Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) legiaap válasza Lall (#3197) üzenetére


legiaap
nagyúr

De jó, hogy megtaláltam ezt a videót, amiben felfedeztem ezt a progit mi?
:D
Nekem az ingyenes nagyon jó írja ki, lehet megveszem én is a teljeset. Nagyon igényesen néz ki.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3202) Integrale válasza legiaap (#3201) üzenetére


Integrale
veterán

Szerintem az accuweather jobb program erre! Latvanyos a csempeje, rendszeresen frissul (naponta 5-6 -ot figyeltem meg)
Probaltam az aaa-t de nem tul pontos, a frissitesrol nem is beszelve!

elnezest, nem neked szantam a valaszt!

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#3203) catroot válasza Integrale (#3202) üzenetére


catroot
veterán

Azzal nekem csak az a bajom, hogy reklámmal nyomatják.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3204) Plazmacucci válasza catroot (#3203) üzenetére


Plazmacucci
félisten

+1 a mocskok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3205) Blyan


Blyan
félisten

Origo teszt

Meglepően pozitív.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3206) Integrale válasza catroot (#3203) üzenetére


Integrale
veterán

igen, az accuweather.com bekem is szurja a szemem, de elnezo vagyok :D

"Bad reklám is reklám too"

(#3207) legiaap válasza Integrale (#3202) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na annak a csempéje nem valami szép. Szerintem nem is illik a "Metro design-ba".
Ami szerintem bele illik az a Weather Flow, Weather, Weather Smiles és most az AAA Weather. Mindegyiknek letisztult a felülete, nem ilyen csilli-villi színes ikonos.
Ráadásul az AAA Weather Striped felülete megtöri a csempék "egyhangúságát a csíkos design-val.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3208) catroot válasza legiaap (#3207) üzenetére


catroot
veterán

Azért én még hozzátenném a WeatherLive-t is. Annak is eléggé jó csempéje van (megjegyzem, szerintem a régebbi csempéje még jobb volt, ott az időjárás piktogramja volt nagyobb az adott hőmérsékletnél, most meg fordítva).

@

Azért érződik szegény Straub Ádámon, hogy nem használt még rongyosra egy wp-s telefont sem ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3209) btudos válasza catroot (#3208) üzenetére


btudos
Topikgazda

"Ez a tavaly kiadott, gyermekbetegségekkel küszködő Windows Phone 7 javított verziója" :O Legalább utánaolvasna annak hogy miről ír :(((

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3210) Blyan válasza catroot (#3208) üzenetére


Blyan
félisten

De pont ettől jó, sokkal fikázóbbra számítottam. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3211) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Windows Phone Brazil: Windows Phone 7.8 Update Coming Only In Q1 2013(wmpoweruser)

Ha ez igaz, akkor köszönjük MS. Nem elég, hogy mi voltunk a bétateszterek(és mi fizettünk ezért), beintenek WP8-al, és még egy nyamvadt homescreen cserére, amivel kiszúrják a szemünk, várhatunk majd' egy évet.. :(((

Everybody lies.

(#3212) Rage47 válasza Barthezz2 (#3211) üzenetére


Rage47
veterán

addigra androidom lesz és hekkelek rá jelly beant :((
én tényleg úgy vettem meg áprilisban a telómat, hogy lenyűgözött először.
aztán rájöttem a hibáira, de gondoltam majd javítják, foltozgatják, hiszen még új a WP
erre kb. végig azt éreztem, hogy lesz.rnak, ahelyett, hogy teljes gőzerővel megtartanák a felhasználókat, minden igényt teljesítve

[ Szerkesztve ]

(#3213) #32711680 válasza Barthezz2 (#3211) üzenetére


#32711680
törölt tag

Ha gazdasági negyedév, akkor a 2013 Q1 az 2012 utolsó negyedévet jelent

(#3214) tailor válasza Barthezz2 (#3211) üzenetére


tailor
őstag

Én bevallottan erőteljes WP párti vagyok, de ha ez igaz - akkor bizony az anyukájuk kerekded popóját :(((

