Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ldave: New Game Blitz - 2025
- bambano: A sor végén
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- sziku69: Szólánc.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
-
LOGOUT
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
DJGABI
addikt
válasz
andatti
#135042
üzenetére
háát.. nincs mit. de dhl-el így még akkor tuti rá fog jönni az áfa. a gyorsaságnak ára van. plusz lehet hogy országon belül ugyanúgy posta fogja kihozni (eu raktáras terméknél jeleztek ilyet páran)
amúgy igen, megbízható bolt (mondjuk most pont megy a vita a topicjában... [link] ennél is pl csak hétfői feladást ír, közben nézz rá, hogy tényleg meg is indul-e a telefon...)
tracking kód ott lesz az order menü alatt. -
andatti
senior tag
-
aytukabozs
addikt
válasz
andatti
#104336
üzenetére
Sajnos az a fehérholló kategória amit keresel.
Ami van 4" körül az szintén félgigás, vagy más miatt nem jó.
Nemrég linkelt valaki egy 4,2-es FoxconnInfocust ami 1 gigás volt, elfogadható gyártótól, snapi 400 szívecskével, de azt meg olyan böszme házba rakták hogy akkora volt mint egy 4,5-ös.Valamelyik kis lumia esetleg?
(Jaj ez égette a számat
) -
TedThomas
aktív tag
-
-
Graphics
Jómunkásember
válasz
andatti
#83360
üzenetére
Doogee és Umi-t nem venném , mivel ezek csak szitáztatnak
Lenovo az A850-esek már nem nagyon gyártja, én inkább akkor már az A850+-t venném.
Xiaomi Hongmi Note gondolom az ára miatt nincs a listán , de az is ajánlott.
És a Coolpad 7320-as rajta, én még ezt tudnám ajánlani
-
gipsztigris
addikt
válasz
andatti
#80465
üzenetére
Ha tudnánk az év végi kínálatot akkor jó esélyünk lenne a lottó ötösre is.
Ami ma best buy, az év végére lehet, hogy egy "futottak még" plecsnit fog kapni. Iszonyatos a fejlődés, egy dolgot tehetsz, folyamatosan figyelsz-olvasol mindaddig amíg össze nem jön a pénzed.És még egy fontos dolog.......nem a Kínában legnépszerűbb típusokból kell választani, hanem Magyarországon legnépszerűbb típusokból, mert annál lesz jobban esélyed némi támogatásra.
-
rosand86
csendes tag
válasz
andatti
#66975
üzenetére
Hali,
Én is sokat nézegettem ezt a készüléket, és azt olvastam, hogy az akku valójában jó, ha van 2000mAh (bár lehet ez az Elephone-nál volt). Illetve szenzorok terén nincs igazán elengedve (azt hiszem nincs benne giroszkóp se). Gorilla glass sincs(bár a jelenlegi alcatelemen se, és az 2 éva fóliával karcmentes). Kevésbé nagy gyártó, tehát szoftverileg nem biztos, hogy a legjobb (optimalizálatlanság miatt lehet gyorsabban merül, nem lesz rá kitkat stb.).
Ettől függetlenül olvasgass a neten, nézz meg pár youtube videót, nézd meg több oldalon, hogy a specifikáció ugyanaz-e.
Túl sok kérdéses dolog merült fel vele, én nem akartam kockáztatni, és THL T200C-t rendeltem végül. De ettől függetlenül lehet hogy ez is teljesen jó.
Ha megjön a THL, kiderül, hogy én jól döntöttem-e. -
peter76bp
aktív tag
válasz
andatti
#51036
üzenetére
Fizikai sérülés sehol nem garanciális probléma. Max talán a T-nél lehetett olyan plusz garit venni valamikor, ami vonatkozik a törésre. De alapból sehol nem fognak gariban javítani egy összetört készüléket. Nem az ára miatt, de mi köze egy akármilyen cégnek ahhoz, hogy összetörte a tulaj (unokája) a készülékét?
-
-
iMaverick
addikt
válasz
andatti
#49902
üzenetére
Ez (is) jó az Android-os ökoszisztémában, hogy gyakorlatilag mindenki azt vesz, amit akar (és meg is tudja fizetni). Ha nagy kell, nagyot veszel, ha meg nem jó a nagy, mert gatyazsebben hordod, akkor meg veszel kicsit... (Ue. a steksznél is... Ha "dől a lé", akkor vegyen Samsung-ot, vagy Nexus-t a páciens, ha meg nem fullad bele a 20e-sekbe, akkor meg jók ezek a kínai cuccok.)

