Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84069) martin66 válasza Sidorovich (#84021) üzenetére


martin66
senior tag

Szerintem nagyon anyg előre lépés lenen a 950 a 925-höz képest:

L950 nagyon jó telefon! Egy Lumia 930-at váltott, de ahhoz képest is sok újat tudott hozni.
Előny:
- Elképesztően szép képeket és videókat csinál a 20mpx Carl Zeiss optika.
- Gyors a készülék.
- Nagyon szép, élénk és színnel teli a kijelzője.
- Iris scanner nagyon jó pofa, sötétben is működik.
- USB C miatt hihetetlen gyorsan feltöltődik + tudja a vezeték nélküli töltést!
- Mozo piros hátlappal csodás :). -

Hátrány:
- Iris scanner néha nem megy (Sajnos az utcán sétálás közben nagy napfényben, akkor nem tudja a szemedet leolvasni a technológia miatt.)

Az új appok jönnek az UWP miatt (PC és mobilon is futtatható app). A facebook, viber, messenegr már Win 10-re készült UWP-ben szóval ezek biztos támogatva és javítva lesz, hiszen a PC-s W10 felhasználók tábora folyamatosan növekszik, emiatt kénytelenek fejleszteni. A Spotify-t jelenleg folyamatosan frissítik. A BKK futár-t nem hiszem, hogy megszüntetnék a jövőben, nem tudom. Amúgy Mo a Win telók kb 6-7% között mozognak. A 950-ben a böngésző nagyon jó (én insider vagyok szóval látom mit fog hozni a zévfordulós frissítés). Here helyett a gyári térképek van, szerintem jobb ez.

Coontinuum is állat, ha kihasználod.

Az Ms kezd arra hajlani, mint az android, hogy ő csak adja a szoftvert és a 3rd gyártók meg csinálják a készüléket (pl az újak közül, alcatel, lenovo, acer, hp ez mo is kapható lesz stb.)

(#84068) maci25
Minden alkalmazás nagy list, az adott app hosszan lenyomás után felugró ablak és ott app eltávolítása.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.