Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93851) this is life válasza zsoltzsolt (#93849) üzenetére


this is life
Ármester

Melyik lumiat hasznalod hogy ennyi a gond vele ? Mert parom 640-e rs1-en tartva gond nelkul mukodik...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93852) zsoltzsolt válasza this is life (#93851) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

930.
Nem sok, csak szerintem vállalhatatlanok 😀

(#93853) Vtwo válasza boncser (#93850) üzenetére


Vtwo
senior tag

Lassan már csak a hivatalos gyász szertartás nem volt meg.

(#93854) scyllarus válasza zsoltzsolt (#93849) üzenetére


scyllarus
veterán

A hívásletevéses gond 550-en is sűrűn előfordul.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#93855) zsoltzsolt válasza scyllarus (#93854) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

És ez elég idegesítő és szerintem komoly hiba.
Más. Még dolgoznak a mobil részlegen az Ms-nél??

[ Szerkesztve ]

(#93856) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

De legalább van humoruk 😂

[ Szerkesztve ]

(#93857) Nergalos válasza zsoltzsolt (#93849) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Hihető....ja nem...részemről legalábbis ilyenek nincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#93858) Nergalos válasza scyllarus (#93854) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Nálam 930-on semmi gond vele...

(#93859) Spet válasza #47106304 (#93834) üzenetére


Spet
addikt

Mert kilőtték még régebben. El kell menni egy szervizbe és megkérni őket kérjék le, hogy van-e még rá garancia vagy nincs.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93860) Blue Eagle válasza Spet (#93859) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A Lumia Test Tool alkalmas erre, nem? Nálam legalábbis kiírta, hogy ez év dec. 17-ig garis ebben az országban.

(#93861) scyllarus válasza Nergalos (#93857) üzenetére


scyllarus
veterán

Én viszont vagy 5 közvetlen kollégát tudok mutatni, akiknél szintén előfordul, napi szinten mutogatták nekem egy időben. (Mind 550). Mostanra már beletörődtek...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#93862) Sztyepadzso válasza zsoltzsolt (#93855) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Lehet, a titkos önmegsemmisítő részt töltik fel.

(#93863) Spet válasza Blue Eagle (#93860) üzenetére


Spet
addikt

Létezett anno egy oldal, amin keresztül megtudhattuk, hogy mennyi ideig garanciális a készülék IME szám alapján.

Ha a program eddig kiírta, akkor lehet ezután is kifogja, én nem ismertem.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93864) Blue Eagle válasza Spet (#93863) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Lumia Phone Test Application

Telepedés után ez még frissülni fog magyar nyelvűre.

(#93865) domojko


domojko
senior tag

Van valakinek valami tippje, hogy miért nem működik lumia wp8.1-en, az icloud fiók? Frissítést kér, de fogalmam sincs mit akar frissíteni. Felhasználónév jó, jelszó jó. Szinkronizálni nem tud. Ötlet??? Apple oldalon vagy Microsoft oldalon van valami változás?

(#93866) #47106304 válasza Spet (#93859) üzenetére


#47106304
törölt tag

Ajha köszönöm.

(#93867) Redneck


Redneck
veterán

Lumia 735-öm kijelzője betört. Ha nagyon drága a javítás új telefont kell vegyek. A WP 10 mennyire jó? Anno sok negatív kritikát kapott. Nem akarok játszani, csak GPS, BKK Futár, Viber, TubeCast menjen és legyen stabil.

