- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Gurulunk, WAZE?!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Lalikiraly: SÜNI energiaital.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- MasterDeeJay: Legújabb beszerzésem: Sata to Sas adapter
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
szijartg
őstag
srácok!
fenntvan az ubuntu a gépezeten.
léccives segítsetek, hogy miket tegyek még fel, ahhoz hogy xp alól elérjem a gépet. meg ftp-t is lehessen csináálni rajta!
plíz jól megfogalmazva írja le nekem valaki, hogy hogyan csináljam.
örök hálám -
stanci
aktív tag
Sikerült!! Némi googlizás után. A vicces az, hogy múltkor órákat szórakoztam vele és semmi, most meg 10 perc alatt megtaláltam (úgy tűnik van hova feljődni).
Íme a megoldás, ha valakit érdekel: [link]
Köszönöm a segítséget mindenkinek. Szerintem még fogok kérdezni bőven, mert most jön még csak a bootp meg a tftp démon beüzemelése. -
stanci
aktív tag
Na sikerült megnéznem pár dolgot. Van egy másik file ami tuti iso9660-as:
mount SGI_IRIX_6.5.16-Base_Documentation_May_2002.img /home/stanci/image/ -t iso9660 -o loop
Ezt szó nélkül megcsinálta, látom a tartalmát minden korrekt.
Az eredetire pedig:
mount SGI_IRIX_6.5.16-Foundation_1.img /home/stanci/image/ -t iso9660 -o loop
mount: wrong fs type, bad option, bad superblock on /dev/loop0,
missing codepage or other error
In some cases useful info is found in syslog - try
dmesg | tail or so
dmesg | tail
Unable to identify CD-ROM format.
Unable to identify CD-ROM format.
ISO 9660 Extensions: Microsoft Joliet Level 1
ISOFS: changing to secondary root
ISO 9660 Extensions: RRIP_1991A
ISO 9660 Extensions: Microsoft Joliet Level 1
ISOFS: changing to secondary root
ISO 9660 Extensions: RRIP_1991A
Unable to identify CD-ROM format.
Unable to identify CD-ROM format.
csináltam egy ilyet is:
file SGI_IRIX_6.5.16-Foundation_1.img
SGI_IRIX_6.5.16-Foundation_1.img: SGI disk label (volume header)
[Szerkesztve] -
stanci
aktív tag
Ez egy kb. 20 cd-s IRIX telepítő ''biztonsági másolata''. A baj csak az, hogy ezt nem én készítettem ezért fogalmam sincs milyen fs. Az irix xfs-t használ, de ez is csak valami összefoglaló név. Van egy SGI Indy-m amin volt telepítve irix. Kiszedtem a winyót bedobtam egy Suse alá, ahol kb tíz partíciót mutatott, mind valami xfs alkategória volt. Azóta elszállt ez a winyó.
Most a kicserélt winyóra szeretnék irixet rakni, de az Indy-ben nincs cd-rom ezért csak a távoli telepítés jöhet szóba, ezért kellene hozzáférnem a fájlokhoz az imageben. -
-
stanci
aktív tag
Srácok még mindig a következő a problémám:
debian:/home/stanci# mount -o loop SGI_IRIX_6.5.16-Foundation_1.img image/
ioctl: LOOP_CLR_FD: Az eszköz vagy erőforrás foglalt
mount: you must specify the filesystem type
A loop dolgot már megoldottam losetuppal, de továbbra sem tudom csatolni mert nem ismerem a fájlrendszert. Nincs valami amivel ki lehetne ezt deríteni? -
Cathfaern
nagyúr
válasz
question man #382 üzenetére
Nos nézzük:
Járt már a gépemen (laptopról van nálam is szó) UHU, Mandrake, Debian, Gentoo, RedHat (Fedora), Ubuntu, Slackware. Windows XP mindig volt mellettük.
Ezek közül a Slackware-t és a Debiant leszámítva, mindegyik elsőre gond nélkül feltepült, de ezt a 2-t is kis állítgatások után sikerült felrakni.
A fent felsoroltak közül egy sem tette tönkre a Fat táblámat, formázta le a vinyómat, vagy csinált bármi ártalmasat.
