Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29551) Melack válasza savoo (#29550) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#29552) batai15 válasza savoo (#29550) üzenetére


batai15
félisten

Nem igen,nekem win7 van fenn. És ment

(#29553) savoo válasza batai15 (#29552) üzenetére


savoo
addikt

Azt én erősen kétlem. Az a nem igen az mégis mire ment? :D

[ Szerkesztve ]

(#29554) negyedes válasza batai15 (#29552) üzenetére


negyedes
addikt

wp8-ra csak win 8 alol lehet fejleszteni. [link]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#29555) Melack válasza negyedes (#29554) üzenetére


Melack
veterán

És még a 64bites verzió is követelmény? De jó, akkor olyat kell szereznem...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#29556) pzstm


pzstm
titán

Nokia Lumia 525 goes on sale in China for only $148[/L

Újabb sikergyanús WP8 masina :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29557) Pttypang válasza savoo (#29553) üzenetére


Pttypang
veterán

Magic.

(#29554) negyedes
Kedves elvtárs nem írta, hogy wp8ra szeretne fejleszteni :P

A 7.8-as fejlesztőrkörnyezet ben készült appok futnak wp8on is, nem? Visszafelé kompatibilitás ofc nicns, pedig hiányolom a bt vezérlést a 7.8-ról :(

(#29558) adam014
Még mindig nem látom, hol írta, hogy a nyolcashoz keresi a fejlesztőkörnyezetet, meg tudtommal amúgy is a hetes appok elfutnak a nyolcason, fordítva nem. Legalábbis a legtöbb alkalmazás esetében. Nem? o.O

[Ez kérdés is, mivel egyenlőre ugye én 7.8-as környezetben és eszközzel készítek programot, nem tudom, hogy esetleg ha később beruházok egy wp8as készülékbe, azon is mennek majd a fejlesztett appok? Ha igen, akkor a 7.8-as fejlesztőkörnyezettel is tudok tesztelni rajta?]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#29558) Alexios válasza Pttypang (#29557) üzenetére


Alexios
veterán

nem is wp8

(#29559) MattM


MattM
tag

Nem tudom ide tartozik-e: Egy Lumia 820-at szeretnék venni hosszú távra, de attól félek, hogy a 8.1-es frissítés úgy lesz mint anno a 8-as: új készülék kell hozzá. Ezt egy külföldi fórumon olvastam. Ez tényleg így lesz?

(#29560) Alexios válasza MattM (#29559) üzenetére


Alexios
veterán

nem

(#29561) mukibuci válasza MattM (#29559) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR


nem látunk benne semmit

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29562) kolosanyi


kolosanyi
veterán

P*csába, 25-ért el tudnám hozni az 520-at. Nagyon nehezen állom meg, hogy ne rendeljek egyet azonnal. Francba, a 800 is elég mindenre, de most megint elkapott az agymenés, hogy meg kell vennem... :D

[ Szerkesztve ]

(#29563) dejaris válasza mukibuci (#29561) üzenetére


dejaris
addikt

Tehat akkor nem is lesz frissites.

(#29564) mukibuci válasza dejaris (#29563) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

majd meglátjuk. én még mindig szkeptikus vagyok. a neve lehet, hogy 8.1 lesz, de hogy a funkciók is... :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29565) negyedes válasza Pttypang (#29557) üzenetére


negyedes
addikt

ha 7.8-ra akarna fejeleszteni akkor tokon is szurhatja magat ennyi erovel. :U

tudtommal nem lehet wp7-es kornyezetbol wp8-ra fejleszteni. Dev Center-ben nekem nagyon ugytunik hogy nem mlehet

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#29566) Oppenheimer válasza pzstm (#29556) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A helyzet az hogy a Moto G agyonveri.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29567) kolosanyi válasza Oppenheimer (#29566) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pláne ha nem droidot akarsz, hanem WP-t. :)

(#29568) dejaris válasza Oppenheimer (#29566) üzenetére


dejaris
addikt

Mar ott elbuki, hogy kevesebb helyen lehet kapni.

(#29569) savoo válasza Pttypang (#29557) üzenetére


savoo
addikt

Esküszöm hogy amikor válaszoltam rá akkor még ott volt, hogy wp8. :D Látom, hogy nem szerkesztette szóval lehet a mértéktelen zabálás az oka... ;]

(#29570) Oppenheimer válasza kolosanyi (#29567) üzenetére


Oppenheimer
veterán

:F
525-be HD kijelző kéne hogy versenyre kelhessen a Moto G-vel, mert egy árban vannak. S4 Play soc alatt, meg a WP se olyan szélsebes...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29571) Pttypang válasza negyedes (#29565) üzenetére


Pttypang
veterán

De a marketre kirakott app letölthető wp8ra is, nem? :P

Everybody lies.

