Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) BioNiCMaN válasza zalman90 (#16450) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ezt megtaláltam én is, de azé' köszi. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#16452) stefanitsr válasza Thome (#16233) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szeva,

A&K tust elboltoltad már ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16453) Thome válasza stefanitsr (#16452) üzenetére


Thome
addikt

Elvileg egyik csávó viszi szerda óta, gyakorlatilag még mindig várok az utalásra.. Ha hétfőn sem jön meg az utalás, akkor fogok ráunni, s válik ismét vihetővé.

(#16454) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

megfagpulosítottam a sentryt (mondjuk ő eleve annak született), kapott egy CTR válltámaszt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16455) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Kérdeznék, nektek mi vált be hop-up terén?
Milyen márkájú hopup gumi+lenyomó párosítás?
(Ak szériában érdekelne) V3 GB

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#16456) szbalogh válasza Lacuss20 (#16455) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem a gyári cyma 3 pontos :DDD

Nick: HE_Storm

(#16457) BaKeSZ87 válasza Lacuss20 (#16455) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Hopup ház vagy CYMA vagy TM, nekem CYMA volt, 70-es guarder gumi saját lenyomójával, CA gumi is jó, Stefanitsnak meg megspórolok egy hsz.-t, ő azt mondaná, hogy ASG gumi.

(#16458) Lacuss20 válasza BaKeSZ87 (#16457) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Rendben köszi perpill a madbull kék 60-ba gondolkodok de egy Cyma gumit is ki próbálnék :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#16459) zalman90


zalman90
őstag

a holosight nem csak 1 irányból működik ? ezt a videot kuksizzátok meg : link
1 perctől

amugy nem rossz video , fasza fagpul puskákkal :D

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16460) stefanitsr válasza zalman90 (#16459) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Olyan, hogy fagpul puska nem nagyon létezik, mert fagpul ugye nem gyárt semmit, mindent gyártat. Az ACR aka Masada is bushmaster - remington gyártás, és igeeeeen, az eeerszoft pts masada sem fagpul, az Ares gyártja. Igen, az Ares.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16461) sowi válasza stefanitsr (#16460) üzenetére


sowi
őstag

hat aztan ugye megsem az ares gyartja
[link]

igen, tudom, tudom, az alkatreszek ugy neznek ki mint az ares, biztos kamuznak csak :K

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#16462) stefanitsr válasza sowi (#16461) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Minden alkatrésze olyan mint az ares puskákra jellemző, és ebben a kombinációban CSAK az ares puskákra jellemző. A gyors rugócserés rendszer rugóvezetője, 8mm teli csapágy, kivéve a bevelen, ott 8mm golyós, mikrokapcsolós tűzkapcsoló, UGYANOLYAN kretén mechanikával mint a tavoromban ugyanolyan színű hopup gumi mint a tavorban, ugyanolyan dugattyú és dugattyúfej, ugyanolyan egyedien kretén megoldások mint az ares v2-eseken.

Persze hogy nem az ares gyártja, mert mondjuk két darabban szállítja az usába ahol szorgos mehikói kezek összetolják az uppert a lowerrel, vagy felrakják a handguardot a puskára és máris Made by fagpul in USA lesz... Igen egyszerű egy ilyen bullshitnek alapot gyártani, de az a puska ares, tetszik vagy sem...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16463) sowi válasza stefanitsr (#16462) üzenetére


sowi
őstag

tolem...a mikulas vagy a guadalupei szent szuz is gyarthatja

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#16464) stefanitsr válasza sowi (#16463) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Persze, a szép szoknya alatt egy tök kommersz, bár annál valamivel gyengébb, ares minőségű M4 van, sem több se nem kevesebb. Ennyi pénzért meg azért kapni már egy csomó jobb puskát, hasonló áron van a marui sopmod m4, egy rakás dzsípí, egy rakás KWA, KA, két jóféle cyma AK is kijön, vagy akár ez a golden eagle hk416 ami itt figyel mellettem.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16465) sowi válasza stefanitsr (#16464) üzenetére


sowi
őstag

jaja, ha mar m4 akkor marui, ka, kwa inkabb mint ez a csoda
bar most igazabol nem is tudom milyen puskara vagynek, m4re biztos nem, talan az uj skorpio ha majd egyszer jovo megjelenik vagy egy real sword 97