Igaz, mindegyik amikor telepítettem, elolvastam, hogy mit ír ki, és nem csak a next-re nyomkodtam -
Sianis
addikt
válasz
question man #382 üzenetére
Nincs semmilyen papírom, mégis együtt tartok egy Ubuntut meg egy Xp-t. Másik gépemen meg egy Gentoo és Ubuntu dolgozik össze, ezzel írok DVD-t, olvasok NTFS paríticóról...és nem vágódik haza a gépem. A Linux amúgy is egy rendszermag ( kernel ) nem pedig egykomplett rendszer. Amúgy meg szerintem rossz disztrókkal próbálkoztál, lehet érdemes lett volna kérdezni?
-
zLegolas
őstag
válasz
question man #382 üzenetére
A tudás hiánya a gáz. A rendszerinformatikusoké pláne.
számítástechnika != XP -
Yom
aktív tag
aliassal az a gond, hogy a tabbed-urxvt-nek nem lehet megadni kapcsolokat, csak .Xdefaultsbol olvas. igy nem tudom kapcsoloval atadni a tabbed-urxvtnek (sima urxvt-nek igen), hogy atlatszo legyen.
tabbed-urxvt = urxvt + 1 kis script. urxvt-t nyit meg, csak van 1 new tab gomb. -
Yom
aktív tag
válasz
dr_strange #352 üzenetére
ezzel sincs éáű... betu
-
question man
tag
Hát én feladtam a dolgot uraim teljesen legalábbis egy darabig. A laptopomra fel akartam tenni az XP mellé egy jó linuxot vagyis egy SUSE 10.0 volt az első próba ám sehogy nem akart felállni a gépemen meg mindíg beállt. Azután jött a UHU Linux ami még a wincsi fat tábláját is ki csinálta tehát majdnem haza vágta a gépemet de fullosan. 2 rendszerinformatikus és 3 óra munka eredményeképp tért csak magához a gép tehát szerintem ezek a linux dolgok kicsit gázak.
[Szerkesztve] -
ngabor2
nagyúr
válasz
dr_strange #380 üzenetére
köszi, megpróbálom átrágni magam rajta, valami egyszerű dolgot megkeresek benne.
-
ngabor2
nagyúr
konkrétan is felteszem itt a kérdésemet:
van egy gép, ami rá van kötve adsl-lel a netre. működik is, semmi probléma.
viszont szeretném megosztani róla a netet win felé. csak egy pár portot szeretnék neki engedélyezni (http, ftp, msn), első körben korlátozás nélkül. gondolom az iptables lesz az én barátom, de ahogy nézegetem a példasorokat... nekem kínai.
volt egy deb csomag, aminek a nevét már nem tudom, ez alapból csak erre volt jó, pontosabban az mindent átengedett (mivel a másik gépen semmi komolyabb dolog nem lesz, akár minden is átmehet). sajna nincs időm az egész lartc-ot átolvasni, valaki egy rövid megoldást tudna mondani? -
-
tierbatyo
senior tag
válasz
szijartg #374 üzenetére
Már hogyne tudnál ilyet.
Be tudsz ssh-zni egy másik linux alól. Win alól meg a Putty nevű progival, ez nyit neked egy terminált, amiben tusz dolgozni. Másolni scp-vel, illetve a Winscp-vel tudsz . Természetesen ftp servert is fel lehet tenni. Én nem nagyon ismerem őket, a Proftpd-t ismerem. Van grafikus felülete is: Gproftpd.
-
ngabor2
nagyúr
setxkbmap a te barátod. nézd meg a manualját, aztán a ~/.xinitrc-be tedd be a megfelelő paraméterrel. x alatt ez állítja be a bill-kiosztást.
az usb-s bill meg lehet, hogy azért nem megy alapból linux alatt, mert a kernel nem ismeri. fordítsd bele a kernelbe a megfelelő opciót (ne modulba tedd, hanem fixen), és akkor lesz. -
ngabor2
nagyúr
-
szijartg
őstag
olyan kérdésem lenne, hogy még mindig megy az agyalás hogy milyen legyen...
