Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30651) nicu71


nicu71
addikt

halleluja! :C
wp-re is hamarost lesz való világ app!kérésünk meghallgattatott! :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#30652) junior11 válasza nicu71 (#30651) üzenetére


junior11
veterán

Bizony ám :C :C

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#30653) nicu71 válasza junior11 (#30652) üzenetére


nicu71
addikt

a retekklub honlapján nem kevés reklamáció van.Immár komoly tényezővé váltunk. :)
na nem mintha személy szerint égetően hiányozna,de azért ,na. ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#30654) Ati1979 válasza nicu71 (#30651) üzenetére


Ati1979
veterán

Egy álom vált ezzel valóra...:)

Csak az a baj, hogy már évek óta nem nézek tv-t. :DD Lehet, hogy lemaradtam pár dologról... :)

(#30655) errors01 válasza istnag (#30640) üzenetére


errors01
csendes tag

igaz :D

Xbox: errors01

(#30656) BobTail


BobTail
őstag

(#30657) Pttypang válasza BobTail (#30656) üzenetére


Pttypang
veterán

Itt a szeretet ünnepe, küldj el egyet nekem :DDD

Everybody lies.

(#30658) nicu71 válasza BobTail (#30656) üzenetére


nicu71
addikt

:D ez nagyon cuki

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#30659) savoo válasza Pttypang (#30657) üzenetére


savoo
addikt

Ma van május 1?

[ Szerkesztve ]

(#30660) Pttypang válasza savoo (#30659) üzenetére


Pttypang
veterán

Amit szeretne, tetszoleges unnepnapot helyeztetek at az ugy erdekeben :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#30661) leximester válasza BobTail (#30656) üzenetére


leximester
tag

Esetleg a mappákat próbáltad mondjuk a 1520-n? Sebességre mit mutat? Én 920-n lassúnak érzem a megnyitást.

(#30662) mdraco


mdraco
őstag

A facebook beta app az m.facebook.com weboldalon keresztül éri el a tartalmakat? Azért kérdem mert nekem egy opcióban az m.facebook.com korlátlan, szóval nem fogyaszt netet. De ha az app-pt használom, akkor igy nincs értelme :F

(#30663) savoo válasza mdraco (#30662) üzenetére


savoo
addikt

Nem.

(#30664) Kbali válasza mdraco (#30662) üzenetére


Kbali
nagyúr

Hamár facebook - használom az appot, de azt vettem észre, hogy hiába vannak személyek kiszűrve a hírfolyamomból, WP8 alatt szépen megjelenik mindenki. Sem androidon, sem iOS-en, sem asztali Win-en nem találkozom ezzel. Ez másnak hogyan működik? Esetleg van erre beállítás?

(#30665) danilla válasza Kbali (#30664) üzenetére


danilla
őstag

Nálam jól. Akiről le vagyok iratkozva annak a bejegyzéseit az fb appban sem látom.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#30666) Oppenheimer válasza danilla (#30665) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem nem az appban nézi, hanem a people hubban, és ott el tudom képzelni ezt.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#30667) istnag


istnag
addikt

Ha már fb, meg app, van frissítés rázásra,meg anyám tikja,de fekvő mód az nincs. :Y A facebook Beta ban van?

(#30668) StLui válasza istnag (#30667) üzenetére


StLui
veterán

FB fekvő mód nincs iOS-en sem, (androidon nem tudom)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#30669) savoo válasza istnag (#30667) üzenetére


savoo
addikt

Na az aztán tényleg minek?

(#30670) batai15 válasza istnag (#30667) üzenetére


batai15
félisten

Droidon asszem van.nem értem miért nincs,ágyba tiszta kényelmetlen

(#30671) istnag válasza savoo (#30669) üzenetére


istnag
addikt

inkább mindegy is..tudom én vagyok a h.lye.

[ Szerkesztve ]

(#30672) Kbali válasza Oppenheimer (#30666) üzenetére


Kbali
nagyúr

Appban nézem, people HUB-ot nem használom.
Ráadásul a születésnapokat sem jeleníti meg a események között.
Érdekes módon így néz ki a Hírfolyam beállítás is.
Amúgy megnéztem, ez a hivatalos MS app, nincs frissebb az Áruhában.

[ Szerkesztve ]

(#30673) savoo


savoo
addikt

(#30674) SpongyaBob válasza savoo (#30673) üzenetére


SpongyaBob
veterán

:Y

Pont ma járt a fejemben a Sony, hogy vajon mivel rukkolnak majd elő.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#30675) pzstm válasza Kbali (#30672) üzenetére


pzstm
titán

Angolul tokeletesen kifer a szöveg ;] :P

amúgy eseményeken belül lesz a születésnapos lista;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#30676) pzstm válasza savoo (#30673) üzenetére


pzstm
titán

Pár napja mintha már lett volna, de:
Update: Cnetnews has since retracted the story, so we guess the negotiations are still going. Hopefully it's just a delay rather than a signal that the two sides can't reach an agreement

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#30677) savoo válasza pzstm (#30676) üzenetére


savoo
addikt

Igen, az updatet én is csak utána láttam, de bíztató. Szerintem lesz Sony WP. Ennyi pletyka után.

