Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) Pikkolo^^ válasza Sofian (#47082) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Gmail névjegyekről beszélek. Nekem még XperiaP-n sem volt minden tökéletes.

(#47102) Sofian válasza Pikkolo^^ (#47101) üzenetére


Sofian
őstag

én is..

(#47103) Bilux


Bilux
veterán

Szeptembertől nem támogatják a Nokia 1020-as telefont?! Érdekes lenne... :U

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#47104) westcoastog válasza Bilux (#47103) üzenetére


westcoastog
veterán

Pontosan mit jelent az hogy nem támogatják?

(#47105) SsPL711


SsPL711
őstag

Sziasztok, Here Drive +-ban nincs navigációs hang, hogy lehetne orvosolni? Alkalmazást és a térképeket, valamint a navi hangot újratelepítettem már, de ez nem oldotta meg. HR-t most nem szeretnék a nyaralás közepén.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#47106) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok .remélem jó helyre írok.Ha lehet kérnék egy ksi segítséget.1 hónapja használok okos telót.nexus 4 em van,amin ugye a legfrisebb android 4.4.4 rendszer van.Nos a teló sebességével,nincsen baj.A fórumokon is itt a ph-án írták hogy droidos telóból nincs számottevően gyorsabb.pl az s4 ,és a g2 is lasabb.a gond nekem inkább az hogy nem igazán tudom megszokni az android redszert.pedig számítogépes világban,windows 7 ben otthonosan mozgok.egyszerűen a mobilt napi 20-30 perc netezésre,telefonálásra,és alkalmi fényképezésre,és némi zenehalgatásra használom.a wp 8.1 stabilabb mint a droid 4.4,aksi időben hogy áll a 925,,?mert anexus 4 max 1 napot bír.összeségében kiváncyi lennék szakértő tapasztalatokra azoktól akik droidról váltottak wp .8.1 :R

(#47107) BiP válasza Bilux (#47103) üzenetére


BiP
nagyúr

Én inkább arra tippelnék, hogy csak a gyártását fejezik be, hiszen gyártják már egy ideje, nem a supportot. Az durva lenne.

(#47108) cattus válasza westcoastog (#47104) üzenetére


cattus
őstag

Azt jelenti, hogy nem kap frissítéseket. De szerintem - ahogy a cikkben is írják - inkább a gyártás megszűnéséről lehet szó.

Do the thing!

(#47109) westcoastog válasza cattus (#47108) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem is a gyártás megszűnése, vicces lenne hogy minden wp-re jönnének a rendszerfrissítések erre meg nem...

(#47110) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#47111) pzstm válasza legiaap (#47110) üzenetére


pzstm
titán

ez most ugye nem komoly, hogy 2014-ben bootidős e-péniszmérős videót rakunk fel????

mert én software update-n kívűl máskor nem kapcsolom ki okostelefonomat :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47112) #35104512 válasza pzstm (#47111) üzenetére


#35104512
törölt tag

szerintem nem erről van szó, hogy mikor kapcsolod ki vagy mikor nem (én sem kapcsolom ki soha), de érdekességnek mindenképp jó, én pl abszolút nem erre a sorrendre számítottam

(#47113) legiaap válasza #35104512 (#47112) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pontosan. Szimplán érdekesség képp raktam be. Nem kell mögé gondolni semmit sem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#47114) shunter


shunter
aktív tag

Sziasztok.
Lenne 1-2 kérdésem.
Ma volt a kezembe egy lumia 520. Mivel Androidról költöznék, egyből a megszokott Androidos alkalmazások átiratát kerestem. Pl google álltal kiadott alkalmazások közt, csak maga a keresőt találtam. Se YouTube, se Gmail, se Chrome. Ezeket hogyan tudom pótolni? Más fejlesztőktől a store ból?
Továbbá aki Androidról váltott, az hogy élte át? Mennyivel kevesebb, több a WP?
(Lg 4XHD ről válltanék 1320 ra)

[ Szerkesztve ]

(#47115) batai15 válasza shunter (#47114) üzenetére


batai15
félisten

Szia.
Droidról jöttem.
A Google appokat ne keresd mert nincs.van helyette viszont pl metro tube ,mytube etc.ezek elég jók.gmail adott.ie browser is jó.
Maga a rendszer könnyen kezelhető,egyszerű,gyors,stabil.viszont kötött eléggé.appok is terénle vanmaradva valamelyest ,ami javul lassan.