Blyan: ha adsz rá zsetont, már szaladok is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3215) Blyan


Blyan
félisten

Tessék WP8-at venni, és nem lázadni! :) :D

(#3216) mukibuci

Az tuti. :D Viszont most nullázódott az óra, 2014-ig biztonságos megelégedettséggel lehet használni, nem szabad elszalasztani. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3216) mukibuci válasza Blyan (#3215) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nah ja, ráadásul sürgősen, mert ha jön a wp9 akkor megint így járunk :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3217) crey válasza #32711680 (#3213) üzenetére


crey
MODERÁTOR

What the what? :D

2013Q1 az pont 2013 Q1. Azaz januártól - március végéig terjedő időszak :D

Meg pénzügyi évet honnan számolsz?

Mert pl. az Autodesk február 1-től indítja a pénzügyi évét. Az európai és amerikai cégek rendre december 31-el zárnak pénzügyi évet.
A japánok viszont Április 1-től Március 31-ig.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3218) catroot válasza Barthezz2 (#3211) üzenetére


catroot
veterán

Erről beszéltem...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3219) Lall válasza Blyan (#3205) üzenetére


Lall
veterán

Úristen!!!! :W Ja, ha azt nevezzük pozitívnak, hogy idézem: "remek a képernyője és a kamerája, gyors a processzora." De az legalább látszik, hogy halvány lila fingja sincs az egész rendszerről, lásd pl. fb chat hiányának emlegetése.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3220) Blyan válasza Lall (#3219) üzenetére


Blyan
félisten

Eh, ez egy tök jó hozzánemértő cikk volt, de Te meg fanyalogsz. Bunkó vagy Bugsy! :D

(#3221) zsoleer

Mert nem volt elég jó szállítóeszköz a raktár feltöltéséhez. :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3221) zsoleer


zsoleer
senior tag

Hivatalos T-mobile info lumia 920 forgalmazásával kapcsolatban: Információink alapján a közeljövőben nem várható társaságunknál a Nokia Lumia 920 típusú készülék forgalmazása. szval sztm idén ne várjátok! :O

(#3222) Dale válasza btudos (#3189) üzenetére


Dale
aktív tag

Live tile frissülésre...

Nálad mennek egyáltalán a live tile-ok? Nálam valamiért csak a rendszerrel jövő dolgok (telefon, email stb) működik, a Weather Flow pl. egyáltalán nem csinál semmit, pedig WP7-en ment simán. Ugyanez a Kik Messengerre, nem jelzi tile-on hogy üzenet jött. Nem értem hogy mi van, valami olyan gond lehet amit csak az old meg ha WP8-ra kijönnek majd ezek? (8.0-ra fordítva a kódot)

Remélem ezeket a kezdeti furcsaságokat rendes ütemben javítják. Továbbra is idegesítő hogy ha lenne egy rendesen levezetett bugreportom, sehova se lehet elküldeni úgy hogy azt valaki el is olvassa... Podcastra is inkább írok magamnak saját appot, az majd rendesen megy.

https://enginedesigns.net

(#3223) catroot válasza Blyan (#3220) üzenetére


catroot
veterán

Egy ilyet akkor sürgősen szerezni kell a T-nek, hogy jövőév elejére legyen készleten ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3224) Barthezz2 válasza Blyan (#3215) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Erősen gondolkodom rajta, de most perpill nincs feles 160k-m venni egyet, a szolgáltatói váltás meg nem kivitelezhető, mert még van hűségem..

De ettől függetlenül tehetnek egy szívességet azért, de nagyon komolyan..

Everybody lies.

(#3225) Blyan válasza Barthezz2 (#3224) üzenetére


Blyan
félisten

Maximálisan megértelek. Én ezért váltottam anno, mert pontosan tudtuk - vagy legalább is sejtettük - hogy ez lesz. :(((

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3226) Plazmacucci válasza zsoleer (#3221) üzenetére


Plazmacucci
félisten

200k ért meg faromnak sem fog kelleni függetlenül. Majd veszünk 8x et. Ennyi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3227) btudos válasza Dale (#3222) üzenetére


btudos
Topikgazda

Facebook, Whatsapp megy, HTC-s Live tile megy, mindjárt megnézem a WeatherFlow-t.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3228) Dale


Dale
aktív tag

Kipróbáltam hogy ez a 4G mit tud itt a házban. A WP7-es telefonokban asszem csak 3G volt, így ez előrelépés. Itt ahol lakom (kisváros) tutira nincs LTE, de egy ilyet sikerült mérni:

Letöltés: 5.5Mbit/s
Feltöltés: 0.9Mbit/s

Nem tudom hogy ez milyen protokol a 4G-n belül, nem követem, de asszem ez gyorsabb mint amit 3G-n el lehet érni. Semmiképp se rossz ez, a store-ban az ikonok meg ilyesmi wifi-t idéző sebességgel jelennek meg.

https://enginedesigns.net

(#3229) Blyan válasza Dale (#3228) üzenetére


Blyan
félisten

Ne viccelj, ez egy lassú, alig HSDPA szint.

Most néztem i4s-en, ami tuti nem LTE, de nem is 4G, 7,56Mbit/s - 2.12Mbit/s

Ennyit tuti produkálnak a 2nd gen WP7-ek is.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3230) Dale válasza Blyan (#3229) üzenetére


Dale
aktív tag

Mondom hogy kisváros (nagyon), ennyit sem vártam így meglepett. Ha pedig nem gyorsabb ez mint amit 3G-n el lehet érni bárhol, akkor tévedtem. Eddig Edge-re korlátoztam a telefont mert nekem az is megfelelt, de WP8-on valamiért már nem lehet az adatkapcsolat sebességét beállítani. Mindegy, valaki kérte a speed tesztet, hát itt van. :) (Ja és 4G-t ír ki a fejlécben. De ezek szerint a hozzászólásom törölhető. :) )

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#3231) Blyan válasza Dale (#3230) üzenetére


Blyan
félisten

Értem. :R

Hát... akkor nem csodálkozom, hogy számodra wifi sebességűnek tűnt ez most, ha edge-re korlátozva használtad a korábbit. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3232) gzbotii válasza Dale (#3146) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem meg nallatok a szolgaltatok baromira hibasok, hogy olyan tarifak vannak elajulsz...nekem korlatlan sms van 2000 perc es csomo minden mellet :U szoval en pont l****nam ezt. De persze teged meg zavarhat.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3233) Dale válasza Blyan (#3231) üzenetére


Dale
aktív tag

Hülye azért nem vagyok, csak próbáltam keretbe helyezni hogy miért nem futtattam eddig 3G-s sebességtesztet sem, nem izgatott a dolog. :)

https://enginedesigns.net

(#3234) gzbotii válasza Dale (#3228) üzenetére


gzbotii
veterán

Tessek? 5mb az semmi.. HSDPA az 14,4 MB, HSDPA+ meg 42 MB sebesseg. Ja, es MO kisvarosban biztos nincs 4G

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3235) Lall válasza gzbotii (#3234) üzenetére


Lall
veterán

Ámerikában sem minden fenékig tejfel. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3236) Dale válasza gzbotii (#3232) üzenetére


Dale
aktív tag

Kevés sms-t küldök, havonta max pár darabot így nem érdekelne, de software fejlesztőként hadd zavarjon már ha valami hibásan/összevissza működik... Plusz talán valaki akinek hasonló gondja van, elolvassa és vagy tud megoldást, vagy pedig abbahagyja a fejvakarást hogy ez miért van az ő telefonjával (is). Ez az unicode sms baromkodás javítandó hiba, mint annyi mindent, ezt se tesztelték agyon.

