Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) Coccolino_O válasza csuzda (#32349) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Gázos pisztoly? Csakis Tokyo Marui. :K

Glock esetén azt mondanám, hogy akár VFC is.

És ha már ilyen platformot nézel, én egy ilyet vennék, igaz nem a klasszikus 1911.

[ Szerkesztve ]

(#32352) csuzda válasza Coccolino_O (#32351) üzenetére


csuzda
aktív tag

Szép darab, tetszik is. A 280 fps bőven elég cqb-re, de messzebbre mennyivel hord rosszabban mint egy 320-340es? Mi indok van a tokyo marui mellett?

(#32353) Picturemaker válasza csuzda (#32352) üzenetére


Picturemaker
őstag

Jó indok, hogy mindjárt vehetsz is egy fém szánt hozzá, mert necces, hogy a GG előbb-utóbb eltöri a műanyagot. :)

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#32354) Coccolino_O válasza csuzda (#32352) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Duster gas melett 270-280 fps-nél többre nem számítanék, szobahőmérsékleten. Viszont iszonyat pontos fegyverek, még alacsonyabb fps-en is.

Hogy mekkora sebességgel fog menni a BB azon a gázon, meg mit képes hopolni a fegyver, az más kérdés. Nyilván itt egy 90mm-es belső csőről beszélünk, hatalmas lőtávot azért nem várnék.

Sajnos green gas esetén van rá esély, hogy x idő elteltével megreped a szánod, de a japánok nem rakhatnak rá fém szánt, akkor se, ha akarnának, a helyi törvényeknek kell megfelelniük. Itt lehet venni olyan gázt, aminek gyengébb a nyomása mint green gas, de magasabb, mint duster, szóval elméletben, többet tudod nyúzni magasabb nyomáson, mielőtt jön az elkerülhetetlen.

Nyilván az otthoni 35-40 fokban, green gas-on, könnyebb tönkretenni egy plasztik szános pisztolyt, mint itt, ahol ahol a nyár 2 hétig tart. ;]

A Marui mindig is azért vonzott, mert egy igazi igásló tud lenni, ha vigyázol rá és van millió alkatrész hozzá, legyen gyári v. utángyártott.

WE sem lehetne rossz amúgy, ha lehet hozzá kapni alkatrészt és/vagy teljesen kompatibilis marui belsőséggel. :K

[ Szerkesztve ]

(#32355) jozsi252 válasza csuzda (#32349) üzenetére


jozsi252
veterán

Sajnálom hogy előbb nem kérdeztem meg és csak utána rendeltem meg. Sajnos idő szűkébe voltam így nem gondoltam hogy lesz valaki aki egyből ír hogy kell neki is.
Jelentkezett amúgy valaki akinek kell?

blackrulz
Évek óta Olight lámpáim vannak, maximálisan meg vagyok velük elégedve. Leitz-nél még rákérdek hogy a gari itthon intézhető-e, bár gondolom igen mivel hivatalos Olight Store-ból lett vásárolva, bár jobb lenne tutira megtudni.

iPhone 13 Pro Max

(#32356) jozsi252


jozsi252
veterán

Április második felében írtam egy posztot hogy megtaláltam a tökéletes fegyverlámpát a HDR68-hoz illetve az Specna M4 airsoft fegyómhoz is ami az Olight PL-3R. A lámpát az olightstore.com-tól rendeltem, róluk tudni kell hogy ők csak Amerikán belül szállítanak. Amikor onnan rendelek valamit akkor a MyUS-t szoktam használni ahogy most is hogy eljusson hozzám a termék. Mivel az Olight-nak egy szülinapi akciója volt, ezért nagyon jó áron jutottam hozzá a kapcsolóval együtt.

És akkor jöjjenek a piszkos anyagiak. A lámpa illetve a kapcsoló együtt 22 600ft volt, plusz járt hozzá ajándékba egy i3E EOS lámpa amire szükségem is volt. Itthon amúgy már lehet kapni a lámpát és 45 000ft, plusz a kapcsoló olyan 13 000ft környéke lesz, tehát ez már 58 000ft. Az ajándék lámpa értéke 4900ft.

Április 22-én rendeltem és Május 4.-én már kézbe foghattam a csomagot. Nagyjából még egyszer annyit fizettem rá mindenre mint amennyi a lámpa volt. (MyUS szállítás, áfa, vámkezelési költség)És akkor jöjjön a lámpáról pár szó hátha más is kedvet kap hozzá. Ami tetszik benne az a kis kompakt méret, és mellette elég jó teljesítménye is van. 1500 lument illetve 10200cd-t tud. A lumen cd értéket nagyon jól eltalálták mert nincs egy erős hotspotja a lámpának, hanem van szórt fénye is bőségesen, főleg a nagyobb fokozatban.

A fokozatok is nagyon jól el vannak találva. High 1: 1,500~600~300 lumens; High 2: 1,000~600~300 lumensHigh 1: 2 + 36 + 8.5 minutes; High 2: 12 + 23 + 8.5 minutesLow: 300 lumens - 100 minutesLehet látni hogy High 2 beállítással 12 percig tudja tartani az 1000 lument, majd visszalép 23 percig 600 lumenre, és még pár percet tud 300 lumenen is. Egy ilyen kis lámpától elég szép értékek. Főleg az hogy 300 lument 100 percig tud tartani ami szintén nagyon szép érték, mert az is bőven elég sok mindenre! Ami még megtetszett a lámpában az a mágneses töltés, még az akkut se kell kivenni a lámpából ami amúgy egy 900mAh akku. Akár egy power bankról is fel lehet tölteni a lámpát ami szintén nagy előny.A kapcsolónak találtam egy nagyon jó helyet az Specna fegyón, hüvelykujjal nagyon könnyen tudom vezérelni a lámpát a kapcsolón keresztül. Szóval én maximálisan meg vagyok vele elégedve! Bátran merem ajánlani a lámpát bárkinek aki szeretne egy minőségi lámpát!

És akkor jöjjön pár kép. Sajnos túl sok képet nem tudtam csinálni inkább azért csináltam csak hogy lássátok mégis mit tud a lámpa. A kerítés illetve a fa kb 25-30m-es távolságban vannak. A sárgásabb fényű képen a lámpa 300 lumenes módban volt.

Képek a lámpáról: [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Képek a fényéről:

iPhone 13 Pro Max

(#32357) macilaci78 válasza jozsi252 (#32356) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az Olight lámpák eléggé vágyott dolgot airsoftos berkeken belül, többünknek van is.
A már említett MyUS-t viszont hasznos lenne kifejteni. Van pár olyan dolog, aminek a beszerezhetősége csak a nagy vízen túl triviális.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32358) jozsi252 válasza macilaci78 (#32357) üzenetére


jozsi252
veterán

Évek óta használok Olight lámpákat maximálisan meg vagyok velük elégedve! MyUS egy amolyan közvetítő. Be kell hozzájuk regisztrálni, van ingyenes account is. Ők megadnak egy címet illetve egy suite (polc) azonosítót amit rendeléskor meg kell adni az adott oldalon. Mihelyst megérkezik a termék hozzájuk akkor feldolgozzák, és utána el tudod dönteni mit akarsz, melyik futárszolgálattal akarod a terméket hazaszállíttatni, illetve az áfát már ott ki akarod fizetni vagy csak ha bejön az országba a termék.
Én DHL-t szoktam használni, illetve rájuk is szoktam bízni a vámkezelést.
Nagy vonalakban ennyi lenne. Prémium account előnye hogy ingyen tárolják a csomagod x napig és ha mondjuk megjön 3-4 store-ból a rendelésed akkor egyszerre küldik.
Ezzel sokat lehet spórolni. Meg van még pár dolog amiért érdemes prémium accountot venni, de ha csak évente 1x rendelsz akkor nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#32359) N€T0X|N válasza jozsi252 (#32356) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nagyjából még egyszer annyit fizettem rá mindenre mint amennyi a lámpa volt.

Akkor igazából mi lett a pontos végeredmény? A Leitz Hungáriánál ez a lámpa 40 pénz (kapcsoló nélkül), az Olight store-ban meg jelenleg 100$.

Sent from my keyBoard

(#32360) jozsi252 válasza N€T0X|N (#32359) üzenetére


jozsi252
veterán

22600ft volt a lámpa kapcsolóval plusz az ajándék lámpa, és akkor erre jött rá 22000ft. Leitznél ez a lámpa 44900ft, a kapcsoló amikor kapható lesz akkor kb 13000ft lesz, az ajándék lámpa itthon 4900ft.
Tehát a pontos végeredmény az az hogy 44600ft volt a pakk mindennel együtt, ha itthon veszem meg akkor 63000 lett volna.
A kapcsoló még nem kapható itthon csak az egyel régebbi verzió, ehhez új fajta kapcsoló van. Dollárba ugyanannyi kb mindkettő, az egyel régebbi kapcsoló 13000ft, szóval az új is kb annyi lesz.
Most már nem éri megvenni az Olightstore-tól. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#32361) macilaci78 válasza N€T0X|N (#32359) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy USA-akcióból tudott rendelni, a kapcsoló és a számára hasznos ajándék ingyen volt a hazai lámpaáron felül.

Engem az a része fogott meg, hogy van bevált csatorna USA-only cuccok rendelésére.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32362) N€T0X|N válasza jozsi252 (#32360) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ja, összekevertem a simával, ami nem R, az kerül 40-be náluk. :B
Nekem nem kell, mert szintén PL PRO-m van, csak azt nézegettem, hogy normál esetben is van-e értelme ezzel vesződni. Az világos volt, hogy neked megérte. :K

Sent from my keyBoard

(#32363) jozsi252 válasza N€T0X|N (#32362) üzenetére


jozsi252
veterán

Normál körülmények között nem érné meg ez 100%, sőt még drágábbra is jönne ki mintha itthon vennéd meg. De így viszont nagyon megérte nekem. Miután a pakkot megkaptam, írtam az Olightstore supportnak hogyha a lámpával bármi történne akkor fordulhatok-e a hazai hivatalos képviselethez (Leitz) vagy pedig valami úton módon valamelyik Európai szervizbe kell eljuttatni, és mondták hogy nyugodtan írjak e-mailt nekik ha bármi gondom lenne, illetve a Leitz-hez is fordulhatok és segíteni fognak.

iPhone 13 Pro Max

(#32364) gabesz7513


gabesz7513
friss újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

adott egy Double eagle M916 airsoft uj ,+lipo aksi 1450mah 11,1v 20c + egy power B3 20w töltő .

az aksit nem lehet fel tölteni 4.22 volt nál töbre

plusz ha berakjuk az aksit a fegyverbe semmit nem csinál ,

köszi ha tudsz segíteni...

(#32365) bigrob válasza gabesz7513 (#32364) üzenetére


bigrob
őstag

Vagy halott 2 cella vagy a töltővel van valami.
Multimétered van?
Az hogy 4V-on meg se nyikkan a fegyver normális.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#32366) macilaci78 válasza gabesz7513 (#32364) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A 11,1V lipo akku 3 cellás, egy teljesen feltöltött cella kb 4,2V-on van, összesen 12,6V környékét kelene mérned.
Gyanús, ahogyan írták is, hogy a 3 cellából 2 döglött, vagy csak rosszul van kábelezve és a forrasztás eltört.
A balancer csatlakozón (az a kis 4 tűs) van egy fekete (0 vezető közösen a három akkun) és 3 színes szál, cellánként 1-1. Darabonként mérsz feszültséget a fekete és a színesek közt, kijön a hiba.
Vagy egy ún. lipóőrt rádugsz, az nem csak a pakk feszültségét mutatja meg, hanem cellánként külön-külön is. Általános dlog, helyi airsoftosok között biztosan lesz valakinek.