Mandrake 8.2
Ubuntu 5.10
BeOS 5
ezekről mit tudtok mondani? mert aki rakná a gépet, ezeket jobban ismeri!
nekem csak az kellene, hogy működjön meg hogy távolról is el tudjam érni a gépet. szerverként menne. esetleg ftp.
légyszi segítsetek mert már kezdek bekattanni -
Köszi.
S az miért lehet, hogy a Debian nem jegyzi meg a billentyüzet kiosztást?
USB van, telepítéskor nem lehetett nagyart választani, de utána átállítottam, azonban minden újraindítás után visszaáll angolra pedig grafikus felületről kilépéskor mindig bejelölöm, hogy jegyezze meg a jelenlegi beállításokat(ez mögött milyen parancs áll?).
Ugyanez a kérdés fennáll a knoppixra is.Meglehet mondani neki, hogy mentse le a beállításaim, ha esetleg ugyanazon a gépen akarom használni legközelebb is?
[Szerkesztve] -
Sianis
addikt
Csinálsz többféle kernelt ( ebbe most én nem megyek bele, mert ugye ~1000 dokumentáció van róla ). Ezeket felmásolod a /boot partíciódra, aztán a bootloadaerhez hozáadsz egy bejegyzést ami a többi kernelt tölti be indításkor. ( Minden bejegyzés csak egyet ). Asszem kb ennyi.
-
Sziasztok!
Hogyan kell megcsinálni, hogy többféle kernel verzióval is lehessen bootolni(Debian)?
Ha lehet az alapoktól mondjátok el.
Még az is a problémám, hogy a knoppix live cd nem akarja felismerni az usb bill-t+egeret, ps-el megy plusz vmware alatt is fut ugyanazokkal az usb eszközökkel.Ez mitől lehet?
Ha a windows-t indítom simán felismeri a rendszerindítási menünél őket vagyis a biosban elvileg jól van beállítva.
Se simán se expert módban nem ment. -
Sianis
addikt
válasz
szijartg #356 üzenetére
Jó ez! Csak lekéne ellenőrizni, hogy amit leszedsz az is jó-e. Win alá is vannak MD5 érték ellenőrzők javaslom, hogy szerezz be egyet, és ellenőrizd le, hogy megegyezik-e az érték...ezzel: [link] A megfelelő név melletti értéket kell kapnod. Ha nem így van, hibás az ISO amit letöltöttél, töltsd le ismét.
-
szijartg
őstag
Debiannal valami gebasz van.
Letöltöttem az ISO-t, kiírtam CD-re, de a telepítő rögtön az elején,
a hardver felismerés után kiírja, hogy
'' a cd meghajtó egy nem debian cd-t tarlamaz
A telepítés folytatásához helyezzen be egy debian cd-t''
Most akkor mi a rák van? -
dr_strange
senior tag
válasz
dr_strange #351 üzenetére
próbáld ki ezt:
http://forums.gentoo.org/viewtopic-t-441067-highlight-urxvt+xdefaults.html -
dr_strange
senior tag
válasz
dr_strange #350 üzenetére
hm, nekem sem megy az Xdefaults olvasása, ahogy látom, Xorg 7.0-ban megváltozott, de még nem tudom, hogy lehet működésre bírni
-
Yom
aktív tag
ill lenne +1 kerdesem:
unicode-rxvt alatt hogyan kell beallitani, hogy legyen magyar ekezetes betu? ekezetes betuket nem ir, viszont pl: alt+é re kiirja a $ jelet.
UTF-8 t hasznalok, X-ben, mas terminalban, progikban jo minden. LC_ALL is be van allitva, es a consolefont is UTF8-as. mi lehet a gond? -
Yom
aktív tag
Hi!
.Xdefaults fajlba meg lehet adni vhogy szinmelyseget?
urxvt*depth: 32
mert igy nem mukodikgooglen meg nem talaltam semmi infot se, csak az rgba-rol:
urxvt*background: rgba:0000/0000/0000/ffff
viszont depth nelkul nem mukodik az atlatszosag (parancsbol ha kihagyom a -depth 32 reszt, nincs atlatszosag)
urxvt -depth 32 -bg rgba:0000/0000/0000/aaaa, viszont ezt a parancsot mindig kiadni nem tul kenyelmes
[Szerkesztve] -
zLegolas
őstag
válasz
szijartg #346 üzenetére
Ez kábé úgy működik, hogy van a Linux kernel - ez az, ami a Linux, a legszorosabb értelemben véve, de ezzel magában a világon semmit nem tudsz kezdeni. Erre épülnek rá a felhasználói programok, a parancsértelmező (''DOS ablak''), meg mindenféle rendszer és egyéb programok.