(#47116) shunter válasza batai15 (#47115) üzenetére


shunter
aktív tag

Ahamm, köszi. Igazábol nem sok appot használok androidon, uh ellenék én kissebb felhozatallal is, csak ugye megvannak a már megszokott programjaim. Persze ez megszokás kérdése, hamarabb/késöbb de át tudnék szokni. Kicsit tartok a válltástól, de én jobban szeretnék egy stabil rendszert, mint nagyobb testreszabási lehetőségeket. Úgylátom, h ezt csak hosszabb idő után fog átjönni, hogy tetszik vagy se a wp. Mert most h kb fél órát nyomkodtam egy lumia520 ast, se vagyok benne biztos, h kell nekem a wp, de abba se, hogy nem...

(#47117) pzstm válasza shunter (#47116) üzenetére


pzstm
titán

konkrét appokat ha felsorolod, megmondjuk, hogy itt is van-e vagy alternatíva van rájuk 3rd party fejlesztőktől

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47118) Bukk900


Bukk900
őstag

Így nézne ki a 830-as? [link]

(#47119) stewe780 válasza pzstm (#47095) üzenetére


stewe780
őstag

Ezt a 2megapixelt a telefon produkálta, vagy még leméretezted utólag?

A közepén egy kis területen egész jó éles.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#47120) pzstm válasza stewe780 (#47119) üzenetére


pzstm
titán

Szerintem ph feltöltö alakított akkor rajta :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47121) buek1967 válasza shunter (#47114) üzenetére


buek1967
tag

Böngészőnek Surfy, levelezőre Metromail, bár ez pár százas, de megéri. Yt-ra van millió app.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#47122) stewe780 válasza pzstm (#47120) üzenetére


stewe780
őstag

Lehet az sem segít a minőségen...
Ha ez meg volt törölve akkor nem vágom Zeiss hogyan adhatja ehhez a nevét.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#47123) pzstm válasza stewe780 (#47122) üzenetére


pzstm
titán

Hatodikon nagy szél nem segitett ra tán...nem értek hozzá....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47124) cerb válasza shunter (#47116) üzenetére


cerb
tag

emailre, böngészésre simán jó a gyári a googleös dolgok helyett, youtubera, viszont a "Mytube" nagoyn ajánlott. párszáz forintba kerül, de sokkal jobb, mintha a googlnek lenne hivatalos appja: Itt nincsenek reklámok a videók előtt, és a videókat le lehet tölteni offline megnézésre, illetve be lehet tölteni a videonak csak a hangját adatspóroláshoz.

(#47125) sztikac


sztikac
őstag

Skype-al lenne egy kis gondom: ha mobilneten vagyok, csak akkor mutat online-nak amíg a Skype-ban vagyok, amint kilépek a főképernyőre, rögtön offline-nak mutat és hívni sem tudnak (Call failed). Wifi-n nincs ilyen gond, ott simán kicsörög akármikor. Semmilyen beállítást nem találtam ami erre vonatkozna... Mi okozhatja?

szerk.: L630, WP8.1

[ Szerkesztve ]

(#47126) Azazael válasza sztikac (#47125) üzenetére


Azazael
aktív tag

Elsőre az ugrik be, hogy néhány mobilnet csomagnál tiltva van a voip, így nem megy a Skype, Viber etc. bár ha az appban belépve működik, akkor nem ennek kéne lennie.