bigrob: átlagosan 1,4V, ha minden akkuval foglalkozik a töltő, az az akku egy az egyben kuka. Ha csak egy döglött, akkor átlagosan 2,1V a másik két cella feszültsége, még az se jelent sok jót, de talán be lehet bikázni a két cellát, hogy felvegye a töltést.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32367) gabesz7513 válasza bigrob (#32365) üzenetére


gabesz7513
friss újonc

Szia!
Újonnan let véve minden .
Én is arra gondoltam, hogy megmérem ,

(#32368) macilaci78 válasza gabesz7513 (#32367) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Simán lehet, hogy túl sokáig tárolták és álltában mélymerült az akku. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32369) gabesz7513 válasza macilaci78 (#32368) üzenetére


gabesz7513
friss újonc

hát ha meg mertem és off akkor megint újat veszek ,talán már jó lesz ,
Amúgy ez a töltő jó ?

(#32370) macilaci78 válasza gabesz7513 (#32369) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A töltőt nem ismerem, majd mondják mások a tapasztalataikat.
Az a 3×7 szegmenses kijelzős, sok lábas cucc viszont hasznodra van. Dugd rá az akku 4-pines csatlakozóját. Az egyik szélső láb a feketéé, szóval két esélyes. Ha rosszul dugod rá, nem történik semmi.

Elvileg elsőre kiírja a pakk feszültségét, majd cellánként sorban, majd ismétli az egészet.
Ha valamelyik szám is 2V környékén van, az akku kuka. Készíts róla videót és reklamáld meg.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32371) #56573440 válasza gabesz7513 (#32369) üzenetére


#56573440
törölt tag

ezek a töltők iszonyat lutrik. Sok embernél egyáltalán nem működnek konrktétan...

(#32372) gabesz7513 válasza macilaci78 (#32370) üzenetére


gabesz7513
friss újonc

ezt írja ki

(#32373) macilaci78 válasza gabesz7513 (#32372) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Létezhet, hogy ICS? Egy neves gyártó airsoft fronton. Vagy 1C5? Gondolom, adtak leírást a kütyühöz.
-1-, ez egyértelmű, bár nem láttam még ilyet.
ALL - ez a pakk egészét mutatja, mármint hogy a következő érték a pakk feszültsége.
4.22 - ez egyértelmű, ennyi a pakk feszültsége, háromcellás lipo akkunál ez mindenképp gond.

Írj az eladónak, kérj új akkut, vagy refund-ot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32374) gabesz7513 válasza macilaci78 (#32373) üzenetére


gabesz7513
friss újonc

Oké köszi a segítséget!

(#32375) Atke válasza #56573440 (#32371) üzenetére


Atke
senior tag

2 Akkumat nyírtam ki ilyennel... 1 újat. 3. töltésre adta meg magát, meg egy régit ami kicsit puffadt volt...

(#32376) gabesz7513 válasza #56573440 (#32371) üzenetére


gabesz7513
friss újonc

Milyen töltőt ajánlasz, mondjuk egy lipo aksihoz?

(#32377) #56573440 válasza gabesz7513 (#32376) üzenetére


#56573440
törölt tag

Imax B6 AC. Sok a klón, de jellemzően azok se hulladékok feltétlenül

Vagy ez pl [link] .
De ez se annyira olcsó. Plázában az imax B6 valami 15k huf és mindent is tud amire szükség lehet meg még többet is.

(#32378) gabesz7513 válasza #56573440 (#32377) üzenetére


gabesz7513
friss újonc

Oké rendben köszönöm 👍👍👍

(#32379) k_petya


k_petya
tag

Üdv,

KJW KP07-hoz hol lehetne menetes külső csövet szerezni? Elvileg van gyári de sehol nem találok
http://www.kjworks.com.tw/products-detail.php?p=153

(#32380) N€T0X|N válasza k_petya (#32379) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A KJW eléggé Marui kompatibilis, elvileg egy akármilyen 1911 cső jó kell, hogy legyen hozzá.