Gyakorlatilag ilyen felhasználói program az X-szerver/kliens, (röviden: az X) ez nem más, mint a grafikus rendszer alapja, olyanokat definiál, hogy mifene a gördítősáv, hogy értendő egy ablak, mifán terem egy nyomógomb, meg effélék.
Ezt az alapot használják ki a különböző ablakkezelő rendszerek, amiből cefetül sok van, kezdve a nagyon puritántól a jajde csiricsáréig (szétpukkanó/átlátszóvá váló/pörgő-forgó ikonok, stb...).
A két legkedveltebb és legkönnyebben kezelhető (meg a legcsiricsárébb) a Gnome és a KDE.
Remélem segítettem.
[Szerkesztve] -
ngabor2
nagyúr
válasz
szijartg #342 üzenetére
persze, elég az első cd is. kiindulásnak: [link]
konkrétabban: [link]
ha fenn van, az egyéb ''sallangokat'' a netről is le tudod szedni, ha kell. ebben már a grafika és a szerverek bennevannak, tehát túl sokminden nem fog kelleni.
#345: i386-os. de miért dvd-t szedsz le, mikor telepítéshez a cd is elég?
[Szerkesztve] -
OddMan
őstag
Honnan tudnék letölteni egy Linux 1 floppy-s (1.44MB) ''img'' boot disk-et?
Ami fontos, hogy az alap IDE eszközöket felismerje az adott linux kernel és legyen a lemezen cfdisk és fdisk program.
Köszke előre is! -
szijartg
őstag
sziasztok!
egy dual p2-es szerverbe milyen linuxot ajánlatok?? -
zLegolas
őstag
Lehet, hogy hülye kérdés, de most bökték nekem, és nem tudtam rá válaszolni...
Szal az ATA winyókra miként érdemes hivatkozni (pl. fdisk esetében) ? Nincs ilyesmim, úgyhogy passzoltam. -
gd5424
tag
válasz
dr_strange #325 üzenetére
Igen.A crontab-ban az .sh fájl teljes elérési útvonalát adtam meg.
Egyébként gentoo alatt a vixie-cron,uhu alatt pedig a dcron van telepítve.
Ezek között van valami különbség?(beállítás szempontjából) -
-
Necc
addikt
válasz
zLegolas #327 üzenetére
grubban belül hol? nem nagyon turkálok én a boot rendszerben
mod: pen-driveot se mountolta be, nem kezelte le a FAT32 fájlrendszert, ezeregy hibát írt ki (/dev/sdb1 -ként még működött)
illetve hogy mountoljam be a racket, ami Fasttrack raid/sata vezérlőre van kötve a pata csatornára? erre csatlakozik a vinyó is. hdxx nem működött, sdxx sem.
[Szerkesztve] -
Necc
addikt
Üdv. Nemrég cseréltem le a Debian 3.1 (sarge) linuxom kernelét 2.6.8 i686-osra az előre fordítottat raktam fel, jól műxik meg minden, de az optikai meghajtókat nem hajlandó felismerni! A korábbi 2.4.xx i386-os kernel még fent maradt, indításkor válaszhatok. Hibaüzenet szerint nem létezik a ''speciális eszköz'' (/dev/hda -> /media/cdrom0 illetve /dev/hdc -> /media/cdrom1 eszközökként voltak ismertek) a merevlemez (linux szempontjából) ''scsi sata'' felületű, mint sda4 ezt hibátlanul kezeli, továbbá a windowsos partíciót is lekezeli.
-
gd5424
tag
Hi!
Működik valakinek a cron?
Mert nekem nem sikerült beállítani.
Mindegy hogy a crontab -e parancsot használom,vagy a kcron
nevű progit,egyikkel sem indul el a megadott időben a beállított feladat.
Pedig a crond fut,crontab -l -re kiírja a beállított feladatot.
Próbáltam uhu,és gentoo alatt is,de egyikkel sem sikerült.
