Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) Hurkaleves válasza rainmen (#15900) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nálam úgy nézett ki a kapcsoló két rézlapja mintha ráspollyal szétcsiszoltam volna... :K

(#15902) rainmen válasza Hurkaleves (#15901) üzenetére


rainmen
aktív tag

Az általam szerelt GB-knél jellemzően a kapcsolókés volt minimum kormos, de párszor az érintkezők egyszerűen elégették teljes magasságban. Ilyenkor kapargattam egy darabig az "ép" felületet is... :(((

(#15903) macilaci78 válasza rainmen (#15902) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Olyat láttam, amikor nem kormos volt, hanem egy az egyben elveszett az anyag.
Alap CA AEG....

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15904) zalman90


zalman90
őstag

a bótban csak 33k -s ellenálást kaptam , az is jó lesz ? vagy mindenképpen 30k -s kell

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#15905) stefanitsr válasza zalman90 (#15904) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én az aeg fetelést IRL 3803 fettel, 33k, 100ohm ellenállattal csinálom már a kezdetek óta. Ha meghalt valami az két esetben annak volt köszönhető hogy megsütöttem őket, túl hosszú ideig tartó forrasztgatással (mindkettő szerelés után mondta be az unalmast, nem játékon). :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15906) Hurkaleves válasza stefanitsr (#15905) üzenetére


Hurkaleves
őstag

az első próbálkozásomnál én is "túlforrasztottam"... és már el sem indította a rendszert.. aztán már rövidebb ideig forrasztgattam egy normálisabb pákával és azóta okés.

(#15907) stefanitsr válasza Hurkaleves (#15906) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nálam egy esetben többszöri oda vissza forrasztgatás volt, a marui alapú EBR-emnél amibe egy itthoni proto SW cheetah klónt akartam beletenni. A cheetah nem bírta a 7,4v lipo-t, x alkalommal forrasztgattam oda meg vissza, mikor véglegesre csináltam meg a vezetékelést akkor meg meghalt az eredetileg benne levő IRL 3803-as.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15908) Thome


Thome
addikt

A taiwangunnál most ugyebár az UPS lett a szállító.
Az lenne a kérdésem, hogy itt is van tracking?
Illetve ha igen, akkor hol találom meg ezt a számot?

Mert a rendelési számon kívül másmilyen számot nem találok a taiwangun oldalán, vagy azt majd egy külön e-mailben küldik el nekem? Mondjuk ma reggel már elküldték (? "Passed to dispatch"), de nem jött semmi, szóval, lehet hogy nincs is tracking?
De olyan nincs hogy nincs... :D

[ Szerkesztve ]

(#15909) mykos válasza stefanitsr (#15907) üzenetére


mykos
aktív tag

Pedig az eredeti nem nyavajog a 7,4-es LiPo miatt, de pl. aki berakta az IRL 3803-ast, az IRF1324 vagy IRFS3034S helyett az külön életműdíjat érdelemmel :K

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#15910) stefanitsr válasza mykos (#15909) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Picit félreértettél valamit, de annyira nem is lényeges...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15911) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Ha valakit érdekelne:

M9 bajonett eladó(sok celeb vérét ontotta)
Gyári hibák orvosolva, nincs lötyögés kotyogás, kicsatolt állapotában sem esik ki.
Tokkal stb stb
ára: 3000 ft

eladás oka: van már másik
FAQ:
alku-nem
csere- csak Tissot T-Touch Expert érdekel(azt meg úgy sem kínál senki)

MG20 FAB Defense fore grip.
Ready Magazine System
Nem kopia, Made in Israel.
Hajdanán fekete volt.
Most tereptiritarka.
ára: 5000 freeshipping

FAQ: feljebb
képeket kérésre küldök

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#15912) bognar110


bognar110
őstag

sziasztok cyma ak47-et nem tudtam rendeltetni üzletbe volt cyma cm 027 mp5a4 azt vettem meg :) aksit meddig kell tölteni ?

[ Szerkesztve ]

(#15913) rainmen válasza bognar110 (#15912) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akku kapacitás elosztva a töltőárammal és megszorozva 1,5-tel. A végeredmény a töltési idő órában. De ez csak NiMh és NiCd akkunál igaz. Ha tényleg 027-es a fegyver akkor részvét a műanyag GB-ért.

(#15914) bognar110 válasza rainmen (#15913) üzenetére


bognar110
őstag

V2-es gearbox van benne azt mondták miért az műanyag ?

