Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10370) Giot válasza amper zoli (#10364) üzenetére


Giot
addikt

Saját tapasztalatom az LCpower 550W-el a következő:
2 évvel ezelőtt volt ilyen tápom akkor kölcsön kaptam tesztelgetni egy 3870X2-őt. Elkezdtem a Crysis-al játszani már nem tudom pontosan mennyit ment vagy 1 órát. És egyszer csak pukk valamit kilőtt hatul apró füstcsík kiséretében. Persze akkorra már letelt a garancia. Gondolhatod hogy megállt bennem az ütő nem kis érték dolgozott a gépemben. Szerencsém volt nem rántotta magával az egész gépet. Másnap elmentem és vettem egy 550W Chieftec-et órákat játszottam vele gond nélkül és jelenleg is szolgál a táp. Igaz már nem nálam (mert az előző gépemet egyben eladtam) De a jelenlegi gépembe is ilyet vettem. Egy baja van hogy hajlamos zajongni ,ha nagyon elkezdi valami az áramot kérni, a magas fordulatú venti miatt.) Szóval legyen egy jó táp a gépedben és nyugodt lehetsz.

(#10341) Zoo123:: Dx11, win7

(#10366) CooLM@$TeR: Nálam EZT (katt a képre ott vannak a hőfokok is) tudja a Toxic feszemelés nélkül. De Vapor-X-el nincs tapasztalatom. (mondjuk lehet hogy válogatott chipeket használnak a Toxic-hoz a Vapor-hoz meg nem persze ez csak egy feltevés, de valami alapján biztos eldöntik meik megy Toxic-nak melyik Vapor-X-nek.)
De mindkettő jó s jelenleg nincs szükség arra hogy komolyan tuningolja a delikvens mindenhova elég alapórajelen is. Nálam is csak a kíváncsiság a hajtóerő hogy mennyi a vége (de feszt nem emelnék annál jobban féltem :D ) Szerintem simán hozza a Vapor-X a Toxic órajelét és annál jóval magasabbat is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.