Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) moleculez válasza glehel (#30283) üzenetére


moleculez
veterán

O2- UK Lumia925, most jött le.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30302) moleculez válasza Воланд (#30284) üzenetére


moleculez
veterán

Ez GDR3/Black-ben van. Ha igen hogy tudom elocsalni?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30303) Alexios válasza moleculez (#30302) üzenetére


Alexios
veterán

szerk: mindegy

[ Szerkesztve ]

(#30304) batai15


batai15
félisten

Nekem bejön.

(#30305) moleculez válasza Alexios (#30303) üzenetére


moleculez
veterán

Akkor ezt megbeszéltük.😃😃

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30306) savoo válasza aero. (#30300) üzenetére


savoo
addikt

Hm. Pedig arról volt szó hogy az egész telefont fogja tudni streamelni. Volt is róla video.

(#30307) leximester


leximester
tag

A beamer azt küldi amit éppen látsz a kijelzőn, nem muszáj hogy kép vagy doksi legyen, rázásra működik, bár arra nem jöttem rá még hogy így mi értelme van annak hogy az alkalmazáson belül is használható a fényképező:D( akkor fényképez amikor rázod, így érdekes képek készülnek). Ezt a mappás dolgot hogy lehet elővarázsolni?

(#30308) savoo válasza leximester (#30307) üzenetére


savoo
addikt

Na mondtam én...

(#30309) leximester


leximester
tag

Hiába kerestem: [link]

(#30310) cattus válasza leximester (#30309) üzenetére


cattus
őstag

Mert csak még olyan frissítéssel érhető el, ami a te telefonodra még nem jelent meg.

Do the thing!

(#30311) consono válasza leximester (#30309) üzenetére


consono
nagyúr

Azért milyen szép lesz majd mondjuk az 1520-on 3 egymás mellett levő folder 6 -6 mini ikonnal :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#30312) leximester válasza cattus (#30310) üzenetére


leximester
tag

Hm? Most lett frissítve a telefon, a linkben olvasható hogy csak később jön.

(#30313) email6 válasza leximester (#30312) üzenetére


email6
tag

Kint van: http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/app-folder/7d2e7de3-95e7-4143-8a9d-aedf8c3f901e

Black nélküli Lumia 520-ra is felment (GDR3). Jó lenne, de a mappák megnyitása előtt sajnos tölt a telefon.

(#30314) savoo válasza email6 (#30313) üzenetére


savoo
addikt

Továbbra is ritka gusztustalan, a telefonom közelébe nem engedem. :P

[ Szerkesztve ]

(#30315) leximester válasza email6 (#30313) üzenetére


leximester
tag

Köszi, telefonról kerestem, nem találtam.
Szerk.:925-n is és 920-n is megy rendesen(Black nélkül, GDR3), nem pont így képzeltem ezt a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#30316) aero. válasza savoo (#30314) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én szívesen láttam volna mappákat, de igazán választható lett volna, hogy fix kép legyen kint, ne icon thumbok. :O

(#30317) moleculez válasza aero. (#30316) üzenetére


moleculez
veterán

Nekem is csalódás, várok,még vele, biztos jön update.
Amúgy hogy van nektek GDR3 Black nélkül??? Nekem egybe jött a kettő.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30318) leximester válasza moleculez (#30317) üzenetére


leximester
tag

Ms fejlesztői fiókkal fel lehetett tenni.

(#30319) orangutan4


orangutan4
tag

az üzeneteknél lévő csevegő az mire vonatkozik? Csak az outlookos csevegőre vonatkozik, vagy ha van skype akkor ezt is kezeli egyben? Mert sajna elsőt semmilyen ismerősöm sem használja.. :)

(#30320) btudos válasza orangutan4 (#30319) üzenetére


btudos
Topikgazda

Facebookra pl.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#30321) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Látom itten nincs nagy duma a grafikáról.
Mint ismeretes, Lumia 520-on a tükröződés nevű effektnek semmi nyoma. Számomra ez nagyon visszataszító, de a lényeg, hogy a GDR2-ben barmoltak el valamit a drágák, azért nincs. GDR3-mas mobilokon már megy rendesen, bár a dev verzióval L520-on még nem. Reméljük mi is megkapjuk jövőre...
Ha már a galaxy S is elviszi a fullHD Asphalt8-at :DDD

(#30322) kiszi07


kiszi07
senior tag

Jéé Mégcsak most kaptam meg a tarhelyet:D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#30323) batai15


batai15
félisten

http://www.trustedreviews.com/news/microsoft-confirms-all-windows-phone-8-users-to-get-8-1-update
ez már jobban hangzik.

(#30324) batai15 válasza quailstorm (#30321) üzenetére


batai15
félisten

Mióta van wp telód?

(#30325) glehel válasza batai15 (#30323) üzenetére


glehel
senior tag

akkor amelyiken wp8 van arra elvileg lesz 8.1?

(#30326) batai15 válasza glehel (#30325) üzenetére


batai15
félisten

Elvileg.

(#30327) Jofi81


Jofi81
őstag

Hogy tudom rávenni a naptárat, hogy a csempén kiírja a név- és születésnapokat? A hotmail.com-on importáltam a Google névnaptárát, ott a születésnapok is látszanak. A telefonon viszont nem jelenik meg semmi, csak ha valamilyen FB eseményen részt veszek. Mindhárom naptár (Hotmail, Facebook, Google) megjelenítése engedélyezve van.

(#30328) tévelygő válasza Jofi81 (#30327) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Vagy ez vagy az.
Nálam ha letiltom a Facebook eseményeket,akkor látszik a névnap. Ha nem tiltom le akkor meg csak a Facebook események látszanak.

Sony RX 10

(#30329) glehel válasza batai15 (#30326) üzenetére


glehel
senior tag

az jó lenne mert mi most tértünk át wp8ra egy 925 és egy 625 tel. ami nagyon gány a rendszerben nekem az a hangerő állítási lehetőségek pld egy emelkedő csengőhangerő(van hogy akivel beszélek nagyon hangos ezért lehalkítom) de könyörgöm ennek mi köze a csengetési hangerőhöz aztán persze úgy marad és nem hallom ha következőnek csörög.......és egy gyorskapcsoló sáv vagy kocka vagy mitbánom én mi, de nem olyan ami a beállításokba repít mert az megint eléggé lehangoló és nem méltó a wp-hez.
komolyan nem értem akik a wp8 at fejlesztik olyan mintha most tanulnák mi kell egy "átlagtelefonba" nekem a 15 éves nokia is többet tudott funkcióban.végy egy jól kiforrott rendszert tanulmányozd és gondolkozz hogy lehet jobbá tenni. nem úgy hogy bele sem teszem.....és nem kell mindent feltétlen lemásolni, de van amit nem lehet máshogy megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#30330) istnag válasza glehel (#30329) üzenetére


istnag
addikt

"van hogy akivel beszélek nagyon hangos ezért lehalkítom) de könyörgöm ennek mi köze a csengetési hangerőhöz aztán persze úgy marad és nem hallom ha következőnek csörög"

Ha hívás közben lehalkítod,az nem veszi le a csörgés hangerejét, szerintem,vagy én vagyok eltévedve... :U
Az utolsó résszel,viszont egyet kell,hogy értsek.

(#30331) Воланд válasza istnag (#30330) üzenetére


Воланд
titán

tenyleg nem veszi le, a ketto fuggetlen egymastol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30332) Jofi81 válasza tévelygő (#30328) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem sehogy sem rak ki névnapot vagy születésnapot, hiába kapcsolom bármelyiket ki-be.

(#30333) pethYeti válasza Jofi81 (#30332) üzenetére


pethYeti
addikt

Amúgy csak akkor írja ki a névnapot vagy a szülinapot ha az nap nincs más esemény.

(#30334) Jofi81 válasza pethYeti (#30333) üzenetére


Jofi81
őstag

Nincs más esemény. Nagyon ritkán van FB esemény, azt akkor kiírja, az összes többi napon meg üres.

(#30335) Lall válasza Jofi81 (#30332) üzenetére


Lall
veterán

Outlook-ba lépj be weben. Naptár, Importálás, Előfizetés. Az URL címhez másold be ezt. Naptár neve: Névnapok

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#30336) Jofi81 válasza Lall (#30335) üzenetére


Jofi81
őstag

Ezt megcsináltam, de továbbra sem jelennek meg a nevek, sem a születésnapok.

Mármint az outlook.com-on megjelennek, csak a telefonon nem.

[ Szerkesztve ]

(#30337) Lall válasza Jofi81 (#30336) üzenetére


Lall
veterán

Telefon restart?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#30338) AMD Power


AMD Power
titán

Ezt akartad! A Microsoft nem okoz csalódást a jelenlegi WP8 tulajoknak.
Minden Windows Phone 8-as telefon frissíthető lesz 8.1-re
:R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30339) glehel válasza istnag (#30330) üzenetére


glehel
senior tag

lehet hogy igazatok van akkor pedig ha leteszem és véletlenül megnyomódik a gomb és leveszi vagy jobb esetben fel az megint gáz

(#30340) batai15 válasza AMD Power (#30338) üzenetére


batai15
félisten

Vót' má'

(#30341) Jofi81 válasza Lall (#30337) üzenetére


Jofi81
őstag

Az is megvolt, nem segített. :(

(#30342) batai15 válasza AMD Power (#30338) üzenetére


batai15
félisten

Amugy a cikket ugy is értelmezem hogy hogy a 8.1el nem fog meg állni a támogatása a mostani telóknak.

(#30343) SpongyaBob válasza AMD Power (#30338) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nagyon helyes, ez egy jó hír. :K

Viszont mivel megtartják a későbbiekben a Nokia nevet, gyanítom a Nokia alkalmazások továbbra is Nokia only appok maradnak :(

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#30344) spider23


spider23
aktív tag

Üdv!

Valaki tudna adni Nokia 1020 -hoz független magyar product codot? Szeretném feltenni ezt a firmwaret, de product code nélkül nem tudom letölteni.

(#30345) Lall


Lall
veterán

A Black-el csak a 1020 kamera algoritmusán változtattak vagy az összes pw Nokia, így a 920 kamera is változik?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#30346) Воланд válasza Lall (#30345) üzenetére


Воланд
titán

asszem az osszes.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30347) germinator66 válasza pzstm (#30286) üzenetére


germinator66
aktív tag

Szerintem a "center" és a mappázás is nagy arculcsapása az egész platformnak, kb. értelmét veszti a LiveTile dolog... :(

(#30348) hülyegyerek válasza germinator66 (#30347) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akkor majd nem használod őket. Szerintem mindkettő fasza dolog, és hiánypótló (a kinézet meg szubjektív)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#30349) polonic válasza germinator66 (#30347) üzenetére


polonic
félisten

A notification center egyáltalán nem az.

(#30350) germinator66 válasza polonic (#30349) üzenetére


germinator66
aktív tag

Javítson ki vki, ha rosszul gondolom, de a LiveTile lényege lenne, hogy az értesítések azon jelenlenek meg. A Notification Center gyakrolatilag ezen értesítések gyüjtűhelye lesz, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.