Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32601) N€T0X|N válasza petymeg (#32600) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Az egy sima rugós (vagy rugalmas, Umarexnél nem tudom melyik verzió) akasztó, nem működteti külön semmi. Nem csak szorul az a pöcök?

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#32602) Atke válasza petymeg (#32600) üzenetére


Atke
senior tag

Umarex/VFC Glock 17 Gen.-nél hányadik gen? :)
Trigger safety az a triggerben lévő kis lap, arra gondolsz?
Itt asszondják nincs másik,csak a mi a triggeren van...

(#32603) petymeg válasza N€T0X|N (#32601) üzenetére


petymeg
addikt

Én is arra gondoltam és befújtam szilikonspray-jel, de semmi...

Atke: amit linkeltem, Gen 4 co2.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32604) N€T0X|N válasza petymeg (#32603) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Robbantott ábra.
Ez alapján nem rugós. Lehet el van nyomorodva a pöcök belső vége. Nekem is ilyen a Glock-like pisztolyomban, de én kifejezetten örülök neki, mert utálom a trigger safetyt.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#32605) petymeg válasza N€T0X|N (#32604) üzenetére


petymeg
addikt

Kösz az ábrát. Szét kell szedni az egészet, hogy ki tudjam venni az elsütőbillentyűt...
A nélkül elég nehézkes kiütni a stiftet.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32606) stultus78


stultus78
tag

Helló!

A Double aegle m9xx sorozat még mindíg a legjobb ár értékű m4 es?
Vagy van már jobb. Kb 100e. száánék rá.

Esetleg ajánlatok valami mást?
Csak m4 érdekel.

(#32607) DNReNTi válasza stultus78 (#32606) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szerintem igen. Abszolut.
Januar elejen lesz is majd egy videom a temaban. Mar felvettem a review-t, a jövő héten meg ki is viszem játszani. Szerintem a belépő árú replikák között best buy. :K

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#32608) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Aldas, bekesseg, uj video: [link] :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#32609) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, szeretnék egy belépő airsoft pisztolyt venni, elektromost. Kizárólag itthoni "családi" célbalövéshez lenne az udvaron, nem csapatjátékra. Anyagilag mondjuk olyan 50 ezer lenne a felső határ mindenestül (aksi, töltő, tár, stb). Tehát az lenne a legjobb, ha mindez tartozék lenne a fegyverhez. Tudnátok ajánlani valami konkrét fegyvert (minél egyszerűbb kezelhetőség fontos lenne)?
Amit nem értek, hogy néhány webshop említ valami kötelező bevizsgálást, mások pedig nem. Ezt a bevizsgálást a bolt elvégzi, mielőtt elküldi a fegyvert, vagy nekem kell utánajárnom?
Melyik webshopból érdemes rendelni?
Köszönöm előre is!

(#32610) emre


emre
veterán

Aliexpress-ről tudnátok ajánlani regulátort? :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32611) macilaci78 válasza HellGreg (#32609) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az airsoft kis hazánkban 7,5J-t meg nem haladó légfegyverként ismert és mint ilyet, bevizsgálva, próbajellel ellátva lehet forgalomba hozni. A bolt ezt elvégzi.
Ellenben ha külföldről rendelsz magánszemélyként, nem kötelező, de magánúton is megteheted.

Ennél fogva nem fogunk hazai boltot ajánlani, mert ez felesleges költség, ahogyan a hazai kereskedők elvárt haszna is.

Általában elmondható, hogy a Cyma mosfettel ellátott marklőfegyverei ajánlottak. Például ez 100 EUR körüli összegért házhoz jön akkuval, töltővel, 1 db tárral, tárazóval.
Hozzá 0,20-0,25g BB, védőszemüveg kell, igény szerint póttár, tok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32612) HellGreg válasza macilaci78 (#32611) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszönöm! :R

(#32613) HellGreg válasza macilaci78 (#32611) üzenetére


HellGreg
őstag

Tudnál esetleg külföldi webshopot ajánlani? Cseheket és szlovákokat nézek találomra, de eddig egy sem szállít Magyarországra.

