Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46951) m1lan válasza stewe780 (#46919) üzenetére


m1lan
őstag

Igen, akárcsak a legtöbb játék, ez is az "élvezhető, de azért érzed, hogy meg-megakad" kategóriát erősíti.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#46952) taip válasza Azazael (#46906) üzenetére


taip
senior tag

Végül számítógépen keresztül sikerült, Outlookba importáltam az MS fiókomból, ott átmásoltam az Exchange fiókba. Ekkor 2 fiókban megvolt a teljes lista, a magán fiókból kitöröltem a céges névjegyeket, a cégesből a magánt. Innen már automatikusan visszaszinkonizált a 2 fiókba és az MS fiókba most a magánt szinkronizálja, az Exchange-be a cégest.

Öröm, boldogság :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#46953) taip válasza pzstm (#46950) üzenetére


taip
senior tag

Eléggé szerencse meg ügyintéző kérdése. Én 2 hete cseréltettem, az ügyintéző azt mondta, hogy a 15 évnél régebbieket cserélik automatikusan ingyen. Mivel az enyém ilyen volt, ezért nem kellett semmilyen trükköt meg egyebet bevetni.

Egyébként tényleg röhej, hogy mennyit kérnek érte.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#46954) BiP válasza taip (#46953) üzenetére


BiP
nagyúr

15 év? Korábban nem volt ilyen magas a limit, nem?
Meg merek élni a feltételezéssel, hogy ha valaki náluk vesz telefont, mondjuk előfizetés meghosszabbításával, akkor is talán ingyen kicserélik. Legalábbis illene.
(Nekem még sima zöld pannonos kártyám van, de nincs 15éves. Szerencsére körbe tudtam vágni, amikor micro-sim kellett. (pont tegnap).)

Szerk: T-Mobile-os link alapján többnyire ingyen van, http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori_kerdesek/1001/*
Telenor: drága, de 2évnél idősebbre már ingyenes http://www.telenor.hu/ugyfelszolgalat/ugyintezes/sim

[ Szerkesztve ]

(#46955) mukibuci válasza BiP (#46954) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nah ja, lassan 20-25 évre emelik a korhatárt a szóbeszédekben

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#46956) Bilux válasza mukibuci (#46955) üzenetére


Bilux
veterán

baromság...

Én fél alatt 3x cseréltettem simet micróról nanora majd nanoról microra és microról nanora... tehetek én arról, hogy ilyen különbség van telefon és telefon között?

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#46957) BiP válasza Bilux (#46956) üzenetére


BiP
nagyúr

Az oké, hogy cserélted, a kérdés az, hogy ingyen volt-e. (de gondolom igen, különben nem hoztad volna fel.)

Mondjuk én a nano-simet már nem cseréltettem volna vissza micro-ra, simán átalakítóznék.

(#46958) Bilux válasza BiP (#46957) üzenetére


Bilux
veterán

Nem volt a kedves szolgáltatónál olyan átalakító, én felajánlottam jó lesz nekem a nano micro átalakító...
3.-nál már szólt hogy 2 hónapja cserélték de beírta, hogy rossz a sim és kész.
Lényeg, hogy nagyon is ügyintézőtől függ illetve ha valamelyik pénzért akarja érdemes átmenni máshova mert vagy 5-6000Ft egy sim :W

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#46959) taip válasza BiP (#46954) üzenetére


taip
senior tag

Nekem ezt mondták, én meg nem akartam belemerülni a részletekbe.

ÁSZF szerint 4500 Ft a csere, ami irreálisan sok. Ha 1000 Ft alatt lenne, akkor azt mondom, rendben. Így persze hogy mindenki meg akarja úszni és trükközik meg imádkozik hogy jó ügyintézőt fogjon ki.

Amúgy jó, hogy a -T- honlapja nincs összhangban az ÁSZF-ükkel...

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#46960) batai15


batai15
félisten

Meg lehet valahogy oldani akár ftp, vagy vezeték nélküli másolgatást telefonra?

