Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) lúzer válasza S e t h (#2149) üzenetére


lúzer
veterán

Aki a médiából tájékozódik annak az eshet le, hogy akár ennyit is kaphat

miért, nem?
vagy van egy titkos gyengítési tényező 0,4-0,6 szorzóval?

ha pl. 0-8 év a tojásdobálás gondolom 0 ha leejtem a boltban (3 tanúval igazolva) és 8 ha magát a párt félisteneit inzultálom csoportosan aljas indokból előre megfontoltan ráadásul 315-én ami majdnem 911!

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2152) lúzer


lúzer
veterán

mi az a SÜN? :F

most néztem, ezt üvöltözték a zsaruk, a két bekiabáló elhurcolásánál

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2153) -NOKIA- válasza lúzer (#2151) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nagyon dobálózol a büntetőjoggal, de nem jól mondod. A tényállás lejjebb olvasható.
Amúgy meg manapság, amikor zsarolásért, meg hivatalos személy elleni erőszakoért nem adnak letöltendőt szabadságvesztést, csak pénz főbüntetést, akkor szerinted ezért valakit is börtönbe küldenek :F Én biztos vagyok benne hogy nem. :U

Garázdaság

271. § (1) Aki olyan kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy másokban megbotránkozást vagy riadalmat keltsen, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.
(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a garázdaságot
a) csoportosan,
b) a köznyugalmat súlyosan megzavarva követik el.
(3) A büntetés bűntett miatt öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a garázdaságot
a) csoportosan és a köznyugalmat súlyosan megzavarva,
b) nyilvános rendezvényen
követik el.
(4) Mellékbüntetésként kitiltásnak is helye van.
(5) E § alkalmazásában erőszakos magatartásnak minősül a más személyre gyakorolt támadó jellegű fizikai ráhatás is, abban az esetben is, ha az nem alkalmas testi sérülés okozására.

(#2154) -NOKIA- válasza lúzer (#2152) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ezzel a módszerrel vitték ki a tömegből (körbevették).

(#2155) lúzer válasza -NOKIA- (#2153) üzenetére


lúzer
veterán

akkor szerinted ezért valakit is börtönbe küldenek Én biztos vagyok benne hogy nem.

most még talán nem

10 éve hittük volna hogy a rendőrség tömegbe lövet?

-NOKIA-: THX :R

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2156) Integra


Integra
titán

chris rock megmondja a frankót:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2157) -NOKIA- válasza lúzer (#2155) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

De nem élessel lőttek a tömegbe, a gumilövedékre meg megvan a törvényes felhatalmazás 94 óta. Egyébként előtte elhangzott hogy hagyják el a helyszínt.
Aki maradt, tört zúzott, rombolt, és bekapta a golyót, hát így járt. :K

szerk.:
Ja amiről meg a média nem beszélt. A tömegben lévő pár sz@rházi fogta magát és csapágygolyót rakott a csúzliba, ami ugyebár átvitte a rendőrök sisakját, és a rendőröknek szintén ki lett lőve a szemük.

[ Szerkesztve ]

(#2158) lúzer válasza -NOKIA- (#2157) üzenetére


lúzer
veterán

nem csak az kapott

de legalább pár tuskó terrorista irl headshot-t nyomhatott.
mert azonosító nélkül csak terrorista

no mindegy, ez ki lett vesézve

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2159) -NOKIA- válasza lúzer (#2158) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Aki akarta, elkerülhette, ezen fölösleges vitatkozni.
Nézd meg a világ tömegoszlató rendőri egységeit, és számold össze hányon látsz azonosítót.

[ Szerkesztve ]

(#2160) adalbert1 válasza -NOKIA- (#2157) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem semmi baj nem volt azzal hogy felléptek a csőcselék ellen... Legalábbis akinek az a legjobb szórakozása hogy tör-zúz, más tulajdonát rongálja az nem igazán vehető ember számba...
Persze abból a szempontból én se vagyok különb, ha tegyük fel az én autómat gyújtották volna fel, az én kirakatomat zúzták volna be, stb... Akkor már valószínűleg én is el lettem volna ítélve önbíráskodás miatt...

Az meg szomorú hogy esetleg pár ártatlan is megsérült, de most komolyan, ha azt látom hogy épp k.rva nagy balhé van kitörőben akkor az az első hogy lelépek a helyszínről, nem? :U

(#2161) lúzer válasza adalbert1 (#2160) üzenetére


lúzer
veterán

ha hagyják...

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2162) S e t h válasza lúzer (#2158) üzenetére


S e t h
nagyúr

Látom tisztában vagy a terrorista szó defíniciójával.

Akkor csak arra kérlek ,hogy homályosíts fel ,hogy ezek az általad terroristának nevezett személyek
-milyen állami szerv,
-állam,
-nemzetközi szervezetet kényszerítettek arra, hogy vmit tegyen vagy ne tegyen illetve cselekményük mennyiben irányult más(nem a miénk) állam alkotmányos, társadalmi vagy gazdasági rendjének megzavarására?
Milyen jelentős anyagi javakat kerítettek hatalmukba, hogy azok sértetlenül hagyását állami szervhez illetve nemzetközi szervezethez intézett követelésüktől tegyék függővé?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2163) S e t h válasza lúzer (#2161) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vagyis milyen módon lehetett volna ezt elkerülni?
Mint most március 15.-én a kordonhegyekkel?
Ez jó megoldás?Csak sajnos másképpen nem lehet , mert most is volt egy két, később őrizetbe került partizán akik csikós ninjáknak képzelve magukat teszik tönkre a nemzeti ünnepünket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2164) lúzer válasza S e t h (#2163) üzenetére


lúzer
veterán

karácsonyi misét ne ateisták szervezzenek
van durvább hasonlatom, de ugye nem politizálunk

dúdolgassanak április 4-én, ha ünnepelni akarnak

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2165) lúzer válasza S e t h (#2162) üzenetére


lúzer
veterán

A terrorista is harcosnak tekinti magát, aki közügyért küzd, irregulárisan és rejtőzködve, mint a partizán, de harci terepén nincs hadüzenet, „állami” háború, nincsenek sehol regulárisan szemben álló felek. Béke van, legalábbis a háborús események értelmében. A terrorista azonban háborút hirdet az általa „kinevezett” ellenség ellen, helyzetértelmezésének alapvonása tehát, hogy háborúnak definiálja a békét.

lábjegyzetben:
Itt kell megjegyeznem azt a nyilvánvaló tényt, hogy elemzésem nem szól az állami erőszak extrém formájáról, az állami terrorról, amelyet a hatóságok követnek el saját kiszolgáltatott állampolgáraik ellen.

én mellesleg nem azt állítom hogy a rendőr terrorista

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2166) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Én nem nevezném terroristának azt aki próbálja a rendet helyreállítani.
Nyilván nem jókedvéből van ott, és nem azért használt olyan eszközt, amit használt, mert a törő zúzó tömeget szép szóval haza lehetett küldni. Túlkapások, ártatlan áldozatok pedig mindig vannak, ez így is lesz mindig, addig amíg a szép szóra nem megy haza az illegálisan összegyűlt romboló tömeg.

(#2167) Vertigo18 válasza lúzer (#2165) üzenetére


Vertigo18
addikt

A terrorista kifejezés szerintem is egy kicsit durva volt, de ebbe ne menjünk bele... Sokszor jó lenne, ha csak annyi törvény vonatkozna ránk, mint a terroristákra.. .:D

De most komolyra: aki nagyon akarta, az el tudta hagyni eddig mindig a helyszínt, mielőtt eldurrant az első lövés... Az már más, hogy egyes birkák oda mennek, ahol balhé van, azért, hogy balhézzanak...

De a legjobb a Morvai és brigádja, ahogy a 10 percen keresztül "a terület elhagyására" felszólító rendőrnek 10 percen keresztül kiabálták vissza, hogy "Mit mond? Nem lehet hallani!!!" :D Ez megmosolyogtat! Hát mégis mit mondott volna az a rendőr? Szavalt???

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2168) Vertigo18 válasza lúzer (#2165) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem azonban az állami terror is egy érdekes fogalom, ha van is ilyen, azt semmiképpen nem lehet a Magyar Rendőrségre ráhúzni!

Kis kitérő: ma intézkedtem egy fogyatékos 30 éves cigánylánnyal, aki amikor megkérdeztem, hogy miért nem akar hazamenni, azt válaszolta, hogy mert otthon "terizálják"! :C :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2169) lúzer válasza Vertigo18 (#2168) üzenetére


lúzer
veterán

Az már más, hogy egyes birkák oda mennek, ahol balhé van, azért, hogy balhézzanak...
egyetértek, de azért vigyáznak hogy 3× kordon védje őket ;] :U

Kis kitérő-höz: szegényke! (komolyan)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2170) szasanyi válasza Integra (#2156) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos keveset értek angolul, de a kép-történet és egy kevés szöveg alapján ez sztem nagyon király! Ha jól értelmeztem, ezt szinkronizálva, a gyógyszer reklámokhoz hasonló felvilágosító kisfilmként kéne adni a televízióban. :K

(#2171) Vertigo18 válasza lúzer (#2169) üzenetére


Vertigo18
addikt

egyetértek, de azért vigyáznak hogy 3× kordon védje őket

Ennek ellenére balhézni mindig sikerült...

