Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) sptkyle válasza rainmen (#16799) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ez is dupla.. egércseréig nem posztolok gyerekek. :O

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#16802) macilaci78 válasza sptkyle (#16796) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Softairen hirdet egy tag egy puskát Pesten, ami kell nekem. :D
De igen nyögve nyelős: se posta, se utalás, se 1 hét próbagari. És én sem utaznék érte feltétlenül, ha muszáj.
Ami kellene: kipróbálni, kifizetni, átvenni, eljuttatni nekem Szegedre (elpostázni, vonatposta, felteszed egy buszra, bármi) nekem. :D
Természetesen a járulékos költségeket, mint például a puska vételára, azt előre elutalom.

Na, erre keresek vállalkozó kedvű fórumtársat lehetőleg softair acc-cal. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16803) stefanitsr válasza macilaci78 (#16802) üzenetére


stefanitsr
senior tag

1 hét próbagari ? :D

A 10 millió airsoft szervizes országában ? OMGLOLMUHAHAHAAHAHAAAAAA :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16804) macilaci78 válasza stefanitsr (#16803) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha már a személyes átvétel nem megoldható.

Rendeltem pisztolytárat, nem vált be, visszaküldtem. 3700Ft-os táron 1300Ft postaköltséget buktam. Ez van. De visszakaptam a tár árát. Van, aki vállalja és be is tartja.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16805) stefanitsr válasza macilaci78 (#16804) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A tár az egy dolog, de ahányan aeget mókerolnak itthon, arról nem is beszélve, hogy hogyan...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16806) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#16805) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

(#16807) macilaci78 válasza stefanitsr (#16805) üzenetére


macilaci78
nagyúr

M3 rendszerű TM shoti. Állítólag nem volt még megbontva. 20k-ért hirdeti a tulaj Softairen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16808) stefanitsr válasza macilaci78 (#16807) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A másik oldalára gondoltam. Eladod az aegedet, és már a vevő azt firtatja a pénz átadása előtt, hogy szerintem mit kellene még benne cserélni... :D No ott szokott szertefoszlani bármiféle garancia gondolata...

TM shotival sok gond nem lehet, pláne ha tényleg nem szedték szét.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16809) macilaci78 válasza stefanitsr (#16808) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ettől függetlenül akkor is csak a személyes átvétel jöhet szóba. Erre keresek embert, aki átvenné a nevemben Pesten és eljuttatná nekem Szegedre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16810) zalman90


zalman90
őstag

stefanitsr

rendelés topicba a csóka taiwanról akar venni boyi HK 416 ot 60.000 ft ért

szólj neki hogy neked van 1 jobb és az eladó :D

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16811) stefanitsr válasza zalman90 (#16810) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Hmm, szerintem vele találkoztam szombaton győrben.

Rácsodálkozott az első irányzékra, hogy "ferde" és szerinte "nekem van hozzá szemem ez nem lehet ilyen és nem jó stb". Gondoltam magamban welcome to real world of china guns barátom.

Hazamentem egy darab hernyócsavart oldva beállítottam az irányzékot, kicsit igazítottam a quad railen, pöpec.

Jólvan, azt hiszem ha megjön a boyija, megismerheti az igazi minőségi összeszerelést. :D

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16812) rainmen válasza stefanitsr (#16811) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem baj, majd megtudja, minek jár a vadász a medvéhez... :D

(#16813) zalman90 válasza rainmen (#16812) üzenetére


zalman90
őstag

ki tudja , lehet ő lessz a 2. boyi tulaj akinek nincs gond a fegyverével ;]

jah, és a boyinál tuti nem csak az első irányzék lessz neki ferde :D

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16814) stefanitsr válasza zalman90 (#16813) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ő újonnan veszi... :D

És sajna mostanában az úgy gyártású boyiknál sajna újabb és újabb meglepetések jönnek be ami miatt inkább bármi mást vegyen az ember, ne boyit. Pl a csőnél a rögzítő patkó bemarásait 1-2mm-el előbbre tették...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16815) macilaci78 válasza stefanitsr (#16811) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet, az ő vatta új Boyija lesz az etalon és minden mást ehhez fog mérni. :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16816) stefanitsr válasza macilaci78 (#16815) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, kb első igazi airsoft puskája lesz a srácnak, szóval mindenképpen egyfajta mérföldkő.

Nekem az első 3 puskám egy CM.035a aksu, egy CM.036A AKM, majd egy a&k M4 RIS volt. Azt kell mondjam hogy mindhárom azért a kevésbé vacak kínai stukkerek közül való volt.

Aztán jöttek a boyik meg az Army L85, azok megmutatták milyen az igazán szar valami. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16817) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Stefanitsr mester! :R

Azt szeretném kérdezni, hogy az ebben a videóban szereplő távmérő:

[link]

- milyen gyártmány ?
- mennyibe kerül ?
- hol érdemes beszerezni ?

A minősége gondolom megfelel airsoftra ,különben te sem használnád... :)
Előre is köszönöm!

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#16818) stefanitsr válasza Badsheep (#16817) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Bushnell yardage pro, 100-200 usd között lehet fogni ebayen.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16819) Badsheep válasza stefanitsr (#16818) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Hi!

:DD Köcce! :R

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#16820) zalman90


zalman90
őstag

Most bele gondoltam mi történne ha a fostér gyöngyszemei megtalálnák ezt a forumot (a trasher félék) :Y

Jönee 1 ujonc , kérdezne valamit szépen és jönne a válasz : olvass vissza ;] :o

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16821) macilaci78 válasza zalman90 (#16820) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Itt is volt ilyen komment. Csak meg tudtuk mondani, kinek, mikor, kb hány hsz-sal korábbi posztját keresse, vagy linkeltünk.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16822) zalman90 válasza macilaci78 (#16821) üzenetére


zalman90
őstag

aha

a hangnem a nem mind1

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16823) macilaci78 válasza zalman90 (#16822) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kell egy fajta humorérzék hozzá. ;]

Kedvencem: fegyverboltban eladóként dolgoztam. Két fiatal srác be a boltba, nézegetik a pisztolyokat, mindegyik alatt a cetli, mi a típus, mi az ára. Amire rámutattak, kivettem, megmutattam, kezükbe adtam, ajánlottam megfelelőt. Fél óra tökölészés után a nagyokos megkérdi: "Ez micsoda és mennyibe kerül?"
Abszolút higgadtan, egyenletes hangszínnel: "Odaírtuk azon kedves ügyfeleink részére, akik tudnak olvasni." És otthagytam, kiszolgáltam a kövi vevőt, egy doboz lőszert vitt, 3 perc. Majd vissza:
"Tudok még valamiben segíteni?"
Feltettek 2 lényeges kérdést, odafigyeltek a válaszra, döntöttek, és elvitték az első pisztolyt, amit javasoltam.

Félreértés ne essék, nem voltam fellengzős, lekezelő, de ne szívasson fasságokal két Vér Pistike. Ha komoly a szándék, komoly a hozzáállás. Egészen a hülye kérdésig türelmes voltam, szájbarágós, 3× mondtam el ugyanazt szóról szóra, de ezzel betette a kaput. Kellett az a 3 perc szünet. :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16824) zalman90 válasza macilaci78 (#16823) üzenetére


zalman90
őstag

mértnem montad hogy guuglizzák ki :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16825) macilaci78 válasza zalman90 (#16824) üzenetére


macilaci78
nagyúr

De érted, minden egyes stukker fel volt címkézve: típus, ár. :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16826) Thome


Thome
addikt

Köll valakinek 9000+postáért a csájna méd Holosight 553 QD-m? Lencse karcmentes, fasza fényerő, jó állapot, hibátlan.

(#16827) Extrinsic válasza stefanitsr (#16811) üzenetére


Extrinsic
újonc

No, akkor kezdődjék a felvonás.

Hmm, szerintem is velem találkoztál szombaton Győrben.
Úgy gondolom, hogy teljesen normálisan kezeltem a helyzetet.
Csak azt nem éppen szeretem ha cinkelgetnek. Arról nem én tehetek hogy a "fullosan előkészített, bezsírozott, kihézagolt" puskának úgy nézett ki az eleje mintha a seggedből húztad volna ki. Mr. Airsoftguru. Ha olyan f*szán átnézted volna a puskát akkor ez az "apró" hiba talán feltűnt volna neked is. Lehet hogy kezdő vagyok, de nem most jöttem le én sem a falvédőről. Előadhatod itt a srácoknak a nagy tudort, amikor észrevettem, hogy az eleje nem okés a puskának csak hebegtél-habogtál.Ööö, hát, ha ezt tényleg nem néztem, meg elfelejtettem meg a faszom sem tudja hogy mit csináltam... Szájhuszár. Csak egy kis igényesség kellett volna és már nem nálad lenne a fegyver. Úgyhogy engem itt ne oltogassál, hogy "első igazi airsoft fegyvere lesz a srácnak" meg ilyen köcsögségek, mert ezzel az egésszel csak saját magadat járattad le.
További szép napot.

(#16828) zalman90 válasza Extrinsic (#16827) üzenetére


zalman90
őstag

;]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16829) stefanitsr válasza Extrinsic (#16827) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Pár dolgot nem így értékelnék, de sok szerencsét a boyidhoz. ;)

Sok olyan dolgot amit most még ingerülten idegből lereagálsz, szépen tisztába fog tenni. Pár játék után a többi hú de dolog is érthetővé fog válni.

Az első igazi fegyverrel pedig idéztelek.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16830) stefanitsr válasza Extrinsic (#16827) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként, ha lehiggadtál: Említetted, hogy az AK is bejönne, nézz szét a cymák között a boyi helyett.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16831) stefanitsr válasza Extrinsic (#16827) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként, ha lehiggadtál: Említetted, hogy az AK is bejönne, nézz szét a cymák között a boyi helyett.

Lengyelektől nincs áfa és vám, annyit fizetsz paypalon amennyit checkoutkor látsz.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16832) rainmen válasza Extrinsic (#16827) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ezzel a hangnemmel kb. Te is lejárattad itt magadat.
Ennyi az észrevétel, a többit majd elintézitek egymás között.

(#16833) macilaci78 válasza rainmen (#16832) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nincs ezzel gond. Bár én vagy privátban írtam volna, vagy ha már le akarom járatni a másikat, akkor ettől körmönfontabban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16834) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#16833) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nézd meg mikor regisztrált...1. hsz.-nak nem rossz.

Amúgy kezdőként nem hibáztatnék senkit, hogy egy fegyvert mondjuk egy ilyenért nem vesz meg, hogy ferdén áll az irányzék, mivel kezdő nem ismeri a fegyver felépítését, honnan tudná, hogy 5 perc alatt helyre lehet rakni? Én se tudnám a helyében, első saját fegyver, nem kevés pénz, én is óvatos lennék.
Én lehet kunyeráltam volna szerszámot valakitől, ha nincs nálam, gyors megigazítottam volna, tessék, kész. Mondjuk nálam mindig vannak olyan szerszámok, amelyek kellenek a fegyverem szétszedéséhez.

A másik meg, hogy csak azért beregisztrálni egy oldalra, hogy lejárasd a másikat, ilyen szöveggel...

(#16835) Extrinsic válasza macilaci78 (#16833) üzenetére


Extrinsic
újonc

Kezdjük ott, hogy nem én teregetem itt ki a dolgokat. Számomra ez az egész véget is ért volna, a minap hozzá küldött e-mailemmel. Ezek a dolgok eleve nem tartoztak volna másokra.
Rainmen neked csak azt szeretném mondani, hogy Te biztosan teljesen higgadt lennél, ha ráment volna a fél napod, az utazási költséged a dologra -amivel még alapból semmi baj sem lenne- és utána még rád utaló cinikus megjegyzéseket olvasgatnál.
Persze most én leszek a rosszfiú tudom.
Ami igazság a folyó egyik partján, tévedés odaát.

(#16836) macilaci78 válasza Extrinsic (#16835) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Így van, a Tied az igazság egyik fele, Stef-é a másik. Mi nem leszünk a bíráitok, nagy fiúk vagytok, el tudjátok rendezni.

Nem voltam ott, lehet, az eladó lányos zavarában nem állt a helyzet magaslatán. Én a helyedben, ha már ennyi energiát, időt és pénzt rááldoztam a dologra, akkor a dolog megvalósíthatósága lebegett volna a szemem előtt, nem az, hogy "szar az irányzék, dugd vissza a seggedbe!"

Nincs itt probléma, kakaskodtok itt kicsit, softair módjára teleszemetelitek, ha rendszer lesz belőle, egy modival kitakaríttatjuk.
Mindamellett szeretném felhívni a figyelmed arra, hogy a másik fél a fórumon (hogy a háttérben, privátban mit mondtok egymásnak, gondoltok egymásról, az csak a Tiétek. :))) a megnyilvánulásod után is emberszámba vett, építő jellegű, segítő szándékú hozzászólással illette a problémádat és saját magát háttérbe szorítva más MEGOLDÁSra hívta fel a figyelmed, olyanra, ami Neked is szimpatikus volt a korábbi kinyilatkoztatásaid alapján. Te meg csináld, ahogy gondolod, és gondolsz, amit kényelmesnek vélsz. :K

És nézd vissza, honnan indult: valaki szólt itt, hogy a másik fórumon valaki rendelne ilyen puskát és hogy Stef esetleg felkínálhatná az övét eladásra. Stef lereagálta annyival, hogy ezt a kört ő már lefutotta. Érezd Magad megsértve, ha Neked ez a kényelmes.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16837) _Babilon válasza macilaci78 (#16836) üzenetére


_Babilon
tag

Én azért megértem a srácot is. Az üzlet az üzlet. Soaha nem lehet publikus ha két ember között zajlik

(#16838) macilaci78 válasza _Babilon (#16837) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem volt üzlet...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16839) _Babilon válasza macilaci78 (#16838) üzenetére


_Babilon
tag

Ahogy olvasom volt üzlet, csak megegyezés nem.

