Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) Orionhilles válasza bigjoe2627 (#14150) üzenetére


Orionhilles
senior tag

A flashelő alkalmazást kicsomagolod, telepíted, miután települt, a program files mappában levő driver mappában levő drivereket telepíted. DFU módba rakod a tableted Vagy lehet a program automatikusan megcsinálja :F , a flashelő alkalmazást elindítod, a megfelelő fájlokat betallózod a megfelelő helyre (system.img az system; vendor apps az vendor apps) ( az elsőnek linkelt zipből), és flasheled. :K

Szvsz. ha gari időn belül vagy, akkor nem kell fizetni érte ;)

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#14152) -PLevi- válasza -PLevi- (#14128) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Telefonon TC-rel kinyertem a két fájlt. Ahogy sejtettem, nekem sajnos nem mondanak sokat... :(
dumchar_info.txt; partitions.txt

(#14153) Salex1


Salex1
senior tag

Kellene egy kis segítség, adott egy bitlockerrel zárt pendrive, amit szeretnék androidon elérni. (nincs PC a közelben, a net is korlátozott, kórházba n vagyok) van erre valami megoldás?

(#14154) ksanc válasza -PLevi- (#14152) üzenetére


ksanc
őstag

Igy van, neked nincs fat particiód, vagyis nincs rendes belső SD. (Ez a phone storage vagy telefon memória. Ezt nagyon szerencsétlenül memóriának forditják általában).
Ilyenkor ezt a belső tárat (sdcard0 vagy sdcard1) a /data/media mappában helyezi el, na ez az emulált SD. Ezért van, hogy ugyanazt az értéket látod a belső tárhelynek és az sdcard-nak is.
Abból is lehet látni, hogy emulált SD-ről beszélünk, hogy az FW-ben csak egy ebr fájl van (MTK platform)

Sőt, ahogy én néztem, a kernel sincs ilyenkor felkészitve külön belső SD-re, hiába trükközöl esetleg két ebr fájllal, valamint a CWM recovery-ket sem tudod használni, ha nincs rendes SD kártya a telóban.

[ Szerkesztve ]

(#14155) bigjoe2627 válasza Orionhilles (#14151) üzenetére


bigjoe2627
csendes tag

kitelepíteném de nem engedi állandoan a nero ugrik be hogy kiírja cdre

(#14156) ksanc válasza bigjoe2627 (#14155) üzenetére


ksanc
őstag

Miért kattingatsz duplán az .img fájlra??????

Őszintén szólva én elhiszem, hogy sürgős lenne, de olyan szinten nem értesz hozzá, hogy igy képtelenség segiteni :(

[ Szerkesztve ]

(#14157) beg válasza bigjoe2627 (#14155) üzenetére


beg
veterán

Engem már próbáltak megtanítani leírás alapján repülőgépet vezetni, nem ment. Hagytam a fenébe.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#14158) #79335424 válasza ksanc (#14156) üzenetére


#79335424
törölt tag

bigjoe2627:
És mielőtt vmit beszólnál neki, a legnagyobb jóindulattal írom, hogy kérlek, higyj neki! Tényleg túl mélyről indul ez a mentőakció ahhoz, hogy sikeres legyen.

[ Szerkesztve ]

(#14159) Orionhilles válasza bigjoe2627 (#14155) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Mindenki jobban jár, ha szervizbe viszed!!! :o
Tanulság: mókolás előtt utánaolvasás, és BACKUP (vagyis mentés...)

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#14160) bigjoe2627 válasza ksanc (#14156) üzenetére


bigjoe2627
csendes tag

akkor hogy csomagoljam ki és hogy telepítsem ki????

(#14161) bigjoe2627 válasza Orionhilles (#14159) üzenetére


bigjoe2627
csendes tag

nekem csak videozáshoz kelett a root, nem gondoltam volna hogy ez lesz belöle, mert az elözö tabnál se volt ilyen gond amit kirootoltam!