(#15915) szbalogh válasza bognar110 (#15912) üzenetére


szbalogh
őstag

Addig töltsd amíg elkezd langyosodni!
Nem, nem az ;) Ettől függetlenül nem egy hűdejó cucc.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#15916) bognar110 válasza szbalogh (#15915) üzenetére


bognar110
őstag

Rendben köszönöm. :) Csak nem akkor f*s ez a fegyver kezdéshez szerintem jó lesz. Vagy nem ?

[ Szerkesztve ]

(#15917) szbalogh válasza bognar110 (#15916) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó lesz ;) Leginkább úgysem a fegyveren múlik a sikeres játék. Vagyis ha ügyes vagy nem sokat számít a fegyver. Azért működjön rendesen és legyen hozzá pár póttár és gyakorlás.

Nick: HE_Storm

(#15918) bognar110 válasza szbalogh (#15917) üzenetére


bognar110
őstag

Így van. :) És ezt a cm-027-es fegyvert a későbbiekben lehet majd tuningolni? És még valami HI-Cap tár mit jelent :)

(#15919) rainmen válasza bognar110 (#15914) üzenetére


rainmen
aktív tag

A régebbi volt műanyag GB-s, az újabbaké már fém. Elnézést a tévedésért. :R Tuningolni lehet, de nem biztos, hogy érdemes. Hi-Cap tárba belefér kb 200-250 BB, az alján található kerékkel lehet felhúzni, hogy adagoljon.

[ Szerkesztve ]

(#15920) szbalogh válasza bognar110 (#15918) üzenetére


szbalogh
őstag

Milyen tuningra gondoltál?
Az amibe beleszórsz 500 golyót így nem kell tárat se cserélned egész nap. Másik nagy előnye, hogy végigcsörgöd vele a játékot így 3 kilóméteren belül mindenki tudja, hogy ott vagy.
Egyes játékokon nem engedélyezett, erre figyelj!

Nick: HE_Storm

(#15921) bognar110 válasza rainmen (#15919) üzenetére


bognar110
őstag

Semmi probléma :) Nagy tunningot nem is akarok inkább arra szeretnék rá menni hogy stabil fegyverem legyen szerintem amit lehetne csinálni az hézagolás nagyobb akku mp5-be nem tudom milyen lenne jó meg hangtompító(szerintem).
szbalogh: Áhhh... több tárat veszek majd.

[ Szerkesztve ]

(#15922) Badsheep válasza bognar110 (#15921) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Hi!

Nowarban van occsó cyma hicap:

[link]

Lehet,hogy igazítani kell egy kicsit a tárajaknál mert én is vettem ezekből de nem megy bele az mp5k-ba és úgy érzem ott szorul de még nem volt időm babrálni vele... de ennyi pénzért megéri szerintem egy kicsit bütykölni vele.
Ráadásul 20%-os akció van mindenre :K

-üdv-

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#15923) bognar110 válasza Badsheep (#15922) üzenetére


bognar110
őstag

Nagyon jó árba van, köszi :)

(#15924) rainmen válasza Badsheep (#15922) üzenetére


rainmen
aktív tag

Apró észrevétel: ez Hi-Cap, a kolléga pedig csörgésmentest szeretne. :U :D
Inkább ezt javaslom. Kompabilitás kérdéses...

(#15925) stefanitsr válasza bognar110 (#15923) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Érdemesebb tuning helyett eladni majd és venni valami normálisat, pl .028 AK.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15926) Badsheep válasza rainmen (#15924) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Hali!
Csak 50-es midcap nincs és szerintem nem is lesz ebben az árban... :(
Én mióta nézem még sose láttam , hogy van belőle :N :(((
Csak ez van még :

[link]

meg ez:

[link]

Viszont cimborának van egy eladó jg ak47 tactical , ránézésre jó állapotban huszonpárezeré akarja eladni. Akksija jó (1200-as nicd 1400 körül vett fel ) még lekronózom aztán meglátjuk...
Ilyen:
[link]

-üdv-

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#15927) bognar110 válasza stefanitsr (#15925) üzenetére


bognar110
őstag

Hát az király. :W Ez miért nem normális ?

[ Szerkesztve ]

(#15928) stefanitsr válasza Badsheep (#15926) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Új cyma ak tactical 24-25k között jön be taiwangunról, ugyanennyiért használt, pláne jg felejtős.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15929) stefanitsr válasza bognar110 (#15927) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elég szétesős fajta, régi konstrukció olcsó anyagokból.