Nekem a kedvencem az a Sas-kabaréból ismert humorista, aki teljes mellszélességgel kiállt a tüntetők mellett, aztán tavaly előtt október 23-án felborították és felgyújtották a háza előtt parkoló kocsiját. A reakció: "Hol van ilyenkor a Rendőrség, amikor Budapesten Garázdálkodnak a tüntetők?".

Micsoda fordulat! :Y

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2172) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nah, most kíváncsi leszek, hogy majd mit fognak a tüntetők kiabálni....?

Mert tüntetők tuti lesznek, de az eddigi betanult kiabálásokat most újra kell gondolni...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2173) biggamer válasza Vertigo18 (#2172) üzenetére


biggamer
veterán

Kreatív bábuk ezek, majd betanulnak megint valamit.
Viszont a miniszter leköpdösése szerintem már túl megy mindenen. :W

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2174) Snoop-y válasza biggamer (#2173) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hát azért ahhoz is pofa kell amit a kurcsány csinált.

Hazudtunk éjjel..
El lehet innen menni...
Majd ha már nem lesz miniszterelnök remélem megtalálja valaki és kicsit átrendezi az arcát.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2175) biggamer válasza Snoop-y (#2174) üzenetére


biggamer
veterán

Akkor ne a miniszterelnököt nézzék, hanem az embert.
Milyen törzsbe szokás a másikat leköpködni ? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2176) Vertigo18 válasza biggamer (#2175) üzenetére


Vertigo18
addikt

Illetve hozzátenném, hogy a gyerekei, akik ezt nézik atv-ben, akik szintén folyamatosan támadva lehetnek az iskolájukban, vajon nekik milyen a pszichikai fejlődésük...? :F

Köpdösni tényleg csúnya, mindig a törvényes, kulturált vélemény-nyilvánítás híve voltam...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2177) Snoop-y válasza biggamer (#2175) üzenetére


Snoop-y
veterán

Szerintem örülhet a tettei után, hogy csak köpdösik.
Én magam nem élnék ezzel az eszközzel de az elkeseredett és tehetetlen embereket is meg tudom érteni. Nézzétek meg mit műveltek az országgal ezek az "emberek".

Folyamatosan hülyének nézik a lakosságot és simán azt képzeli most Gyurcsány is ,hogy ebből emelt fővel kiléphet.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#2178) S e t h válasza biggamer (#2175) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem törzsi dolog ez, hanem neveltetési.
Aki alulművelt, olyan környezetben szocializálódott attól nem is várható kultúrált vélemény nyilvánítás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2179) CarajoEsp válasza Snoop-y (#2177) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

[[OFF]Igen, rendkívül kultúrált tett volt. Már ne is haragudj, de pont az ilyen emberekre jellemző, hogy életükben egy keresztbe szalmát nem tettek, de most kimegy leköpdösni, mert akkor ő valaki, amiről majd dicsekszik a kocsmában a haveroknak.(Bár az ilyennek azok sincsenek).
Lehet véleményt formálni, lehet utálni, de van ennek egy normális formája, meg egy ilyen alpári, elfogadhatatlan.
Erről mindíg az jut eszembe, hogy néha szoktam beszélgetni egy fószerral, aki mindíg nyavajog, hogy milyen kevés a nyugdíja. De mikor megkérdezem, hogy mégis hány évet dolgozott konkrétan, mint adozó állampolgár, akkor jön a terítés, míg elmondja, hogy csak 5-öt. Ez azt jelenti,hogy én alig több, mint 5éves munkaviszonnyal, máris több adót fizettem, mint ő életében.
Az ilyenek nekem ne nyavajogjanak.[OFF]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#2180) lúzer válasza CarajoEsp (#2179) üzenetére


lúzer
veterán

Ne aggódj, nem a nyuggerek nyavajognak.
Illetve másért nyavajognak, nekik feri az Isten.
Majd ha ugrik a 13-ik havi, meg nem ad pénzt az IMF aztán semmi nem lesz, majd akkor lehet nézni nagyokat.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2181) brownus válasza biggamer (#2175) üzenetére


brownus
veterán

úgy nézték mint embert ;)
és itt lehet köpködni: itt

(#2176) Vertigo18 a gyerekei alapítványi iskolába járnak. ne aggódj nem bántják őket.