(#14162) Orionhilles válasza bigjoe2627 (#14161) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Vidd szervizbe!!! Ez ilyen tudás mellett egyelőre nem fog menni :(

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#14163) -PLevi- válasza ksanc (#14154) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Származhat ebből bármi hátrányom, hogy "csak" emulált az SD?
Egyébként valóban emulált, látszik is TC-ben az elérésnél! :R Eddig valahogy figyelmen kívül hagytam. De most már tisztán látom a dolgokat! :)

CWM recovery-vel nem lesz gond, van rendes külső SD-m.
Miért szükséges pontosan a belső/külső SD a CWM-hez? Jól gondolom, hogy az emulált SD-hez nem fér hozzá, így nem működne semmilyen ahhoz kapcsolódó művelet?

[ Szerkesztve ]

(#14164) ksanc válasza -PLevi- (#14163) üzenetére


ksanc
őstag

Semmi. Gond akkor van, ha nincs Sd kártyád. Vagy akkor, ha bedöglött a telón az a rész, mint nálam :)
A CWM recovery-k minden beállítást az SD kártyán tárolnak. Ez - ha nincs SD kártya - EMMC néven fut, ilyet fog keresni, ez lenne az a bizonyos fat partíció. Csakhogy emulált SD-nél ilyen nincs, miután ez a bizonyos emulált SD a /data partíción van, vagyis nem fog tudni felcsatolni semmilyen megfelelő írható partíciót, ezért sem a saját beállításait nem tudja elmenteni, sem backupot nem tud csinálni.
De ilyen a gyakorlatban nem fordul elő, mindig SD kártyára dolgozunk.

Vagy fordítani kell egy átszabott recovery-t, ami tud pl. a /data vagy a /system partícióra is dolgozni, de biztonsági mentést így sem lehet csinálni. Illetve elég bonyolult, hogy hogyan írj egy olyan partícióra, amit éppen mentesz :)

[ Szerkesztve ]

(#14165) Salex1 válasza Salex1 (#14153) üzenetére


Salex1
senior tag

Ebben nem tud valaki segíteni?

(#14166) ksanc válasza Salex1 (#14165) üzenetére


ksanc
őstag

Valószínűleg nem. A windóz önmagán kívül nem szokott más platformot elismerni és a májkroszoftnak sem szokása önmagán kívül mással kompatibilis dolgokat csinálni. Gyakran önmagával sem kompatibilis :D

De megpróbálkozhatsz ezzel, ha tudod, mi az a parancssor és tudod, hogy mi az a linux.
Android alatt nem tudom, hogy működik-e bárhogyan is.

(#14167) ksanc válasza ksanc (#14166) üzenetére


ksanc
őstag

Jah, felejtős, fordítani kell.
Szerintem felejtsd el, hogy használni fogod. Ugyebár nem véletlenül találták ki a Bitlocker-t...

(#14168) bigjoe2627 válasza Orionhilles (#14162) üzenetére


bigjoe2627
csendes tag

Veszek új tabot, igaz van most is van egy de az overmax jobb volt. szóval veszek egy ugyanilyet.
És nincs szerviz nem fizetek érte 10ezreket

(#14169) beleszólok


beleszólok
senior tag

Help! Találtam a mobilom SD kártyáján, a Download könyvtárban egy wifi-reghack_v2.zip nevű fájlt, benne két kernelmodullal: lib/modules/3.10.49/ath.ko és cfg80211.ko.
November közepén jött létre a fájl, a zip-ben lévő modulok pedig nov. 3-i dátumúak.

Ismerős ez valakinek?
Én nem emlékszem, hogy ilyesmit szándékosan letöltöttem volna, ráadásul ez leginkább valami openwrt-s (az egy router firmware ;) ) dologra emlékeztet, az androidom (4.3) kernel verziója ennek a közelében sem jár.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#14170) bandeeraz válasza bandeeraz (#13997) üzenetére


bandeeraz
csendes tag

Erre valaki? Pls help!! :F

(#14171) K90 válasza K90 (#14137) üzenetére


K90
csendes tag

XDA-n azt javasolja egy Úr, hogy flasheljem a system.sin-t kizárólag és akkor megmarad a névjegyzék meg az üzenetek. Ez így túl szép, hogy igaz legyen. Csináljam?

