Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Воланд válasza Pttypang (#2698) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2702) tybsen válasza Pttypang (#2698) üzenetére


tybsen
addikt

De igen.

(#2703) catroot válasza mukibuci (#2696) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem igen.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2704) mukibuci válasza catroot (#2703) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és akkor hol lesznek a telefonszámok :F

nah kipróbáltam egy szűz lumián - el tudja menteni a telefonra is a névjegyet, de a sajátomon már nem ajánlja ezt fel, egyből a live-ba menti

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2705) Muton válasza blex (#2697) üzenetére


Muton
addikt

Az tök jó lenne, ha átküldené az összeset fogon, de a dolgok állása szerint nem fogok küldözgetni semmit sem :D
Titokban azért szurkolok, hogy ne legyen igaza a srácoknak, mert akkor csempézhetek nemsokára, de tudom, h a kezem a bilibe lóg...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2706) blex


blex
senior tag

say whaat?
tényleg csak mi sz**unk itthon...
szerk: ja mondjuk ez is havidíjas. de hát na.. :P

Muton: hát pedig annak működnie kéne. vagy mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#2707) Barthezz2 válasza Muton (#2705) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ne haragudj, de azt mondom az eddigi hozzászólásaid alapján, hogy inkább ne vegyél WP-t... Bár a problémáid tükrében nem tudom mennyivel lesz jobb akár melyik másik platform a számodra :U

------------------------------------------------------

Más:

Na elmegy ám a MS meg a Nokia valahova, ha ez is csak Lumia modellekre érkezik meg. :W Mondjuk játszani pont nem játszok, de ez már kicsit kezd sok lenni, kezdve a Viberrel.. Ha a Nokia akar valamit, kapja össze magát, és fejlesszen, meg csináljon olyat, amit a többiek nem tudnak. De egy külső fejlesztő multiplatform alkalmazásait kisajátítani az no komment. Ez számomra inkább gyomorforgató, mintsem ezért válasszam őket. Sőt, inkább azért se Nokiát veszek..
Az persze nem baj, hogy a nokia maps az még mindig laggol..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#2708) Pttypang


Pttypang
veterán

Az unlockolás garanciavesztéssel jár? o.O

Everybody lies.

(#2709) saiyajin


saiyajin
senior tag

As uptime idöt mivel figyelni? (vagy csak uptime... Ertitek.)

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#2710) tailor válasza Barthezz2 (#2707) üzenetére


tailor
őstag

"csináljon olyat, amit a többiek nem tudnak"

Nokia Drive (jó, WP-n kissé fapados, de van - és ingyé' van)
Vez. nélküli töltés
Zeiss + PureView kamera

Nekem már ez a három dolog elég ahhoz, hogy mellettük voksoljak WP fronton. A Nokia Maps-et hol láttad laggolni?

(#2711) Muton válasza Barthezz2 (#2707) üzenetére


Muton
addikt

miért? lehet, hogy lesz fekete-fehér lista app, eddig minden platformra csináltak (mondjuk én örülnék, ha defaultból menne)
eddig email kliens probléma lehet, amit manuális bevitellel, vagy trükközéssel nem lehet áthidalni, de szerintem idővel az is megoldott lesz (a többi gondom valszeg megoldható).

Azt tudom, h az iOs sem áll sokkal jobban (bár a forrás nem egy telfonguru), még meg kell néznem, h androidon mi a helyzet, lehet, h az lesz a befutó, nem tudom, vagy két éve nem követem a telefon ügyet, mert nem volt okom foglalkozni vele. Viszont a wp tetszik, és lenne némi személyes oka is, de majd alakul.
Az meg alanyi jogom, hogy duzzogjak, ha valami nem úgy megy, ahogy eddig megszoktam :P
mert régen érdekes, h meg tudták oldani...

viszont ha semelyik mai platform sem tudja, akkor el kell gondolkodni, mi az amiről le kell majd mondani. az biztos, h lesz helyette más hasznos feature, amit majd a következő telefonból agynak majd ki... :)
de első körben nem szeretnék lemondani semmiről, ha megoldható valahogy.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2712) Воланд válasza saiyajin (#2709) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2713) catroot válasza Pttypang (#2708) üzenetére


catroot
veterán

Ha fejlesztő vagy (tehát legálisan csinálod), akkor nem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2714) tdd587 válasza Barthezz2 (#2707) üzenetére


tdd587
őstag

Elriasztod szegényt... akinek bejönnek a csempék, legalább az vegyen wp7-8 telót, mert más nem fog...

18% az off az elmúlt 100 hozzászólásban. Nem javultok meg sosem...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#2715) Pttypang válasza catroot (#2713) üzenetére


Pttypang
veterán

Mitől számít valaki fejlesztőnek? :U

Everybody lies.

