Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) btudos válasza pockhome (#15750) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nekem általában jó, és napi szinten használom legalább másfél éve. :) Néha vannak vele gondok, de nagyságrendekkel többszor volt jó, mint ahányszor rossz. (alkalmazásokat tekintve erre gyakorlatilag nincs alternatíva, egyik sem képes normálisan értesíteni az üzenetekről :( )

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15752) MasterMark válasza pockhome (#15750) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem is működik.

Switch Tax

(#15753) marcusa


marcusa
addikt

Megjelent a T-mobile-nál a Lumia 620, feltöltőkártyásan csak 52k :)
És a 820 ára is nagyon lement :Y
Dominó kártyásan 92, és a legkisebb előfizukhoz is csak 88, én még majd egy 20-assal drágábban vettem... :(((

[ Szerkesztve ]

:-)

(#15754) dejaris válasza marcusa (#15753) üzenetére


dejaris
addikt

Ha 4 hónapot vártam volna rá
:W 20 rugóval olcsóbb mint a 8S.

(#15756) savoo válasza marcusa (#15753) üzenetére


savoo
addikt

A 820 árvágását nézve lehet tényleg nem lesz náluk 720.

(#15757) btudos válasza marcusa (#15753) üzenetére


btudos
Topikgazda

Igy nagyon jo vetel lett a 820 is, kivancsi leszek 520 vagy 720 lesz-e naluk. (ha az 520 bekuszik 50 ala Dominoval, az igen kiraly lesz :D )

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15758) daniel909 válasza marcusa (#15753) üzenetére


daniel909
addikt

kicsit megéri... kicsit nagyon megéri a 620. a 8S irreálisan drága mellette. no már mindegy. :D

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15759) pushalias válasza btudos (#15757) üzenetére


pushalias
addikt

Pedig esílyes, hogy bekúszik.

Honor 9 / HP 8470P

(#15760) bitum3n


bitum3n
tag

Sziasztok!
Nemrég vásárolt a barátnőm egy lumia 620-at. Teljesen laikusan álltunk hozzá az egészhez.
Olyan probléma merült fel, hogy a telefon géphez csatlakoztatása sehogy sem sikerül.
Win7 és Win8 alatt egyaránt próbáltam, letöltöttem az asztali alkalmazást, ami minden csatlakoztatáskor hibát ír ki. Javaslatnak pedig, hogy indítsam újra készüléket, az majd segít. Hát nem.
Hasonló problémával találkozott valaki?
Üdv,
Robi

(#15761) btudos válasza bitum3n (#15760) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ilyennel még nem találkoztam. Kábel/USB port/driverek rendben vannak?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15762) bitum3n válasza btudos (#15761) üzenetére


bitum3n
tag

Tudom teljesen más, de a galaxy s2-m ugyanazon a kábelen, több usb porton is ok. Illetve a 620-at is tölti, ha rádugom. Meg a fájlkezelőben is megjelenik a telefon, de ha belemegyek tök üres, másolni pedig nem lehet oda.

(#15763) StLui válasza bitum3n (#15760) üzenetére


StLui
veterán

Mi ez az "asztali alkalmazás"?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#15764) bitum3n válasza StLui (#15763) üzenetére


bitum3n
tag

A sima windows phone asztali alkalmazást, az ofici oldalról. Meg a win8-am alapból telepítette.
De win7-en a zune sem ismeri fel egyáltalán.

(#15765) polonic válasza bitum3n (#15764) üzenetére


polonic
félisten

A zune nem is fogja. Az Wp7-et támogat csak.

(#15766) savoo válasza bitum3n (#15762) üzenetére


savoo
addikt

Indítsátok újra a telefont, majd dugjátok rá újból a gépre, hátha akkor észhez tér.

(#15767) xperiasigi válasza bitum3n (#15760) üzenetére


xperiasigi
őstag

Azvérdekes nekem teljesen jól csatlakozik a géppel.. :O

Iphone 6s

(#15768) AMD Power


AMD Power
titán

Ma jött végre nekünk is 620. Én elég sok - kritikát olvastam a külsejével kapcsolatosan. De nekem pl tökre bejön. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15769) pushalias válasza xperiasigi (#15767) üzenetére


pushalias
addikt

VÉRdekes ... meneküljünk ;]

Honor 9 / HP 8470P

(#15770) xperiasigi válasza pushalias (#15769) üzenetére


xperiasigi
őstag

Na irni tudok...DD teloról mindig el irok valamit :W

Iphone 6s

(#15771) pushalias válasza xperiasigi (#15770) üzenetére


pushalias
addikt

Ahhoz képest, hogy csülkös bablevessel nem tudnál még így sem írni, egész jó, nem?