A beállított feladat egy .sh -fájl,az xmms-el indítja a zenelejátszást.
Az .sh fájl természetessen működik rendesen.
Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném. -
zLegolas
őstag
Ha elindult a Knoppix:
1. -Nyiss eny konzolt (terminált), olyan mint a DOS ablak
2. -Válts rendszergazda módba (nem'tom a knoppix hogy csinálja, olvasgasd a doksiját)
3. -Írd be: fdisk /dev/hda (az első merevlemezhez!) (második:hdb, harmadik:hdc, stb...)
4. -Csináld mega mit akarsz az ott látottak alapján. -
zLegolas
őstag
válasz
rokefeller #309 üzenetére
Ez a kép nem ennek az írásnak a része, szvsz semmi közük egymáshoz. Az eresdeti írást min. 10 oldalon megtalálhatod különböző formátumokban magyarul, az egész enten meg min. 10 nyelven millió verzióban.
Szvsz Te is kiteheted az oldaladra egy bögyös-csöcsös maca képe alá. -
KMan
őstag
huh koszi szepen de annyira lama vagyok hogy ezzel nem vagyok beljebb sajna...
szval ott vagyok hogy bebootolt a CD-rol a KNOPPIX es most mit is csináljak pontosan?
honnan szedjem elo az fdisk-et?
Amugy tenyleg nem vagyok nagy szaki, csak azt hallottam hogy a Linux kepes a fizika hatarig (8 TB) formazni FAT-ra elsodleges es masodlagos particiokent is, ezert probalkozom ezzel. (lehet hogy rosszul tudom)
Koszi! -
ngabor2
nagyúr
ha jól tudom, fat32 esetén valami 132gb a max partícióméret. szerintem ebből nem tudsz egy vfat partíciót csinálni.
amúgy a fdisk csak az üres partíciót csinálja meg
a filerendszer létrehozása az mkdosfs paranccsal megy. -F32 kapcsoló kell neki, mert alapból nem csinál fat32-t, csak ezzel. -
KMan
őstag
Hali!
KNOPPIX alatt szeretnek egy 200 GB - os winyot 1 particiokent FAT-ra formatalni. Hogy tudom ezt megtenni? (Mert helyi menuben nem talaltam format parancsot, a console parancsot sem tudom es mert abszolut kezdo Linux-os vagyok)
Koszonom! -
GD
őstag
hogy vmi konkrét kérdés is legyen ne csak világmegváltás
:
teljes weblapot milyen böngészővel és hogyan tudok menteni?
azaz, minden file-t ami az adott url alatt van
[link]
íme, a tartalomhoz tartozó oldalak is kellenének, egyenként kicsit nyűgös lenne
[Szerkesztve] -
Sianis
addikt
válasz
rokefeller #309 üzenetére
Azért mert egy programhoz van GUI nem jelent semmit, attól még lehet BETA, sőt ALPHA is. Valaki ír hozzá egy GUI-t és onnantól kezdve lehet azt is tesztelni, de ettől függetlenül alatta megy a fejlesztés. No meg ugye ez a világ annyira sokszínű, hogy nem lehet mindenre egyértelmű törvényt kimondani, mindenki úgy fejleszt, ahogy ő a legjobbnak érzi, és ettől lesz csodás a dolog. Örülök, hogy elolvastad, gondolom, hogy ezek után megérted, hogy mi ''öregek'' miért nem hasonlítgatunk, mert nincs mire. Grafikához hozzászólva, nem teheti meg a nyílt világ, hogy hagyja hogy gyalázzák, ezt ugye megérted. Hiszen van kritika a túloldalról is...sajnos ez már csak egy ilyen adok kapok, de szerencsére a felszín alatt ez egy sokkal nyugodtabb dolog, aki nem akar sosem keveredik bele, és soha nem fogják megszólni, hogy mit használ.
-
rokefeller
senior tag
Elolvastam a linux nem windows c. ajánlott cikket, és tényleg sok meglepő dolgot találtam benne, pl az open source céljaival kapcsolatban a saját maximalista és pózer hozzáállásom miatt én másnak képzeltem a célokat... amivel nem teljesen értek egyet, az az hogy hogy a gui a szoftverfejlesztés vége, én amikkel szoptam, még közel nem vlt ezekszerint kész a szoftver, de gui már volt, ez nem mond semmit igazából, mert nem lehet ebből általánosítani, se oda se vissza... de a lapon tovább böngészve ezt találom, és az egész írás értelmét megrengeti...