(#29572) kolosanyi válasza Oppenheimer (#29570) üzenetére


kolosanyi
veterán

De az még mindig androidos. :D Sokra nem mész vele, ha jobb az ár/érték aránya, mert WP vonalon megint az lesz a befutó.

Szerk.: Egyébként szerintem dejaris-nak igaza van, kevés helyen kapható ahhoz, hogy alternatíva legyen.

Crytec210
Becsülöm én, csak csábít az a friss rendszer. Mondjuk negatívum, hogy valószínűleg nem kap majd új feature-öket, viszont cserébe röhejesen olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#29573) Pttypang válasza kolosanyi (#29562) üzenetére


Pttypang
veterán

Mennyire becsülöd te azt a csoda 800at? :)

Everybody lies.

(#29574) negyedes válasza Pttypang (#29571) üzenetére


negyedes
addikt

most fejlesztesz vagy user vagy? :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#29575) Pttypang válasza negyedes (#29574) üzenetére


Pttypang
veterán

A fejlesztő nem user? :U

(#29576) Oppenheimer
Kérdezte, hogy van-e fejlesztési lehetőség w7-re, én pedig írtam neki, hogy persze, van. Nem mondtam, hogy használja, nem mondta, hogy célja a minél nagyobb tömeg elérése. Elég sok speciális eset jut eszembe, amikor a 7.8-as környezet is megfelelő.
Az én esetemben pedig teljesen mindegy, mert az általam fejlesztett alkalmazás központi eleme egy adatbázis lesz, az pedig használható a wp8-ra írt alkalmazásban is :K

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#29576) Oppenheimer válasza Pttypang (#29571) üzenetére


Oppenheimer
veterán

És a 720p kijelzős userek meg szopjanak a fekete sáv miatt? Kosz nem?. Mondjon le a fejlesztő az új apikrol egy 10%os felhasználói tábor miatt? Kosz nem. Csak te fejlesztesz wp7-re, mert éppenséggel wp7-ed van, de ez senki másnak nem érdeke :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29577) Oppenheimer válasza Pttypang (#29575) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ativ S és 8X userek ruhelni fognak, ha nem fordítod le a wp8-as sdk alatt is. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29578) Pttypang válasza Oppenheimer (#29577) üzenetére


Pttypang
veterán

~90%-os Lumia piacnál nem nagyon mozgatnak az apróságok, nem is tervezem, hogy fizetős lenne, ha egyáltalán elkészülök vele a tervek szerint ^^

(#29579) polonic
Miskolci sima városi buszmenetrendet a szakdolgozatomhoz :)

(#29580) Oppenheimer
Nem válok meg a vakumtól, amíg nincs 720 a t-nél, addig nem váltok.. :(
Amúgy is nagyon speciális felhasználási területre készül, mivel kétlem, hogy hatalmas tömegek hiányolnák, legalábbis én magam se látom túl nagy hasznát, de a jelenlegi állapotban is van, hogy használom, mert lusta vagyok odasétálni a táblához :DDD Amúgy is direkt fekete az egész háttér, fel se tűnne.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#29579) polonic válasza Pttypang (#29575) üzenetére


polonic
félisten

Milyen alkalmazást csinálsz?

(#29580) Oppenheimer válasza Pttypang (#29578) üzenetére


Oppenheimer
veterán

1520-t kifelejtettem a felsorolásból, az is 16:9 keparanyu. Meg talan az 1320 is, mert az 720p, nem? Na tessék, FHD telrfonokon 2 centis fekete sáv lesz.. Sztem wp8-ra csináld es vegyél 520-at amin teszteled.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29581) negyedes válasza Pttypang (#29575) üzenetére


negyedes
addikt

te read-only modba vagy? ha te ajanlasz valamit akkor mindig a legszarabbat mondod mert ugye jo az mindenkinek, meg minek jobb?

mintha azt mondanad minek a parasztnak egy normalsi laptop, jo neki az acer alsokategoriaja is. ugyse akarja sokmindenre hasznalni.....

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#29582) Pttypang válasza negyedes (#29581) üzenetére


Pttypang
veterán

Kérdezett valamit, én pedig válaszoltam. Nem a legszarabb módot adtam meg neki, hanem egy választ a kérdésére. Nem kell rögtön megkövezni, mert előástam valamit, ami nem a legújabb.

Valami hasonló, csak én feldobom a szerintem értelmes lehetőséget, ami valószínűleg inkább egy használt régebbi üzleti, a saját példámból kiindulva, aztán a döntés már az ő dolga, nem az én problémám. Ha megveszi helyette az acer alsót, akkor legyen vele boldog. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#29583) Benji21th válasza savoo (#29548) üzenetére


Benji21th
tag

Természetesen be van kapcsolva...Egy másik probléma ami nem akar megoldódni: Beállítottam, hogy mentse a képeket és videókat a lehető legjobb minőségben skydrive-ra. Feltöltöttem mindent, viszont a videókat 176*144-re konvertálta és közel élvezhetetlen. Mondanám, hogy akkor feltöltöm gépre és akkor majd onnan feltöltöm a netre, de hiába dugom rá a gépre, nem látja ezt a videót, a telefonon viszont ott van rendes minőségben...

[ Szerkesztve ]

(#29584) savoo válasza Benji21th (#29583) üzenetére


savoo
addikt

Akkor aktiváltasd a szolgáltatónál az mmst.
A videós dolognál pedig valamit elnézel.

[ Szerkesztve ]

(#29585) Benji21th válasza savoo (#29584) üzenetére


Benji21th
tag

Edig is aktiválva volt, de utánajárok. Videónál pedig nem nagyon van mit félrenézni. Mire gondolsz?

(#29586) aero. válasza Benji21th (#29585) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A beállítások > hozzáférési pont-nál hosszan nyomsz a jelenleg aktív beállításra, és alul tudod ellenőrizni az MMS beállítás helyességét.

(#29587) Benji21th válasza aero. (#29586) üzenetére


Benji21th
tag

Ellenőriztem, minden stimmel.

(#29588) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Markmyprofessor.com-on par oldal utan mindig kifagy a böngésző Tab. :(((

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29589) Joubert válasza Benji21th (#29587) üzenetére


Joubert
tag

nekem is ez volt a gond régebben... ha telekomos vagy, akkor próbáld meg ezt!
MMS beállítás

Lumia 920 White T-Mobile ; Ipad Air SpaceGray

(#29590) Benji21th válasza Joubert (#29589) üzenetére


Benji21th
tag

Szia, ehhez képest már látok eltérést, viszont arra nem jöttem rá, hogy hogyan tudom átállítani, mivel csak nézet módban tudom megnézni és ennyi.

(#29591) PhoenixK válasza Benji21th (#29547) üzenetére


PhoenixK
őstag

A wpcentral-on találtunk egy leírást, miszerint az üzenetek között volt egy korrupt. (WPCentral alapján)
Az ott javasolt megoldás:
1. Ha az üzenetek mentése legyen bekapcsolva
2. Töröld az összes üzenetet
3. A telefon kapjon egy reset-et

FIGYELEM!
Bár már többeknél működött egyéb WP8-as telón, nálunk ez a megoldás egy kis bökkenővel végződött: a telefon megállt a fogaskerekeknél reset után.
Ezen csak az újra flash-elés segített. :( Első alkalommal még garis volt, akkor szervízben csinálták, másodjára így a gariidő vége felé magunknak csináltuk ez alapján:[link]
NaviFirm és NCS is régi verzió van a linken...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#29592) Benji21th válasza PhoenixK (#29591) üzenetére


Benji21th
tag

Meggyőztél, nem akarok mms-t küldeni vagy fogadni.

(#29593) Lall válasza Benji21th (#29592) üzenetére


Lall
veterán

Mobil adatkapcsolat be van kapcsolva? Mert mms küldés és fogadashoz szükség van rá.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#29594) Benji21th válasza Lall (#29593) üzenetére


Benji21th
tag

Persze, szökőévente szoktam csak kikapcsolni.

(#29595) PhoenixK válasza Benji21th (#29592) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem, nem erről akartalak meggyőzni. Első körben szolgáltató/Nokia, de nekünk eléggé bután néztek ránk, és annyit mondott a T-s koma: "Ennek így működnie kellene..."
Utána kerestünk más megoldást. Szerintem te is fuss egy kört a szolgáltatónál mindenképp az internet és MMS beállítások miatt, után esetleg a fent javasolt módszer.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#29596) DaveHutt válasza kolosanyi (#29562) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ugyanebben a cipőben jártam én is pár napja. Azóta már meggyőztem magam, hogy nem hiányzik nekem az 520 kijelzője, a háttérvilágítás nélküli gombok és a vaku hiánya. Olcsó, de inkább gyűjtök akkor egy 620ra. Az már méltó utód lenne.

Crytec: Nekem 800am van, miskolci vagyok, jöhet az app, egy letöltőd lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#29597) nbukta77 válasza DaveHutt (#29596) üzenetére


nbukta77
addikt

En is miskolci vagyok, de 15 eve dunantulon elek. Gyor, jelenleg 5 eve tata. Most itt vagyunk miskolcon karacsonyozni a szuloknel.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#29598) SpongyaBob válasza Pttypang (#29578) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nagyon-nagyon zsír :D De aztán legyenek frissítések rendesen :P Mikor lesz kész? :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#29599) Darellus92 válasza Pttypang (#29578) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Én sokáig hiányoltam, aztán láttam hogy az MVK oldalán van letölthető menetrendkönyv PDF ben :D. Telóra fel, oszt csókolom.

HTC = Help This Company

(#29600) adp válasza Pikkolo^^ (#29508) üzenetére


adp
őstag

ezt hogy tudom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.