Sent from my keyBoard

(#32381) macilaci78 válasza k_petya (#32379) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gyárit a gyártótól is lehet venni. Legalábbis pár éve volt, aki emailen megoldotta a feladatot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32382) DNReNTi válasza macilaci78 (#32381) üzenetére


DNReNTi
őstag

En is rendeltem az A&K-tol kozvetlenul evekkel ezelott. Mukodott a dolog. :)
Siman emailben, mint az allatok. :DDD

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#32383) #56573440 válasza DNReNTi (#32382) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mint az állatok, de konkrétan egy jópár gyártónál ez az üzleti modell része... G&g jóformán sehogy máshogy nem kommunikál, a gpt/smc és társai egyedi vackaihoz érdemben alkatrészt máshol meg nem találsz. Hop gumit se ...

(#32384) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Rovid kis vidi az idei magyar "jutuber" jatekrol: [youtube]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#32385) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Helo!
Havernak van nálam pár replikája, anno használtan vette őket ismeretlen előélettel, néhányszor játszott velük, majd az elmúlt 10 évben nem. Nálam 3-4 éve vannak... Eljött az idő, hogy foglalkozzak velük. A gyerekek már 8-9 évesek, a családi ház is alakul, a telek lassan eléri a beépítettség kívánt fokát. :D

Egy Cyma CM031 AK74 AEG-ről van szó, szétszedéskor eltört a GB jobb oldali héja. Gyári szerelés, itthon forgalomba hozott, a testen ott a próbajel, a csavarokon a sértetlen jelölés. Minden összetartó csavart kivettem belőle, ahogy emelem le a bal oldalt, ugrik is szét a belseje annak rendje és módja szerint. A nózi fölötti nyúlvány látom, letört. Oké, semmi gond, a tetején a sín még össze fogja tartani. Bontom tovább, valahogy csálén áll. Látom, a job oldal orra a hengerfej vonalában letörve. Nézem a testet, pedig ez egy AK, ver3 GB. Nofene.
A motor persze forrasztva van, nem baszogok vele, a tűzkapcsolót szétszedem, hogy ki tudjam fűzni a GB-ból a kábelt. Bakker, a kábel alatti vékony kis rész letört, miközben fogom a GB-ot. Hm, ettem már keményebb kekszet. :(
Taiwangun-on, Softair-en nem találtam GB-ot, Gunfire-en egy LCT a legolcsóbb, de legalább megerősített. Jó ez a Cymába?

Egyes lövés nincs, a cut off lever kopott is. Van egy Guarder aranytartalék, de a linkelthez adnak és csapágyat is.

Van még egy CM032 M14 Socom is hátra, azt is szétszedem, hátha abban is törik valami.

Volt még egy beazonosítatlan RPK-szerű jószág. Hosszú külső cső, gázvisszavezető, villaláb, műanyag előagy és keretválltámasz. Annak a GB-áról is letört a csavar meghúzásakor a nózi fölötti fül, illetve a hengerfej kriminális volt. A csőre rézsút volt ferdén levágva, az egyik oldalt 1 mm-re volt rövidebb, mint a másikon, szemre talán ferde is és mintha dörzspapírral hegyezték volna ki. Mindegy.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32386) petymeg


petymeg
addikt

Mlemart-ból rendeltetek már? Megbízhatók?
Sajnos a GBBR-hez csak onnan tudok hopkamra+prec. cső kitet rendelni jó áron (120 euro) egy francia shop-ban van még külön a két alkatrész úgy az 160 euro. De gondolom erre a Mlemartos árra rájön még a vám meg az áfa... Szóval lehet még drágább lenne, mint a francia?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32387) N€T0X|N válasza petymeg (#32386) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Volt már néhány, nem volt vele gond. Amikor kiderült, hogy várni kellene és visszatérítést kértem, akkor is korrekten intézték emlékeim szerint. Nyilván EU-n kívüli, tehát jön rá sarc.

Sent from my keyBoard

(#32388) Coccolino_O válasza petymeg (#32386) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mlemart abszolút jó, de az angolokhoz horror áron szállîtanak, szóval csak akkor rendelek onnan, ha nincsen olcsóbb alternatîva. Power6air is jó, nem pöcsölnek.

Bármelyik Hong Kong bázisú airsoft kiskereskedônek kellene készleten tartania azt, amire szükséged van. Jkarmy, wgcshop, armsaholic, rainbow8, redwoldairsoft stb. Nyilván az hogy mennyit kell még ráfizetned, az más kérdés.