Ezen alkalmat megragadnám azon tény kihangsúlyozására mely szerint erősen érdemes vásárlás előtt kérdezni...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15930) bognar110 válasza stefanitsr (#15929) üzenetére


bognar110
őstag

Eredetileg cyma cm028 ak47 tacticalt akartam de az nem volt se rendelésre se sehogy. jg g36c-ről mi a véleményed ?

(#15931) szbalogh válasza bognar110 (#15930) üzenetére


szbalogh
őstag

"jg g36c-ről mi a véleményed"

:DDD :DDD :D :DDD :DDD

Nick: HE_Storm

(#15932) bognar110 válasza szbalogh (#15931) üzenetére


bognar110
őstag

Mert ? most mi van ? :)

(#15933) szbalogh válasza bognar110 (#15932) üzenetére


szbalogh
őstag

Az egy öngól.

Nick: HE_Storm

(#15934) bognar110 válasza szbalogh (#15933) üzenetére


bognar110
őstag

Nem szeretnék vásárolni, csak kíváncsi voltam hogy mi a vélemény róla mert csupa jót olvastam a fegyverről.

(#15935) Badsheep válasza stefanitsr (#15928) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Hi!

Második tulaj a haver (célbalövészkedésre vette de nem jött be neki), nem tudom az első mit csináltatott benne (rendberakás?), bele se néztem még azért írtam ,hogy majd meglátjuk... Egyébként itthon is lehet kapni :

[link]

[link]

A taiwangun áraihoz azé még hozzá jön a postaköltség is... :U

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#15936) sptkyle válasza Badsheep (#15935) üzenetére


sptkyle
senior tag

Azzal együtt 26k ;)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#15937) stefanitsr válasza Badsheep (#15935) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A tízmillió autodidakta airsoft szervizes országában mindenki aki nem write-only módban jár ide, jobban jár ha az "AEG-ből csak újat" ökölszabálytól nagyon nyomós okkal tér csak el. 10-20k nem nagyon nyomós ok. 2-3k meg vicc.

Ennek többszöri hangsúlyozásában nincs semmi érdekem, nem származik belőle hasznom. A ti pénztárcátokat próbálom kímélni. 200+ leszervizelt aeg során folyt izzadtság, verejték, eltépett idegszál árán szerzett tapasztalat hangzott itt el.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15938) Badsheep válasza stefanitsr (#15937) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Hi!

Nem vitatom az igazadat én is az új híve vagyok de van aki csak az árat veszi nem a terméket...
(autószerelésből vannak szomorú tapasztalataim "-csak a legolcsóbbat nem baj ,hogy gagyi-")
Egyébként én nem szervizelek csak a sajátjaimat ,meg a közvetlen baráti körön segítek mert itt nem ismerek szerelőt .Azért is akarom megnézni milyen a technika, hogy ne legyen átverés :N
Nem is tudtam az új árakat csak most, hogy írtátok csak megkért a srác hogy keressek új gazdit a pufkájának de ezek fényében tényleg át kell gondolnia az árát. A taiwangun-on lejebb mentek a postaköltség árak? Régebben 23 euró körül volt nem? Most meg 11euró körül néztem!?
Így már nem annyira érdemes csapatban rendelni ... ;)

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#15939) macilaci78 válasza Badsheep (#15938) üzenetére


macilaci78
nagyúr

át kell gondolnia az árát - vagy a piaci szegmenst, ahol el akarja adni. ;]
Vaterán láttam már 90k-s villámáron UHC Super90-et elkelni. :Y :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15940) Badsheep válasza macilaci78 (#15939) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Ha szerencséje van ő is talál egy sörösdobozvadászt... :))
Én így már nem is fogom propagálni mert engem néznek bolondnak :(

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#15941) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

De pl fostéren megint van egy madár aki jg m16-osért 90k-t akar tartozékokkal együtt...

Jesszom, hát a KWA SR12 bejön 85-ért ha körültekintő és ügyes vagy...

Venne a TÖKÖM JG-t, meg boyit 70 felett.