Mely típusokat érdemes keresnem? Amoled, és jó fényképező is fontos.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#93868) this is life válasza Redneck (#93867) üzenetére


this is life
Ármester

Sajnos a w10m rs2-vel alapbol felejtos , de lenyegeben a wp/w10m plattform ugy unblock , ha csak nem ocson hozza tudsz jutni egy x30 szerias lumiahoz (az legalabb nem frissul rs2-re) viszont ha hosszabb tavon gondolkodsz akkor masik OS-be kellene fektetned a penzed ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93869) Redneck válasza this is life (#93868) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm a gyors választ! Nekem is ez az érzésem volt de gondoltam informálódok. Igaziból a 735 és a WP 8.1 nagyon bejött, megpróbálom kihozni belőle a legjobbat. Átmenetileg egy S3 Neo lesz, de ha más nincs esélyesebb az iPhone SE. Jobban tetszik a zárt OS.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#93870) Bogyó bá' válasza Redneck (#93869) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha meg tudsz lenni dual-SIM nélkül, akkor valószínűleg az iPhone SE a nyerő, most már az ára is emészthető lett. Én is arra váltanék, de nekem létfontosságú a DS.
szerk 32GB-os már gyári garral van 100k-ért...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#93871) this is life válasza Bogyó bá' (#93870) üzenetére


this is life
Ármester

Bluetooth-os eszkozzel van mod dual sim kezelesre ravenni az ios-t :) ;)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93872) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#93870) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szintén SE-t ajánlom! :)
Erre tényleg lehet azt írni, hogy kicsi a bors, de kicseszett erős!
Nagyon gyors, nagyon stabil, frankó kamera, erős HW és még mindig az egyik legszebb apple telefon az 5s-sel vállvetve, hiszen annak a nagyon durvábbik változata.
Bár írtam már, nálam csak a space gray jöhet szóba, a többi nálam "gay" kategória.

(#93873) Bogyó bá' válasza this is life (#93871) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Kínai barkácsszakkör nálam nem játszik.... :N

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#93874) this is life


this is life
Ármester

Csak leltem egy fanboyt a lumia fb oldalan 😀

-Olvasom itt a sok felháborodott kommentet, stb, és nagyon megvagyok lepődve...azon ugyan nem hogy x embernek nem úgy működik a telefonja ahogy kellene, ez sajnos mindenre igaz, mindenből ki lehet sajnos fogni a hibás darabokat. Viszont nem értem amúgy kinek mi baja van a rendszerrel, szerintem teljesen jól, stabilan működik. Mind a három telefonunk(két 950, egy 650)tökéletesen szuperál! Sőt, nem egy embert tudok, aki dobja el az iphone-t, androidot és lumia-t vesz, mert ez egyszerű de nagyszerű.

Ez a komment kisse fajo...

Bogy-ba
Akkor inkabb nem szoltam ... bar annyira nem erzem ganyolosdinak a dualositas ilyen modjat, persze kerdes mennyire jol hasznalhato ...

Eagle
Ezt nem te irtad ?
-Elképzeltem a helyzetet!
Ülök a szállodában a nagyképernyős TV előtt 1 méterrel, mert kábelhez vagyok kötve, és élvezem az Edge akadozó weboldal megjelenítését, és a közeli panorámát :D

Elképzeltem magam a jövőre nézve is:
Ülök a szállodában, előkapom a bőröndömből a 3 méteres HDMI kábelt (tanultam az előzőkből) és már ágyba fekve kábelek között élvezhetem a nagyképernyős tv-n az Edge még ki nem javított akadozását

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93875) Redneck válasza Bogyó bá' (#93870) üzenetére


Redneck
veterán

Veszek gyorsan egy használt Lumia 735-öt holnap, aztán majd meglátom mi lesz. Iphone SE-hez új előfizetés kéne, mert nem szívesen hagynám ott a listaárát most sehol. Nem azért mert a 100 rugó nem korrekt ár, egyszerűen elvből nem szívesen adok ki 50-nél többet telefonért. A 735 volt az első kivétel, de igazán jobbra nincs szükségem. Ha a használt nem szimpatikus, kényetelen leszek a S3 Neot elviselni, vagy kipengetni az Iphone árát.

A WP profilomat, programjaimat, beállításokat elvileg át tudom vinni simán? Mindig csináltam biztonsági mentést ha hisztizett érte.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#93876) this is life válasza Redneck (#93875) üzenetére


this is life
Ármester

Nezhetsz 830-at is a vas ugyan az , a kamera jobb es szerencsere az se frissul rs2-re . Hasznaltan mar vsz gombokert veheted meg ...
Ha van biztonsagi mentsed akkor mindent vissza tudsz allitani belole , de csak wp8.1 alatt hasznalhato, w10m rs1 alatt nagyon nem ajanlott , elcseszi a rendszert...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93877) ΞΔGLΞ válasza this is life (#93874) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, nem. Jah, hogy ez egy facebook komment...
Oda meg pláne nem írok semmit.