(#2716) Alexios válasza Pttypang (#2715) üzenetére


Alexios
veterán

van dev accountja

(#2717) blex válasza Alexios (#2716) üzenetére


blex
senior tag

és ezt vajon ellenőrzik akármelyik szervizben is, hogy gipsz jakab hivatalos wubdiws (ezt a szót meghagyom, ez zseniális :DDD ) phone fejlesztő-e? ha nincs tele a telefon homebrew appokkal és egyéni csempékkel, akkor szerintem a kutya sem veszi észre, hogy unlockolva van egy telefon.
persze elméletileg attól még tilos.

[ Szerkesztve ]

(#2718) Barthezz2 válasza tailor (#2710) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Vezeték nélküli töltés pletykák szintjén a 8X-ben is lehet, hogy lesz USA fronton.

De nem ilyen dolgokra gondoltam. A Maps ott van, oké, de úgy látszik mégsem elég, ha jól menő multiplatform címeket kell Nokia only üzemmódra kapcsolni. Ez nálam pofátlanság, nem előny.

Nézd vissza a 8X-ről szóló MA TV-t. Ott.

(#2711) Muton:
Nem azt mondtam, hogy nem duzzoghatsz, és hogy baj, ha valami nem tetszik, mindenkinek szíve joga:) De mindenki az egységesítésen, és a kiépített szolgáltatáskínálaton dolgozik, márpedig ezeket offline nem lehet megoldani. Valahol pedig pont a MS van most leginkább az ügyön, a W8, Win RT, WP8, Xbox platformok összefésülésével, amihez elengedhetetlen, hogy online szinkronizálódjanak a dolgok, hisz másképp nem volna értelme:)

Everybody lies.

(#2719) saiyajin válasza Воланд (#2712) üzenetére


saiyajin
senior tag

Köszi!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#2720) Pttypang válasza blex (#2717) üzenetére


Pttypang
veterán

Hmm... elgondolkodtató :U

Everybody lies.

(#2721) zsoleer


zsoleer
senior tag

Az elsö szürke fecskék! :DD [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

(#2722) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ilyen feltételek mellett nálunk is lesz vagy 120k.. :O

Everybody lies.

(#2723) balcsida válasza zsoleer (#2721) üzenetére


balcsida
senior tag

Addig, amíg nem lesz egy türkizkék valahol, addig nem veszek egyet sem. Ha meg lesz, akkor hitelt fogok felvenni. A fekete a fehér olyan kommersz, ráadásul fényes, és azt ki nem állhatom. Szép matt, sokkal jobb fogni. :C

(#2724) catroot válasza tailor (#2710) üzenetére


catroot
veterán

Itt is szépen laggol.

@zsoleer

Erre az árra számítottam.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2725) Alexios válasza tailor (#2710) üzenetére


Alexios
veterán

Nokia Drive (jó, WP-n kissé fapados, de van - és ingyé' van)

HTC-nek is ott a locations, az árkülönbségböl 6x meg lehet venni. Vagy akár egy navigont is meg lehet venni 3x, az meg aztán tényleg lényegesen jobb mint a drive.

Nekem meg a vezeték nélküli töltés nem elég ok hogy ugyanannyiért a 820-at vegyem a 8x helyett mondjuk :DDD

(#2726) amanoba válasza zsoleer (#2721) üzenetére


amanoba
őstag

az igazat megvallva, ez kevesebb, mint amire számítottam. (ráadásul két év garosak, bár 0% áfás árak)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2727) tailor válasza catroot (#2724) üzenetére


tailor
őstag

Hát akkor más a definíciónk a laggolásra. Az, hogy a betöltésnél, amíg beteszi a cache-be a térképet, megakad 0,01 mp-re, és onnantól "smooth", az nekem nem lag. A lag nálam az, mint amikor droidon görgetsz, és a képernyő fél mp-cel lemaradva követi le a mozgást, ráadásul 3-4 darabban, szaggatottan teszi azt. Vagy nem jól gondolom?

(#2728) catroot válasza tailor (#2727) üzenetére


catroot
veterán

Én a mostani Maps-el vetettem össze. Ott egy pillanatra sem lassul be. 7.5 alatt amíg nem tölti be a térképet homályos, üres terület látható, de a görgetés folyamatos (és mindegy, hogy milyen nézetben van).

Maradjunk annyiban, hogy nézőpont kérdése. ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2729) amanoba válasza amanoba (#2726) üzenetére


amanoba
őstag

főleg úgy hogy a 8x 160 péz. :Y

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2730) mukibuci válasza amanoba (#2726) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

2 év kamugarancia azért nem sokkal jobb az 1 év kamugaranciánál :D az első linken legalábbis nem gyártói garancia van :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2731) catroot válasza amanoba (#2729) üzenetére


catroot
veterán

Ennyi pénzért akkor már megveszem a Speedshopnál gyártói (2 év) garanciával.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2732) Oppenheimer válasza tailor (#2727) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem jól gondolod. :D Ez bizony ocsmány lagg és az egész térkép tök kevés FPS-el megy. Ehhez képest az Omniám is rohadt smooth.

