Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78151) zsozso7011


zsozso7011
csendes tag

Sziasztok!
A haverom telefonján sikerült a feloldást többször tévesen megadni, és most azt írja ki, hogy 101680 percig nem próbálkozhat. Lehet valamit csinálni vele? Persze a jó kód megvan csak nem tudjuk beírni.

[ Szerkesztve ]

zsozso

(#78152) mukibuci válasza zsozso7011 (#78151) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

türelem, rózsát terem ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#78153) zsozso7011 válasza mukibuci (#78152) üzenetére


zsozso7011
csendes tag

Akkor csak 70 napot meg egy kicsit kell várni. :O

zsozso

(#78154) Bogyó bá' válasza mukibuci (#78152) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Valahogy így? :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#78155) lugosi válasza ΞΔGLΞ (#78137) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja. Épp arról beszélgettünk egy barátommal hogy a wp user olyan gyakran csinál Hr-t mint más platformon újraindítani szoktak :)

(#78156) this is life válasza lugosi (#78155) üzenetére


this is life
Ármester

Azert az tulzas , csal kb minden frissites utan kell egy hr 😁... amig nem insidereztem nem is volt ra szukseg , unalmasak es szurkek voltak a napjaim , de azota mar elszallt az unalom ☺, tiszta droid romolos feeling . Uncsi i volt hogy 8.1 alatt csak tette a dolgat a rendszer .
Most mar tisztabb szarazabb erzes :DDD

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#78157) Francia91 válasza this is life (#78156) üzenetére


Francia91
veterán

Érdekes, én a Lumia 1020-asomra HR nélkül húztam rá Insiderrel a Win10-est, de lassan 1,5 hete semmi probléma.... Pedig sokmindenre használom az 1020-ast

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#78158) Ricardo válasza Lacielvtárs (#78144) üzenetére


Ricardo
félisten

"ne aggódj, a HR rendben rak minden hibát..."

Kivéve a beállítás menü extrák részének hiányosságát :U

(#78159) Lacielvtárs válasza Ricardo (#78158) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaaaa, ott anno nem is figyeltem... Koszi a kiigazítást :R
Akkor majdnem mindent rendbe rak... :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78160) this is life válasza Francia91 (#78157) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem kellett egy par , mert migralasnal befagyott , restart lett de nem kerult at minden, illetve tegnap hogy a redstonera raprobaltam , aztan vissza 8.1 majd a 164 es most tisztan akartam belakni. De azert volt egy ket build amelyiknel jot tett a hr es nullarol belakas . (legalabb kipucolodtak az alkalmazas maradvanyok) meg valamiert par fokkal furgebbnek tunik igy a rendszer, ja meg az eltunt ikonok is elo kerultek igy .

Ricardo
A sysapp pusherrel tudod potolni az extrak menu hianyzo pontjait , igaz sajna a nem hasznaltakat , legalabbis nalam a datum elore allitassal mar nem tudom torolni...de az eq, touch,megjelenites potolhato ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#78161) Ricardo válasza this is life (#78160) üzenetére


Ricardo
félisten

A sysapp pusherrel tudod potolni az extrak menu hianyzo pontjait

Próbáltam. Sajnos nem jártam sikerrel.

(#78162) this is life válasza Ricardo (#78161) üzenetére


this is life
Ármester

Melyik nem akar feltelepulni, pontosabban mire irta az aruhaz hogy mar nem elerheto ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#78163) Joker88


Joker88
őstag

valahogy még nem az igazi a W10. feltelepítettük egy frissen vásárolt 640XL LTE-re..
Tegnap még semmi gond nem volt vele , de ma, hogy a frissítéseit kezdte el telepíteni, egyszerűen tré lett..
-A kamera nem akart működni, olyan módon,hogy ha exponáltunk (vagyis rányomtunk a felvétel módra ) egyszerűen lefagyott/újraindult a telefon..
- A Gépházban történő beállításokban történő barangolás közben, néha kilép a főképernyőre.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#78164) Ricardo válasza this is life (#78162) üzenetére


Ricardo
félisten

(#78165) Francia91 válasza Joker88 (#78163) üzenetére


Francia91
veterán

Nyomj egy Hard Resetet, majd nézd meg aztán. Hátha segít a problémákon

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#78166) Lacielvtárs válasza Joker88 (#78163) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Udv a klubban ;]
Hrt neki :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#78167) Ryoo válasza Ricardo (#78164) üzenetére


Ryoo
senior tag

Az appok telepítésének helye az SD kártya, vagy a belső tároló? Ha az SD állítsd át a belső tárolóra, hátha.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#78168) this is life válasza Ricardo (#78164) üzenetére


this is life
Ármester

Ha a hr nem segit akkor sajna wdrt-vel vissza a 8.1 , ott ha nem lenne listaban akkor a sysapp pusherrl telepiteni a hianyzo beallitasi lehetosegeket, majd insider es ket lepcsoben frissites .164-re , utana eloszor az aruhazat frissitsd es aztan az alkalmazasokat. Nalad amugy valami sw gubanc lehet , mert tegnap ejszaka nalam gond nelkul kuszott fel mind a ketto hianyzo app/beallitas, most neztem meg nekem semmi gond , azt irja kompatibilis a w10m-el

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#78169) Ricardo válasza Ryoo (#78167) üzenetére


Ricardo
félisten

Belső tároló. Az alkalmazásokat a készülékre kerülnek, minden más (képek videók , hangok, letöltések) kártyára.

Most azt tervezem hogy kap megint egy HR-t, de ha végzett nem csinálok vele semmit, max a goggli fiókot adom meg neki, a névjegyzék miatt, és hagyom "elmélkedni".

Reggel meglátjuk
A múltkor csak azért kapta a resetet (mint utóbb kiderült feleslegesen) mert a kapcsolatok csempén nem jelentek meg a képek. HR után sem, aztán reggelre ott vigyorgott mindenki. Gondolom HR nélkül is ez lett volna. Most a reset miatt nincs meg a glance beállítási lehetőség. Mivel a visszaállítás nem jött be (vagy a gépem nem szereti, vagy a kábelt), így most megpróbálom ezt.

this is life
"Ha a hr nem segit akkor sajna wdrt-vel vissza a 8.1 "

Próbáltam sikertelen lett a csomag frissítés. Maradt minden úgy ahogy volt (valamelyik win topicban írtam)

Megvan

[ Szerkesztve ]

(#78170) this is life válasza Ricardo (#78169) üzenetére


this is life
Ármester

Nem lehet hogy a wdrt serulten szedte le a telepito img es emiatt nem futott vegig ? meg kene keresned a rejtett fajlok mappak kozt a wdrt-t es torolni rola a frissito mediat . Nyisd meg a wdrt-t majd a beallitasai kozt torold a letoltott csomagokat az alkalmazas adatokban ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#78171) Ricardo válasza this is life (#78170) üzenetére


Ricardo
félisten

Kösz a tippet. Ránézek majd.

(#78172) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Fater telefonján szeretnék spam szűrést beállítani. Saját domainhez tartozó céges e-mail címek vannak beállítva a telefonon és a PC-ken IMAPI fiókként egyaránt, a gépeket az ESET elvégzi a SPAM szűrést, viszont a telefonra beesik minden, ezt szeretném kontrollálni valahogyan, tudnátok tippet adni hozzá?

Jómagam androidos vagyok, nem ismerem a WP lelkivilágát, de szeretnék megoldást találni a problémájára.

(Ez még WP 8.1, Lumia 640-es)

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#78173) Ricardo válasza this is life (#78170) üzenetére


Ricardo
félisten

Konkrétan húsz perce a "Telefon információk olvasása" ablakot nézem ahol kér hogy ne nyúljak a telefonhoz.

[ Szerkesztve ]

(#78174) Švejk válasza Ricardo (#78173) üzenetére


Švejk
őstag

Én is ugyanígy jártam, végül úgy vettem rá hogy érzékelje a telefonom, hogy rányomtam hogy: Telefonom felismerése nem történt meg
Utána gombos újraindítást kér (hang le+bekapcs tán míg újra nem indul) és onnan érzékelte a WDRT a telefont, így tudtam visszamenni 8.1-re.