Régebben akkor is nehezen csörgött ki a Skype ha nem volt elég sávszél, így akár a kapcsolat sebessége is szerepet játszhat a dologban (pl.: csak edge érhető el).

(#47127) sztikac válasza Azazael (#47126) üzenetére


sztikac
őstag

Biztosan nincs tiltva, appba belépve hibátlanul működik, sávszél is van elég...
Olyan mintha mobilnetet használva nem futna a háttérben.

(#47128) Bilux válasza sztikac (#47127) üzenetére


Bilux
veterán

Nincs korlátozva valahol, hogy ne fusson a háttérben mobil internettel?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#47129) Azazael válasza sztikac (#47127) üzenetére


Azazael
aktív tag

Hmmm. Data sense/adatforgalmi segédben van egy háttérben zajló mobil adatátvitel korlátozása. Nem lehet, hogy az van 'Mindig'-re állítva, a korlát megközelítése helyett? Vagy rosszul van beállítva a korlát?

(#47130) SpongyaBob válasza sztikac (#47127) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Milyen szolgáltató és tarifacsomag?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#47131) Clemi


Clemi
veterán

Ha már üzenet kezelés! Nálatok működik rendesen a FB messenger üzenet kezelése? Nekem eddig hibátlanul ment, mondhatni szinkronban jelzett a telefon és az asztali gépen a FB, de most értetlenül figyelem, hogy nem éreznek meg az üzenetek, vagy csak jó nagy késéssel, bár miután az asztalin megnéztem, a telón nem jelez azt tudom.

(#47132) sztikac válasza Bilux (#47128) üzenetére


sztikac
őstag

Skype-on belül nincs ilyen beállítás, a Data Sense-ben pedig Restrict background data usage: Off-ra van állítva, szóval nem szabadna korlátoznia semmit.

#47129: a korlát közelében sem vagyok

#47130: nem magyarországi szolgáltató, korlátlan csomag

#47131: a fb minden szempontból hibátlanul működik, értesítések néha gyorsabban megjönnek mint böngészőben :)

(#47133) Boonen007


Boonen007
őstag

Egyebkent masnak is feltunt, hogy nincs viz-csepp allo WP? Vagy en nem talalkoztam veluk?

(#47134) Воланд válasza Boonen007 (#47133) üzenetére


Воланд
titán

valoban nincs ilyen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47135) no1r


no1r
őstag

valakinek van infója arról, hogy az expansysban vásárolt nokia telók gariztatása hogyan zajlik?
elfogadja a nokia care a náluk vásárolt készüléket, és gyakorlatilag megkapom a 24hónap gyártói garit, vagy nem?
kicsit rákattantam hogy kell egy 1020as mielőtt még mindenhonnan kifutna, mert attól tartok nem lesz több normális méret telefon jó HW-el... :/

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#47136) Blyan válasza no1r (#47135) üzenetére


Blyan
félisten

Hát... úgy rémlik, hogy az expansys csinálja a garanciáztatást. De ez csak tipp a részemről.
De hogy magát a készüléket csinálják-e itthon egy Nokia Care-ben, ezt passzolom. (elviekben nem nagyon lehetne akadálya, mivel gondolom eu-s készülékekről van szó)

Senki nem vádolhat azzal, hogy nem próbáltam meg a nulla információt szépen csomagolva tálalni. :K

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47137) btudos válasza Blyan (#47136) üzenetére


btudos
Topikgazda

:D

Egyébként mivel van hozzá rendes számla, ezért IMEI alapján simán szervizelik itthon az EU-s készüléket.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#47138) Azazael válasza Blyan (#47136) üzenetére


Azazael
aktív tag

Akár lehet innentől az a HSZ a standard kommunikáció a kérdésre, támadhatatlan! :)

Személyes tapasztalatom ugyan nincs, de annó azt mondták a Care-ben, hogy a számla kell hozzá, meg hogy EU-ban vásárolt legyen a készülék. Ez az infó még az Allee-ból származik ami azóta bezárt, de nem hiszem, hogy gond lenne velük, vagy felhívni egy Nokia Caret.