(#46961) duo válasza batai15 (#46960) üzenetére


duo
őstag

easy transfer

wifi kapcsolat pc és böngésző azért kell hozzá :)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#46962) pzstm válasza taip (#46953) üzenetére


pzstm
titán

ügyintézőt elhajtom a fenébe szerintem ha ilyet mond....amúgy természetesen a nem értek semmit az IT kütyükhöz, csak annyit tudok hogy kiírja sokszor a telefon hogy rakjam be a SIM kártyát...kiveszem, megtörölgetem, berakom és utána jó :U :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46963) junior11 válasza pzstm (#46962) üzenetére


junior11
veterán

Megjött már a Kicsike? :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#46964) otps


otps
aktív tag

Kösz mindenkinek, aki segített a Nokiát lenyomozni!

Megkérdezni a szolgáltatókat.

Hogy ez nekem nem jutott eszembe!

(#46965) pzstm válasza junior11 (#46963) üzenetére


pzstm
titán

Most hozza kislány nano simet;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46966) tisti1965 válasza pzstm (#46965) üzenetére


tisti1965
aktív tag

akkor nem kell asztalt borogatni? :)

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#46967) legiaap válasza pzstm (#46965) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor teszteld, terheld le rendesen és számolj be milyen. Engem igazából az akku, kamera és az érdekelne, hogy mennyire melegszik komoly, ill. normál használattal.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46968) catroot válasza legiaap (#46967) üzenetére


catroot
veterán

Visszatérsz wp-re?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#46969) legiaap válasza catroot (#46968) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt szinte bukó nélkül össze tudnám hozni, de inkább megnézem másoknál hogy szugerál mielőtt döntést hoznék.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46970) Bilux


Bilux
veterán

Mivel tudom 8.1-ről visszarakni a gyári 8.0?
Egy komplett leírás kéne, köszi.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#46971) Pttypang válasza legiaap (#46969) üzenetére


Pttypang
veterán

Szuperal inkabb :D

Everybody lies.

(#46972) legiaap válasza Pttypang (#46971) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ahogy mondod!
:B

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46973) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
Van olyan app amivel lehet egyszerre a freem. es gmailt egyszerre szinkronizálni?
Olyan kb mint androidin a k9..
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#46974) Melack válasza soultrapp (#46973) üzenetére


Melack
veterán

Freemailt átirányítod a Gmailre, és megoldva a kérdés

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#46975) Dave™


Dave™
nagyúr

Most voltam MM-ben, megnyomogattam a 630-at, és azt kell mondanom, hogy nagyon meggyőző. Iszonyat szép élőben, főként a matt zöld, a kijelző is teljesen rendben vam és egyáltalán nem lassú. Jobban tetszik külsőre, mint a 920 :) Amennyire tartottam az ln screen navi gomboktól, annyira felesleges volt, teljesen jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#46976) Rob700


Rob700
senior tag

Tárterületen belül a telefon memóriában az ideiglenes fájlok majdnem 430Mb-ot foglalnak el. Törölni viszont nem tudom őket, mert hiába megyek a törlésre 15percig azt jelzi, hogy törli... Végül mégsem törlődik... Van valami megoldás? Lumia 820

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 128GB Black 

(#46977) Tewe013 válasza Rob700 (#46976) üzenetére


Tewe013
őstag

IE pucolás?

(#46978) BobTail válasza legiaap (#46967) üzenetére


BobTail
őstag

Képekkel én is tudok szolgálni [link] :U a többit meghagyom pzstm barátunknak :DDD

(#46979) legiaap válasza BobTail (#46978) üzenetére


legiaap
nagyúr

Engem a normál felhasználói képek érdekelnek, nem a profi fotós képei. Nem az érdekel mennyit lehet kihozni belőle, mert te mindig kihozod, hanem, hogy hol az alja.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46981) pzstm válasza legiaap (#46979) üzenetére


pzstm
titán

hétvégére eltűnök, bekapcsolás óta keresem az államat, a kijelzőre nincsenek szavak :C :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46982) hroberto válasza BobTail (#46978) üzenetére


hroberto
veterán

Ezek durván jó képek. A közeljövőben én is szándékozom egy ilyen telefont venni (narancs színben :)) ). Kérdés, hogy amatőr fotósként, gyakorlatilag alapbeállításokkal sokkal rosszabbakat lő?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#46983) tisti1965 válasza pzstm (#46981) üzenetére


tisti1965
aktív tag

legalább egy screenshotot tegyél ki! :)

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#46984) mukibuci válasza tisti1965 (#46983) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az valóban szinte 100%ig visszaadja, hogy milyen is a kijelzője :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#46985) Blyan válasza hroberto (#46982) üzenetére