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#16466) stefanitsr válasza sowi (#16465) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én egy RS type56, az új KWA fagpulok, az RS Sniper bullpupja és támogatója is jöhetne, Marui FN five-seven is, dark earthben, lámpával, egy well mb08d, lássuk csak KJW M4 GBB 4 + tárral, hmm, van egy csomó finomság, ami elférne a gyűjteménybe. LCT aksu, marui 104-105 recoil shock, scar recoil shock, az új kiadású Tanaka Kar98-ak, g&g kark98k, zeta mosin nagant sniper, KWA GBB M4-ekből pár, jöhet a fagpulos is... És a rotfl az lesz, hogy ezek után a 15k-ért használtan vásárolt rk01s-el megyek ki játékra, mert annál drágább esetleg van, de jobb nincs ami alkalmasabb volna airsoftozni... :DDD

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16467) Badsheep válasza stefanitsr (#16466) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Hali!

Shotival mi újság? Látom már fent van az airsoftbuilds-en :)

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#16468) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#16457) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A hosszabb a Sysema. :U
A Guarder SP120 felett használ nonlienar rugókat.
A rugókészlet viszont kellhet. :U Szegedországban mikor jársz? :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16469) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az milyen már, hogy egy topokmoderátor kesztyűjét rendre kéthetente látom uppolva fostéren? :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16470) zalman90 válasza macilaci78 (#16469) üzenetére


zalman90
őstag

télleg :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16471) zalman90


zalman90
őstag

mennyit ér egy co2 es SRC M9 ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16472) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#16468) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem járok arrafelé.

(#16473) stefanitsr válasza Badsheep (#16467) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Megérkezett, gondolkozom azon hogy megtartom. Nem mintha egy hangyafasznyival is jobb lenne mint a másik, de sajna a közeljövőben nem tudok szerezni még egy ilyet helyette, pláne nem ennyiért.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16474) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#16472) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vakarózok. Despyékkel közös játék?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16475) stefanitsr válasza macilaci78 (#16468) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Guarder összes rugója amivel találkoztam, nonlineár volt. Van egy SP110 és egy SP90 is előttem, mindkettő nonlineár, ha lineáris Guarder rugót adtak el neked, akkor az nem Guarder lehetett...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16476) macilaci78 válasza stefanitsr (#16475) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én emlékezhettem rosszul akkor. Az egyik ilyen, a másik olyan. Bolti rugókkal rég nem foglalkoztam.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16477) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#16474) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mostanában nem nagyon van időm játszani. Meló van, ha meg nincs, akkor megyek az asszonyhoz.

Vettem PDI Raven csövet VSR-be, mondom kipucolom. Barna színű trutymák jött belőle, belenézek a csőbe, rosszabb mint volt. Szerintem jön le a bevonat. 13.000 HUF volt, és egy rakás szar az egész. Soha többet PDI.

(#16478) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#16477) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Enyémben töckéletes a gyári JG. Szűklukú csövet venni airsofthoz ha nem rossz a gyári még mindig elég nagy luxus.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16479) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#16477) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ennek fényében szopás. Próbáld meg leoldatni a maradék bevonatot és aztán tenni rá újat. Eloxáltatni, vagy műanyag alapú valami. A lényeg, hogy egyenletes réteget képezzen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16480) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#16479) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ahol úgy néz ki, hogy nincs rajta ez a cucc, ott olyan mint a Salamon töke.

(#16481) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#16480) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És milyen vegyszerrel sikerült ezt véghez vinned?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16482) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#16481) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nagyon agresszív papírtörlő+prevent szilikon spray. :U Amúgy ilyen vöröses, rozsdaszínű dzsuva jött belőle.

