Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76114) svgyula válasza osztszoroz (#76102) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Nekem volt ilyen gond egyszer egy cubot gt99-el! Az érdekessége azt volt, hogy csak az egyik kártyával történő hívásnál csinálta. A probléma forrása az volt, hogy a gsm antenna közvetlenül a mikrofonpanel felett volt.
Mivel a teleszar/telenor térereje hát elég hogyan is mondjam.... ezért a telefon igazodott és megnövelte az adóteljesítményt és ezzel frankón összegerjesztette a mikrofon áramkörét. De aránylag könnyen orvosolható a dolog egy 10x15mm-es fóliával(youtube) leárnyékoltam a mikrofon áramkörét azóta tökéletes. Hozzáteszem az sem volt mindegy, hogy hogyan fogtam a telefont mert ha rendesen belefeküdt a tenyerembe akkor a kezem elnyelt akkora EM sugárzást, hogy nem gerjedt. DE az érdekes, hogy sem a német, sem a magyar telekom-os (t-mobile, D1) nem csinálta. Most is ugyanazon a helyen, a telenor-nak nincs térereje csak 2-es a tmobil meg full. Nem falu és nem a préri!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.