Mostanság annyi volt itt a kontent hogy nem bírtam követni. Vett már valaki WP8-at? :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2733) catroot válasza Oppenheimer (#2732) üzenetére


catroot
veterán

Várjuk, hogy mikor kapja meg ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2734) balcsida


balcsida
senior tag

Nem feltétlen wp specifikus, de van rá lehetőség hogy csutkára lemerített akkut?
Már nem lehet töltőn keresztül tölteni, annyira lemerült.
Multiméter kerek 0V-ot mutat.

(#2735) tomcsi83


tomcsi83
csendes tag

Sziasztok,
segítsetek. Találkoztatok már olyannal, hogy az ÉN csempe nem frissül? A kapcsolatokban látom a hírfolyamokat, de az ÉN csempe alatt nem hajlandó frissíteni tegnap óta. Samsung Omnia W-ről van szó, Zune szerint legújabb szoftverrel.
Előre is köszi!

(#2736) catroot válasza tomcsi83 (#2735) üzenetére


catroot
veterán

Tehát belépsz a csempébe és elhúzod jobbra és nem frissül semmi? Annak ellenére, hogy pl. feltettél valami linket az FB-re vagy ilyesmi?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2737) tomcsi83 válasza catroot (#2736) üzenetére


tomcsi83
csendes tag

Igen, elhúzom balra és ott ugye minden számomra érdekes, megjelölt eseményt meg kellene jelenítenie (pl ha facen egy megjelölt emberke postol vmit), de ez tegnap este óta áll. Az utolsó dolog egy postolt kép volt, de furcsa volt, hogy amikor ráböktem azt írta ki, hogy nem olvasható be a kép ezért vagy azért. DE facebook app-ban vagy neten látom.

(#2738) catroot válasza tomcsi83 (#2737) üzenetére


catroot
veterán

Hát nemtom... lehet, hogy valami szerveroldali dolog. Nekem most be se jön weben az FB :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2739) tomcsi83 válasza catroot (#2738) üzenetére


tomcsi83
csendes tag

Király. :) Nekem megy face telón app-ban is meg laptopon weben is. Érdekes....

(#2740) Muton válasza balcsida (#2734) üzenetére


Muton
addikt

Az régen rossz szerintem. Egy 3,7 V-os akkunál már a 2,7 V-nál lekapcsolódik, az az alja, ha jól emlékszem.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2741) balcsida válasza Muton (#2740) üzenetére


balcsida
senior tag

Jó, de németországból hozták hozzám, állítólag flashelés közbe megállt a csík, azóta nem kapcsol be.
Gyanús a történet nekem, nade mindegy.
Amúgy egy Lumia 800-ról van szó.

(#2742) catroot válasza tomcsi83 (#2739) üzenetére


catroot
veterán

Most már jó. :K

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2743) Muton válasza balcsida (#2741) üzenetére


Muton
addikt

Én csak az akkuról beszélek. Ha a multi 0 V-ot mutat, akkor szerintem az menthetetlen, mert nem lehet annyi, csak ha szétment az akku elektronikája. Hogy mitől, azt nem tudom, de én nem flash-re gondolnék.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2744) Dunbar válasza balcsida (#2734) üzenetére


Dunbar
senior tag

Ebay pár dollár akkutöltő, én is azzal bikázom be, ha az eredeti nem töltődik. De nem cserélhető akksinál nem tudom, van-e, egy próbát megér.

(#2745) balcsida válasza Dunbar (#2744) üzenetére


balcsida
senior tag

Tehát akkor van rá lehetőség.
Asszem suliba majd feszültséggenerátorral...

(#2746) Dunbar válasza balcsida (#2745) üzenetére


Dunbar
senior tag

Ilyenre gondolok btw [link]

[ Szerkesztve ]

(#2747) balcsida válasza Dunbar (#2746) üzenetére


balcsida
senior tag

Ez ilyen

(#2748) Sabre válasza Magnum_ (#2655) üzenetére


Sabre
őstag

november 15? :Y
pedig kint volt a hír, hogy nyugat, ázsia meg feltörekvő országok kapnak csak novemberben a nokiákból :U

(#2749) btudos válasza catroot (#2733) üzenetére


btudos
Topikgazda

Várhatunk még rá, még mindig nem sikerült megoldani azt a k**va hibát. (ugye hátravan még az adataim igazolása, ahol elakadtam a képfeltöltő site hibája miatt, az adatfeldolgozás, aztán a csomagolás-küldés) 3 napja áll az egész Expansys? Valahogy nehezemre esik elfogadni, hogy ilyen megtörténhet a 21. században.... :(((

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2750) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Hol van már a WP8 és 8X teszt? Bogék lassúak, a nemzetközi oldalakra 1 nap alatt kikerültek a részletes tesztek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.