Én abban gondolkodtam, hogy olyan sin fájlt kéne csinálni, amiben csak a build.prop van, nem az egész system. Alá vannak ezek a csomagok írva, vagy életszerű ez egyáltalán?

(#14172) mexel válasza Keeperv85 (#14080) üzenetére


mexel
veterán

Na közben hagytam a log fájlt ( az is meglesz ha sikerül), más megközelítéssel próbáltam kitalálni miért nem megy a youtube. ( mint írtam egyszer elindult és akkor csináltam a működő rendszerről nandroid mentést)
Most csináltam a nem működőről is egyet. Összehasonlítottam, és csak és kizárólag a data rész különbözik.
Elkezdtem összehasonlítani azon belül mi nem egyezik. Leszűkült a kör, és találtam valamit kizárásos alapon:

Amit kipróbáltam, hogy ha a data/data/com.google.android.youtube/shared_prefs mappából bemásolom a youtube.xml fájlt a frissen telepített rendszer ( amiben nem megy a youtube) fentebb említett mappájába, akkor elindul a lejátszás. Érdekes hogy ugyanaz a méret, elvileg egyezőnek tűnik, a többi nem ugyanaz, de elég ezt bemásolni.
Ha viszont a recoveryben csinálok egy wipe-cache/dalvik cache és factory resetet, utána újból belépek, újból feltelepítem a youtubot, stb, akkor már hiába írom ugyanúgy felül a youtube.xml fájlt mint az előbb, már nem lesz jó a lejátszás.
Mi lehet a hiba a telepítőben?

van egy majdnem ugyanilyen rendszer, az egyel régebbi, és abban tökéletesen működik a youtube ( ott más bajok vannak, azért nem az a nyerő)

Nem lehet köze lokációhoz, esetleg rossz gapps-hoz ( illetve nem gapps van, hanem a zip-be integrálva a play és telepítés után lehet feltenni ami kell.

Build.prop-ban vagy meta-inf-ben valahol módosítani valamit nem lehet? Vagy play beleintegrálása nem tökéletes? Hogyan tudok minimal gappst beintegrálni a rendszerbe? ( pl. ami youtube-ot gmail-t és pl térképet tesz fel automatikusan)

(#14173) mexel


mexel
veterán

Közben úgy tűnik eza megoldás mégis működik factory reset után is.

Mit kellene módosítani a telepítőben ( buil.prop, vagy valamelyik fájl a systemben) hogy ez jó legyen?

(#14174) #79335424 válasza mexel (#14173) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem akkor is a log lenne a legbeszédesebb. Én a Logcat Extreme pro -t használom. Lehet floatingban (átméretezhető ablak, ami mindíg a többi fölött látható) futtatni a logot. Elindítod a Youtube -ot és amikor összeomlik, akkor a log tele lesz piros error sorokkal. Pause -zal megállítod és elolvasod az errorokat, valamint az első error előtti pár sort, mert azok között lesz a hiba kiváltója. Ha romot készítesz, akkor egyébként is hasznos ismerni, hogy mi, micsoda a logban, mert a legjobb hibafelderítő eszköz. A neten minden infót megtalálsz hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#14175) Keeperv85 válasza mexel (#14173) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A két rendszerben lévő Youtube.apk azonos? A fájlt, amit írtál, maga az apk generálja ugyanis... Tehát ha az egyik addig nem jó, ameddig a másikból ki nem szeded, akkor az rossz, ami létrehozta azt, ami nem jó... nem biztos hogy követhető vagyok, de remélem... :B

(#14176) Keeperv85 válasza bigjoe2627 (#14168) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Veszel egy ugyan ilyet, huszon pár ezerért, nemhogy ezt megcsináltatnád ~2-3 ezer forintból. Ezt nevezem én spórolásnak. Nekem is gyűjthetnél a bankszámlámra ezzel a lendülettel!