[ Szerkesztve ]

(#16483) BaKeSZ87 válasza BaKeSZ87 (#16482) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Azt mondja kis karcolások lehetnek a cső belsejében, ami a gyártás során keletkezik, szóval ha tutira akarok menni akkor vegyem a drágább PDI csövet. Kösz. Gyanítom valamit belefújnak, hogy ha belenézel egyből, akkor jónak tűnik, de ha már egyszer kipucolod, lejön ez a réteg, akkor láthatóvá válnak ezek a karcolások, bár én inkább krátereknek látom.

Szerintem belerakom a fegyverbe, aztán kiderül mit csinál.

[ Szerkesztve ]

(#16484) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#16483) üzenetére


szbalogh
őstag

Meg 8-10 lövésből levonni a következtetést, hogy pontosabb.... ez eléggé sántít.

Nick: HE_Storm

(#16485) stefanitsr válasza szbalogh (#16484) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Pláne elhinni a gyártó által publikált tesztnek. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16486) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#16485) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Distance 10m. Mesterlövész fegyverbe szánt csőről beszélünk. :U
Mindegy, ez van, ezzel kell főzni, ha jobb a JG-nél, marad.

(#16487) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#16486) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az a gond, hogy szubjektíve elég nehéz megítélni hogy jobb-e vagy sem, nem csak azért mert a placebófaktora ezeknek a csöveknek nem elhanyagolható (haverok egymást közt: Vegyé koba huzagolt csövet, meee a Csakinak beraktam egyet, osztá úgy lőtt az M4-r hogy hű meg ha meg hö, és ott lövöldöznek a parkolóban egy 15 méterre levő fatörzsre, [muhahaha]), hanem mert a BB-nek legalább akkora szerepe van a tesztek során mint minden másnak együttvéve... Arról nem is beszélve, hogy egy egy szerelés után hajszálra ugyanúgy nem fogod tudni összerakni a hopup rendszert, máshogy fog "begyűrődni" a gumi, máshogy áll be a lenyomó és a többi - tehát az összehasonlítás alapja, a csövön kívül minden más azonos elv fog csorbát szenvedni.

Ha ezektől eltekintünk akkor kellene egy szélvédett, ötven léteres terület (pincelőtér mondjuk) ahol a környezeti tényezőket és lövész képességeit kizárva (puska lőállványban pl), súlyra, átmérőre válogatott BB-ket mondjuk szappanos vízben megmosva, felületi hibák után átválogatva lőni mindegyikkel 10x 10 lövést (Az alapos összehasonlítás alapja a megfelelő statisztikai sokaság), külön lőlapra, fotózni, az egész tesztet hitelesítendő videózni, majd az eredményeket átlagolva alkotni egy képet arról hogy a cső ért-e valamit avagy sem.

Tippre azt mondom hogy játékban kamatoztatható különbség nem lesz, de továbbra is hajlok arra, hogy hibátlan gyári jg csövet feltételezve, még igazából értékelhető szórás fölénye sem lesz a PDI/Laylax stb, akármilyen csőnek. Pont a fentiek miatt az ilyen olyan "gyári" és egyéb lőteszteket sem tudom komolyan venni, amíg megfelelő mennyiségű infót nem adnak illetve a tesztelés hogyanját nem írják le, valamint nem bizonyítják azt hitelt érdemlően.

Én épp ezért, időhiány, hely, 'hiszekbenne' hiánya miatt hanyagolnám az ilyen teszteket (nem ér annyit az egész alapon) és élvezem a játékot a gyári csővel...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16488) Badsheep


Badsheep
csendes tag

HI!