(#32614) N€T0X|N válasza emre (#32610) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem. QC. Ilyen nyomások mellett nem kísérleteznék, mert annak nem lehet jó vége. Azt hiszem a Polarstar Micro Alis változatával van tapasztalat, ami ezt pont igazolta is (de úgy látom G törölte magát, hogy írjon erről). Lehet elszigetelt eset, de 800 psi a fegyverre engedve biztosan nem vicces.

Sent from my keyBoard

(#32615) emre válasza N€T0X|N (#32614) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R :O

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32616) macilaci78 válasza HellGreg (#32613) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A linkelt lengyellel mi a baj? :U
Külföldi, webshop, ajánlott is, sőt, még szállít is ide.
Eddig a topik nagyszámú tapasztalata alapján csak kevés esetben volt valami gond és azok többsége is rendben orvosolva lett.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32617) HellGreg válasza macilaci78 (#32616) üzenetére


HellGreg
őstag

Bocs, nem vettem észre a linket :)

(#32618) DNReNTi


DNReNTi
őstag

uj tartalom:
airsoft felszereles 65k-bol :K

Double Eagle M904 meg ilyesmik

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#32619) HellGreg válasza macilaci78 (#32616) üzenetére


HellGreg
őstag

Végül Szlovákiából rendeltem (időszűke miatt) elektromos Cyma AEP CM127-t, egész jónak tűnik, persze a visszahúzós után kb minden jó. :)

(#32620) petymeg válasza DNReNTi (#32618) üzenetére


petymeg
addikt

Jó kis videó. Ez saját csatorna?
Nem is oly rég én is a Gunfire-ről rendeltem a kezdő szettemet, kicsit drágábban, de abban Specna Edge replika volt. A szemüvegen tényleg nem szabad spórolni. A videóban lévő tetszik. Jobban, mint az általam használt ESS lövész szemüveg ugyanis annak nincs gumiharangja.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32621) ÁDI


ÁDI
aktív tag

A SRC MP5 (aeg) milyen tárakat fogad, a saját márkákján kívül? :F

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#32622) DNReNTi válasza petymeg (#32620) üzenetére


DNReNTi
őstag

Jaja, sajat kontent :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#32623) petymeg válasza petymeg (#32620) üzenetére


petymeg
addikt

Maszkokból nekem am. ez vált be: [link]
A rácsossal, félig rácsossal több problémám is volt, pl. célzásnál nem túl kényelmes, volt hogy feltolta a szemüveget, ha meglövik egykettőre rozsdásodik, fejfedővel körülményes le-fel venni...
A linkelttel meg az, hogy nem védi az orrot. Amikor először használtam CQB-n egyből kaptam is egyet orrnyeregre csapattárstól, úgy, hogy találtajelző is volt rajtam, de hát ez benne van a pakliban.
Kesztyű meg mind szétmegy elég hamar, az eredeti Mechanix se valami nagy szám, bolyhosodik keményen a tenyér rész szintetikus bőr része, csak a dizájn miatt jobb, mint egy ilyen filléres szerelőkesztyű.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32624) macilaci78 válasza petymeg (#32623) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az a link elég általános lett.
Nomex kesztyűn a varrást kellett csak javítanom, régi Nowar kesztyűt a mai napig hordom hidegben, Plus márkájú nyári motoros kesztyű is jó, protektoros. Úgy 3 év és 6k km alatt adta meg magát a rugalmas szövetben a gumiszál.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32625) petymeg válasza macilaci78 (#32624) üzenetére


petymeg
addikt

Ez a fajta egész pontosan. [link]
Lyukacsos, vékony jól szellőző anyag, nem rohad bele az ember feje, mint egy balaclavába, rozsdamentes acél rács védi a fogakat, gumis a felső része, a fejfedő levétele nélkül is le lehet tolni iváshoz.
A Novtitsch felé se lehet rossz, csak elég drága. [link]
Meg nem annyira szellős, mint a Cygnus.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32626) Hönir


Hönir
csendes tag

Egy Airsoft Larp játékról hoztam némi anyagot!Remélem tetszeni fog.
0.rész -Teaser
1.rész -felvezetés,előtörténet -
2.rész - Az út
3.rész - Egyszer fent,...inkább lent
És folytatódik még :) Jó szórakozást!

