Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) MK VII válasza kisza25 (#1550) üzenetére


MK VII
veterán

Próbáld csak ki.. Szerintem nem fogsz csalódni benne..

Más...
Elért engem is a driver bug.. Vagy az isten tudja már mi.. Lehet megint a winfos 10 szarakszik velem...
Ma délután kezdte.. Eddig semmi nem volt vele.. Egyik pillanatról a másikra ezt csinálja.

Memóriám maxon megy folyamatosan és nem esik vissza... GPU is többször megy 1000 fölött tök feleslegesen. IDLE 56 fokos a kártya baszki. :D
Bányászom nincs, már lepucoltam. Drivert kipróbáltam a 16.9.2-t, 16.10.4-gyet és a 16.11.2-őt.
Mindegyikkel ugyan az...
Egyszerűen már nem tudom mit csináljak...
Megint húzzam újra a windows-t? Vagy mi a pöcsöm? Egy AMD kártya normális használatához hozzátartozik a heti egyszeri windows telepítés? Vagy mi a qva anyja.. :D

[ Szerkesztve ]

(#1552) Franklin válasza Franklin (#1543) üzenetére


Franklin
addikt

Hát nem sokáig került annyiba, már újra 40e felett van :(

De még így is az egyik legolcsóbb 4 GB-os.

(#1553) Nerazim válasza MK VII (#1551) üzenetére


Nerazim
őstag

Unlockolt Bios nem kavarhat be? Én laikusként kérdezem, nem értek a lovakhoz :DDD ha jól tudom felraktad te is :U

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#1554) PuMbA válasza MK VII (#1551) üzenetére


PuMbA
titán

Más BIOS vagy tuning miatt fent maradhat az órajel, illetve a legújabb drivert nem próbáltad ki: 16.12.2.

[ Szerkesztve ]

(#1555) MK VII válasza Nerazim (#1553) üzenetére


MK VII
veterán

Semmi gondom nem volt a ma délutánig unlockolt BIOS-szal.
Nem ragadt be maxon egyik sem eddig.. Ma délután lettem rá figyelmes, hogy böngészgettem és pörgött a VGA mint az istennyila.. A hangra lettem figyelmes.. Egyből lefuttattam a bányászvírus keresőt.. Talált is valamiket aztán letöröltettem vele, de a gond megmaradt.
Próbáltam már több féle Drivert, de minddel ugyan az a helyzet..
Ha a Wattman-ban az alaphelyzetre nyomok többször és leokézom akkor egy pár ilyen próbálkozás után visszaveszi 300-ra a memória órajelet, de szinte azonnal fel is dobja 1750-re... Ilyenkor a GPU is 1000 környékén pörög...
Már szinte mindent kipróbáltam. Semmi előrelépés.. :(

(#1554) PuMbA
Az új drivert nem tudom feltenni, mert unlockolt BIOS van fent a kártyán.

[ Szerkesztve ]

(#1556) smc válasza MK VII (#1555) üzenetére


smc
addikt

Mivel kerested a bányászt? Feladatkezelőben nem látszik semmi gyanús?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1557) MK VII válasza smc (#1556) üzenetére


MK VII
veterán

Roguekiller meg malwarebites.
Egyébként most, hogy pontosan visszaemlékeztem, azóta van ez, hogy nem veszi vissza az órajelet, hogy a windows defender jogot kért, hogy frissítse magát. Megadtam, lefrissítette magát. Azóta teker a VGA. És azóta állandóan feltolja a fiókbiztonsági csuszkát maxra. Minden bekapcsolás után le kell húznom, mert valamiért kiabál.
Tököm tele a windows 10-zel. Egyszer már szopatott ugyan így. Pörgette a VGA-m. Akkor is visszamentem windows 8.1-re és semmi gondom nem volt.
Elég frusztráló, hogy havonta kell rendszert telepítsek, mert valami miatt mindig baszakodni kell... :(((

[ Szerkesztve ]

(#1558) PuMbA válasza MK VII (#1557) üzenetére


PuMbA
titán

Nem biztos, hogy a defender a hibás. Nálam még sosem pörgette a VGA-t a Windows 10 a megjelenése óta :) Tedd vissza az eredeti BIOS-t és úgy próbáld meg a legújabb driverrel.

