Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) rainmen válasza Extrinsic (#16835) üzenetére


rainmen
aktív tag

Higgadt maradok. Autóvásárlás okán nem kevés pénzt autóztam el, hogy megnézzek pár példányt. A Te szemszögedből mondjuk egy fél fegyver árát. Meg teljes munkaidő faragást és fuvaros/szerelő intézést, hogy megoldható legyen a dolog.
Ezen felül intéztem úgy körtúrát, hogy eladásra szánt fegyvereket vittem a vevőjelölteknek. Volt utólagos reklamáció is. Ez ilyen. Vagy bejön, vagy nem.
Mindenesetre: újoncként használt fegyvert ne menjen az ember egyedül nézni. A hozzáértő megmondja, hogy csak egy csavar a gond vagy tákolt szemét az egész. Ha viszont valaki nagyfiú, akkor vállalja a tette következményeit.

(#16852) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Hali!

készülök rendelni taiwangunról. sztem szombaton adom le a rendelést.

akit érdekel írjon pü-t. ha leszünk páran nyitok topicot neki.

:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#16853) Kornel213


Kornel213
tag

3 év után megvettem a 2.-ik AEG-met :D Egy cyma 0.31-es AK, használtan jutottam hozzá 28k volt postával együtt, 1800-as lipóval, belseje rendben stb stb. megvagyok elégedve vele.

Airsoftcentrumról rendeltem hétfőn délelőtt tárakat,gázt,tárzsebet és másnap kedden délután hozta is a postás! Meg is lepődtem hogy ilyen hamar ideért. Ja és amin meglepődtem hogy mindent taiwangunról rendeltek :))

[ Szerkesztve ]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#16854) stefanitsr válasza Kornel213 (#16853) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Aki képes lelkileg feldolgozni hogy nem féjm a cucc, valamint vigyáz rá és nem üti vágja annak igazából egy tökéletesen használható puska ez. Gratula.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16855) BaKeSZ87 válasza Kornel213 (#16853) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én anno az enyémhez vettem fém King Arms front set-et, baromi stabil lett tőle a fegyver, bár picit előrébb került a súlypontja.

(#16856) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Jééé..Itt is van Airsoft topic.....? :C Csak véletlenül találtam ide!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#16857) zalman90


zalman90
őstag

szétszedtem 1 midcap m4 tárat és a rugót nem tudom vissza rakni :O

mi a trükkje ennek ? valahogy vissza kéne raknom

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16858) Kornel213 válasza stefanitsr (#16854) üzenetére


Kornel213
tag

Köszi, már kezdem megszokni hogy nem full fém. Először valamilyen full fémet akartam venni, de azok is használtan ilyen 40 körül vannak annyit meg nem akartam rá szánni. Kaptam hozzá a gyári műanyag háj capet is, első hic cap táram, utááálom :D el is fogom adni. Vettem hozzá 3 fém mid capet ezekkel már mindjárt más!

Bakesz87: Igen én is azon gondolkodom hogy szép lassan veszek hozzá fém alkatrészeket. Majd meglátom még.

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#16859) szbalogh válasza Kornel213 (#16858) üzenetére


szbalogh
őstag

Az nem autentikájossas hozzá :DDD

Nick: HE_Storm

(#16860) szbalogh


szbalogh
őstag

" 405-410 fps töltött, 370-380 fps merült akksival"
meg
" kihasználtság miatt eladó"

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#16861) stefanitsr válasza szbalogh (#16859) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Már lehet kapni 74-es ívű fém midcapet cymáéknál (kevésbé "banán", mint a 47-es). Nem néztem utána, de mintha élesben nem lehetne ilyet látni, mert mind bakelit. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16862) stefanitsr válasza Kornel213 (#16858) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Csak azért említettem, mert sokan nem tudják túltenni magukat azon hogy egy replika polimer, holott azért ma már egy jó szakajtónyi éles puska is jelentős részben polimer, ugye a g36 variánsokat és kópiákat nem kell külön említeni, de a type97 különféle változatai, a tavortól kezdve, az fn2000-en és a scaron át nagyon sok ilyen puska van.

Az AK ugyan pont nincs köztük, de ez a használhatóságban sokat nem jelent, ugyanakkor pl az egyik erősen árazott systema PTW esetében is spiáter a tok, ami sajna sérülékenyebb mint a különféle műanyag tokos jószágok, óvatlan kezelés mellett letörik a stock tube, az upper a lowerről...

Egykétszer volt szerencsém látni már évek óta szolgáló műanyagtokos ak-t és java részéhez nem nyúltak hozzá, csak mennek 3-4 éve...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16863) DEFRICSS


DEFRICSS
újonc

Tudd valaki 1 m4A1-et olcsón adni??? :R :R :R :R :R

(#16864) stefanitsr válasza DEFRICSS (#16863) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azt drágán is elviszik, miért adnánk olcsón ? :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16865) Kornel213 válasza stefanitsr (#16862) üzenetére


Kornel213
tag

Igen igen tudom, most hirtelen még a P90 jutott eszembe, az is részben műanyagból van és a tárja is.

szbalogh: Megnéztem azt a hirdetést :D Elég vicces...

DEFRICSS: Softairen nézz szét a kínai hibrid topicba, de annyira olcsón nem fogsz m4-est találni.

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#16866) macilaci78 válasza zalman90 (#16857) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mint egy rugóvezetőt, használj egy hosszú vékony csavarhúzót! Erre felfűzöd a rugót, beigazgatod a nyílásba, betolod, lefogod a nyílást kb úgy, mint a strandlabda szelepét, és lezárod a kupakjával.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16867) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Egy ismerősöm megválna fegyverétől:
Tervezek megválni a cyma glockomtól. Akksija jó, töltő megvan, 2 tárral. Kb. 1500-2000 BB lett vele lőve, újonnan vettem, 1000ft-ért tudok hozzá dobos-féle övtokot. A tárak jók, kissé kopottak, egyikből hiányzik egy csavar(a 8-ból). Ha tudsz valakit akinek kell 12000-ért

(#16868) _Babilon


_Babilon
tag

Ak 47 Beta előagy rászerelhető vajon AK74SU-ra?

(#16869) stefanitsr válasza _Babilon (#16868) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A beták marui rendszerűek általában, míg su-ból azért jó eséllyel lehet vfc rendszerűt találni.

Szóval marui rendszerűre esélyesen rá lehet hekkelni, VFC rendszerűre nem (maruin alul az előagy mögött van kettő, a tárfészekben szintén kettő csavar, vfc rendszerűn nem találsz ilyet)

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16870) zalman90


zalman90
őstag

BOYI HK416 80.000 FT ért szeretettel mindenkinek

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16871) mykos válasza zalman90 (#16870) üzenetére


mykos
aktív tag

Csak azért ilyen kedvező, mert ez "Garancia nélküli ár"!(mondjuk a fogyasztóvédők ezen élvezkednének..)...lehet, hogy eladom a maruit, és veszek egy ilyen eredeti kínai csodát, mert ugye ami nem kínai az hamisítvány, na meg ez jóval drágább is :DDD

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#16872) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag


stefanitsr

Paypal claim-mel kapcsolatban van valami fejlemény? Ehobby még azóta velem nem lépett kapcsolatba, sem a Paypal.

(#16873) _Babilon válasza stefanitsr (#16869) üzenetére


_Babilon
tag

boyi kalsh RK01-re tenném fel.

(#16874) stefanitsr válasza _Babilon (#16873) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ok, akkor a válasz nem, boyi VFC rendszer. Lehet hogy sok mókolással össze lehet hozni... Inkább kerülném.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16875) stefanitsr válasza zalman90 (#16870) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Akartam írni hogy 75k, de náluk rafkósan az MKH-t köteles vagy hozzá számolni az árhoz. Jófejek...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16876) zalman90 válasza stefanitsr (#16875) üzenetére


zalman90
őstag

én már bele számoltam a gravirózást is ;] :P

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16877) zalman90


zalman90
őstag

nah végre eljutottam oda hogy ki tudtam próbálni a lipo-t

alig hittem a szememnek milyen kicsi mikor kibontottam , gyakorlatilag a scar tusban lötyög :Y

sokkal jobb lett a trigger response , jobb a rof mint a 9.6v os nimh aksimmal , le a kalappal :R

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16878) szbalogh válasza zalman90 (#16877) üzenetére


szbalogh
őstag

Szintet léptél, gratulálok :DDD

Nick: HE_Storm

(#16879) _Babilon válasza stefanitsr (#16874) üzenetére


_Babilon
tag

Van esetleg egyéb megoldás vertikális markolat felszerelésére? (mert ugye, a Beta-n volt alul szereléksín)

(#16880) macilaci78 válasza _Babilon (#16879) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Epoxigyanta, reisercsavar...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16881) szbalogh


szbalogh
őstag

A hét végén megfogdostam egy vertikálmarkolatos AK-t.... kell nekem

Nick: HE_Storm

(#16882) zalman90 válasza szbalogh (#16881) üzenetére


zalman90
őstag

Amúgy meg Magpul PTS Imbusz Bambusz Lótusz MoE PRSz MIad RVg Magpul Emag Magpul

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16883) szbalogh válasza zalman90 (#16882) üzenetére


szbalogh
őstag

Biztosíthatlak, hogy nem lesz rajta semmilyen pul :DDD

Nick: HE_Storm

(#16884) _Babilon válasza macilaci78 (#16880) üzenetére


_Babilon
tag

Szóval akkor fel kell majd monyiznom a Beta előagyatmat :DDD
Az a baj hogy az fekete színű. Elveszti a fa hatást a fegyó. Olyan lesz mint egy taktik

(#16885) macilaci78 válasza _Babilon (#16884) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ragasztasz rá bútoripari élfóliát. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16886) zalman90 válasza _Babilon (#16884) üzenetére


zalman90
őstag

;] :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16887) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Nem semmi xD :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#16888) macilaci78 válasza zalman90 (#16886) üzenetére


macilaci78
nagyúr

BIG lájk! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16889) _Babilon válasza zalman90 (#16886) üzenetére


_Babilon
tag

az igen b*szki :DDD

AKAROM!!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16890) Hurkaleves válasza zalman90 (#16886) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ha már orosz bulpup akkor inkább oc groza 14 ezt bevállalnám erszoftban...

(#16891) macilaci78 válasza Hurkaleves (#16890) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez pedig ékes bizonyítéka annak, hogy nem mindenkinek van érzéke a bulpuphoz. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16892) Hurkaleves válasza macilaci78 (#16891) üzenetére


Hurkaleves
őstag

uristen. mp5, ak, aug, g36 tökéletesen elbaszott és technikailag teljes mértékben hibás agyszüleménye...

(#16893) zalman90 válasza macilaci78 (#16891) üzenetére


zalman90
őstag

fujfujfujfuj fuuuuuuj fuj fuj fuj

jézusom ááááááááááá a szemem

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16894) macilaci78 válasza Hurkaleves (#16892) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hol az mp5? Nekem inkább G3-nak tűnik a tusa. És alapvetően G36 az alapja, a pisztolymarkolat az éles fegyveren amúgyis csak egy fogantyú, a tus szintén csak az, ami: egy válltámasz. Egyedül a lőszertovábbítást kell megoldani épeszűen. Természetesen azt nem lehet... :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16895) Hurkaleves válasza macilaci78 (#16894) üzenetére


Hurkaleves
őstag

a tusra gondoltam de lehet nem az... nem ez a lényeg hanem úgy egyben a cucc! az elgondolás alapja is rossz és csúnya a kivitelezhetőségről már nem is beszélve.

(#16896) macilaci78 válasza Hurkaleves (#16895) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez sokkal inkább photoshop, mint mérnöki munka. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16897) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Olyat kérdeznék van egy rokonom sniperezni szeretne, de igazából nem tudja mit érné meg venni kezdésnek.
Belépő kategória érdekelné és olyan ami jó tuning alap, hogy a későbbiekben, ahogy pénze lesz tudja fejleszteni.

Várom az ötleteket előre is köszi!

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#16898) BaKeSZ87 válasza Lacuss20 (#16897) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Minimum 2 év AEG-gel, sorozatot lassan elhagyni, szigorúan egyes lövést használni, és utána BAR-10. Amúgy meg, olvasson sokat, pl. softair 500 fps felett topikot, ha nem hajlandó maga utánajárni a dolgoknak, alkalmatlan.

[ Szerkesztve ]

(#16899) Lacuss20 válasza BaKeSZ87 (#16898) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Tanácsot kér én ezt logikusnak tartom, de mivel ő ide nincs regisztrálva megtettem helyette. Magam is, ha valami érdekel olvasok nézelődöm megkérdezem több ember véleményét szerintem ez így logikus.
Köszi az ötletet!

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#16900) macilaci78 válasza Lacuss20 (#16899) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A sniper az a játékos, aki ki tudja azt bírni, hogy nem lő.
Airsoftban nagyon kicsik a távok, messze nincs meg az az előnye a snipernek, mint éles helyzetben. És a sniper feladatköre, funkciója is eltér a "megszokottól".
És a másik: senki sem születik snipernek, erre írta okult kollégám, hogy 2 év AEG-gel. Legalább megtanul játszani, megtanul csapatban mozogni, csapattal dolgozni, fedezéket használni, kommunikálni, egyáltalán felöltözni terephez igazodva, találkozik sniper ellenféllel, stb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.