?Ezzel találkozott már valaki:

[link]

Vélemény,tapasztalat?? Kösz előre is... :R

-üdv-

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#16489) sptkyle


sptkyle
senior tag

Propper cuccokkal nem találkozott valahol valaki magyar shopokban? (Nowar-on kívül, mert azoknak csak díszből van raktáruk, de legalább gyökerek is)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#16490) macilaci78 válasza sptkyle (#16489) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Rendszerint Proppert, Alphát csak maguknak, illetve a csókosoknak rendelnek nagyritkán. :(
Ha jól tudom, ők a hazai disztrik is, szal ez csöcs. Menj be, próbáld fel (színtől függetlenül, szabásban méret tekintetében egyezik) és rendeld meg kintről. Nem utolsó sorban olcsóbb is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16491) sptkyle válasza macilaci78 (#16490) üzenetére


sptkyle
senior tag

Igen, sajna ők az egyetlen magyar hivatalos viszonteladók. :(
Csak szarnak a vásárlói igényekre. :)
Méret tiszta, az a baj, hogy a propper hivatalos webshopjáról rendelve ugyanannyi a shipping, mint a megrendelt áruk összege. (erre jönne esetlegesen még a vám, és az áfa)
Végigtúrtam az európai hivatalos viszonteladókat már. Sok nem is postáz az országán kívülre, némelyiknél alig van propper cucc, némelyik szimplán drága (pl a német shopok). Az egyik lengyel disztr. meg jo lenne, csak erősen foghíjas a méretkészletük.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#16492) macilaci78 válasza sptkyle (#16491) üzenetére


macilaci78
nagyúr

eBay.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16493) sptkyle válasza macilaci78 (#16492) üzenetére


sptkyle
senior tag

Köszi. Azt is átpörgettem. Az amcsiknál viszonylag van kínálat a kinézett mintából, csak sokszor nincs feltűntetve a gyártó, illetve az eladó személye is kérdéses lehet. (azért egy webshopot megbízhatónak gondolok) De ez lesz.
Köszi.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#16494) macilaci78 válasza sptkyle (#16493) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem kell Propperhez ragaszkodni, sok eredeti hadicucc is fent van, amik legalább olyan jók.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16495) Thome


Thome
addikt

Csínyai, jó állapotú (üveg karcmentes, illetve a burkolaton itt-ott 1-2 karc, de semmi 'extra' hiba) Holosight QD 553 mipézt ér?
Nincs ghost effektus (max fényerőnél van egy pici), a fényereje is elég jó, nappal is használható kinn a szabadban.

Lehetséges, hogy abbahagyom az airsoftot.

[ Szerkesztve ]

(#16496) zalman90 válasza Thome (#16495) üzenetére


zalman90
őstag

én 8.000 ret adok érte többet nemér :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16497) sowi válasza sptkyle (#16493) üzenetére


sowi
őstag

ha van kep a belso ID-rol a ruhaban akkor meg lehet mondani, hogy eredeti hadi cucc vagy nem a gyarto ismerete nelkul, en is igy vettem az ecwcs szettet

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#16498) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

nem tudom ismeri e valaki az X High Tech motorokat, de meleg szívvel ajánlom mindenkinek! már a másodikat vettem meg és most raktam bele a fegyómba, de kb. olyan mintha a gyári motoromat 11-es lipoval hajtanám pedig csak 7.4-es aksim van. eszméletlen rof és trigger response! 11-es lipohoz nem biztos, hogy be merném tenni! mondom irgalmatlan! az is tuti, hogy szereti az erős aksikat, de nagggyon meghálálja! az ára már csak hab a tortán. ez nyomatékos motor, de mintha nyomatékos és speed-es motor lenne ötvözve. azonnal rendeltem a következőt a hamarosan befutó fegyómba.

(#16499) sptkyle válasza sowi (#16497) üzenetére


sptkyle
senior tag

Köszi. Folytatom a vadászatot.
Tru-Spec-ről van valakinek vélemény?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#16500) sowi válasza sptkyle (#16499) üzenetére


sowi
őstag

bizonyos helyeken csak tré specnek hivjak, arahoz kepes egy kalap szar (meg amugy is)

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.