(#47139) no1r válasza Blyan (#47136) üzenetére


no1r
őstag

köszi szépen! :D a szándék mindenesetre adott hehe ;)

btudos, Azazael: jaja én is ebben bízom. szerintem hívok is egy nokia care-t mindjárt (mondjuk otthonról :P )

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#47140) mrlt válasza SsPL711 (#47105) üzenetére


mrlt
tag

Szia, ugyanezzel a problémával küzdök, eddig nem találtam megoldást.
Már gondolkoztam hogy vissza flashelem a 8.0-át, de a 8.1 újításait már megszoktam. Nem akarok visszafelé fejlődni.
Jó lenne valamit kitalálni erre.

Go Pack Go!

(#47141) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A quiet hours elég korrektül működik, ma élesben teszteltem. Tökéletes szabadság alatt céges telefon esetén.

(#47142) Clemi válasza mrlt (#47140) üzenetére


Clemi
veterán

Nekem a 8.1 alatt is van a HereDrive+ alatt hangos navigáció. Ha jól rémlik, nekem se akart megszólalni, de hogy pontosan mit mókoltam már nem tudom. Csak tippként, letiltani majd vissza kapcsolni a hang navigációt, és letölteni a férfi és a női hangot is, de ha jól emlékszem a terület és a nyelvi beállítással is variáltam valamit, de hogy most magyar-magyar az tuti, na meg az is, hogy most a női hang navigál.

(#47143) Rob700


Rob700
senior tag

Frissült a Nokia Camera!

iPhone 12 128GB Black 

(#47144) SsPL711 válasza mrlt (#47140) üzenetére


SsPL711
őstag

Ez nem jó hír, köszi.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#47145) ldave válasza ldave (#42812) üzenetére


ldave
félisten

Már megint eljátszotta a Spotify, hogy pár offline-ba tett playlist-et eltüntetett... pedig most nem volt frissítés, mint legutóbb.

A Slime draws near! Command?

(#47146) btudos válasza ldave (#47145) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nálam nincs ilyen gond, pedig van néhány listám. Reinstall-t próbáltad?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#47147) pzstm válasza Pikkolo^^ (#47141) üzenetére


pzstm
titán

tökéletes ha munkától beájulva elfelejtem lenémítani éjjelre a telefont :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47148) Benji21th


Benji21th
tag

Sziasztok
Már ott tartottam, hogy megszabadulok a 920-asomtól, mert meguntam a rendszer már ismert problémáit (nem is sorolom fel, újat nem tudnék mondani nektek). Kapott egy utolsó esélyt, feltettem rá a 8.1 Preview-t és meggyőzött, nagyon tetszik, úgyhogy marad. Egy olyan probléma van viszont ami 8.0-nál nem volt és ez pedig az, hogy össze-vissza dobálja a mobiladatforgalmi állapotokat (H+, Edge, 3G) és szinte lehetetlen mobilnettel böngészni még ott is ahol tutira van lefedettség. Wifi kapcsolatnál ez a probléma nem jelentkezik. Így viszont nem tudok wifi nélkül böngészni és borzasztóan meríti ez az állandó váltogatás. Találkozott már valaki ilyen problémával? Esetleg megoldás van rá?
Üdv

(#47149) Boonen007 válasza Benji21th (#47148) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem nincs ilyen gondom szintén 920 8.1-el. Igaz 2G-re van állítva, bár amikor 3G volt akkor sem tapasztaltam gondot.

(#47150) Blyan válasza Boonen007 (#47149) üzenetére


Blyan
félisten

Én sem tapasztalok ilyesmit olyan helyen, ahol tuti fix a lefedettség.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.