben, nekem pirosban.
A kedvenc Nokia telefonjaim, a N82 és az N79 voltak. Előbbinek bitang jó kamerája volt, Xenon vakuval, viszont elég rusnya volt, utóbbi, meg vagány fiatalos megjelenésű volt, Fm transmitterrel, amit 2009-ben nagyon szerettem benne. Piros hátlappal.. Mai napig az egyik kedvenc telefonom.

Xiaomi 14 Ultra

(#44082) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szerintetek ezt a heif támogatást Androidon meg lehet oldani?

pl valami 3rd képnéző álltal.

Play-en van is fent egy luma heif viewer&converter app.
Vajon az tényleg müködik?

Én nemtudom kiprobálni mert nincs Iphone telefomom.

(#44083) leslien válasza Helltak (#44081) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem is ua volt és utána jött a húú bameg.. :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#44084) Helltak válasza leslien (#44083) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem is ez volt az első droidos telefonom, ha jól emlékszem. :)
Aztán jött sorba minden :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#44085) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Na akkor marad a htc a piacon. Ez azért örömteli.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44086) Weeman1


Weeman1
veterán

Bakker most látom hogy az Iphone-hoz gyártok több alu lapot rengeteg századra betűrt furattal,menettel.
Állítólag ezeken szerelik össze őket.
Lefényképezzek egyet?

Xiaomi 11T Pro

(#44087) Aryon87 válasza leslien (#44083) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem az első érintőképernyős telefonom az egy Samsung S5230 volt.. Na az volt első és "utolsó" Samu.. Aztán szép sorba: Sony Ericcson wt19i, Sony Xperia Sp, LG G4....... a többi idővonalat tudjátok :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44088) Dr. 444Hertz válasza Weeman1 (#44086) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Kíváncsi vagyok :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#44089) Quqesz válasza Weeman1 (#44086) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aha!

Más
Tit tudtok ilyenről esetleg: egyik bérlőm meséli, hogy már a második tmobiltol vett készülékkel jár úgy(nem olcsó, sony 160e forintos!), hogy mikor lejárt a hűsége lemondta az előfizut és mikor kiveszi a simet a készülékből egyszer csak újraindúl és utána kuka.....mintha a tcom letiltaná a készüléket ha nem trés sim van benne.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44090) vodrosjozsi válasza Quqesz (#44089) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát azért ez eléggé fura. Nem lehet h nem volt független?
Járjon utána a tmobile-nál..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44091) leslien


leslien
nagyúr

htc 10 110k független sztem megéri főleg h Google lett a góré... most még van készleten..

Aryon87 majd jövőre ha ennyi lesz az ára.. akár tartalék akár ismerősnek...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#44092) Aryon87 válasza leslien (#44091) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyszer már vettél egy ilyet, el is passzoltad hamar. Most minek vennél ismét? Akkor már inkább egy U11 nem? Jó tudom, az ár..
Vagy tartalék lenne?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44093) Blackmirror válasza leslien (#44091) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ez hó ár érte , jó lenne ha az u11-et is így árusítanák ki :))

iPhone X@R, iPad Pro

(#44094) Aryon87 válasza Blackmirror (#44093) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagyobb is lenne a kereslet rá. Vagyunk a topikban max 10-en..

Más: melóban spontán elszáll az áram.. próbálom a biztosítékot, lecsap megint. 20.-nál megunom, főnőkséget hív. Mondom ez és ez van. Menjek át a Coop-ba, mivel onnan jön az áram, hivassak szerelőt. Elinézve.

Megérzés: nézzünk csak az egyik elosztóra.. sejtésem beigazolódott, belefolyt a víz, mert az ablakból szivárog, és pont rá. Fasza. fél órám ment azzal el, hogy az egész kábeldzsungelt átkombináljam, és kiiktassam a problémás elosztót is.
Még jó hogy nem lett nagyobb baj...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44095) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#44094) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Miért nem villanyszerelőként dolgozol?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44096) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#44095) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt most én is megkérdeztem magamtól, de köszi, nem játszom életveszélyes dolgokkal :N

Az elosztó nem fali, hanem a hosszabbító, 5 vagy 6 csatlakozós verzió :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44098) Lacy6 válasza Weeman1 (#44097) üzenetére


Lacy6
senior tag

Szép meló.
Én is forgácsolásba dolgozok.
Alkatrészeket árazok be, de kezd elegem lenni hogy mindenkinek minden azonnal kell.
Milyen anyagminőségből van gyártva?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#44099) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ti hallottatok a távozz angolosan oldalról? Most megnéztem az izlandi fizetéseket felszógálóként napi 38 ezer ft-ot kap, az heti 192.000Ft!! Ez az itthoni keresetem 2x-se.. és akkor még van 3 hét. azt hiszem bepróbálom és kimegyek.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#44100) Dr. 444Hertz válasza Weeman1 (#44097) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Na erre kb. annyira nem tudok mit reagálni, mintha eléd tolnék egy húrtartót (cselló alkatrész). :D

Egyébként szabad megkérdeznem, hogy milyen cégnél dolgozol?

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.