(#78175) Ricardo válasza Švejk (#78174) üzenetére


Ricardo
félisten

A telefont gond nélkül megtalálja
ráklikkelek és azután jön ez a beolvasás , és onnan nem lép tovább.

(#78176) Švejk válasza Ricardo (#78175) üzenetére


Švejk
őstag

Igen, mondom ugyanez volt nekem is. De ettől függetlenül a Telefonom felismerése nem történt meg-re kell nyomni, onnan reboot, és meg fogja találni. Nekem így volt.

(#78177) Joker88 válasza Francia91 (#78165) üzenetére


Joker88
őstag

megvolt a "hard reset" , lefrissült vagy negyven alkalmazás, erre meg, a menüben némely programnál nincsen ikon,csak egy fekete négyzet, és pl az időjárás csempét ha megnyitom, visszalép a főmenübe ( igen,többször is újra lett indítva a telefon,nem segít) , a kapcsolatoknál nem akarja összekötni az FB fiókkal, már jött egy hívás, semmi nevet nem írt ki csak csengett,meg hogy bejövő hívás...

nagyon nincs még egyben ez a rendszer. :O
Valahol lehet a gyártónak visszajelzést küldeni ?

Az ilyen öngólokkal veszít a Windows platform telefonon felhasználókat..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#78178) Ricardo válasza Švejk (#78176) üzenetére


Ricardo
félisten

Végül este nyomtam egy HR-t, aztán reggelig hagytam az egészet. Annyit tettem mindössze hogy beléptem (régió, nyelv win fiók megadása), nem piszkáltam állítgattam semmit. Reggel az áruházba beléptem, elkezdte a frissítgetést. Most teljes az extrák menü. :K Remélem rendben lesz.

Ha nem, akkor jön az általad említett megoldás.

(#78179) this is life válasza Ricardo (#78173) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet le kene akkor takaritanod a geprol a wdrt-t , a registribol is kiirtani minden hozza kapcsolodot , letakaritani a nokia drivereket, isb illesztoket a programok eltavolitasa menubol , aztan hatha magahoz ter egy friss telepitssel .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#78180) Pttypang


Pttypang
veterán

Nem tudom, hova hreztek annyit, miota w10 pre fentvan, egyszer se volt hr emlekeim szerint, trolol.

Everybody lies.

(#78181) Bukk900


Bukk900
őstag

Nem úgy volt, hogy a qr kód olvasó átkerül a kamera alkalmazásba? Szükségem lett volna rá, de ott se találom.
donmackó: 10-et használok, feltettem képnézegető miatt, de vesztettem eddig egy akkucsempét, most meg a qr olvasót... egyet előre, kettőt hátra esete.

[ Szerkesztve ]

(#78182) donmackó válasza Bukk900 (#78181) üzenetére


donmackó
őstag

Ha 10-et használsz, ott nincs integrált qr olvasó. Csak 3rd party app-al oldható meg.

Release the cable hounds!

(#78183) Francia91 válasza Pttypang (#78180) üzenetére


Francia91
veterán

Én 8.1-re húztam rá /Lumia 1020/ a W10M-et, HR nélkül, semmi hiba, azóta is jó

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#78184) Joker88


Joker88
őstag

olyannak tűnik,hogy akárhány telepítés,annyi végeredmény. mégcsak nem is termékkategóriánként.

Környezetemben láttam 640XL-en egy tökéletesen működő W10-et, viszont a mienk ugyanolyan 640XL-en, hogyismondjam, furán működik.
Egyenlőre visszatelepítjük a 8.1-et, kicsit várunk még a 10-el, hátha reszelgetnek valamit...
A legutóbbi írásom óta, csináltunk HR-t is, a problémák nagyrésze megmaradt..
/ kapcsolatok csempe, hívásnál nem jeleníti meg a hívó felet, attól független hogy szerepel-e a telefonkönyvben vagy sem , a zene fülesen keresztül hol hangosabb hol halkabb (egy adott számon belül) .. /

In loving memory of Garrett Lockhart

(#78185) Plazmacucci válasza Joker88 (#78184) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Várnék még úgy hat hónapot.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#78186) Bontógojó


Bontógojó
csendes tag

Sziasztok!Hogyan tudom visszanézni egy elkészített fénykép hol készült?Gps kordináták lenne a lényeg.Tartózkodási hely be van kapcsolva.
8.1-en vagyok.