Ráadásul a világ az évek alatt azért fejlődik, fém csapágy, csapágyazott rugóvezető, marui rendszerű hopup, erősített GB (cyma v7) pl, nagy nyomatékú motorok (cyma ak-k) belekerülnek a frisebb modellekbe. Javított hopup, átgondolt anyagú hopup gumi és így tovább. Némelyik jobban sikerült konstrukció perfekt out of the box. Lehet itt ott reszelgetni de ha a érdemben a játékon használhatóságot nézzük, teljesen jó az úgy ahogy van, (főleg beleszámolva annak a kockázatát, hogy mit tud rontani rajta a paraszt ha belenyúl - nagyon kirívó példákkal találkoztam már)

A használt árak meg nem hogy csökkennének, hanem felfele mennek mert a hülegyerek megvesz egy kosár értelme nincs alkatrészt és belerakatja drágáért. Érdemben nem lesz jobb a puska (A legtutibb tuning még mindig a hopup gumi és a jó bb, max érdemes alap szervizt megcsináltatni a boxon azt heló), de a beletett pénzt persze meg akarja a vevővel fizettetni.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15942) rainmen válasza Badsheep (#15926) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ezzel a fent van a honlapon a cucc, csak évek óta nincs raktáron-nal nekem is tele van a ... :((
Midcap tárnál nem tudom, hogy mennyire felhúzós vagy nem, nekem csak Low-Cap és Hi-Cap van. :B

(#15943) Blom


Blom
aktív tag

valaha én is elakartam kezdeni ezt a mókát, de mikor megláttam az árakat, hát nem is tudom, nekem drága ez a mulatság.
pedig jó lehet egy jó társasággal.

(#15944) szbalogh válasza bognar110 (#15934) üzenetére


szbalogh
őstag

Olyan spec. alkatrészek vannak benne amit nem lehet beszerezni ha eltörik. És pedig eltörik. Vagy van 1-2 gyártó aki abból él meg, hogy ezt a pár alkatrészt árulja irreálisan drágán.
Típushibák: hopup bajonettzártörés, motorbak törés, tűzváltómechanika-törés, válltámaszrögzítő-törés.... Amúgy pedig egy lötyögős nyikorgós fos.
Örülök, hogy soha többet nem veszek olyat. Elég volt 1x. Néhány rémálmomban még néha-néha visszatér :DDD
Menj el pár játékra és próbálgass ki pár másik fegyvert is! De ne csak kézbe fogd hanem ha lehet egy pár órát játsszál velük!

Nick: HE_Storm

(#15945) szbalogh


szbalogh
őstag

Ha DealExtreme-ről rendeltek feltétlenül kérdezzetek rá a csetes kislánynál, hogy van-e az adott termék raktáron!

Nick: HE_Storm

(#15946) stefanitsr válasza szbalogh (#15944) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azért játékon meg fostéren ezrével mondogatja mindenki, hogy hű de király a jg ez meg jg az. JG g36-ot és dboys m4/hk akármi kerülendő. Vannak ugyan sokak akik elvannak vele, meg a jg-ből az új generációsak már jobbak, de alapvetően maradtak velük gondok, meg a fentebb említett 10milka szervizes is csúful el tudja látni a bajukat nem is beszélve a schmutzig előző tulajok garmadájáról. Nagyon mellé lehet nyúlni vele. Inkább valami újat.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15947) zalman90


zalman90
őstag

vettem 1 boyi scar-t várom a véleményeket :DDD

mellesleg a boyi m4 hez képest minőséginek tűnik , és valoban üvegszálas műanyagból van ?

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#15948) stefanitsr válasza zalman90 (#15947) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem, abs.

Az M4-nél valamivel minőségibb, köszönhetően annak hogy az előagy és a tok nem képez két külön egységet ezért sokkal nehezebb úgy összerakni hogy lötyögjön, vagy szöget zárjon egymáshoz a két alkatrész (mert ugye valójában egy darab). Persze kínainál minden lehetséges, hát még boyinál. A felület kezelés is valamivel igényesebb, vannak markingok, stb. Egy m4-nél összességében szerencsésebb darab, a külleme miatt.

A bele meg szakasztott boyi m4, leszámítva a tűzváltót, hopup kamrát és a nózit.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15949) bognar110 válasza szbalogh (#15944) üzenetére


bognar110
őstag

Fasza akkor egy fo*st vettem király... airsoftba minden fo* még a 60 ezres marui is, érdekes.

(#15950) sowi válasza bognar110 (#15949) üzenetére


sowi
őstag

nem, csak a 200 eves cyma 027 a fos, akarmennyiert is veszed...lehet ra kolteni, de mivel elavult konstrukcio, sose lesz az igazi

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.