Sebesség tesztre: oké, fasza, akkó' lassú itt a mobilnet, ennyi, én kérek elnézést. Budapesten se használtam, nem teszteltem, nem tudhatom. Majd LTE-s helyen esetleg kipróbálom, de gigabites házi hálózat mellett engem ezek már nem hoznak lázba, a twitter meg edge-n is jól megy. :)

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#3237) Peetey91 válasza zsoleer (#3221) üzenetére


Peetey91
senior tag

Szép! Esetleg Voda-ról valaki tud valamit? Nem értem, HTC már lassan kezd elterjedni, Lumia meg csak függetlenül itt-ott horribilis összegekért... De hát csak nem akarok HTC-t venni, rosszul vagyok a hátlapjától ilyen kategóriánál már... :(

(#3238) Blyan válasza Peetey91 (#3237) üzenetére


Blyan
félisten

Hátlap? Mert milyen hátlapja lesz a Lumiának? :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3239) crey válasza Blyan (#3238) üzenetére


crey
MODERÁTOR

A 820-asé cserélhető... De amúgy valószínű problémásabb, hogy a HTC hátlapja teljesen össze van barmolva logókkal és feliratokkal (beats, FCC, CE, kuka és egy user manual), ellentétben a Nokiákkal.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3240) Lall válasza crey (#3239) üzenetére


Lall
veterán

A bluetooth felirat is mintha rajta lenne, de úgy tudom leradírozható nyálas radírral.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3241) btudos válasza Dale (#3230) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hát nem tudom mi van a Nokia-vál, nekem megy a Weather Flow live tile-ja és van 3G/2G kapcsoló is.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3242) Peetey91 válasza Blyan (#3238) üzenetére


Peetey91
senior tag

Nekem a HTC hátlapja nagyon nem tetszik. Nem kelt túl minőségi hatást számomra az a műanyag hátlap. Főleg egy több, mint 100 ezres készüléknél. A Lumia-é tetszik.

(#3243) Blyan válasza crey (#3239) üzenetére


Blyan
félisten

Ja , hogy ez a baj. Értem. :D

(#3242) Peetey91

Úgy érted a csillogó műanyag minőségibb hatást kelt, mint a matt műanyag? :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3244) Dale válasza btudos (#3241) üzenetére


Dale
aktív tag

Köszi hogy megnézted, akkor kivárok, hátha majd megjavítódik.

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#3245) Воланд válasza btudos (#3241) üzenetére


Воланд
titán

az a kurv@ 3g/2g kapcsolo (is) fw fuggo, de ahogy latom a tobb tiz eves multra visszatekinto nokia megint erdekes minosegben adta ki a wp-s keszulekei elso hullamat. (wpcentralon is panaszkodnak a userek)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3246) btudos válasza Peetey91 (#3242) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az egész ház olyan anyagból van, sőt, segítek, a Lumia 920 is ugyanez az anyag, csak bizonyos színekben kapott egy kis csillogós lakkot. ;)

Nem értem hogy a Nokia miért enged meg magának ilyen hibákat. Alapból nem ér 50 k-val többet mint a 8X, ha helyből hátraszaltót tudna csinálni, akkor se érne annyit, de így még gázosabb a történet :(

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3247) Peetey91 válasza btudos (#3246) üzenetére


Peetey91
senior tag

Lehet, hogy élőben szebb, csak én láttam előnytelen képeket. Pont az a csillogós hatás ami nekem hiányzik belőle. Pedig amúgy tetszene a HTC is, csak nem akarom megbánni. De ha jobban elterjed biztos megnézem élőben is. :)

Sajnos totál igazad van, ezeknek a telefonoknak már egy ideje ki kellett volna jönniük, de legalábbis "kapható" status-ba váltani. Így a karácsonyi szezonról is úgy néz ki lecsúszik a Nokia... Nem tudom mit gondolnak...

[ Szerkesztve ]

(#3248) Dzsosy válasza btudos (#3246) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Számomra érne.. ;]

(#3249) legiaap válasza Воланд (#3245) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mire is panaszkodnak? Egyedül talán a kamera nappali felvétele rémlene.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3250) Воланд válasza legiaap (#3249) üzenetére


Воланд
titán

lefagy, ujraindul, por van a kijelzo mogott. hirtelen ennyi.

szerk.:
• Battery drain.
• Dust under screen.
• Freeze / Restarts.
• Sound issues when using speakers.
• Vibration rattling when motor is activated.
• Overheating.
• Display issues with colours (white).

[link]

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.