(#16840) Xaels


Xaels
félisten

Sziasztok. CQB-re egy JG Beta-t szereztem be a kihajtható válltámaszos verzióból. Azt tudom, hogy a válltámaszt érdemes cserélni mert spiáter, de belső terén mit érdemes cserélni/cseréltetni? HopUp gumit, lenyomót illetve rúgót, hogy ne haladja meg a 350fps-t? Ezekből mit ajánlotok?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16841) BaKeSZ87 válasza Xaels (#16840) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Kronóztasd le először is, lehet, hogy semmit nem kell rajta bütykölni, hogy 350 alatt legyen, fps szórásból látszik majd, hogy a tömítettség milyen, ha nem nagyon szór, akkor felesleges szétszedni szerintem. Csövet pucold ki, lőjj párat, ha jó, jó.
Válltámaszt akár le is szedheted róla teljesen, előre felraksz egy grip-et, és kész.

(#16842) Extrinsic válasza macilaci78 (#16836) üzenetére


Extrinsic
újonc

Köszönöm, tudom hogy miből indult ki az egész.
Letudta a kört:
"Igen, lehet hogy ez a srác volt nálam, úgy tűnik a boyikat is nézegeti.Majd eldönti..."
Ennyi lett volna a kör letudása.Ehelyett nagyképű megjegyzéseket tett. Sőt majd az sül ki az egészből, hogy ő a jótét lélek. Tudod én nem az a fajta vagyok akiknek ha elveszik az uzsonnáját egyből anyucihoz, vagy a haverokhoz fut.
Elintézem én magam. Nem nézem tétlenül, hogy ilyen fennhéjázó dumával oltogassanak.
És én a részemről lezártam a dolgot, mert én sem azt szeretném, hogy itt háború legyen, elvégre nem azért vagyunk itt.
A boyi meg egyáltalán nem biztos, még csak nézelődök, ki tudja mi lesz még az egészből.
Majd meglátjuk.

(#16843) zalman90 válasza Extrinsic (#16842) üzenetére


zalman90
őstag

miért veszekedtek , amikor lehet verekedni is ? :DDD ;]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16844) Xaels válasza BaKeSZ87 (#16841) üzenetére


Xaels
félisten

360körüli értékeket is lő. Szórást nem néztem még, majd ha visszakapom meglesem. Sajnos úgy volt, hogy tegnap este megyünk játszani és haverom elvitte a fegyvert, hogy ne cipeljem egész nap a munkahelyemen erre több mint 1 órát túlórázni kellett és nem tudtam végül elmenni játszani.

(#16843) zalman90: verekedni? Minek amikor van airsoft. Lehet vadnyugatis párbajt rendezni XD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16845) macilaci78 válasza Xaels (#16844) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bakesz szerintem az fps-ben megmutatkozó szórásra gondolt, amikor a tömítés állapotára utalt. Lő 360-at is, de ha 320-at is, akkor gyatra a tömítés. Ha 350-360 között lő, akkor nem lenne érdemes megbontani a tömítés végett.

És igen. Én is arra gondoltam, hogy ha már airsoft, akkor csinálják férfiasan, és reggeljen külön rajba. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16846) stefanitsr válasza zalman90 (#16843) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Veszekszik a fene, majd rájön. :)

AK betából a teli tusást választanám, úgy is nagyon pici és kompakt, de combosabb a gyári akkuja illetve nagyobb akku belefér.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16847) Xaels válasza macilaci78 (#16845) üzenetére


Xaels
félisten

Ebben az esetben újra chronoztatni kell.

(#16846) stefanitsr: már meg van a kihajtható BETA. A gyári akku elég szokott lenni egy CQB játékra így hétköznapokon és úgy rémlik már van LiPo is rúdban, de ha nincs akkor tévedtem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16848) _Babilon válasza Xaels (#16847) üzenetére


_Babilon
tag

Létezik, igen :)

Nekem volt egy Beta-m 3 évig használtam és nagyon jó társam volt. Csak ajánlani tudom. CQB-n verhetetlen, nagyon kompakt. Kinti játékon is megállja a helyét. :)

(#16849) stefanitsr válasza Xaels (#16847) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Van egy olyan lipoja Bakesznek is eladó.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16850) Xaels válasza _Babilon (#16848) üzenetére


Xaels
félisten

Kintre ott a Cyma M416 :D De CQB-ra túl erős és nem volt szívem lefojtani. Akkor majd ha lesz időm+pénzem akkor megy bele egy LiPo akksi és elég is lesz. :K Jó fegyver szerintem is, első CQB-men egy tus nélküli sima AK-val játszottam mert azt kaptam kölcsön és egész eredményes tudtam vele lenni. Akkor döntöttem el, hogy BETA lesz CQB-re.

(#16849) stefanitsr: köszi, lehet akkor majd felkeresem, ha az anyagiak is úgy döntenek. Csak most február nem a legjövedelmezőbb hónap fizetésileg. A fűtés meg lesz olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.