-
-
Zeki
nagyúr
válasz
andatti
#49337
üzenetére
Állítólag nem nagy kunszt magyarítani. jbart kell hozzá. Van külön topik is az android magyarítás-ról.
linkeltem is.A gyengébb haierről is anno jókat írtak páran.
-
bubu256
tag
válasz
andatti
#46462
üzenetére
Itt a leírás Paypal átváltás beállításához: [(#45257) ottobacsi ]
-
RVR400
veterán
-
Zeki
nagyúr
válasz
andatti
#46182
üzenetére
Fenét jó.
Gagyi noname, gyenge, 3G-n nem megy, magyarul lehet nem tud. Ki tudja mennyi adat kamu benne. Az akku biztos.
Nőnek vegyél egy Samsung Galaxy Y-t 15-ért a speedshopnál, fészbúkra jó, minden van benne, magyar, garis.
Vagy lenovo A660 akkor már inkább, a narancs az nőisesebb, és nem gagyi, és nem kamu semmi. -
CoolBoy323
nagyúr
válasz
andatti
#44431
üzenetére
defyt használtam 2,5 évig, az a méret bőven elegendő!
azon is meg tudok nézni hirtelen bármit, minden másra ott a TV, PC!
az kényelmesen elfért a zsebemben, akár meló közben is...
én azokat nem tudom megérteni, akik 5" feletti telefonokat vesznek
komolyan nem jövök rá, mi a fenéért jó, de biztos velem van a hiba 
-
GIJoe
addikt
válasz
andatti
#44389
üzenetére
USA-ból szállítva 99,9% ÁFA VÁM, akkor már inkább Lenovo S750 220$
-
cseti
csendes tag
válasz
andatti
#44040
üzenetére
Igen a CooliCool-ból rendeltem, most itt akciós, eddig jókat olvastam róla (mármint a shopról), meg igazából mindegyis, mert Paypal-al fizettem.
http://www.coolicool.com/cubot-one-mtk6589-12ghz-quad-core-android-42-47-inch-hd-capacitive-ips-smartphone-12-mp-camera-du-g-26076
Elvileg még külön tesztelik a készüléket mielőtt postára adják, am közvetlen gyártótól szedik a cuccost, le van írva valamelyik menüpontjukban, hogy mi a process, mielőtt megkapod persze.
Új hozzászólás Aktív témák
- Windows 11
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- BestBuy topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Milyen okostelefont vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- ldave: New Game Blitz - 2025
- Suzuki topik
- További aktív témák...
- újszerű iPhone 16e 128GB black fekete független Apple garancia
- Google Pixel 8 Pro szinte új állapotban kis hibával 12/128GB
- iPhone 14 / 128GB / Midnight / Gyári kártyafüggetlen (359)
- iPhone 13 Pro Max / 256GB / Gold / Gyári kártyafüggetlen (107A)
- iPhone 13 Pro Max / 128GB / Graphite / Gyári kártyafüggetlen (105A)
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U904 - i5-4G I 10GB I 256SSD I 14" QHD+ I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3074, 100% Akkumulátor
- Bomba ár! Dell Latitude 5495 - Ryzen 5 I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Radeon I Cam I W10 I Gari
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Patriot Viper Steel 4400MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3733, 91% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




(és szerintem témába vág, amit írtam...)
)
CUBOT s168 szerintem nem lehet rossz egyik cubot sem, egy próbát megér 





komolyan nem jövök rá, mi a fenéért jó, de biztos velem van a hiba


