Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#723) MK VII válasza PuMbA (#722) üzenetére


MK VII
veterán

Tényleg mindenféle vita nélkül, de miért vagy ennyire szkeptikus a Pentiummal szemben?
Valami fura megmagyarázhatatlan dolog miatt minden játékkal tudok játszani a kétmagos procimmal.
Igen igaz! Egyre jobban igénylik a többszálas procikat a játékok.. Ezzel tisztában vagyok. Ettől még használható teljes mértékben offline egy Pentium egy hasonló teljesítményű kártyával mint a 460.

Nézd..
Idézni tudom csak magamat..
Itt milyen eredményeket hozott a Pentiummal a kártya? Ezeket ugye én mértem. Saját gép. Pentium + RX460 4GB.

i5-6500-al ugyan olyan beállítások mellett..

Tehát.. Nem, hogy alapon, de tuningolva is meghajtja a Pentium ezt a kártyát, hisz látszik is a különbség.
Sőt továbbmegyek.. Az én 4,5ghz-re húzott Pentiumom az alap i5-6500 3,2ghz-es frekvenciája mellett itt-ott még több fps-t kihozott a kártyából.
Ergo a magasabb mhz mindenképp fontos.. Ennek a kártyának offline, kettőnél több mag nem sokat oszt vagy szoroz.. Esetleg annyit amit írtál, hogy vannak és lesznek olyan játékok amik már el sem indulnak kétmagos procin.. Ugye ilyen a FarCry4 aztán a Shadow Warriror 2. És stb-stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.