Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz lowzor #39091 üzenetére

    Megedződtem a 6870 ref hűtéses CF-el :DDD Ez egy nagyon jó kártya,csak sajnos ez a hűtés elég hangos tud lenni,ha elkezded pakolni neki.Most lepasztáztam a másikat is.Ott nem hozott ennyit a hőfokon(saját venti profil ami inkább hangosra van belőve,de hűtsön),de beállt 69 és 67 fokra a két kártya,viszont a ventik fordulata tovább csökkent 77 illetve 71%-ra.Ez a korábbi forró és 100%-os hangzavarhoz képest már-már üdítően halk :DDD Szerencsére van lopakodó kis gépem ez meg csak játékra van,ilyenkor meg elnyomja a játék hangja,de alapon netezésre a 2 vga full hangtalan(32 fokon).

    isizakhi03 : Elég jófajta anyag,de próbaképpen ki lehet próbálni a kártya tetejére(hátlapjára a gpu fölé) egy kis 8cm-es ventit ráapplikálni.Most tesztelgetem és jelen pillanatban úgy fest,hogy a fölső kártya nyugalmi állapotban hűvösebb mint az alsó,ami igen érdekes,mert cf-nél alap szabály,hogy a a felső kártya durván10 fokkal melegebb mint az alsó.A R9 290-eseknél is most olvastam,hogy a elég gagyira sikerült hűtést is így tuningolják és a gpu vagy a memória vezérlő hátára plusz ventit tesznek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés