Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66251) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Azt tudja a WP, hogy mikor hazaérek és fellép az itthoni wifire a laptopomon lévő mappát rögtön kezdje el szinkronizálni, hogy a telefonomon, vagy épp a laptopomon a legfrisebbek legyenek? Mindezt automatikusan?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#66252) Vodar


Vodar
senior tag

Sziasztok,

Amikor SMS-ben küldök tartózkodási helyet is a szöveg mellé, az technikailag hogy működik? Tudtommal az sms által használ protokollon nem lehet ilyesmiket is küldeni... MMS-s küld ilyenkor?

(#66253) Pttypang válasza valaki_xy (#66249) üzenetére


Pttypang
veterán

En a masik vegletet lottem meg, 3000 karakteres sms pakkot kuldtem el majdnem :D

Everybody lies.

(#66254) tjokai válasza Bukk900 (#66242) üzenetére


tjokai
senior tag

Köszönöm :R

Üdv!

(#66255) pushalias válasza Pttypang (#66253) üzenetére


pushalias
addikt

Na, és mi lett belőle? :D

Honor 9 / HP 8470P

(#66256) Pttypang válasza pushalias (#66255) üzenetére


Pttypang
veterán

Semmi, megkerdezte, hogy biztos szeretnek-e indokolatlanul horribilis mrnnyisegu szoveges uzenetet kuldeni es ott rajottem h elfelejtettem atvaltani a fb uzenetre. Jo oreg 7.8 :) Egyik ismerosom is s huszadik uzenetnel jott ra h ha en sms-t kuldok neki, akkor automatan azt valasztja valasznak is.. Boldog lett, mikor eszrevette.

Everybody lies.

(#66257) kolosanyi válasza Pttypang (#66256) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hú de utáltam ezt. :((( :D

(#66258) pushalias válasza Pttypang (#66256) üzenetére


pushalias
addikt

Imádtam azt a megoldást, de ez mérhetetelenül bosszantó volt benne. Én is jártam úgy, hogy Fácse üzire SMS jött, aztán csak egy szolid összeg eltékozlása után jöttem rá, hogy hát ez nem feltétlenül volt fee free.

(#66257) kolosanyi Látod, már onnan tudnod kellett volna, hogy szaracsempe. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#66259) Pttypang válasza kolosanyi (#66257) üzenetére


Pttypang
veterán

Engem nem zavart, meg mindig visszasirom az integraltat..

Everybody lies.

(#66260) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Köszi a válaszokat glance screen ügyben. Tényleg alig fogyaszt amúgy.

(#66261) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Böngészőben - GDR2 , IE? Lumia 830 - azt tapasztalom, hogy a PH-ra belépés után, ha "választ" nyomok, vagy írnék egy hsz-t, újra meg újra megkapom a beléptető ablakot, és véletlen, hogy sikerül,vagy sem elküldenem az adott hsz-t/választ.
- Ezt GDR2-vel más is tapasztalja
- vagy IE
- vagy PH

hiba? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#66262) hülyegyerek válasza MrCsiT (#66261) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Még nem találkoztam ilyennel. GDR1-en vagyok, szóval esélyes, hogy a GDR2 lesz a ludas.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#66263) ZavaBalazs válasza MrCsiT (#66261) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

GDR2, 930, IE, nem találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#66264) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Sziasztok,

Facebookos WP csoportban is kitettem, így itt is megkérdezem.

Kérdésem elsődlegesen a más platformot is használó/platformról jövő userekhez szól. De persze a "kemény magot" is meghallgatom szívesen :)

Melyik app lenne az amit szívesen látnátok WP-n? 3d-s játékok kilőve, illetve tippmix és egyéb fogadós appok is.
Eddig egy menetrend App , és a noLED szerű alkalmazás a befutó, Ti személy szerint mit hiányoltok ?
Válaszaitok előre is köszönöm :).

Amint összesítek és megvan a befutó, akkor lefejlesztem.

Üdv

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#66265) zsoltzsolt válasza Hadeska22 (#66264) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Elmulasztott hívás és vagy sms (email vagy más üzenet) értesítő a windows logó villogtatásával vagy akár hanggal (vmi diszkrét csipogás :)
Bár nem tudom, hgy a rendszer engedi-e ezt?
Előre is köszi

(#66266) ZavaBalazs válasza Hadeska22 (#66264) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mit vettél végül fejlesztő telónak? :)

bár én nem ismerem, nem volt még droidos telóm, de a korábi droid felhasználóktól azt hallom, hogy a poweramp egy istenkirály zenelejátszó. na most én már egy ideje keresem a tökéletes zenelejátszót, szóval ebben egy kis segítség nem vón' rossz. :DDD

zsoltzsolt: ha engedné, szerintem már nem egy ilyen app lenne, mert igény az van rá.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#66267) ferensz válasza zsoltzsolt (#66265) üzenetére


ferensz
senior tag

Nincs rá API.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#66268) Воланд válasza Hadeska22 (#66264) üzenetére


Воланд
titán

normalis dohanybolt kereso. bar mar fel eve nem dohanyzok, de azert nem artana, ha lenne.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#66269) BobTail válasza Воланд (#66268) üzenetére


BobTail
őstag

Még pár build, és visszaszoksz... :DDD

(#66270) Melack válasza BobTail (#66269) üzenetére


Melack
veterán

Egy hamburgermenü droid app futtatással rendel, mellé jön a cigi ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#66271) baji válasza Hadeska22 (#66264) üzenetére


baji
tag

PH-s topik figyelő alkalmazás élő csempével meg minden jóval :DD Egy emberke már elkezdte droidra fejleszteni
[link]
Régebben szó volt róla hogy valaki "átülteti" WP-ra de nagy a csend körülötte. Ha gondolod esetleg írj rá a fejlesztőre hogy mi a helyzet a WP-s verzióval.

(#66272) Vodar


Vodar
senior tag

Sziasztok,

Amikor SMS-ben küldök tartózkodási helyet is a szöveg mellé, az technikailag hogy működik? Tudtommal az sms által használ protokollon nem lehet ilyesmiket is küldeni... MMS-s küld ilyenkor?

(#66273) viewdetails válasza Vodar (#66272) üzenetére


viewdetails
addikt

Azt hiszem ezzel az URI-val kódolja: gps://[latitude],[longitude]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#66274) tlac válasza tlac (#66246) üzenetére


tlac
nagyúr

ötlet?

(#66275) Vodar válasza viewdetails (#66273) üzenetére


Vodar
senior tag

De akkor gondolom ennyivel kevesebb karaktert tartalmazhat az sms.

(#66276) Bukk900 válasza tlac (#66274) üzenetére


Bukk900
őstag

A beállításokban a google fióknál ki van pipálva, hogy szinkronizálja a névjegyeket?

(#66277) burny válasza Hadeska22 (#66264) üzenetére


burny
aktív tag

wifi analyzer

(#66278) tlac válasza Bukk900 (#66276) üzenetére


tlac
nagyúr

igen
a telefonszámosok meg is vannak a kapcsolatok csempe alatt

(#66279) zsoltzsolt válasza Hadeska22 (#66264) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Egy jó pofás időjárás appot :)
Ilyen kinézettel
:)

(#66280) Bukk900 válasza tlac (#66278) üzenetére


Bukk900
őstag

A kapcsolatoknál vagy egy olyan kapcsoló, hogy a telefonszám nélküli névjegyek elrejtése. De azt nem tudom, hogy bekapcsolva az email app elől is elrejti?

(#66281) Pano válasza zsoltzsolt (#66279) üzenetére


Pano
addikt

Ez tök komoly?
WP platformra nincs más csak időjárás app szarásig.

(#66282) #56474624 válasza Hadeska22 (#66264) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ami perpill kéne:
1) normális zenelejátszó flac, ape lejátszási képességgel, ami hiba nélkül tud a last-fm-mel is együttműködni,
2) google drive alkalmazás, mivel amik vannak jelenleg, azok rettentő silányak, persze egyik sem hivatalos google alkalmazás
3) úgy általában google alkalmazások
4) ja és csináljanak egy olyan böngészőt is, ami nem omlik össze rendszeresen

(#66283) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Ha nem haragszotok egy csokorba gyűjtöm a válaszokat :)..

#66265
Még nem volt időm utánanézni, de elviekben semmi akadálya egy mindenes (ki)jelző appnak. A kapacitív "home (windows) gomb" nem tudom, meg ami első blikkre érdekes lehet, az-az, hogy vajon engedélyezett-e a hozzáférést ilyen szinten ill. van-e hozzá API.

Én elsődlegesen valami olyanra gondoltam ezzel kapcsolatban,hogy egy képernyőn megjelenő igényesen kialakított méretezhető, skinezhető ikonok legyenek, amire rákattintva megjelenik a further information.Persze ikonpakkok is készülhetnének ehhez, hogy kellően témázható legyen. (mondjuk a témázásnak nem tudom mennyi értelme van W10 előtt).
/*De ha van mód hozzáférni ahhoz a nyomorult érintésérzékeny gombhoz, akkor ez esetben be lehetne állítani, hogy milyen típusú értesítést kíván maga a júzer :).. majd körbekérdezek.*/

btw, amúgy sokszor remek elgondolások vannak, de sokszor van, hogy a rendszer nemet mond arra az ötletre.

#66266
930-as Lumia lett a befutó. Mivel alapvetően bízok a WP-ben ( :DDD ) és abban, hogy egy Vuforia illetve MetaIO féle AR (kiterjesztett valóság) SDK talán Windows Phone-re is megjelenik, így a jelenleg elérhető legerősebb célhardvert találtam hosszabb távra a legjobb választásnak. Ami van az leginkább csak EZ. És habár sok dolog nem hiányzik belőle, nekem nincs kedvem megírni a maradékot. (azaz inkább a programozás részével foglalkoznék inkább, minthogy még külön a képfeldogozásba is jobban belemenjek - épp elég azzal a mocskos ARDrone-nal szívni opencv-vel :D..)

#66267
hmm. Láttam bizonyos készülékeknél merülésnél fellépő villogást. Valami azért csak van.

#66268
akkor már inkább egy Szaracsempe App ;] . A dohányzás káros :P

#66271
A PH-s dolog amúgy egyáltalán nem hülyeség, egyetlen bajom van vele, hogy elég réteg app.Nem mintha az hatalmas gond lenne,de a cél az lenne, hogy relatíve (~3-4000) sokan töltsék le.És csúnyán szólva, de max 40 emberre nem biztos, hogy nekem megéri ezzel bíbelődnöm.

#66279
Az időjárás app alapvetően nem rossz ötlet. Ha jól rémlik volt WP-re egy egészen jó app erre, csak levették ?
Mindegy is. Épp azon gondolkodom, hogy lehetne átültetni egy ilyen kaliberű appot úgy, hogy az a Wp letisztultságához passzoljon.A különböző dolgokat (páratartalom, előrejelzés, stb) balra-jobbra mozgatással meg lehetne oldani, viszont akkor a komplett grafikát úgy kellene kialakítani, hogy passzoljon a rendszerhez. Szerinte még alszok rá egyet, na meg mindjárt át is nézem milyen elérhető produktumok vannak fent a 'Záruházban.
ps:Az időjárás appal az a bajom, hogy látatlanul is tudom, hogy van belőle végtelen+1 db. Azaz semmi egyedi nincs benne.Persze időb@szásra tökéletes, de miután van belőle rengeteg igény nem lenne egy n+1-re.

szerk.
Megvárom míg összegyűlik megint egy csokornyi kérés/kérdés, aztán válaszolok :DDD

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#66284) ferensz válasza Hadeska22 (#66283) üzenetére


ferensz
senior tag

Az, hogy a rendszer tudja villogtatni meg minden mást csinálni a home gombbal az egy dolog, az meg hogy nincs API hozzá amivel te, mint fejlesztő elérheted az meg tuti :DDD