(#14177) #79335424 válasza #79335424 (#14174) üzenetére


#79335424
törölt tag

Update.
Itt van az enyém. Világosan látszik, hogy az Xposed miatt zuhan meg a Youtube.

(#14178) ksanc válasza #79335424 (#14177) üzenetére


ksanc
őstag

Egyszer már írtam valahol, hogy ezzel az Xposed-el csak a baj van :DDD

(#14179) #79335424 válasza ksanc (#14178) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézőpont kérdése. Az Xposed kell pl. a RootCloak -hoz, ami meg a TVGO -hoz. Nekem nincs más TV elérhetőségem és nincs is másra igényem. A Youtube -ért viszont egyáltalán nem kár, símán helyettesíthető. Ezért nem is foglalkozom a problémával. Szóval az én szemszögemből a megállapítás úgy hangzik, hogy a Youtube -bal csak a baj van. :D

Update:
Most jut eszembe, hogy lehet, hogy csak az a baja, hogy egy Xposed modulban megtiltottam, hogy a YT boot -tal tudjon indulni. De még annyira sem érdekel a YT nyomora, hogy utánanézzek. Ott a TubeMate, vagy az XBMC (Kodi).

[ Szerkesztve ]

(#14180) mexel válasza Keeperv85 (#14175) üzenetére


mexel
veterán

Ugyanaz az apk. Illetve 3 félével is próbáltam már a dolgot :(

Esetleg arra gondolok, hogy amikor a jól működő youtub-ot csináltam, akkor a rendszer telepítés előtt lehet hogy kiamradt pl valamelyik vipe vagy a format data, és maradt valami a fájlokból, ez alapján kreálta azt az xml-t. Így azzal működik, de friss rendszeren nem tud ugyanolyat generálni. ( remélem ez is érthető mire gondolok)

Somatom: Sima Logcat Xtreme is jó? Mert azzal már csináltam log-ot, talán linkeltem is feljebb a részt amikor belépek a youtubba, de lehet hogy az másik log volt. Az biztos hogy ezt is próbáltam. Persze nem sokat láttam a hibából. Tulajdonképpen a youtuba app működik, majdnemhogy el is kezdi a videót, látszanak a kezelők, és akkor irja hogy hiba, próbáljam meg újra. De az app nem omlok össze, akárhányszor megpróbálhatom elindítani a videót.

(#14181) #79335424 válasza mexel (#14180) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy mi a plusz a pro -ban. Próbáld meg floatingban futtatni a logot, hogy a Youtube hibára jön -e az error, vagy legalább warning (sárga)! Ráböksz jobb felül az app ikonjára. Jobbról bejön egy fül, azon tudod kiválasztani a floating módot. A floating ablakot a fejlécre hosszan nyomással tudod áthelyezni, ha valamihez útban lenne, az ablak jobb alsó sarkánál levő nyilacskával pedig átméretezheted.

(#14182) mexel válasza #79335424 (#14181) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, hamarosan visszarakom a rendszert és megpróbálom.

(#14183) mexel válasza mexel (#14182) üzenetére


mexel
veterán

Na a másik telefonon ez a rendszer van, lőttem egy képet. Elvileg 57-kor nyomtam meg a lejátszás gombot, hogy ne kelljen annyit keresnem :)

Az itt látható piros lenne a hiba?

Közben lenne egy másik kérdésem is:
A másik romon mindig NVRAM Error-t ír a wifihez ( ettől működik persze). A megoldását tudom hogy hogyan kell a telefonon megoldani, 2 fájlt kell bemásolni a data/nvram/APCFG/APRDEB mappába.
A rom.zip-ben van is egy mappa, a Meta-inf fölött, egy data mappa. Ebben már van egy "nvram\APCFG\APRDCL\Audio_ver1_Vol_custom" mappa. Ha ebbe másolom a 2 hiányzó fájlt, nincs is gond telepítés után, mert megszűnik az NVRAM ERR a telefonon. Az a baj, hogy a gps és bluetooth is megszűnik, mert abban a mappában vannak eredetileg. Ilyenkor törli a mappa tartalmát nem csak belemásolja? ( talán érthető vagyok)

(#14184) mexel


mexel
veterán

Van floating log is, talán itt kell látnom valamit? Itt leszűrtem hogy csak a youtubot figyelje, legalábbis azt hiszem jól szűrtem :)
kép1 kép2

[ Szerkesztve ]

(#14185) Koczka


Koczka
tag

Üdv.