[ Szerkesztve ]

(#1559) MK VII válasza PuMbA (#1558) üzenetére


MK VII
veterán

Pedig valami köze 100%, hogy van a windows 10-nek ehhez az egész jelenséghez..
Olyan nincs, hogy egy rendszernek semmi baja, tökéletesen működik aztán egy frissítés után produkálja a dolgokat.. Valószínűleg nem a Total Commanderem miatt történtek a dolgok.
És az is bizonyos, hogy windows 8.1 alatt ilyen gondom sosem volt.
Az meg megint biztos, hogy a defender frissítése előttig megint semmi gondom nem volt. Azóta önállósította magát a rendszer.. Felülbírálja a beállításaimat és átállít dolgokat..
Értem én, hogy sokaknál semmi gond a win10-zel, meg védeni kell, mert a világ legjobb OS-e, de szerintem meg egy rakás kalap kaki..
Na most akkor döntse el valaki, hogy kinek van igaza..
Valószínűleg mellém is felsorakozna sok ember meg a védők mellé is..
Igen is nagyon rendszer és programfüggő az, hogy a win10 hogy viselkedik egy adott környezetben. Ezért nem lehet általánosítani azt sem, hogy jó, de azt sem, hogy nem jó. Viszont ennek nem így kéne lennie. Nagyon nem. :(

(#1560) PuMbA válasza MK VII (#1559) üzenetére


PuMbA
titán

Pedig a frissítésekben semmilyen nagy változtatás nincs az éves verziók között :) IE11-et, Edge-et, biztonsági rendszereket, asztali elemeket és menüket frissítenek, ha megnézed a változtatási naplót. Ezeknek nem sok köze van a VGA órajelhez. Azért próbáld meg a BIOS-t visszatenni az új driverrel, tuning nélkül, mielőtt a Windows 10 lenne a hibás, aztán maximum visszarakod megint.

[ Szerkesztve ]

(#1561) kispéé válasza MK VII (#1557) üzenetére


kispéé
aktív tag

Nálam mióta bepattintottam az RX460-at és ezzel egyidejűleg windows 10-et is feltelepítettem csinál olyat, hogy csak minden második alkalomra indul el a windows. (SSD-ről ofkorz) win logó után fekete marad a képernyő, usb-s cuccok áram nélkül, csak egy reset segít. Utána meg boot-ol rendesen.

Előtte a win 8.1 -en és hd6850-en nem volt ilyen gondom.
Nem tudom kitalálni, hogy ki a hibás, de én a windowsra gyanakszom.

(#1562) AtiGef válasza kispéé (#1561) üzenetére


AtiGef
senior tag

Ilyen jelenséggel én is találkoztam!! Most egy GTX 1050TI van a gépemben, azzal ilyen még nem fordult elő....
Szerintem valami AMD driver hiba lehet...

Nálam is SSD-n a Windows
Nem raktam újra a rendszert kártya cserélése után.

[ Szerkesztve ]

(#1563) greenmeister válasza kispéé (#1561) üzenetére


greenmeister
tag

Ismerős, nálam is előfordult. Gariztatni akartam a karit emiatt.

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#1564) MK VII válasza AtiGef (#1562) üzenetére


MK VII
veterán

Mi lett a 460-nal? Sikerült életet lehelni bele?

Más.
Kész vagyok.. Feladom, hogy rájöjjek mi okoz problémákat néha nálam..

Most meg jó minden. Helyén vannak a frekvenciák.

:F :U

[ Szerkesztve ]

(#1565) AtiGef válasza MK VII (#1564) üzenetére


AtiGef
senior tag

Pont most kaptam az SMS-t hogy elkészült és működik a kártya.. :))
Tehát hipi szuper, de már marad a gépben az 1050TI. (azt vettem helyette)
Esetlegesen egy kis összehasonlítást tudok csinálni, hogy egy gyenge proci mellett milyen különbségek vannak.

(#1566) smc válasza AtiGef (#1565) üzenetére


smc
addikt

Jó, de akkor tedd már fel az unlockolt biost légyszi! :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1567) MK VII válasza AtiGef (#1565) üzenetére


MK VII
veterán

Ohh.. Hát ennek örülök nagyon... Biztos voltam benne, hogy vissza lehet hozni az élők sorába. Egy ilyentől nem mehet tönkre.
Azóta is egyébként le van szedve minden Giga BIOS az oldalról. :)

(#1568) AtiGef válasza MK VII (#1567) üzenetére


AtiGef
senior tag

Láttam én is, hogy le van szedve. Szerintem Gigabyte-ra hanyagolni kell egyenlőre ezt a dolgot.

(#1569) kispéé válasza AtiGef (#1562) üzenetére


kispéé
aktív tag

Bármelyik driverrel próbáltam, előfordul a hiba. Bízzunk benne, hogy ez csak szoftveres hiba...

(#1570) csenor


csenor
senior tag


Nálam össze vissza ugrál a frekvencia, pedig semmit nem indítok vagy állítok le.

[ Szerkesztve ]

(#1571) MK VII válasza csenor (#1570) üzenetére


MK VII
veterán

Hehe... Dettó... :)
Fel, le ugrál folyamatosan, de leginkább az 1750-en ragad. Most nekem is megint elkezdte. Egy pillanatig jó volt, de most megint. :)
És idle csinálja... Még a gpu is felmegy... Idle 56 fok a kari... Menjenek a csába, de tényleg... Mi a f@szom van a driverekkel? Vagy mivel mi van? :D
És ez csak tegnap óta... Tegnap valami windows frissítés szerintem ezt a jelenséget hozta elő...

[ Szerkesztve ]

(#1572) csenor válasza MK VII (#1571) üzenetére


csenor
senior tag

Pluszba csinálj, hogy ha ott hagyom a gépet és a monitor kikapcsol akkor nem jön vissza a kép.
De ezt is csak hosszú idő után, ha csak rövid ideig akkor visszajön. Nem értem.

(#1573) kisza25 válasza MK VII (#1559) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

+1 1150-en szóltam win10-el, 1151-el második w10 rendszer hiba nélkűl
Rendeletben egy 4gb gigát még lesen ezt is milyen😀
Az msi 1050ti-t 2perc alatt vették meg :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1574) kisza25 válasza MK VII (#1571) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Böngésző hardveres gyorsítását kapcsold ki, ha zavar, az csinálja

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1575) távcsőves válasza MK VII (#1571) üzenetére


távcsőves
senior tag

Memória órajele nekem is ugrál (rx480) ez ilyen, szerintem nem hiba. Csak be ne ragadjon, amúgy kár vele foglalkozni.

(#1576) smc válasza távcsőves (#1575) üzenetére


smc
addikt

Órajelet gpu-zvel nézzétek, mert ez a buta wattman is felrántja az órajelet ha nézed, gpu-render fckyeah.
Tehát minden más tálcán és gpu-zvel csekk. Nálam nagyon ritkán ugrik fel picit csak.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1577) távcsőves válasza smc (#1576) üzenetére


távcsőves
senior tag

Igaz.

(#1578) MK VII válasza kisza25 (#1573) üzenetére


MK VII
veterán

Kisza bammeg... :D
Alig tudom kihámozni, mit írtál. :DDD
A +1-et értettem... ;]
A hardveres gyorsítást kikapcsolom majd köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1579) kisza25 válasza MK VII (#1578) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Baz a telefon belejavított egy csomót:P
+1 1150-en (i5-4690k)szoptam win10-el,
1151-el második win10 rendszer hiba nélkűl(noti i5 6300, asztali i5-6600)
Rendeltem egy gigabyte rx460 4gb-ot, meglesem ezt is milyen😀
Az msi 1050ti-t 2perc alatt vették meg :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1580) amdboy


amdboy
senior tag

sziasztok! Az rx 460-on sincs dvi? Mert a minap vettem egy 1050-es kártyát és ez miatt kellett visszavinnem mert átalakitót(dvi-hdmi) ma nem lehetett kapni sehol.. Tehát ha megvenném a 460-at, akkor átalakítóval (vga-dvi)tudnám használni?

(#1581) kisza25 válasza amdboy (#1580) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Dvi? Van olyan gtx 1050 amin van, meg rx 460 is
Átalakítót is lehet kapni

Biztos nem VGA kimenetre gondolsz? :U
Az új kártyák dvi kimenetele nem tud analóg jelet, csak digitálisat, tudtommal dvi-vga nem fog működni
Mi lenne a cél

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1582) amdboy válasza kisza25 (#1581) üzenetére


amdboy
senior tag

A lényeg, hogy led monitorom van de nem hdmi-s. Megvettem a kártyát és vga-dvi átalakitóval akartam használni, de mint kiderült az nem volt jó hozzá. A boltban ahol vettem nem tudtak hozzá adni vga-hdmi átalakítót, igy átmentem az aquába ahol a legolcsóbb jelenleg 8 ezer ft felett volt. Van olcsóbban is, de csak rendelésre igy azt inkább nem kértem és inkább visszavittem a kártyát is. Tehát a "régebbi [ez]a fajta nem jó hozzá

(#1583) kisza25 válasza amdboy (#1582) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a monitorodon milyen bemenet van?
VGA analóg, DVI digitális, aktív átalakító kell digitálisról analógra.
Aktív átalakító nélkül ezek működnek: HDMI->DVI és DVI->HDMI, vagy DP ugyanígy minden irányba

DVI->VGA is lehet, de nem minden DVI tud analóg jelet,

A passive DVI-to-VGA adapter. This adapter will not work with a DVI-D output. It requires a DVI-I or DVI-A output to get the analog signal to a VGA input (even if the adapter looks like a DVI-D). A more expensive active adapter (or converter) is required to connect DVI-D to VGA.

A passzív DVI-VGA adapter. Ez az adapter nem fog működni egy DVI-D kimenettel.
Szükség van egy DVI-I vagy DVI-A kimenetre, hogy az analóg jelet a VGA bemenet megkapja (akkor is, ha az adapter úgy néz ki, mint egy DVI-D).
A drágább aktív adapter (vagy átalakító) csatlakoztatásához szükséges DVI-D VGA.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1584) amdboy


amdboy
senior tag

Azt hiszem a legutolsó amit linkeltél. És a boltban is valami analóg jelről beszéltek vagy mifene.. A lényeg, hogy én ebben a témában nem vagyok guru. Gtx 960 volt nem is rég, azzal nem kellett igy trükközni. Bedugtam az átalakítóba a kábelt, azt pedig a gépbe és ment. Most pedig sajnos nem igy volt..

(#1585) kisza25 válasza amdboy (#1584) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ezeken DVI-D van (gtx 1050-en is), ami csak digitális jelet tud, a monitorod megb D-sub lesz ami analog:

ezek a DVI-k

Megoldás: aktív átalakító, vagy GTX 970

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1586) PuMbA válasza MK VII (#1578) üzenetére


PuMbA
titán

"A hardveres gyorsítást kikapcsolom majd köszi. "

Nem ajánlatos, mert akkor meg a processzor pörög :)

(#1587) amdboy válasza kisza25 (#1585) üzenetére


amdboy
senior tag

igen [ilyen]a monitorom az átalakítom ami nem volt jó az meg [ami a képen van az első]

(#1588) kisza25 válasza amdboy (#1587) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az csak aktívval fog működni :N
a D-sub 1952-es szabvány, 1980-1990-től van a DE-15, eddig is csoda, hogy támogatták (aktív átalakítóval még megy) cseréld le a monitort HDMI-s re, amíg még kapsz érte valamit, vagy barátkozz meg azzal, hogy innentől nem kell új VGA-t venned a gtx 960- 970-nél
Amúgy 960-ról ez visszalépés, a gtx 1050ti meg alig gyorsabb
rx 470, vagy gtx 1060 lenne a te kövi kártyád, egy új monitorral:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1589) amdboy válasza kisza25 (#1588) üzenetére


amdboy
senior tag

köszi a választ! Új monitort nem szeretnék most venni, mert nincs rá keret. Amúgy meg D-sub -hdmi átalakító nem is létezik? :U vagy [ez]lenne az? (L:http://www.short-circuit.com/images/products/cables/hdmi-vga-lg.jpg)[vagy ez?](/L)

[ Szerkesztve ]

(#1590) amdboy


amdboy
senior tag

na az elözőt sikeresen elrontottam szóval vagy ez? [link]

(#1591) kisza25 válasza amdboy (#1589) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Létezik, de csak aktívban, mert az egyik digitális (HDMI) a másik analog (D-sub)
A másik dolog, hogy a legtöbb ilyen átalakítóval nem fogsz szép képet kapni, csíkos, fátyolos, árnyékos...

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1592) amdboy válasza kisza25 (#1591) üzenetére


amdboy
senior tag

Na hát akkor ebbe tényleg belenyúltam.. akkor se nvidia se amd nem lesz egyenlőre új fajtából. köszönöm szépen az infót :R

(#1593) greenmeister


greenmeister
tag

Most vettem egy új amiatt alaplapot, mert beújítottam egy PCI-os hangkarival, és ITX alaplapon nem volt rendes PCI slot. Ami a lényeg. Sapphire tápcsati nélküli RX 460om van, ahogy a PCI csatolóba bedugom a hangkártyát a gép 2 másodpercenként újraindul, hallani, ahogy felpörög a ventillátora a videókártyának majd hirtelen halkul és újraindul a teljes gép. Létezik, hogy a PCI és a PCI Express sínek közösen osztoznak 75 watton?

[ Szerkesztve ]

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#1594) PuMbA válasza greenmeister (#1593) üzenetére


PuMbA
titán

Nem, a tápegységed vagy az alaplapod a hunyó :) BIOS-t frissítettél?

[ Szerkesztve ]

(#1595) greenmeister


greenmeister
tag

Teljesen gyári a BIOS. Cseréltem alaplapot mert volt lehetőség újra megvenni egy általam ismert hangkarit. Viszont ITX lapomon nem volt PCI foglalat, így kénytelen voltam alaplapot is cserélni. Ebbe a lapba (Gigabyte G1 Sniper A88X), már bele bírtam rakni a hangkarit is. Ha bent van a két kártya folyamatosan resetel a gép. A táp egyébként egy CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W. Mi lehet a megoldás?

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#1596) MrDerekas válasza greenmeister (#1595) üzenetére


MrDerekas
addikt

Hasonlóan hangkarival szívtam régen én is. Ott erőforrás ütközés volt. Elvileg kézzel is ki lehet osztani az erőforrásokat, de azt meg ne kérdezd tőlem hogyan :)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#1597) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na ma megkaptam a gigabyte rx 460 4GB OC-t (40eFt volt), nagy doboz, kis kártya
idle passzív, load 33% megy a venti ez fölé nem ment, 79fokig elengedte, órajelből kicsit visszavesz, érdekes 1212Mhz az alap órajel, de ezt sem tartja.
BF1-et próbáltam fullHD low 80-100FPS, majd bekapcsolom a freesyncet akkor ez elég is lesz nekem
Load is hangtalan, de lehet állítok rajta kicsit, hogy jobban tekerjen, de ne vegyen vissza az órajelből, azért egy unlock ráférne a kártyára:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1598) Gainka válasza kisza25 (#1597) üzenetére


Gainka
őstag

Na ezt vàrtam köszi, annyi fps nekem bőven elèg, ünnepek utàn nèzek egy nègy magost.
Jo kis kàrtyàk ezek 😊

(#1599) PuMbA válasza kisza25 (#1597) üzenetére


PuMbA
titán

1090MHz az alap órajele az RX460-oknak. Az egy dolog, hogy a Gigabyte a Boost órajelet adja meg Core-nak :)

"Load is hangtalan, de lehet állítok rajta kicsit, hogy jobban tekerjen, de ne vegyen vissza az órajelből, azért egy unlock ráférne a kártyára"

Azért vesz le az órajelből, mert 75W kevés neki. Nem tudsz vele mit csinálni, de nem is kell, hiszen a 100W-ot fogyasztó tápcsatis kártyák is csak 3fps-sel gyorsabbak, amit szemmel nem veszel észre semmilyen körülmények között sem.

[ Szerkesztve ]

(#1600) kisza25 válasza Gainka (#1598) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak 2 pályát néztem eddig, azokon 80 FPS megvolt
a városin biztos kevesebb lesz mert ott 1050ti és rx 470 el is kevesebb volt
giga szoftverével állítottam a ventin így 65fok terhelve, de az órajelet így sem tartja, hanem ~ 1150Mhz akkor is, ha emelek az órajelen, pedig a 75W-ot meg sem közelíti, ezt még tesztelem, mert nem értem az okát

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.