Egyébként meg nem tudom, hogy mennyi értelme van nekiállni valami komolyabb dolog fejlesztésének 8.1 alá, én is inkább kivárok, hogy milyen lesz a 10 és attól függően állok neki fejleszteni rá.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#66285) Hadeska22 válasza ferensz (#66284) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

hát a bdsrstnt :DDD.

hát nah.Tényleg egy Szaracsempe app lesz ennek a vége :D.
Túl naiv vagyok ezek szerint, azt hittem azért ilyenek léteznek/elérhetőek már. Shame on me.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#66286) zsoltzsolt válasza Pano (#66281) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Lehet, de sz@r mindegyik :)

(#66287) laci1892


laci1892
senior tag

Sziasztok!

Olyan dolgot szeretnék kérdezni hogy, most vett öcsém egy lumia 535-t. Probálta\ próbáltuk szoftverfrissíteni. Erre a lumia recovery tool-t illetve a nokia recovery toolt is próbáltuk. De mindig oda jukadtunk ki hogy sikertelen próbálkozást dobott fel a történet. Ez mi az anyám kínja?

(#66288) erahurka válasza laci1892 (#66287) üzenetére


erahurka
félisten

Nem kell Recovery tool a frissítéshez. Beállításokban van telefonfrissítés pont, ott keres és talál ha van :F

(#66289) Bukk900


Bukk900
őstag

Ha már időjárás app a téma, most frissült az Amazing Weather HD és kivették belőle a zárolási képernyőre beállítható Bing napi kép választási lehetőséget. :( Ha meg simán a zárképernyőn állítom be a Bing képet, az nem frissül naponta automatikusan, az időjárás app ezt eddig helyettesítette, van valami egyéb lehetőség?

(#66290) laci1892


laci1892
senior tag

És tényleg :DD Köszönöm a gyors választ hálás vagyok.

(#66291) laci1892


laci1892
senior tag

Egyébként egész jól nézki ez az 535 cucc. Kár hogy elöző életében egy környezetbarát pillepalack volt.

(#66292) erahurka válasza laci1892 (#66291) üzenetére


erahurka
félisten

Kijelzővel meg vagytok elégedve? Van egy csúnya hibája az első szériának, ha lassan húzod rajta az ujjad szaggat meg random koppintásnak veszi.

(#66293) laci1892 válasza erahurka (#66292) üzenetére


laci1892
senior tag

Az a jó hála istennek. Nekem a 920 most ment tönkre. Gondolkoztam én is a 535-ön. Jobb, drágább nem kell surface miatt de kicsit eltántorít hogy olyan mértéktelenűl gyűjti az ujjlenyomatot hogy az egyszerűen felnem fogható épésszel xd. De komolyan nem tudom mi az isten van vele, nem találkoztam ilyennel még

(#66294) zsoltzsolt válasza Bukk900 (#66289) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A Next sem csinálta már , le is szedtem

(#66295) laci1892


laci1892
senior tag

Bár az is biztos hogy a kővi telefonom wp lesz. Volt egy pár telefonom már de a 920-tól kezdve egész megtetszett nekem az os is már. :D

(#66296) zsoltzsolt válasza Hadeska22 (#66283) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A zárolási képernyőre nem lehetne a már említett eWeather HD féle időjárás jelzést elhelyezni egy app keretében? Vagyis az óra formájú képet?

Egyébként korábban létezett a progi wp-re

[ Szerkesztve ]

(#66297) ferensz válasza zsoltzsolt (#66296) üzenetére


ferensz
senior tag

A linkeden az nem windows phone-hoz, hanem windows mobile-hoz való verzió van.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#66298) Zolly444 válasza MrCsiT (#66261) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Nekem gyenge mobilnetnél produkálta ezt.

(#66299) Bukk900


Bukk900
őstag

A Lumia 630-nak egész jó ára lett! [link]

(#66300) Szakáczki válasza Hadeska22 (#66264) üzenetére


Szakáczki
csendes tag

Egy normálisan működő, nem kapcsolatot eldobáló, keveset fogyasztó gtalk klienst! Légyszi-légyszi....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.