-
rokefeller
senior tag
válasz
question man #304 üzenetére
lehet hogy azért szopat minket a linux, mert xp mellé próbáljuk feltenni?
erre még nem gondoltam, de az összes esetben ez tűnik csak közösnek
-
ragazzo
őstag
Kezdésnek javasolnám az uhu-t [link] vagy inkább a szívem csücskét az ubuntut [link] Minkét honlapról letudod szedni az iso file-t, és azt kell kiírni a lemezre.De vigyázz, nem adatlemezként kell megcsinálni! Ha van két winyód, akkor egyszerű a helyzet, mert egyiken marad az xp, a másikra felrakod a linuxot. (nekem is így működik) Ha egy lemezded van, akkor gyanítom, hogy kell egy töredezettség mentesítés, és partícionálni kell a winchestert mielőtt rárakod a linuxot.Egyelőre ennyi.
-
laci80
tag
Sziasztok!
Ha életemben nem láttam még működés közben semelyik Linux verzót, de hajt a kíváncsiság és szeretném ki próbálni, akkor melyiket ajánlanátok, és honnan tudom leszedni?
Egyszerű fel rakni, nem vagyok kezdő, de csak XP-t használtam. -
Rufusz
tag
Létezik olyan progi, mint az airsnort[link], inter pro wireless 2200bg támogatással? Vagy munkára lehet bírni valahogy az airsnortot ezzel a kártyával?
-
question man
tag
Hát én is úgy gondoltam végre kipróbálom a Suse Linux 10.0-t ás láss csodát lőn hatalmas probléma. tehát Vettem egy laptopot egy Asus a6u 5001 és csináltam 3 partíciót 10gb winXp 40gb cuccok és 10gb Linux ám telepítés közben már az elején apró baki már fel sem nagyon aklart menni mert hogy az USB inicioalizálásánál folyton behalt
haverok buli fanta és segítség e gond megoldva ám miután felment akkor indult csak el amikor kedve volt hol a kernwelben fagyott meg hol pedig a videó karit nem kedvelte és miután 15 újra indítás ból potom 4 szer indult el és össze vissza így töröltem. Azért valaki tudna segíteni hogy netán mi a jó fenét lehetne vele csinálni hogy működjön előre is köszi
-
zLegolas
őstag
válasz
rokefeller #301 üzenetére
Az oldalamon találsz más megoldást rippelésre - én azokat használom.
-
rokefeller
senior tag
válasz
zLegolas #299 üzenetére
hm, ezt eddig általában így csináltam, az mplayert azóta is szeretem, bár vannak még hiányai, de a mindenevése nemrossz... a baj pont a gyomlálásnál kezdődött, volt hogy véletlenül kigyomláltam oylat, amit nem kellett volna, aztán szívtam hogy kijavítsam... de ez az én bénázásom, ami viszont nem, az pl a cd-írós történet volt, feltettem a normális grafikus progikat, amiket a telepítőben találtam, és végül mkisosf-sel, vagy mivel írtam ki, mert volt egy linux könyvem, de elég morcos voltam... a grip meg az eddigi legjobb rippelő...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Nintendo 3DS és DS topic
- Milyen TV-t vegyek?
- iPhone topik
- Előrendelhető a OnePlus Pad 3
- Formula-1
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- EA Sports WRC '23
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- További aktív témák...
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Sea of Thieves Premium Edition és Egyéb Játékkulcsok.
- Eladó steam/ubisoft/EA/stb. kulcsok Bank/Revolut/Wise (EUR, USD, crypto OK)
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Országosan a legjobb BANKMENTES részletfizetési konstrukció! Lenovo ThinkPad X13 Gen 5
- LG 65QNED86T / 65" - 164 cm QNED / 4K UHD / 120Hz & 3ms / HDR 10 Pro / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- AZONNALI SZÁLLÍTÁS Eredeti Microsoft Office 2019 Professional Plus
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest