Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9008) FeRRaR1 válasza BigBlackDog (#9004) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Egyébként itt sincs kolbászból, 6 éve mosogattam a konyhán meg szemetet hordtam mikor kijöttem, és sok magyar azóta is ugyan ott van... Itt is kell a jobbra törekvés tenni akarás, és akkor van lehetőséged váltani, változtatni.

Viszont a kocsi piac teljesen más. Itt bőséggel rendelnek extrát, erősebb motort, magasabb felszereltséget. Olyan felszerelt S40/S60-asokat láttam, amiből Magyarban egyet sem, még csak képről se. Motorikusan is ott nagy részük 1.6, itt találsz bőséggel benzinest és D5-öt is (S40)

S80-ban valószínűleg ennyi kilométerrel már volt váltó cserélve vagy felújítva. Én cseréltettem benne olajat, átnézték, tökéletes egyenlőre, de csak 44e van a kocsiban. Viszont a nyomaték több mint 400. mérő padon 460 - 480 között szokott lenni amiket láttam. Igazából ez is olyan, hogy ha rendesen bemelegíted, hidegen nem rúgod és cseréled az olajat, akkor sokáig jó lehet. Csak a V8-nak nehéz néha nem elkenni :DDD

Ki kell próbálni, hidegen melegen hogyan kapcsolgat nagy gázra, rükibe stb... Ha jó a gép akkor váltó olaj csere.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.