Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) cappa72 válasza JSaN (#22950) üzenetére


cappa72
nagyúr

De ezekkel a par tizezres kinaiakkal csak a katasztrofa van.
A nexus-t is le tudja lokkolni az óvodás. Ez nem kínai/nem kínai kérdés.

Amit kérdeztem, arra viszont nem igazán jött válasz... emlékeztetőül:
1, Ezek szerint usb hibakeresés nem volt bekapcsolva?
2, Root volt?
3, Milyen platform? (SoC)

A 3, -ra mástól jött válasz (RK SoC)

Másik kettőre kellene még választ adni, lehet, hogy azzal előrébb lennénk.

A lock a /data/system/ -ben van adatbázis formájában, így onnan kellene eltávolítani. Ehhez pedig adb-n root módon, vagy recovery-ből lehetne hozzáférni. Másik megoldás ugye a gyári adatok visszaállítása, de menüből pont a lock miatt nem lehet, tehát maradna az adb elérésen keresztüli lehetőség.

(nincs esetleg reset gomb a tableten? Ha van, nem oldja meg a gondot?)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#22952) JSaN válasza cappa72 (#22951) üzenetére


JSaN
addikt

Meg vettek a gyereknek oda adtak es ennyi, en mar csak igy latom ahogy hozzam kerult, igy nyilvan:
1. usb hiba kereses nincs bekapcsolva
2. root se volt
3. chip tipusa 1.0 GHz Dual Core Rockchip 3026 Cortex A9
Van reset gomb de az csak annyit csinal mint ami a leirasban is van ha beragadt es nem reagal akkor resetel ujra indul. Ennyit tudtam kideriteni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#22953) aprokaroka87 válasza JSaN (#22952) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

probáltad a reset gombot hosszan nyomva tartani,esetleg valamilyen gomb kombinációt?

(#22954) Malak68


Malak68
csendes tag

Sziasztok!

Egy szakmai kérdésem lenne egy Beex M1d tipusú telefonnal kapcsolatban.

A telefon hangszoroja nagyon halk azt szeretném javitani egy másik rom felrakásával viszont nem tudom elérni hogy a letöltött rom feltelepüljön mert a windows xp és a windows7 egyszerüen nem látja a preloader com portot.
Vagyis letöltöttem a gyárto magyar oildalárol a firmwaret és a drivert felraktam ugy ahogy oda van irva és mégse müködik.

Illetve 2 féle modon müködik..

Xp alatt a com port listájában eltünik és megjelenik a com port ha össze van dugva a telefonnal

Windows 7 alatt csak egyszer jelenik meg aztán semmi.

A hozzáadott SPflash tool szintén nem látja a telot.Mi lehet a probléma illetve mit csinálok rosszul?

Lehetséges hogy az usb kábel a rossz vagy a teló hibás?

Tanulj a szüleid hibájából: mindig használj gumióvszert!

(#22955) aprokaroka87 válasza Malak68 (#22954) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a készülék kivan rootolva?
esetleg tehetsz egy probát az mtk engineering menüben

ha van root akkor segithet egy viper4android

framarootal rootolható a telefon

(#22956) #18193920 válasza Malak68 (#22954) üzenetére


#18193920
törölt tag

Ha jó láttam MTK-s a BEEX (MediaTek MT6572)
Ezt a megoldást próbáltad? (úgy tudom ezekhez a beállításokhoz nem kell root jog)
Nálam a fülhallgató hangerő volt nagyon leszabályozva, ezzel megoldódott a probléma.
Idézet másik topikból:

"A Mobileuncle MTK Tools szoftverrel be lehet állítani a telefon hangerejét, erősíteni lehet a mikrofonját.

Audio settings in the system menu
Uncle Mobile Tools => engeneer mode => engeneer mode (MTK) => audio
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Ringer - LoudSpeaker => Ring
Media volume - LoudSpeaker Mode => Media
Volume (handsfree) - LoudSpeaker Mode => Sph
speaker volume - Normal Mode => Sph
microphone volume - Normal Mode => Mic
Call volume in the headphones - Headset Mode => Sph
volume of the music in the headphones - Headset Mode => Media
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
In the right section, select the row (Level) and below the line (Value is 0 ~ XXX ........) to expose the significance given the maximum-XXX. And so one by one with each Level.
Max Vol. it is advisable not to touch (not required). He is responsible for the overall volume of the selected section.
Many settings (on my phone) is initially not suit me. In particular - During the call, the speaker's ear ripped its power. It was not very familiar rocker put the most minimal volume.
The result: revised speaker volume - Normal Mode => Sph and put:
Level 0-40
Level 1-55
Level 2-70
Level 3-85
Level 4-100
Level 5-115
Level 6-130
(originally Level-6 was maximum-160. decided for myself that it is powerful enough lishnee.Dinamik here.)
More ...
revised volume of the music in the headphones - Headset Mode => Media . She was so very understated: something about 190 of the 255 maximum. , and put:
Level 0-90
Level 1-125
Level 2-150
Level 3-170
Level 4-190
Level 5-210
Level 6-230 (out of 255 much as possible)
Now on to the microphone: Microphone Volume - Normal Mode => Mic default
Level:
0-64
1-255
2-255
3-156
4-255
5-255
6-160
To me it is something not clear. Especially the transition from 3 to Level 4. I understand adjustable microphone sensitivity levels of this skill is in sync with the earpiece is loud Level (typical call). That is if I'm on the mark - 4 that have sound and microphone 100 255 (maximum) and is on the mark to fall below 3 the microphone immediately drops to 156. Any failure, dead zone. And when you consider that the original volume of the earpiece off scale and I always kept it somewhere on level 3 it is not surprising that some have complained about difficulty hearing. put them in the likeness of Jiayu G2 (in the cap)
Level 0 - 255
Level 1 - 250
Level 2 - 245
Level 3 - 240
Level 4 - 235
Level 5 - 230
Level 6 - 225 ----. Audibility GREAT! "!!
PS And also, according to the principle described above adjusted
Ringer - loudspeaker => Ring (Slightly increased sound)
"

[ Szerkesztve ]

(#22957) Bozek válasza hitvanyalak (#22947) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem megváltoztathatatlan, de egy egyszerű kattintással nem lehet megcsinálni. Itt olvashatsz a megoldásról: [link]

(#22958) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Hoztam a fiamnak egy BT hangszórót külföldről. A hangzása nem rossz. Viszont van rajta egy pause(szünet) gomb, meg egy-egy gomb az előre-/visszatekeréshez.

A kérdésem az lenne, hogy meg lehet e mókolni a droidot, hogy a tekerés helyett hangerő fel/le legyen?

Ha igen hogyan?

Előre is köszi! :R

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#22959) air válasza Mr Dini (#22958) üzenetére


air
nagyúr

Elég kicsi a valószínűsége, hogy át tudod programozni, mert ehhez magát a hangszórót kellene módosítani. Illetve a firmware-ét.
Szerintem eleve olyat kellett volna venni, amin van. Az enyémen például van külön hangerő +/- gomb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22960) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Sziasztok!

Android-os készülék függetlenítése érdekelne. Szoktak-e ilyesmit csinálni manapság, nem szoktak, miben kerül, stb. Egy Padfone 2-ről lenne szó, asszem T-mobile függő.

https://rendeljkinait.hu/

(#22961) Viktor0610 válasza mrgergoke (#22960) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Beviszed a T-hez, és leveteted velük a függőséget.
Minden más mód itt tiltott.

Samsung Galaxy A54

(#22962) #18193920 válasza mrgergoke (#22960) üzenetére


#18193920
törölt tag

Erre gondolsz?

III. Moderáció
10. Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
10.
„Warez”: a szerzői és szomszédos vagy egyéb vagyoni jogok (vagy általában jogszabályok) által védett bárminemű szoftver / adat / képanyag / hanganyag / filmanyag / stb. jogosulatlan használatának elősegítése (információ megadásával, linkeléssel, bárhogyan); segítségkérés, használatra buzdítás (például: szoftver illegális regisztrációjához, működéséhez szükséges kód vagy azt kijátszó eljárás; elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása,
megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívói).

(#22963) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

üdv!
a screenshot készitést hogyan oldja meg az android?
esetleges parancsok érdekelnének

ha lehet olyan amelyik nem igényel root-ot

(#22964) beg válasza aprokaroka87 (#22963) üzenetére


beg
veterán

Parancs? Emuláld a vol - power benyomást :)

adb shell screencap -p | perl -pe 's/\x0D\x0A/\x0A/g' > screen.png

Egyszerűbben: adb shell screencap -p /sdcard/screencap.png
Ez az internal storage-re pakolja.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#22965) #18193920 válasza aprokaroka87 (#22963) üzenetére


#18193920
törölt tag

Képernyőfotó készítése a hangerőcsökkentő és a ki- és bekapcsoló gomb együttes lenyomásával.
2011. október 19. android 4.0 -óta

*megint megelőztek a válasszal :D :R

[ Szerkesztve ]

(#22966) aprokaroka87 válasza beg (#22964) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

á köszi
ezzel a tasker topikban is segitettél:)

(#22967) hitvanyalak válasza Bozek (#22957) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:R :R :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#22968) mrgergoke válasza #18193920 (#22962) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nem, kivételesen nem mókolós megoldás érdekelt, mert az illető 60+, és mivel lövésem sincs róla, hogy Androidnál létezik-e ilyesmi, jobb híján itt kérdeztem meg :)
Természetesen a szolgáltatós verzió jöhet csak szóba. A kérdés már csak az, hogy mennyi pénzt ér egy ilyen, és bármelyik szolgáltatói üzletben megcsinálják-e?

https://rendeljkinait.hu/

(#22969) Malak68 válasza #18193920 (#22956) üzenetére


Malak68
csendes tag

Köszönöm a tipped kiprobálom az Mtkdroid toolst-t.De a kérdésem a windows furcsaságára is vonatkozott mármint a preloadert nem tudom elinditani mert az usb-s Com port valamiért hibázik vagy ez a kinai telefonok sajátossága lehet valamiért.Mondjuk a Coolpadom nem csinált ilyet pedig az eredeti kinai és mégis müködött rajta a preloader........

Tanulj a szüleid hibájából: mindig használj gumióvszert!

(#22970) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok!

Idáig működött az, hogy exchage levelező rendszer be volt állítva és ha keresetem a névjegyek között akkor automatikusan az ottani névjegyzékben is nézte, hogy a keresett név nincs e benne. Most ez nem történik meg.

Nexus 6 - Stock 6.0-n vagyok. Mi lehet a gond?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#22971) szárnyacska válasza Malak68 (#22969) üzenetére


szárnyacska
tag

Szia én is szívtam vele telepíteni kell külön a preloader USB Vcom drivert.
http://thebroodle.com/microsoft/windows/how-to-install-mtk65xx-preloader-usb-vcom-drivers-in-windows/#arvlbdata

(#22972) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Telómon 1 bug miatt eltűntek a tárcsázó dolgai (híváslista, névjegyek...). Kérdésem ha jelenleg most a készüléken nincs semmi és újraszinkronizálom a fiókomat akkor visszakerülnek a névjegyek vagy törlődnek azok is?

Köszi

(#22973) aprokaroka87 válasza gorje (#22972) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha fent vannak pl a gmail-ben a névjegyeknél akkor ott fent van

ha felszinkronizálta a rendszer...akkor az fent van a google-nál

[ Szerkesztve ]

(#22974) gorje válasza aprokaroka87 (#22973) üzenetére


gorje
senior tag

köszi szépen!
Másik: van 1 régebbi twrp backupom (amiben mindent lementettem. modem, data, system stb.) ha azt szeretném visszaállítani akkor mit szükséges / elegendő bejelölni visszaállításnál? Azonos verzió csak kiadási dátum különbözik a jelenlegitől.

(#22975) aprokaroka87 válasza gorje (#22974) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát na erre nem tudok válaszolni

de más majd hátha

de én úgy tippelem hogy igen

(#22976) Bozek válasza gorje (#22974) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem a system-et, de akkor az alkalmazásokból is a régebbi verziót állítja vissza. Viszont a Titanium Backup be tudja tölteni a TWRP mentést, abból meg már a névjegyeket simán vissza lehet állítani.

(#22977) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

Lehet-e parancsikont késziteni és kirakni a kezdöképernyöre, pl. ezt: Tapi után egy 5 mp-es késéssel készitsen egy mentést a kijelzöröl. Létezik-e parancsikon készitö app? E-Robottal ez valszeg megoldható, vagy képessé tehetö rá. Mintha appal is találkoztam volna, ami a példában szereplö funkciót tudja. Leszükitve a kérdésemet megismételném: létezik e parancsikon készitö app?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#22978) aprokaroka87 válasza szimi57 (#22977) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát ha van root
akkor van egy olyan app hogy screenshot easy

azzal tudsz kirakni parancsikont...az appban beállitható az hogy visszaszámoljon

Tasker-ban tudsz parancsikont csinálni...szerintem akkor e-robotban is

[ Szerkesztve ]

(#22979) Gyb001


Gyb001
senior tag

Üdv

A mobil gpu-nál mit jelent az mp?
Van két telefon egyikben mali 400 mp2 a másikban mp4 van, mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#22980) szimi57 válasza aprokaroka87 (#22978) üzenetére


szimi57
őstag

Igen, a képernyö mentésre gondoltam, hogy vannak megoldások, de egy másik példa: Parancsikon készités pl. erre: Az 'mp3' kiterjesztésü fájlokat az SDCARD/DOWNLOADS mappából helyezze át az SDCARD/MP3 mappába. Esetleg a paraméterezhetöség nem hátrány. Vagy egy egyszerü linux parancsot vagy parancsköteget kirakni ikonba?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#22981) aprokaroka87 válasza Gyb001 (#22979) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a gpu-ban található magok számát jelenti

mp4 gyorsabb
bár a mali400 régi gpu

[ Szerkesztve ]

(#22982) Gyb001 válasza aprokaroka87 (#22981) üzenetére


Gyb001
senior tag

Akkor jól gondoltam :)
kösz!

Ezt a mali-t csak példának hoztam föl. Odroid xu4 és bpi-m3 között gondolkodok.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#22983) aprokaroka87 válasza szimi57 (#22980) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

taskerral ezt meglehet csinálni...bár ott csak másolás van

de ha van e-robotod abban szerintem megtudod csinálni szintén

kérdezz rá a topikjában

(#22984) tibcsi0407 válasza Gyb001 (#22982) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha HDD-t is akarsz rákötni, akkor az Odroid jobb választás, mert a Bpi M3 csak egy USB-s Sata chip-pel rendelkezik sajnos. Valamint USB 3.0 sincs rajta.
Én is töröm a fejem egy XU4-en, mégpedig egy ilyen ház kíséretében.

https://utdetailing.hu/

(#22985) Bozek válasza Gyb001 (#22982) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Mali-T628 MP6 jóval újabb fejlesztés, mint a PowerVR SGX544MP1. Egyébként meg mind a kettőben 6 shader van. Mobil GPU-nál ez inkább számít, mint az, hogy hány magos.

(#22986) Gyb001 válasza tibcsi0407 (#22984) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ezt jó tudni. :)
Jól néz ki ez a doboz, bár én nem tudnám mire használni azt a kis kijelzőt.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#22987) tibcsi0407 válasza Gyb001 (#22986) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én sem, de az is része a csomagnak :D Egy viszonylag erős kis home server, ami media centerként is funkcionál, szerintem jó cucc.
Régóta nézegetem a kártya PC-ket, mindenáron szeretnék egy ilyenből fájlszervert készíteni, ami gyorsabb, minta Bpi és Rpi, hát ez lenne a legjobb alternatíva.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#22988) Gyb001 válasza tibcsi0407 (#22987) üzenetére


Gyb001
senior tag

Honnét rendeled ?
[hardkernel]?

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#22989) tibcsi0407 válasza Gyb001 (#22988) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Még nem rendelem meg, mert most mások a prioritások, de ha fogok venni, akkor valószínűleg tőlük kell.
Itt vannak a lehetséges helyek

Szerintem érdemes EU-ból venni mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#22990) #79335424 válasza tibcsi0407 (#22987) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Odroid is jó cucc, de nézd meg a Radxa Rock új board -ját (RK3368), vagy, keress rá a Geekbox -ra (a Geekbuying saját kütyüje). Az utóbbi nekem nagyon bejövős (persze, csak papìron, mert tapasztalatok még nincsenek vele).

(#22991) tibcsi0407 válasza #79335424 (#22990) üzenetére


tibcsi0407
félisten

NAS-ként továbbra is az Odroid tűnik a legjobbnak ebből a mezőnyből. A fő funkció az lenne elsősorban. (persze csak hobbyszinten)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#22992) Mr Dini válasza szimi57 (#22980) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Ahogy előttem is írták pl Taskerrel ki lehet vitelezni.

Taskernél egy új taskot kell létrehoznod. Azon belül kell Neked a scripts>shell. Ide beírod a linux kódot(pl áthelyezéshez mv /storage/sdcard0/Download/*.mp3 /storage/sdcard1/mp3/)

A screencast is megoldható ugyanígy, csak a shell script ott valahogy így néz ki:

sleep 5
screencap -p > /storage/sdcard0/ScreenCapture/%TIME.png

Ja és a screencapture-höz root kell, mivel a system/bin/sh -t (is) használja...

De ha nem akarsz fizetni a taskerért (pedig szerintem nagyon jó döntés) és ingyenesben gondolkozol, illetve linux scriptekre kéne, akkor a terminal emulator is tud parancsikonokkal parancsokat futtatni. Viszont pl a screenshot pont nem valósítható meg vele, mert míg a tasker a háttérben futtatja le a kódot, a terminal emu bedob Neked egy terminálablakot.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#22993) aprokaroka87 válasza Mr Dini (#22992) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a taskerban van mód file áthelyezésre nem parancs soron keresztűl is :)

(#22994) Mr Dini válasza aprokaroka87 (#22993) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Hát ja, de ott asszem nem lehet a *.mp3 formátumot használni. (Hogy minden mp3-at másoljon át csak)

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#22995) szimi57 válasza Mr Dini (#22992) üzenetére


szimi57
őstag

Kösz, a Taskerrel ki tudok rakni egy parancsikont a kezdöképernyöre vagy magából a Taskerböl tudom csak inditani az áthelyezést?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#22996) Mr Dini válasza szimi57 (#22995) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Tudsz kirakni.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#22997) aprokaroka87 válasza Mr Dini (#22994) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

igaz,kiprobáltam

(#22998) brd


brd
nagyúr

Sziasztok!

Ezt az új hullámos agymenést, ha-mobilon-nézed-az-oldalunkat-majd-mi-tudjuk-hogy-a-100-as-betűméret-a-jó-neked stílust hogyan lehetne megkerülni? Honnan tudja az agyhalottak által készített weboldal, hogy nem egy asztali gépről/böngészőből nézném a weboldalt? Konkrétan nagyobb a telefon felbontása, mint az asztali gép monitoráé, mégis kinyújtott kézzel kell olvasnom pl. egy index.hu-t, hogy lássam a betűket (nem, mintha olyan sokat olvasnám, de ezt gondolom, mindenki ismeri), másik elrettentő példa a microsoft oldala. :W A desktop nézet persze be van kapcsolva a mobilos böngészőben, de az csak az olyan oldalakat érdekli, ahol értelem is van a fejlesztők fejében (pl. PH!).

The only real valuable thing is intuition.

(#22999) Gyb001 válasza #79335424 (#22990) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ez a geekbox nagyon jó.

kösz hogy szóltál. :R :R

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#23000) #79335424 válasza Gyb001 (#22999) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért, várjunk vele még egy kicsit! Az Androidos miniPC -knél másképp működnek a dolgok. Amikor megjelennek, alig állnak a lábukon. A kereskedők sorban állnak a nevesebb custom ROM -faragóknál, hogy adhassanak kütyüket "tesztelésre". Ha egy ilyen embernek bejön egy kütyü és készít rá ROM -ot, onnantól válik igazán eladhatóvá. Szóval, a miniPC -knél hatványozottan érvényes a kínai telós "aranyszabály". Csak közösségi háttérrel rendelkező kütyüt szabad megvenni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.