Blyan
félisten

Egészen biztosan nem lő sokkal szarabb képeket.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46986) Blyan válasza mukibuci (#46984) üzenetére


Blyan
félisten

Simán! :C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46987) balu333 válasza BobTail (#46978) üzenetére


balu333
tag

Szép képek nagyon, de itt is látni két képen jobb alsó sarokban az enyhe homályosodást, megnyugodtam, hogy nem csak L1020-as betegség ;]

(#46989) legiaap Igen meglepően jó képeket csinál, bár Bobtail mikor nem csinál jókat..... ;)

[ Szerkesztve ]

(#46988) tisti1965 válasza mukibuci (#46984) üzenetére


tisti1965
aktív tag

persze hogy nem,csak kicsit/?/ írígykedem :)

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#46989) legiaap válasza balu333 (#46987) üzenetére


legiaap
nagyúr

Van egy kicsi, de nem vészes. Az eddigi lumiák közül nekem eddig a 930 képei a legszebbek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46990) BobTail


BobTail
őstag

A metrós kivételével mindegyik automatikus beállításokkal készült; annyi, hogy jó helyre böktem a keresőben (a legvilágosabb pontra) ;)

(#46992) HKorn válasza BobTail (#46990) üzenetére


HKorn
addikt

de ha a legvilágosabb pontra böksz akkor oda is fókuszál, nem?

mondjuk valakit fotózol felhős háttérrel és ráböksz a felhőre, hogy jól mérjen fényt és állítson WB-t, akkor a téma nem lesz éles :)

vagy rosszul gondolom?

Run&Ride

(#46993) legiaap válasza HKorn (#46992) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha sötétebb részre böksz akkor világosabb lesz a kép. Fordítva bökve sötétebb.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46994) fradimil3


fradimil3
tag

Szerintetek újonnan melyik a legjobb wp-s telefon 50.000-ig?
Használtan esetleg valami komolyabb teló jobban megérné?

(#46995) HKorn válasza fradimil3 (#46994) üzenetére


HKorn
addikt

újonnan 630, 625, esetleg 720 ha belefér, de talán az valamennyivel drágább, használtan meg talán 820 esetleg 720, de használt árakkal nem vagyok tisztában :)

Run&Ride

(#46996) BiP válasza BobTail (#46978) üzenetére


BiP
nagyúr

En dongót akartam lefényképezni a kertben, de sehogysem akartak nyugton maradni.:)

hroberto Amúgy 820-nál nagyságrendekkel szebb kepeket lő, és ami miatt még szembetűnőbb, hogy telefonon visszanézve a 930-nak a kijelző miatt extra helyzeti előnye van.
(nem vagyok fotós, és alapbeállításokkal próbálkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#46997) pzstm


pzstm
titán

apró élménybeszámoló Extrem digitallal kapcsolatban.

4 napja írt levelemre nem válaszoltak, azt mondták ma lehet azért mert sok levelet kapnak...mondom szerencsére külföldi webshopok nem....

aztán néztek rám hülyén mikor kértem az ajándék Treasure Tag-et, hogy hát gép nem dobja fel és ők nem is tudnak róla....

Telefonrl szerencsére kikerestem linket, bemutattam nekik, majd megkérdezte srác főnököt, hogy akkor most mit csináljanak...mondom nem érdekel, nekem jár oldják meg, de fogyasztóvédelmis könyvet is készíthetik meg a felettesük telefonszámát is....mondták semmi gond, megoldják, milyen színben szeretném :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#46998) junior11 válasza pzstm (#46997) üzenetére


junior11
veterán

Vagyis egy kicsit bekeményítettél :DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#46999) BiP válasza pzstm (#46997) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez a baj az extra akciókkal. Mo-on ha valamihez túl jó áron jutnál hozzá, akkor valami gikszer biztosan előjön, es nem úgy vannak a dolgok, ahogy kellene. (bolttól függetlenül. Nem az edigitalt akarom lehúzni, szerintem ez általános magyar jelenség)

[ Szerkesztve ]

(#47000) pzstm válasza BiP (#46999) üzenetére


pzstm
titán

sajnos az...Bécsben többször vettem több mindent sosem volt ilyen bajom, de meg sem lepődök.. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.