[ Szerkesztve ]

(#32627) petymeg


petymeg
addikt

Egy G43 nagyító optikára ti hogy erősítenétek fel lencsevédő polikarbonátot?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32628) Atke válasza petymeg (#32627) üzenetére


Atke
senior tag

Szemből (szvsz) kitekerhető a kis fekete gyűrű, ami a lencsét tartja, oda mögé tennék be vékony perforált lemezt egy O gyűrűvel, hogy ne b@aszcsizza össze....

(#32629) petymeg válasza Atke (#32628) üzenetére


petymeg
addikt

Jó ötlet. A kitekeréséhez kell majd valami célszerszámot hajtogatni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32630) emre válasza petymeg (#32629) üzenetére


emre
veterán

Seegergyűrű fogó, vagy csipesz. A méretétől függ

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32631) macilaci78 válasza emre (#32630) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vagy csak egy darab fán keresztül hajt két csavart.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32632) macilaci78 válasza petymeg (#32627) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy megfelelő méretű PVC cső adott hosszban, elvágva, ami C-betüként ráfekszik az optikára. Bele adott átmérőjű plexi érme.
Ha szerencséd van, a plexit elég ragasztani és a cső ráfeszül az optikára.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32633) emre válasza macilaci78 (#32631) üzenetére


emre
veterán

Pfujjj, gányolás. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32634) macilaci78 válasza emre (#32633) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az a menetes gyűrű eléggé síkba van tekerve. Bármi, amit még amögé akarsz tenni, el fogja tartani. Milyen vastag lemezt tennél be? Milyen távolságra legyen a lencsétől, amit véd, hogy a neki csapódó BB által deformált perforált lemez se sértse meg a lencsét?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32635) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Vagy elétenni egy ilyen lencsevédőt. Én CQB-n ezt használom azon a doton, amelyikre nem lehet értelmesen szerelni semmit. Csak ebbe kell polikarbonátból vágni formát (pl. munkavédelmi szemüvegből, nekem is úgy van), mert a gyári plexi egy lövést bír. Nexuson lehet bele venni vastagabbat, de az is plexi...

Sent from my keyBoard

(#32636) petymeg válasza N€T0X|N (#32635) üzenetére


petymeg
addikt

Ez nem játszik, mert az oldalra lehajtott nagyítót kellene védenie.

A gyűrű mögé se fér be, mert az meg túl vékony. Lehet kétoldalú ragasztóval felragasztom, meg az a csöves megoldás se hülyeség, csak nehéz szépen megcsinálni. Lehet nyomtatni kellene inkább rá egy takarógyűrűt.

Vagy venni egy ilyet. Ez az irányzék mögé megy be lehajtva.

[link]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32637) N€T0X|N válasza petymeg (#32636) üzenetére


N€T0X|N
őstag

És valami ilyet esetleg? Front részét kivágni és beleragasztani polikarbonát lencsét.

Sent from my keyBoard

(#32638) petymeg válasza N€T0X|N (#32637) üzenetére


petymeg
addikt

Na ez igen.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32639) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hali!
Kérdésem lenne. :B
Egy rugós fegyverhez (M82A1) milyen zsír, olaj, vagy más karbantartó eszköz kell hozzá?
Annyira nem menne játékba használat szempontjából.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32640) DNReNTi válasza DNReNTi (#32618) üzenetére


DNReNTi
őstag

a multkori Double Eagle M904 tema folytatasa: [youtube link]

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#32641) Eddy_


Eddy_
csendes tag

Sziasztok!

Egy ideje airsoftozok és gondolkodom a sniper kipróbálásán. Tudom úgy is az a vége de egyből nem öntenék ebbe bele egy zsák pénzt, szóval Novritsch SSG10 működhet erre a célra? Olvasottak alapján a silverback srs/tac lenne a rögtön a célba megoldás de mivan ha mégsem az én világom (bár általában szeretek sunnyogni :D) ezért gondoltam erre a megoldásra.

(#32642) DNReNTi válasza Eddy_ (#32641) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az SSG10A1 a legjobb ar-ertek aranyu airsoft sznajpor.
Amire erdemes kolteni vele kapcsolatban az egy Tridos TDC, aztan kb kesz vagy. Ugy teljesitmenyre nagyon kozel azt fogja tudni, mint a 2x dragabb SRS / SSG24 buildek, csak sokkal olcsobban. Van hozza egy rahedli aftermarket alkatresz, szoval onnantol a hatar a csillagos eg.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#32643) Eddy_ válasza DNReNTi (#32642) üzenetére


Eddy_
csendes tag

Köszi a gyors választ! Akkor jöhet megint a jézuska! :DDD

(#32644) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Rendeltem a fiamnak egy double eagle 904-et a taiwangun oldalról. Megjött beleraktuk az akkut,bb-t (0,23g)
Az a gond, hogy kb 8 lövés után nem veszi fel a bb-t, mikor kiveszem a tárat, akkor potyog ki a tár tetejéről a bb. Mi lehet a gond, mit kéne állítani és hol? Kezdő airsoftosok vagyunk,minden tanácsot szívesen veszünk.

(#32645) macilaci78 válasza Blamazs (#32644) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Highcap, vagy midcap tár? Egy link sokat segít.
4 db BB tervezetten potyog ki, ez ilyen.
Hülye kérdés, de amúgy mennyi lövedéket tettetek a tárba? :DD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32646) Blamazs válasza macilaci78 (#32645) üzenetére


Blamazs
senior tag

Ezt vettük. [link] A tár tele lett rakva. Lövünk vele megy szépen aztán nem jön a bb. Tár kivesz vissza, aztán talán jön megint. Ha bb nélkül lövünk attól lehet baja neki?

(#32647) macilaci78 válasza Blamazs (#32646) üzenetére


macilaci78
nagyúr

High cap tár, vagyis az alján van egy tekerőtárcsa. Azzal meg kell feszíteni belül egy csigarugót, ami feltolja a fegyverbe a BB-t. Tekered unásig és amikor másként kattan, akkor abbahagyod, akkor van teljesen megfeszítve a rugót és várhatóan mind a 300 BB-t ki is viszi.
Nem javasolt megfeszített rugóval tárolni, mert elgyengül.

Igen, lehet baja, ha a dugattyú a dugattyúfejnek minden ellenállás nélkül csapódik, az nem használ neki. Néha belefér, illetve "kötelező", amikor például a fegyver töltetlenségét ellenőrzöd, de amúgy természetesen az az elvárt működés velejárója, hogy a csövet lövedék hagyja el.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32648) Blamazs válasza macilaci78 (#32647) üzenetére


Blamazs
senior tag

rendben, köszönöm szépen. Felhúzzuk a tárat teljesen akkor.
Ha nem használjuk akku benne maradhat vagy érdemesebb kivenni belőle?

(#32649) macilaci78 válasza Blamazs (#32648) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Érdemes kivenni és a fegyveren kívül tárolni. Ha li-po akku, akkor érdemes lehet egy hozzá való zsákban tárolni, tölteni, ami tűzbiztos.
Ez persze csak paranoia, de a li-po akkuk kigyulladása sajnos valós esemény. Mindenesetre ne a szalma közt tárold, töltsd.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32650) petymeg


petymeg
addikt

Most 7végén kénytelen voltam kölcsön bb-vel játszani és azt tapasztaltam, hogy sorozatban nem lőtt ki lövedéket a replika, egyesben is ki-ki hagyott. Otthon kipróbálás saját bb-vel minden rendben volt. Mi lehetett az oka?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.