(#78187) Pttypang válasza Bontógojó (#78186) üzenetére


Pttypang
veterán

Onedriveon a kep infoinal pl jelzi terkepen, ra is nagyithatsz.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#78188) muzli1963


muzli1963
csendes tag

Tegnap frissült az Outlook Naptár és Posta. Azóta a záróképernyőn a naptári bejegyzések nem frissülnek. Egy olyan eseményt mutat ami már nem aktuális. :W

(#78189) NGC válasza Bontógojó (#78186) üzenetére


NGC
tag

Kép tulajdonságaiban a részleteknél megtalálod a GPS koordinátákat

(#78190) Francia91


Francia91
veterán

Lumia 1020 üzemidő, Win10 alatt, 8 óra elteltével, folyamatos WIFI kapcsolattal... Nincs semmi gond az üzemidővel. Amit észrevettem, hogy a bekapcsolt mobil adatforgalom szopja le az akkut nagyon gyorsan (hiába van nekem 2G-re állítva). Ha nincs folyamatos mobilnet kapcsolatom, akkor simán megvan a 1,5 napos üzemidő, állandó WLAN kapcsolattal...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#78191) Bontógojó válasza NGC (#78189) üzenetére


Bontógojó
csendes tag

A kép tulajdonságait hol találom?Én csak ennyit látok.

(#78192) Bontógojó válasza Pttypang (#78187) üzenetére


Bontógojó
csendes tag

Nem használok Onedrive-t sajnos..kösz.

(#78193) NGC válasza Bontógojó (#78191) üzenetére


NGC
tag

Számítógépre másolva tudod megnézni.
De ha jobb alul a három pöttyre kattintasz, majd a "Fájladatok"-ra, majd a "Térkép megnyitása", akkor a térképen a pöttyre hosszan nyomva tartva kiírja a koordinátákat meg a helyet.
Zoom nevű appal egyszerűbb (photo info)

[ Szerkesztve ]

(#78194) Ricardo válasza this is life (#78179) üzenetére


Ricardo
félisten

Most rendben van a készülék. Ha legközelebb gond lesz ezzel fogom kezdeni.

(#78195) dredbiro válasza Francia91 (#78190) üzenetére


dredbiro
senior tag

Amíg 8.1 alatt lehetett kapcsolgatni az adat átviteli sebességet ( 2 g / 3 g ) addig w10m alatt csak annyi szerepel hogy cellular adatkapcsolat, ami egyből az elérhető legmagasabb sáv szélességre vált, és ez tenyleg csökkenti az uzemidőt, észrevettem én is

Good hunting,STALKER !

(#78196) mukibuci válasza dredbiro (#78195) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#78197) dredbiro válasza mukibuci (#78196) üzenetére


dredbiro
senior tag

Köszi a helyreigazítást, elsiklottam felette úgy néz ki :B szoknom kell még ezt az új menüt :K

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#78198) Bontógojó válasza NGC (#78193) üzenetére


Bontógojó
csendes tag

Köszi!Ez a Zoom úgy néz ki működik :K

(#78199) snakebait válasza muzli1963 (#78188) üzenetére


snakebait
senior tag

Nekem a gyári naptár (outlook naptár) a csempén csak egy dolgot mutat,egy névnapot mára. Pedig ha megnyitom mára van 2 névnap meg 2 szülinap,meg ugye ünnepnap,de csempe nem mutatja akármekkorára van állítva. Hogyan lehet ezt megoldani? Eddig a chronos naptárral oldottam meg,de ha lehetne gyárival.... :U

Másik dolog meg hogy lehet az,hogy a tartózkodási hely ki van kapcsolva a beállításokban,de időközönként az állapotsorban megjelenik a jele a kis kör? Akkor rögtön rápillantok beállításra és ki van kapcsolva. Hogy a fenébe használja akkor valami? :Y :F

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#78200) Francia91 válasza dredbiro (#78195) üzenetére


Francia91
veterán

Nem a levegőbe beszélek :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.