Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Vertigo18 válasza -NOKIA- (#2350) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem, ha egy motoros nem akar megállni (robogós, endurós, gyorsaságis...), soha büdös életben nem fogjuk tudni törvényesen megállítani...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2352) -NOKIA- válasza Vertigo18 (#2351) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

kivétel, ha ezzel vagy:

(#2353) Vertigo18 válasza -NOKIA- (#2352) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tesó, és mit csinálsz vele, ha nem akar megállni??? Akár ezzel...?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2354) biggamer válasza Vertigo18 (#2353) üzenetére


biggamer
veterán

Arra itt van ez !!! :O

[link]
/ ki állsz vele a sarokra oszt annyi :DDD , és fel lehet használni tüntetések
" feloszlatására " is :K /

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2355) Vertigo18 válasza biggamer (#2354) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezt meg nem tudnám vezetni! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2356) biggamer válasza Vertigo18 (#2355) üzenetére


biggamer
veterán

Dehogynem, tök könnyű. :K
Nekem elhiheted. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2357) -NOKIA- válasza Vertigo18 (#2353) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

(#2358) philoxenia válasza Vertigo18 (#2351) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyenkor mindenképp muszáj ott helyben megállítani? Az autóst a lakásán szokták várni a helyiek a mendemondák szerint. Motorosnál nem él az új szabályozás a közigazgatási bírsággal?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2359) Snoop-y válasza philoxenia (#2358) üzenetére


Snoop-y
veterán

Aki már ennyire vad mocis annak hátul elfordítható rendszáma van :U
Mondjuk botor dolog autóval gyorsasági motorost üldözni pláne egy skodával ( még ha RS octavia akkor is )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2360) philoxenia válasza Snoop-y (#2359) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mondjuk üldözni max helikopterrel érdemes bárkit szerintem, elébe kerülni már jobb ötlet, azért van a rádió, meg a szomszéd kapitányság/másik járőrkocsi gondolom....
Mondjuk a két rendszám ugyanolyan banveszélyes lehet, mint a duplareg a PH!-n... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2361) Snoop-y válasza philoxenia (#2360) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem kettő van neki csak olyan szögbe el lehet fordítani, hogy ne tudd leolvasni. Elöl meg ugye nincs rendszám :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2362) philoxenia válasza Snoop-y (#2361) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jeladót minden motorba, ami nélkül nem közlekedhet..... :D
A járőrkocsikba meg leolvasókat.

Csak azért megbüntethető, hogy nem lehet leolvasni a rendszámát, nem? Kocsinál a koszos rendszámért is járhat bünti.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2363) -NOKIA- válasza philoxenia (#2362) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Egyedi azonosító jel meghamisítása

BTK 277/A. § (1) Aki
a) egyedi azonosító jelet eltávolít, vagy egyéb módon meghamisít,
b) olyan dolgot szerez meg, vagy használ fel, amelynek egyedi azonosító jele hamis, hamisított, illetőleg amelynek egyedi azonosító jelét eltávolították,
bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
(2) A büntetés öt évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1) bekezdésben meghatározott bűncselekményt
a) üzletszerűen,
b) bűnszövetségben
követik el.

Az egyedi azonosító jel fogalma:
25/A. § A Btk. 277/A. §-ának alkalmazása szempontjából egyedi azonosító jel: az olyan dolognak, amelynek a birtoklását vagy rendeltetésszerű használatát jogszabály hatósági engedélyhez köti, a gyártónak vagy a hatóságnak a dolgon, illetőleg annak alkotórészén alkalmazott, egyedi azonosításra szolgáló jelölése.

-Tehát a rendszámmal variálás is bűncselekmény.

-Egyébként tényleg nem érdemes üldözni, közig bírság rá is kiróható, ha fel lehet írni a rendszámát, azért lehet felelősségre vonni, mert a rendőri állj jelzésnek nem tett eleget, ami szabálysértés, meg még talán Közúti veszélyeztetés-ért is, ami bűncselekmény:
(BTK 186. § (1) Aki a közúti közlekedés szabályainak megszegésével más vagy mások életét vagy testi épségét közvetlen veszélynek teszi ki, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.)

-A szomszédos területet valószínű értesítették, de létszám, és megfelelő járművek hiányában, valószínű hogy ők sem tudtak többet tenni az ügy érdekében.

(#2364) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Szerintem egy robogót sem tud egyetlen egy rendőr sem megállítani... Nincs rá mód... Tapasztalat...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2365) biggamer válasza Vertigo18 (#2364) üzenetére


biggamer
veterán

Dehogy nem. ;]
Ott a tomfa, gumibot, rúd elemlámpa. :K :N

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2366) degu


degu
senior tag

Nyeretlen ketevesek!
Neztetek egy ket regi,ocska westrernfilmet?
A seriffek ott hogy mukodtek?

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#2367) Vertigo18 válasza degu (#2366) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nyeretlen kétévesek???

Oh, te szerencsétlen!

Azt mondom, hogy törvényesen nem tudod megállítani... MagLite-tal én is csaptam már le embert, de most nem arról beszélünk!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2368) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Ma ismét ez az arány:
Tizenöt rendőr és tíz civil sérült meg...
Botrány. :(((

(#2369) lúzer válasza biggamer (#2365) üzenetére


lúzer
veterán

meg hátba is lőheted, pápá

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2370) lúzer válasza -NOKIA- (#2368) üzenetére


lúzer
veterán

tényleg kár balhézni

beszéljenek meg egy időpontot, vegye ki mindenki a pénzét a bankból, a benzint vegyék külföldön, mellé általános sztrájk, ezt kéne csinálniuk

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2371) degu válasza Vertigo18 (#2367) üzenetére


degu
senior tag

Figyelj!
Te a Lara Croft vilagaba egzisztalsz
Hol csaptel le Megalitytel embert Te szerencsetlen?
Beszelj vilagosabban!

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#2372) Snoop-y válasza degu (#2371) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az azonosító száma nem kéne? ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2373) Vertigo18 válasza degu (#2371) üzenetére


Vertigo18
addikt

Sajnálom, ha nem voltam túl érthető, de megpróbálok direkt a te kedvedért világosabban fogalmazni...:

Ha a rendőrt megtámadják, akkor igenis használhatja a gumibotot (mi az hogy!) a védekezésre. Ha valami oknál fogva nincsen nála gumibot, akkor "rendőrbot" (mert így van a törvényben megfogalmazva) gyanánt használhat bármilyen egyéb eszközt, ami hasonló sérülést (nem nagyobbat!!!) tud okozni, és funkcionálhat rendőrbotként.

Így esett meg az eset...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2374) Snoop-y válasza Vertigo18 (#2373) üzenetére


Snoop-y
veterán

Én nem magyaráznám ezt agyon. Aki rendőrre emeli a kezét az számoljon a következményekkel. :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2375) Vertigo18 válasza Snoop-y (#2374) üzenetére


Vertigo18
addikt

Félreértés ne essék, én se magyarázkodtam...

Köszönöm, hogy van még olyan ember, aki úgy gondolkodik, mint én! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2376) biggamer válasza -NOKIA- (#2368) üzenetére


biggamer
veterán

Nem tudom hallottad-e, motorral hajtottak bele a rendőr sorfalba.
Ilyenkor lennék ott, lekapni a " sofőrt " oszt adj neki. ;] :K

lúzer
Az biztos, hogy " pápá ", mert egyből kirúgnák az embert a cégtől.
Meg élete végéig járhatna bíróságra, ha meg lebénulna az illető, fizethetné a csomó pénzt addig, amíg az élne az emberke.
Halála után meg a családját is eltarthatná, mert arra hivatkonának,hogy a rendőr miatt halt meg később.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2377) Vertigo18 válasza biggamer (#2376) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egyébként nem hajtott bele a sorfalba, csak cukkolt, és olyan magatartást tanusított a sorfal előtt, mintha bele akarna hajtani...

Egyébként minden gondolatoddal egyet értek!!! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2378) biggamer válasza Vertigo18 (#2377) üzenetére


biggamer
veterán

Én az újságban olvastam. :F

Most volt a déli híradóban, hogy 19 rendőr sérült meg és 4-5 civil.
Este beszélt a Tóth Gábor a tv-ben, ő mondta hogy 1 rendőr súlyosan +sérült.

1ébként meg azt a drága lámpát kár rongálni a tróger fejével. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2379) Vertigo18 válasza biggamer (#2378) üzenetére


Vertigo18
addikt

Viccelsz? Kibírta egy régi Orion tv kijelzőjét is!!! Igaz, csak másodszorra tört be a rohadék, de a lámpán csak kisebb karcok (kívül) keletkeztek... :R

De a kedvencem az akkor is a Csőrös kamion szélvédője...! Nah, az elsőre, darabokra! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2380) biggamer


biggamer
veterán

Egy kis " látnivaló " ;] :Y . [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2381) S e t h válasza biggamer (#2380) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát akkor én egy megrögzött konzervatív manusz vagyok, mert ezt sosem tartottam összeegyeztethetőnek a rendőri hivatással.
Az egy dolog, hogy sokan a testükből élnek és CKM-től kezdve Playboyig mutogatják a bájaikat, de egy rendőrtől ezt túlzónak tartom. Vhol az merül fel bennem ,hogy így a tekintély sérül-- nézd már bamme, ez vót az újságba, helló cicus!
Aztán lehet én gondolom rosszul, dobjátok a köveket :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2382) lúzer válasza S e t h (#2381) üzenetére


lúzer
veterán

egyetértek, meg is lepődtem hogy ez hivatalosan támogatott

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2383) biggamer


biggamer
veterán

" 2009. Legszebb Rendőrhölgy választás

Közben figyeljük meg: a rendőrszakma amellett, hogy nagyon felelősségteljes, lehet szép is!
A gyengébbik nem a szépségével, a kedvességével válik erőssé. Szerepük a rendőrségben kicsit misztikus, és sokakat érdeklő, jó tudni róla. Manapság a rendőrség megítélése eléggé ambivalens, de mi a pozitívabb nézőpontból tekintjük. Sőt a legszebből: biztosak vagyunk, hogy sok szép rendőrnő tölti be a hivatását úgy, hogy a szigorúság mellé lágyságot varázsol.Szórakoztatva, de azért hasznosan, különleges showműsorral kombinálva megszervezésre kerül a Miss Police Hungary szépségverseny, kifejezetten a rendőrnők részvételéve. A szakma pozitív megítélése nyilvánvalóan javítja a civil lakosság és a rendőrség közötti kommunikációt, a megértést és a jó kapcsolatot. Mellesleg több partner, támogató, vállalkozó is képes bemutatkozni, jobban érvényesülni."

" Dévai Zoltán (fotográfus) kihívásnak tekinti a felkérést, a jelentkezők bemutatkozó anyagának elkészítéséhez,
hisz olyan hölgyekről szól a verseny, akik naponta a „rend őreként” szolgálnak férfiúi társaik mellett.
Kitartásukat, határozottságukat, most a szépség oldalán hasznosítja és kisugárzó nőiességüket, helyezi előtérbe.
Nem titkolt célja, Krizsán Győző mesterfodrásszal, egy divatanyag fotózása rendőr „modellek”
közreműködésével, hogy evvel is népszerűsítse, és az érdeklődés középpontjába helyezze
a hölgyek szolgálatkészségét, ezen területen! "

" Legyünk szépek ?

Legyünk szépek !

Gondolatok a Rendőrség Napjára

A körülmények gyors változása, a növekvő követelmények, a veszély, a kiszámíthatatlanság, a vele járó nyilvánosság, ez az igazi megterhelés, maga a stressz. A rendőri szakma az egyik legstresszesebb az egész világon, mert még állandóan egymásnak is ellentmondó elvárások között kell dolgoznunk!

Van, aki fél tőlünk, de máskor értünk kiállt. Folyamatosan történnek rendkívüli események, állandó fizikai veszélyben kell az életünket hivatásszerűen kockára tenni.

A kegyetlen bűnözőkkel, de az áldozatokkal, az ügyfelekkel is meg kell találnunk a megfelelő hangot. Így a határozott fellépés, a bátorság, ugyanakkor a kellő empátia, a segítőkészség, a türelem, az udvariasság, az emberség együttesen elvárás.

Gyakoroljuk a hatósági jogköröket, használnunk kell a törvényes kényszerítő eszközöket, alkalmaznunk a szankciókat, de közben tisztelnünk kell másokat, együttműködve velük. Elvárás, hogy mindezt úgy tegyük, hogy nem riasztjuk el a befektetőket, a turistákat, de megelőzési célból félelemben tartsuk a nemzetközi bűnözőket, vagy a mások testi épségére veszélyes száguldozókat.

Önmagában is nagy kihívás, hogy a kemény fegyelmi rendben, hierarchiában, a gyorsan változó körülmények között is öntevékenyen, önálló döntésekkel, mérlegeléssel, kreatívan, tárgyilagosan kell tudnunk eljárni, úgy, hogy a jogsértők hiába nem tartják be a törvényeket, nekünk akkor is be kell.

Ez egyébként az egyik legellenőrzöttebb szakma, mindenki beleszól, mindenkinek van véleménye! Itt folyamatos a törvényességi, a szakmai, a sajtó és az állampolgári kontroll.

A kihívások lelkileg és testileg is erős, professzionálisan képzett, kipróbált, ápolt, idegen nyelvet beszélő, a modern eszközöket kezelni képes munkatársakat igényelnek. Olyanokat, akik okosak, optimisták és igenis SZÉPEK! "

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2384) Vertigo18 válasza lúzer (#2382) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én meg ha részegen leveszem a pólómat a sógorom kocsmájában, akkor az "sérti az egyenruha tekintélyét"... :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2385) philoxenia válasza Vertigo18 (#2384) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Rossz helyen veszed le.... ;]
Miszter polisz választás nincs? Reklamáljatok! :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2386) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Ezzel csak az a gáz, hogy egyszerűen csak a bikinis képeket kéne kirakni, nem az ilyen mindenféle szétgombolt egyenruhás képeket, mert ez szerintem sem túl jó így... :(
Van egy pár ismerős arc! ;]
Szépek amúgy, hajrá nekik!

(#2387) S e t h válasza philoxenia (#2385) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van Mr Zsaru is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2388) biggamer válasza -NOKIA- (#2386) üzenetére


biggamer
veterán

Bezzeg, ha ápolónők lennének. ;]
Esetleg tiltakoznál a szééétgombolt köpeny miatt is. :DDD
Egyébként két hölgyeményt ismerek testközelből is. :DD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2389) Reno7 válasza lúzer (#2382) üzenetére


Reno7
senior tag

Kell valami pozitív propaganda is,mivel az elmúlt évek eseményei alatt elég sokat csorbult a rendőrség a társadalmi megítélésben... 10 max 15 év múlva eljutunk egy olyan szintre -rendészeti oldalról-,amivel az emberek már elégedettek lesznek,és nem csak sz@rt hallanak róluk. Legalábbis bízom benne hogy így lesz...

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2390) -NOKIA- válasza Reno7 (#2389) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

amíg a média a negatív szenzációt nyomja, addig nem jutunk sehova... :(((

(#2391) lúzer válasza Reno7 (#2389) üzenetére


lúzer
veterán

én meg az ellenkezőjében hiszek :U
itt 15 év múlva olyan hordák fogják a maradék 10% dolgozó réteget fosztogatni hogy csak na

a felső 10.000 megfizeti a magánrendőrséget, a többi megszök/szok :(

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2392) Reno7 válasza -NOKIA- (#2390) üzenetére


Reno7
senior tag

Ez a tipikus van,volt,lesz... Az embereknek kell valami amiben lehet köpködni,szidni valakit,vagy éppen csak elborzadni...De mondjuk egy amolyan COPS -hoz hasonló műsor nem ártana nálunk a tűzoltó,mentő,rendőr szakmákban,mert igazándiból fingja sincs az embernek hogy mit csinál az a sok rendőr,vagy "minek a sok tűzoltó,télen hideg van,nincs is ilyenkor tűz" :U legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2393) Reno7 válasza lúzer (#2391) üzenetére


Reno7
senior tag

Erre elfelejtettem reagálni :B
Valamilyen szinten egyetértek,de nem fejtem ki bővebben a gondolataimat,mert szabályokat sértene.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2394) philoxenia válasza biggamer (#2388) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Honnan? :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2395) lúzer


lúzer
veterán

retekklub most:
lökdöste a rendőrt a megvadult cigány/roma

kíváncsi vagyok kap-e annyit mint az a nő aki a tüntetésen hozzáért a rendőrhöz

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2396) -NOKIA- válasza lúzer (#2395) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

érdekes jelenetek voltak a retekklubon, az biztos... :U

(#2397) lúzer válasza -NOKIA- (#2396) üzenetére


lúzer
veterán

nekem az nem tetszik, hogy "véletlenül" botladozás közben sült el a rendőr fegyvere.
:W :W

miért kell így védekezni?
el akarta ütni a rendőrt, elsodorta, lelőttük kész, ennyi!
miért nem lehet ezt kimondani?

ha fehér ember lett volna, ki merik mondani?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2398) -NOKIA- válasza lúzer (#2397) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

-Nem ilyen egyszerű a helyzet.
A rendőri intézkedésnek is, és a lőfegyverhasználatnak is:
törvényesnek, jogszerűnek, és szakszerűnek kell lennie...

(#2399) S e t h válasza lúzer (#2397) üzenetére


S e t h
nagyúr

AZért nem lehet ezzel indokolni, mert jelen esetben nem álltak fent a lőfegyverhasználat feltételei.
Mondhatni tipikus az indoklás, csak sajnos ennek felismeréséhez még iskolázottság sem szükségeltetik, józan paraszti ésszel felméri mindenki ,hogy mekkora kamuról van szó.

Így hát, bár szubjektíve a többség a rendőr intézkedését törvényesnek tartaná, de ezzel a hazudozással ismét öngólt lőtt a rendőrség kommunikációból.

Bár melyik rendőr vállalna be emberölést ha egyszer van lehetőség tévedés okán büntethetőséget megszüntető okra is bazírozni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2400) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Saját storym, amiből az aktuális esetre mindenki vonja le a következtetést:

"Nem fehér állampolgár", aki abból élt, hogy eltartási szerződéseket kötött nénikkel/bácsikkal, majd eladta (még életükben) a házukat és egy pajtában tartotta őket (11-et) kenyéren és vízen (nameg a betörések...), csinálta mindig, hogy ugye jogsi nélkül autókázva, amikor kiálltam elé, hogy megállítsam, vissza-kettő-padlógáz, aminek következtében állandóan az árokban kötöttem ki, hason...

Én magam 17 ilyen feljelentést írtam ellene...

Ezek után kért az Örsparancsnokom egy Ügyészi állásfoglalást a fegyverhasználatra, melynek egy több pontból álló szabályozás lett a vége (minden pontján megdöbbentünk), aminek csak az ide vágó részeit írná,:

- ha már elugrott a rendőr, akkor nem lőhet utána! Ugye saját élete, testi épsége védelmében, ahogy fogalmaz a törvény, és ez nem áll meg.

- ha elsodor, utánalőni akkor sem (ld. az előző pontot).

- ha közelít feléd, akkor sem, mivel (most kapaszkodjatok!!!) eddig 17x el tudtál ugrani, akkor feltehetőleg nem olyan veszélyes az egész szitu, így amíg feléd robog, ugorj el... :F

Hozzá teszem: a törvény szerint sem a vétlen lövés, sem a tárgyra, állatra leadott lövés ne minősül fegyverhasználatnak. Fegyverhasználat csak az emberre szándékosan leadott lövés...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.