(#30678) Kbali válasza pzstm (#30675) üzenetére


Kbali
nagyúr

Na pont az eseményeken belül nincs ott a szülinapos lista.
És arra ötlet, hogy a Hírfolyamban miért jelennek meg olyanok, akik más platformon nem? Ennyit tud a WP-s FB kliens?

[ Szerkesztve ]

(#30679) pzstm válasza Kbali (#30678) üzenetére


pzstm
titán

Események megnyit, majd fent az egy legördülő lista;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#30680) Kbali válasza pzstm (#30679) üzenetére


Kbali
nagyúr

Köszi, de ez így gáz...

(#30681) istnag válasza pzstm (#30679) üzenetére


istnag
addikt

Ma is tanultam valamit,ez viszont nekem tetszik.

(#30682) Raitesz


Raitesz
csendes tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy ha rendelek külföldről egy független Lumia telefont, és itthon vásárolt sim kártyával használom, akkor magyar lesz a WP8, vagy a nyelvet be lehet állítani?

[ Szerkesztve ]

(#30683) aero. válasza Raitesz (#30682) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Be lehet.

(#30684) Raitesz válasza aero. (#30683) üzenetére


Raitesz
csendes tag

Hálás köszönet :) :R

(#30685) JamesHun


JamesHun
addikt

Sziasztok

Lenne pár kérdésem
1) jó stopper / visszaszámláló szerűség, mint iphone on az ami az óránál van, hogy mérhetem is az időt, meg betehetem, hogy 20 perc és visszaszámol
2) Drive és Drive+ között mi a különbség, és egy okostelefonos igo-t ki tud-e váltani
3) Vannak alternatív útvonalak Drive-ba, vagy csak a 3 "üzemmód" variálásával lehet más útvonalra rábírni (Igo átlag olyan 5-6 verziót felhozott és gyorsan ki tudtam választani melyik tetszik, melyik merre megy és melyik mennyi idő és hány km-er. Valami ilyesmi van itt is?)
4) Várható, hogy a telefonra rátöltött szoftverek frissítésének kezelése változni fog és lesz egy frissítés keresése gomb vagy ilyesmi?
5) Valami progi a gépre, amivel készíthetek komplett backupot, ahonnan visszaállítható minden (mint iphone nál a backup / restore rész)
6) Szerintetek nagyon batár nagy a 1520-as Nokia? Egy 625 van itthon és annál nagyobb, de jelenleg ennek van a 2. legjobb kamerája a Nokia felhozatalból. 1020 már picit elavultnak tűnik a 1520 hoz képest.
7) WP9 esélyes 1520-on, vagy próbáljam mákból ezt megjósolni inkább

Előre is köszi a válasz(oka)t

SeriesX: JamesSHun

(#30686) cattus válasza JamesHun (#30685) üzenetére


cattus
őstag

1) Stopwatch Pro, elég sokmindent tud.

2) Drive csak egy országban navigál (ahol aktiválva lett), a plusz az összesben.

5) Van lehetőség felhőbe menteni.

6) Ez teljesen szubjektív, inkább próbáld ki, aztán eldöntöd. Azért az 1020 még bőven nem elavult.

7) Még a 8.1 sem jött ki mobilra, de már a WP8-et kérded. Ne szaladjunk Ennyire előre, ez még bőven a jövő zenéje. Amúgy meg teljes balladai homály van a WP9 körül, kb. senki sem tud semmit.

Do the thing!

(#30687) nonsen5e válasza JamesHun (#30685) üzenetére


nonsen5e
addikt

Na amikre tudok válaszolni:

2, A Drive az csak egy adott (az aktiválás országában) országban nyújt ingyenesen navigációt. A Drive+ pedig nemzetközi. Térkép, és az azon lévő pozíciód lesz külföldön is, csak a csaj nem fogja mondani, hogy fordulj jobbra. :D
4, Mármint rendszerszoftver? Beállítások-->Telefon frissítése -->keresés
Avagy marketplaceből letöltött alkalmazás? Tedd ki az áruház csempét és az írja amint elérhető egy frissítés.
5, Van gépre Windows Phone alkalmazás, azt hiszem mobilról fel is települ, azzal lehet BIZONYOS SZINTŰ backupot készíteni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30688) btudos válasza nonsen5e (#30687) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem, a Windows Phone alkalmazás pont semmilyen backupot nem készít, azt a telefon intézi a Skydrive-on keresztül. Valójában azon kívül, hogy ott lehet a telefon BT nevét átírni, sok haszna nincs.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#30689) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok, Aki használja vállati környezetben üzemeltető ként attól kérdezném, hogy talált e rá megoldást, hogy ne kelljen minden usernek live id-t létrehozni a store használatához?

Köszi,

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#30690) btudos válasza zsamiatt (#30689) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az aztán biztonság, hogy egy ID-n tárolod több user adatait vállalati környezetben. Ezt Te sem gondolod komolyan :U

Elméletileg egy Live ID-t több telefonon is használhatsz, de ez azért van, hogy egy embernek lehessen több telefonja azonos ID-val, nem azért hogy több embernek legyen azonos ID-ja. A Skydrive, a kontaktok, a backup is mind az adott ID-hoz kötődik, nagyon nem ajánlott ugyanazt több ember kezébe adni, komoly kavarodás lehet belőle, és szerintem vállalati szinten szigorúan tilos.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#30691) zsamiatt válasza btudos (#30690) üzenetére


zsamiatt
őstag

Vállalati szinten nincs felhős, skydrive meg egyéb hülyeség sem... A kontaktok is az exchangen tárolodnak, mindenkinek a saját autentikációjával. Mi is a probléma?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#30692) btudos válasza zsamiatt (#30691) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem tudod teljesen elkülöníteni a userek adatait. Hiába az Exchange. Egyébként miért baj ha mindenkinek saját accountja van?

Nem tudom milyen készülékekről van szó, de nem hiszem hogy annyira elszállt elképzelés, hogy valaki a céges telefonját nem csak az Exchange fiók szinkronizálására szeretné használni. Ha csodák csodájára még ezeket menteni is akarja Skydrive-ba (privát adatokról lévén szó szerintem ezzel semmi gond), máris probléma, ha ugyanazt az accountot ketten használják.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#30693) zsamiatt válasza btudos (#30692) üzenetére


zsamiatt
őstag

Adminisztrálás szempontjából. Arról nem beszélve, hogy mindenki azt várja, hogy te hozd létre neki, mert ő nem ért hozzá csak user. Ez egy telefonnál oké 10-nél még elmegy, 50-nél már a fejedet fogod.
Egyébként meg biztonsági okokból is. Ne mentegesen fel a saját felhőjébe. Aztán elmegy a cégtől a cucok meg nála maradnak, mert ugye az account hozzá tartozik....

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#30694) btudos válasza zsamiatt (#30693) üzenetére


btudos
Topikgazda

Vegyetek fel, én megcsinálom az 50 accountot pár óra alatt :D

Viccen kívül, nem tudod azt mondani, hogy ne mentegessen a saját felhőjébe, minden jól nevelt OS oda szinkronizálja az adatokat, hogy meghibásodás esetén meglegyenek. De ha ez se kell, akkor minek live ID, az Exchange fiók anélkül is működik...

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#30695) konyi79


konyi79
addikt

Halihó!
Be lehet valahogy a naptárat állítani, ne szemetelje tele az eseményekkel a postaládám (ne küldjön mailt)?
Köszi!

(#30696) zsamiatt válasza btudos (#30694) üzenetére


zsamiatt
őstag

MErt live id nélkül nem megy a store
Csak azért kell, másért nem kellene

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#30697) consono válasza zsamiatt (#30696) üzenetére


consono
nagyúr

De ha minden mást tiltasz, akkor miért engeded a store-t?

"In God we trust. All others must bring data"

(#30698) zsamiatt válasza consono (#30697) üzenetére


zsamiatt
őstag

Mert szükség van egy egy applikációra amit le kellene tölteni. Van MSnek softja erre úgyan de mivel ez nincs megvéve a stora szükségem van.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#30699) btudos válasza zsamiatt (#30696) üzenetére


btudos
Topikgazda

Most lehetnék rohadék, és megkérdezhetném, hogy ha nem akarja a cég hogy bármit is kihasználjon a user a telefon tudásából, akkor minek a Store...

Egyébként rááll egy supportos emberke, létrehoz 50 ID-t random generált n+1 karakteres jelszóval, és minden usernek elküldi a saját belépési adatait. Nem bonyolult, maximum pár órás művelet. Ha fontos az okostelefon, ennyinek bele kell férnie. Nincs olyan mobil OS, ahol egyetlen fiókkal többtíz ember tudná használni a alkalmazásboltot.

Neked egyébként nem a company app funkcióra lenne szükséged?

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#30700) zsamiatt válasza btudos (#30699) üzenetére


zsamiatt
őstag

Azért mert te így tudod nem jelent semmit. Azért tettem fel a kérdést, hátha adminisztrálja valaki enterprise környezetben.
Egyébként a Microsot system centerrel lehetne menedzselni a céges aplikációkat és akor nem kéne store egyátalán.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.