(#32389) emre


emre
veterán

Alakul ....

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32390) emre válasza emre (#32389) üzenetére


emre
veterán

Ráadásul jó is lett. :))
Egy 13 eurós motoros shotgun dob tár meg egy 12 eurós Cyma VSS hicap tár szerelemgyereke.
Ilyen sem fog szembe jönni veled. Még lehet egy kicsit rövidítek rajta, majd meglátom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32391) DNReNTi válasza emre (#32390) üzenetére


DNReNTi
őstag

De beteg, lol :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#32392) emre válasza DNReNTi (#32391) üzenetére


emre
veterán

Jóvanezígy :DDD

Eredetileg SR3 Vikhr-re szántam, a Vintorez amúgy is DMR, kizárólag egyes lövéssel.
Csak attól tartok a tár hangvezérlésének kicsit magas a 24rps-es tűzgyorsaság, folyamatosan járatni meg nem akarom, mert nem túl acélos a a dobtár bele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32393) Sub-ZeRo válasza emre (#32390) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azanyámot! :Y :DDD Brutál!!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32394) k_petya


k_petya
tag

Sziasztok,

mennyire necces/macerás vám szempontjából usa-ból co2 revolvert rendelni F jelzéssel? átengedik vagy gond lehet belőle?

(#32395) k_petya válasza N€T0X|N (#32380) üzenetére


k_petya
tag

Köszi, közben megjöttek a cuccok, valami olasz cégnél volt kjw-s külső cső meg hangtompító, amazonról lett egy belső menetes külső cső, powair6-ről maple leaf hopup meg belsőcső. alakul.
válaszolt a kjw is csak drágább lett volna.
most már csak a hopup-t kellene beállítani, hogy 15m-re pontos legyen.

[ Szerkesztve ]

(#32396) macilaci78 válasza k_petya (#32394) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vám szempontjából normál vámkezelés. Legfeljebb megkérdezik, hogy ez meg mi? Akkor el kell küldeni a gyártói adatlapot és a bolt linkjét.

Kis hazánkban az airsoft rendszerek a 7,5 J csőtorkolati energiát meg nem haladó légfegyverek kategóriájába esnek, szabadon vásárolható, birtokolható. Magánimport esetén nincs bevizsgálási kötelezettség, se próbajel, se kártya nem kell.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32397) k_petya válasza macilaci78 (#32396) üzenetére


k_petya
tag

rendben, köszi

pyramidairtől rendelnék.

[ Szerkesztve ]

(#32398) Atke


Atke
senior tag

Van egy T238 1.9 trigger unitom, amihez lenne 2 kérdésem:
- Ha a kis mikrókapcsoló sávját kireszelem a selector plateből(nem nyomja meg) akkor azzal fixálhatom az egyes lövést? (ami most elég hektikus)
- A piros fekete drótok az lehet hogy a Traceres kamrához vannak? Vagy mi célt szolgálnak?Előre lógnak ki a GB-ből. Van saru és T-csati is rajta, szóval nem azoknak :)

(#32399) macilaci78 válasza Atke (#32398) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha jól látom, ez Ver2 GB-ba megy. Ott az egyes lövés bizonytalanságát általában a cut ff lever kopása okozza. Német piacos AEG-eknél a selector plate reszelésével oldják meg, hogy ne legyen full auto az AEG-eken, de ha kopik a cut off lever, az felülírja a selector plate-t. Szóval reszelheted, de tartós megoldást nem ad.
Ellenben egy optikai érzékelő figyeli a fogaskereket, ez szabályozza az egyes lövést, illetve a SEMI állás programozható: alapértelmezett SEMI és binary.
Az előre menő vezetékről azt olvastam, hogy elektromos tárnak adja a delejt, de nyilván lehet ez tracer is. Mindkettőnek ugyanakkor kell működnie. Az enyémről leforrasztottam azt a két vékony szálat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#32400) Atke válasza macilaci78 (#32399) üzenetére


Atke
senior tag

Nincs a GB-ben cut of lever :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.