(#93878) zapkorte válasza Redneck (#93867) üzenetére


zapkorte
tag

Ha még működik, csak berepedt, akkor egy ezresből megúszhatod rá az új üveget:

http://www.ebay.com/itm/Front-Outer-Lens-Glass-Touch-Screen-Tool-For-Nokia-Lumia-Microsoft-730-735-New-/322302270689

[ Szerkesztve ]

(#93879) this is life válasza zapkorte (#93878) üzenetére


this is life
Ármester

Alig van szervizes aki vallal uveg cseret , a ragasztoval vannak problemak (beszerezni, illetve olyat talalni ami nem foltosodik,nem valik el)...az uveg a legkevesebb az egeszbol ,nyug teren...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93880) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok, Egy kis furcsaság jött elő. Nyomkodtam a telot és lehet elállítottam valamit. Lenémítom a telefont és jön be egy hívás és nem veszem fel akkor a foglaltság jelzést kihangosítja. A bip bip soundot :) Maga a csöngetés nem hallatszik.
Van valami ötlet, hogy mit állíthattam el a 950Xl-n?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#93881) Hejja1234 válasza zsamiatt (#93880) üzenetére


Hejja1234
tag

Indítsd újra a telefont...

(#93882) zsamiatt válasza Hejja1234 (#93881) üzenetére


zsamiatt
őstag

már megvolt, és jó néhány frissítés óta megvan. Csak eddig nem foglalkoztatott a téma különösebben.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#93883) this is life válasza zsamiatt (#93880) üzenetére


this is life
Ármester

Kapcsold ki a hangatiranyitast a kisegito lehetosegeknel ...atkapcsoltad hogy a hangot a hatlapi hangszoronnjatsza le automatikusan .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93884) zsamiatt válasza this is life (#93883) üzenetére


zsamiatt
őstag

ez hol van? bocsi de nem találom

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#93885) Redneck válasza zapkorte (#93878) üzenetére


Redneck
veterán

Sajnos a kijelző tört ketté, az üvegnek semmi baja... :( Nincs kép.

Szerk:
Vagy veszek egyet használtan 15-ért, vagy azt a pénzt egy új telefonba forgatom. Kérdés milyenbe... Androidot nem érzem pályának, az Iphone SE pedig elég húzós.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#93886) zsoltzsolt válasza Redneck (#93885) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

15 körüvannak használt, jó állapotú wp telefonok.

(#93887) scyllarus válasza zsamiatt (#93884) üzenetére


scyllarus
veterán

Beállítások - Telefon - Hangátirányítás beállításai - Hívás indításakor vagy fogadásakor aktiválandó hanglejátszó eszköz kiválasztása: Automatikus Telefon hangszórója

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#93888) zsamiatt válasza scyllarus (#93887) üzenetére


zsamiatt
őstag

automatán volt eddig is

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#93889) Redneck válasza zsoltzsolt (#93886) üzenetére


Redneck
veterán

Igen, tudom, csak kérdés meddig fogják bírni? Mi van ha veszek egyet és 1 hét múlva beadja a kulcsot? 15k kidobott pénz. :(

Lehet jobban járok ha egy újabb telefonba rakom.... Igaziból totál vergődés van, nekem a WP 8.1 abszolút elég és frankó, ha nem történik meg a baj, évekig jó lett volna. Maximum akkut veszek, ha a telefon nem romlik el.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#93890) zsoltzsolt válasza Redneck (#93889) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez is igaz. A 8.1 nagyon jó volt. Kár, hogy kinyírta az Ms.

(#93891) QwErTy42 válasza donmackó (#72801) üzenetére


QwErTy42
addikt

Sziasztok,

Megpróbáltam a TC-n beállítani a leírtaknak megfelelően de a következő hibaüzenetet dobja:
Kapcsolathívási hiba
Unknown host:
SharpCifs.Smb.Uri

Ez volt a legfrissebb témába vágó hsz, amit hirtelen találtam.
Szeretném elérni a PC-n lévő fájlokat a Lumia 950-nel.

Köszi szépen!

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#93892) Sztyepadzso válasza QwErTy42 (#93891) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én egyszer beállítottam, hogy a routerbe dugott pendrive samba szerver legyen, és azt lássa a lumia TC-je.

Borzasztóan lassan másol, kapcsolódik, meg egyszerűen ez a tökölés közben nem bírtam rájönni, hogy hova másol. Kerestem fél napig a telefonon a dolgokat. Szóval nem, köszi.

Más módot nem fogsz szerintem találni a pc-s fájlokra.

(#93893) QwErTy42 válasza Sztyepadzso (#93892) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ez viszont szerinted miért nem működik? Mit ronthattam el a TC beállítása során?

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#93894) zsamiatt válasza QwErTy42 (#93891) üzenetére


zsamiatt
őstag

Szia,

Létrehozod a file sharet. Win 10-n csont nélkül megy. 2003 serveren az SMB protokollal kellett szórakozni egy kicsit.
Annyit néz meg, hogy a winedbe engedélyezve van az SMB protokol.
https://support.microsoft.com/hu-hu/help/2696547/how-to-enable-and-disable-smbv1-smbv2-and-smbv3-in-windows-and-windows

TC beírod a lannál a gép nevet, felhasználónevet és jelszót.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#93895) zsamiatt válasza Sztyepadzso (#93892) üzenetére


zsamiatt
őstag

Megy a TC is frankon. De használható a shareIT-s. Fel kell tenni mind két eszközre a klienst.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#93896) QwErTy42 válasza zsamiatt (#93894) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia,

Itt csak azt találtam meg, hogy lehet engedélyezni és letiltani. Szerintem lehet hogy elsiklottam afelett a rész felett, hogy meg tudom nézni ezeknek az aktuális állapotát.

A gép neve alatt mit értesz? Azt szövegesen kell megadni vagy IP címmel?
A felhasználónév jelszó kombó akkor most a melyik? A fiókhoz tartozó bejelentkezési páros vagy ami a router alján van?

Köszi szépen.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#93897) scyllarus válasza zsamiatt (#93894) üzenetére


scyllarus
veterán

Az SMB v1-gyel csak óvatosan, most kapcsoltatják ki mindenkivel a Petya miatt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#93898) Gubbba


Gubbba
tag

Sziasztok!

Adott egy Lumia 640, Windows10-zel. Az utóbbi néhány hétben elkezdte azt csinálni, hogy hívás közben lezárja a képernyőt. Ez azért zavaró, mert a hívás végén nem kapcsolja vissza a kijelzőt, csak ha kétszer megnyomom a bekapcsoló gombot, és addig befejezni sem lehet a hívást. Teszteltem a közelség érzékelőt, ha csak egy pillanatra takarom el, akkor utána még visszajön a kijelző, de ha kb 2mp-re, akkor már nem, zárol. Utána a bekapcs gomb kétszeri megnyomására visszajön, de utána már a közelség érzékelő eltakarására sem kapcsolja ki a kijelzőt. Valami ötlet? Kijelzővédő fólia nem takarja a szenzort.

(#93899) pprod94 válasza QwErTy42 (#93896) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szia! Besegítek én is, ha nem gond! :)

Ha így megadod, jó lesz! :) Megosztott gép neve/megosztás neve
Majd a gépen levő felhasználói fiók neve/jelszava. Ennyi az egész! Csak lassú a filemozgatás.

[ Szerkesztve ]

(#93900) starr válasza Gubbba (#93898) üzenetére


starr
őstag

Régen volt nekem is ilyesmi, akkor akksi ki-be segített. Meghülyül a szenzor, és csak tápelvéttől jön helyre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.