Androidos accountomhoz hozzárendelt telefonszámokat hogyan tudom előszedni PC-n?

(#14186) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
St21i ICS-ben hogy lehet csökkenteni a képernyő oldalakat?
Köszi!

(#14187) LonGleY válasza dodopek (#14186) üzenetére


LonGleY
veterán

Rendes launcherrel.

(#14188) dodopek válasza LonGleY (#14187) üzenetére


dodopek
addikt

Köszi. :-D
Gyári cuccban nem megy? Így is alig van szabad ram. :-(
Nem az enyém....

(#14189) Koczka válasza Koczka (#14185) üzenetére


Koczka
tag

https://www.google.com/contacts/

Köszönöm a választ.

(#14190) #79335424 válasza mexel (#14184) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na, ennyire azért nekem sem megy, de egy nálam hozzáértőbbnek sztem ez már jó támpont. Én arra tippelek, hogy a videó előtt szeretne lejátszani neked egy reklámot, csak vmi nem stimmel neki a reklámazonosító körül és ezért megáll a lejátszás.

(#14191) galaxys80


galaxys80
veterán

Ma Google Wallet-ben átírtam a bankkártya adataimat, mert új kártyát kaptam.
Jött is az SMS, hogy levont 300 Ft-ot. (Jobban mondva leterhelte)
Majd fél órára rá megint jött egy sms, hogy a tranzakció sikertelen volt és nem történt egyenleg változás.
Ez most azt jelenti, hogy nem fogadta el a kártyámat vagy csak levette a terhelést róla?

(#14192) mexel


mexel
veterán

Közben új problémám akadt:
Érkezett egy előzőekhez nagyon hasonlító rom, a system szinte ugyanaz. Ezzel az a gond, hogy a play mindig azt írja hogy nincs kapcsolat. Ezzel mit lehet kezdeni? ( több módon próbáltam telepíteni, beletettem a romba ( a másiknál úgy jó volt), külön gapps zip-el, stb. A youtubot külön telepítve sikerült elindítani, de a play nem megy. Ennek mi lehet az oka?
Próbáltam cserélni a phonesky-t, időzónát és időt állítottam ( olvastam hogy ez is lehet gond), de semmi.
Hol kutakodjak? Milyen fájlok felelnek a google szolgáltatásokért? Jópárat találtam, de nem tudom ezt mi okozhatja.

Más: a bot.img, logo.img és a Meta-inf udater script-jével kapcsolatban hol keresgéljek jó leírást? ( módosítás, mit miért csinál, stb, olvasgatnom kellene még hogy tudjak gyakorolni :) )

[ Szerkesztve ]

(#14193) mexel


mexel
veterán

Még valami: az új rom ami ide került abban a fájlok nagy része odexelt. Ez jó vagy nem jó? Arról olvastam hogy miben jó, de olyat is hogy ezeknél a romoknál nem szokás odexelt fájlokat használni. ( lehet hogy rosszul értelmeztem)
A kérdés: ezek a fájlok ugyanúgy használhatók ( apk+odex) mint a sima apk fájl? Azaz csereszabatosak? Vagy a telepítő folyamat kifejezetten a sima apk-t keresi ha azzal készült a rom, vagy "megeszi" az odexeset is?

( ha nagy baromságot kérdezek akkor nem röhögni :DDD - hamarabb kérdezek mint utánajárnék :B de az is meglesz idővel, csak igen sok mindent kellen még megnéznem)

Ja, csak azért kérdezek egy ilyen lehet hogy nagy baromságot, mert elkövettem egy barbárságot: A youtubon kívül jól működő rendszerből vettem a boot.img-t és a meta-inf-et ( mivel a fájlok megegyeznek -kivéve odexelés- így gondoltam hogy akkor nagy galibát nem okozhatok, legfeljebb leáll a telpítés :D ) és úgy telepítettem. Így azt a jó telepítést kaptam mint a jó rendszeren, és gyorsabbnak is tűnik. Csak most azt a hibát kapom, hogy ugyanúgy nem jó a play. ( ebből arra gondoltam hogy a hiba nem a telepítés módjában van hanem a fájlokban, vagy a build.prop-ban esetleg mert az maradt, ha ennek lehet ehhez köze?) Lehet hogy rossz a gondolatmenetem persze.
Most annak is utána kell néznem komolyabban a felületes ismeretek után hogy mit tud aboot.img és Meta-inf. ( itt már olvastam mindent amit találtam róla, de az lehet hogy kevés)

[ Szerkesztve ]

(#14194) #79335424 válasza mexel (#14192) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mielőtt szétcincálnád a romot, a dátum és az idő helyesen van beállítva? Enélkül ugyanis nem hajlandó kommunikálni a Google szervereivel.

(#14195) mexel válasza #79335424 (#14194) üzenetére


mexel
veterán

Írtam fentebb, hogyigen, azt is megcsináltam, de nem segített ( több időzónát is próbáltam). Úgytűnik a build.prop is ludas a dologban, mert azt cseréltem és akkor megy a play. Megnézem mi a különbség bennük.

Közben kipróbáltam még valamit: lehet hogy a ClearMotion szívatott a webm lejátszásnál? :) 0-ról 1-re állítottam és megy a webm-es oldalakon a kép :D
Közben már megy aplay, a youtube, a webm, a chrome is teljes képernyős, stb.
Most már csak azt kell megtudnom mennyire lesz stabil.

Ami még izgat, a wcdma kérdés. Ez egy kínai rom volt, a wcdma beállításokata a wcdma zipből tettem bele. Ebből viszont két félét is találtam Honnan tudhatom melyik a jobb?

[ Szerkesztve ]

(#14196) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

a normál androidos zenelejátszóban van esetleg lehetőség arra, hogy a belső memóban/memkártyán lévő MAPPÁKBÓL indítson el zenéket? mert kellemetlen, hogy felmásolok egy válogatást, és ő szépen mutogatja nekem előadó, meg album szerint a többi zene között. Tudom lehet playlistet csinálni, de a fene akar mazsolázni sokszáz zene között :B
Vagy ez csak külső programmal megoldható?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14197) #73959936


#73959936
törölt tag

Help, nagyon sürgős

Valamit igencsak elnéztem, launchert szedtem le, mert frissíteni szerettem volna. Teljesen meghalt az egész rom-

Na twrp-ben vagyok (2.5.0.0.), valaki segítsen hogy lehet visszarakni, hogy működjön ? Hol kell keresgélni és mit kell csinálnom ?

:R

[ Szerkesztve ]

(#14198) Rimuru válasza Hintalow (#14196) üzenetére


Rimuru
veterán

Szokott olyan lenni hogy Songs, ott az összes szám szerepel ha az úgy megfelel. Egyébként ha nincs folder nézet akkor másik zenelejátszóval tudod megcsinálni

Vigyázat, csalok!

(#14199) Hintalow válasza Rimuru (#14198) üzenetére


Hintalow
senior tag

Igen, az a baj, hogy ha van 300 szám a telon, és fölpakolok egy könvtárat még 100 számmal a kártyára, akkor azokat belekeveri a meglévők közé, csak playlistelni tudnám, egyesével hozzáadogatva.
Köszöm, akkor marad külön program, közben rájöttem, hogy van fent total commander, az simán megoldja a beépített médialejátszójával :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14200) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

A Google Chromecast alkalmas saját video streamelésére? Vagy csak előre definiált oldalakkal működik mint youtube netflix stb?
Mire gondolok? Win-es gép rajta VLC/MPC player, abban fut X saját avi/mkv fájl. Ezt a videót akarnám kitenni Chromecast-tal a HDMI-s tévére.
Ez működik így?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.