[ Szerkesztve ]

(#2182) CarajoEsp válasza lúzer (#2180) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Nézd nem a nyugdíjasokkal van bajom. Sőt becsülöm őket. Azokkal van bajom, akik fehéren egy napot nem dolgoztak, de úgy érzik el vannak nyomva.
És ez pusztán elv. Én nem mondom, hogy jobb lenne a BKV, ha mindenki venne bérletet. Csak amíg én megveszem és emiatt nyugodtan mondhatom, hogy koszos sz*r, addig az, aki életében nem vett még csak jegyet se, fogja be a száját.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#2183) biggamer


biggamer
veterán

A déli hírekbe mutatták, hogy amikor este jött ki Bajnai Gordon, azt is le
" hazaáruló "-zták.
Ebből látszik, hogy nekik mindegy, csak lehessen szídni valakit.

Viszont ha én látnám az apámat, amint nyilvánosan, fröcsögve köpködve ordít az utcán, hát kiábrándulnák belőle az tuti.
De mindegy, az a fő hogy " demokrácia " van.
/ egyébként ha engem leköpdösne valaki, biztos betörném az orrát :((( /

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2184) CarajoEsp válasza biggamer (#2183) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Áhh..tökmindegy, ki lesz ott, a lényeg, hogy üvöltözni lehessen. Bár én meghallgatnám a véleményüket, és kiváncsi vagyok kit javasolnának. Oszt beültetni a székbe, vajon akkor mivel ütnék el az időt, ha már okuk nincs kiabálni.
Nem is tudom mit kapott a faszi, aki megdobta Busht cipővel?

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#2185) lúzer válasza biggamer (#2183) üzenetére


lúzer
veterán

Csak aztán nehogy Ti is ott legyetek, mikor kiderül hogy nem lesz nyugdíjatok.
Esetleg fizetés se.
Nem biztos hogy az IMF tol még egyszer 25 milliárd ojrót.

Demokrácia meg vicc.
Több az ingyenélő mint az aktív, tehát arra szavaznak aki az aktív réteget szopatja az ő nyereségükre.
Meg is lehet nézni hol tartunk (és még hol a vége).

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2186) lúzer válasza CarajoEsp (#2184) üzenetére


lúzer
veterán

sokat, több évet

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2187) CarajoEsp válasza lúzer (#2185) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Ugyanmár. Vicc a nyugdíjas kor, de egy öregedő társadalomban, ez nem meglepő. Nézd, 65 a nyugdíjkorható, férfi átlagéletkor meg 67. Nem sokat fogok én a nyugdíjamból esténként Bowlingozni...pedig, hogy beterveztem:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#2188) biggamer válasza CarajoEsp (#2184) üzenetére


biggamer
veterán

3 évet kapott a " fiatalember ".
Ha jól emlékszem 15öt akartak adni, de mivel még nem volt büntetve és " fiatal ", ezért mérsékelték ennyire.

CarajoEsp
Az a baj, hogy a 65 évet is már csak kevés férfi éli meg, ha meg is éli mit kezdjen már akkor a szabadidejével meg az óriási nyugdíjával.

Olvasom Seres Mária honlapját / ő kezdte el az aláírásgyűjtést a képviselők tiszteletdíjáról / a legutolsó bejegyzés, hogy a " tisztelt " honatyák nem akarják az EP választással egyben a népszavazást, pedíg így csak 5 millióba kerülne, külön meg 5 millárdba.

Persze csak húzzák az időt, addig is pumpálhatják magukhoz a mi pénzünket a semmiért.
Rohadt egy brigád, ha meglátom akármelyiket, már hányingerem van.

Meg milyen kuss van a LUXUS adóról is.
A minimálbért meg akarják adóztatni, a 13. havi nyugdíjat és fizetést el akarják venni, de a luxus körülmények körül élőket nem akarják több tejelésre bírni.

Hogy rohadjanak meg. :(((

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2189) CarajoEsp válasza biggamer (#2188) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Értem. Tehát akkor külföldön is büntetik. Kérdem én, hogy erre, ha teszem azt lecsukják a köpködőt 2évre, vajon ráhúzták volna, a "Balkánon vagyunk" frázist?
Mert ez a baj, hogy ezzel könnyű dobálózni, de törvényileg elég laza ország vagyunk észre kell venni.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#2190) CarajoEsp válasza biggamer (#2188) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

A népszavazáshoz annyit, hogy az volt szép duma, mikor mondták, hogy "Nem lehet egyszerre tartani, mert megzavarja az embereket"
Majd fogok írni, hogy szerintem az írásbeli érettségit szeretném visszamenőleg megírni, mert azért lett négyesem is, mert megzavart, hogy most a Törihez a törit, vagy a magyart írjam:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#2191) lúzer


lúzer
veterán

pfff, még 2 ilyen nap és tönkrement családok százezrei fognak "hőbörögni" a parlament előtt...

na az lesz szép világ, akkor mit csinál majd a rendőrség....

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2192) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Mondhat bárki bármit, mindennek megvan a maga formája...

Ha én a megfelelő fórumon, a megfelelő kultúráltsággal megteszem az észrevételt, akkor valószínűleg nem fog semmi sem változni, de elmondhatom magamra, hogy én nem alacsonyodtam le állattá...

Aki meg köpköd, az le is alacsonyodik, meg nem is változtat semmit... Gyurcsány, Bajnai, Meggyesy... nem mindegy? Egy kutya mind!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2193) Vertigo18 válasza lúzer (#2191) üzenetére


Vertigo18
addikt

na az lesz szép világ, akkor mit csinál majd a rendőrség....

Amit eddig, végezzük a dolgunkat...

Nem velük lesz baj, hanem a soraik között megbúvó anarchista elemeknek... Akik azért mennek, hogy balhé legyen, hogy elfogják őket, hogy perelhessenek...

Abba gondolj bele, drága lúzer barátom, hogy ha megtehetném, akkor 100%, hogy én is ott lennék...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2194) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Hi all
Tegnap este a rend őrei közúti ellenőrzés gyanánt megállítottak. És elkérte a jogsim és a forgalmit. De mi a búbánatnak kérdezi meg hogy hol lakom? Mikor a címem ott van a jogsiba és forgalmiba is. Meg még azt is megkérdezte kié az autó. Ez valami kötelező szöveg, vagy csak improvizált?

(#2195) philoxenia válasza kicsigeri (#2194) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Megfelelő hangnemben kérdezve szerintem nem sértő, hiszen lophattad is az igazolványt akár....
Olyan, mint mikor a bankkártya mellé elkérik a személyit is, akkor is igazából a Te érdeked.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2196) kicsigeri válasza philoxenia (#2195) üzenetére


kicsigeri
senior tag

De a jogsimon ott a fényképem.
Az teljesen jogos hogy a bankkártyához elkérik a személyit, asszem 20e ft felett, mert azt tényleg lophattad is, és a néven kívül más nincs rajta.

(#2197) Vertigo18 válasza kicsigeri (#2196) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nagyon egyszerű a válasz:

attól, hogy átadod neki a szigedet, meg a lakcímkártyádat, attól még nem biztos, hogy ott laksz... LEhet, hogy már nem ott laksz, csak még nem jelentkeztél át!
Van egy "Lakcímbejelentési kötelezettség megszegése" szabálysértés, illetve az "Rk-lap"-ra fel kell írnia, hogy hol is laksz...

A másik, hogy kié az autó, az meg más kérdés... Tied volt? Ha nem, akkor simán lophattad, és ha nem tudod még csak körülbelül sem, hogy kinek a tulajdona, akkor az már felettébb gyanús!

ui.: Az meg, hogy "mi a búbánatnak kérdezi" nem biztos, hogy a megfelelő hangnem... Legyél kemény és ugyanezekkel a szavakkal kérdezd meg tőle... és várd a reakciót! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2198) kicsigeri válasza Vertigo18 (#2197) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Igen aztán ha valami kötözködős fajta, akkor szétszedi a kocsit, és drogot keres. Este 10 fele egyedül Bicskén, mikor én Felsőörsön lakom. Picit odébb van.

Ja és nem az én nevemen van a kocsi, anyuén, így olcsóbb a biztosítás :B

[ Szerkesztve ]

(#2199) -NOKIA- válasza kicsigeri (#2194) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

A jogsiba tuti nincs a címed. :)
De még a személyidben sincs a címed.
Amúgy ezek ilyen ellenőrző kérdések, általában ha hamisak a papírok, bele lehet zavarni az embert a dolgokba, látszik rajta hogy idegeskedik. Vagy ha a kocsi nem oké, esetleg az sem amit szállít, megint csak kibújik a zsák a szögből.
Ha természetes reakcióid és válaszaid vannak, nincs semmi gond.
További jó utat! :D

(#2200) kicsigeri válasza -NOKIA- (#2199) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:D igen ez volt a végszó. További jó utat! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.