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#15772) pockhome válasza pushalias (#15771) üzenetére


pockhome
senior tag

:C

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#15773) bitum3n válasza savoo (#15766) üzenetére


bitum3n
tag

Írtam azt is korábban, hogy a wp asztali program javaslata szintén ez volt, és hogy nem segített semmit sem :)

(#15774) savoo válasza bitum3n (#15773) üzenetére


savoo
addikt

Igaz, elkerülte a figyelmem. :B Akkor viszont passzolom, hogy mi lehet. :F

(#15775) KisBla


KisBla
tag

Sziasztok
Olyan problémám lenne hogyvan egy omnia 7-es telom gyári rommal.Felraktam szinkronizálni a gépre a zune programmal de folyamatosan csak ujra indulgat a telefon.Tudnátok valami megoldást?
A telon már nyomtam hard resetet is és még sem jo.

Üdv.: Tamás

(#15776) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

újabb álmodozás egy noti centerről

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15777) Cagm^c válasza bitum3n (#15773) üzenetére


Cagm^c
tag

A képernyőzár fel volt oldva a telefonon? Mert ha rajta van, akkor titkosítja az adatokat és nem lehet elérni róla semmit PC-ről.

(#15778) bitum3n válasza Cagm^c (#15777) üzenetére


bitum3n
tag

Legtöbb esetben biztos zárolva volt. Ez okozhatja azt az ujraindítós hibaüzenetet a wp asztali alkalmazásban? Holnap tudom majd tesztelgetni. Remélem csak ez az oka.

(#15779) sereeff válasza bitum3n (#15778) üzenetére


sereeff
aktív tag

Nem biztos, hogy ez volt a gond, mert ha a gép be van kapcsolva, s rádugod az USB-t, akkor elindul a töltés, s felébred a teló... Ha úgy csináltad, hogy rádug, majd bekapcs a gépet, na akkor ez a gond!
:))

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#15780) bitum3n válasza sereeff (#15779) üzenetére


bitum3n
tag

A gép mindig be volt kapcsolva és a töltés is indult azonnal.

(#15781) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Sziasztok!

Lenne egy kis gondom a Chat résszel, és már feladtam a harcot.

Be van állítva a Facebook fiókom, és ugye ilyenkor a telóra lejönnek az üzik, mintha sms-t kaptam volna, és ugyan így lehet válaszolni is mindenféle facebook app és böngésző nélkül.
A gondom az, hogy nem mindig kapom meg az üzeneteket, és sokszor azt sem küldi el, amit én írok. a telón ott van a kimenők között, de nem megy el.
Valamint sokszor azt írja a teló, hogy senki nem online, pedig csomó ismerős fent van.
olvasgattam külföldi fórumokon, számtalan ember küzd ezzel, és nem a 7.8 hibája, mert évek óta van ez a hiba.
Volt rá egy rakás megoldás, de egyik sem segített. összekapcsoltam már a windowslive accomat a facebook fiókkal, kikapcsoltam az akksi takarékos üzemmódot is, újraszinkronizáltam a fiókokat, de semmi változás.
Néha megkattan, és használhatatlan a facebook chat.
Szolgáltató probléma sem lehet, mert eddig T-mobile karival használtam, most pedig Telenor van benne.

Más is találkozott már a hibával?
Egyáltalán van erre megoldás?

LG Optimus 7
7.8 rendszer

(#15782) Oppenheimer válasza <Lacy85> (#15781) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ugyan ilyen WP8-on is. Nem nálad van a hiba, hanem a Microsoftnál. Sajnos egyre több helyen tapasztalom, hogy a Microsoft termékei nem hozzák az elvárt szintet.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#15783) <Lacy85> válasza Oppenheimer (#15782) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Sejtettem, hogy nem egyedi eset, és nem is a telóm a hibás, mert HTC-től kezdve a Samsung-ig minden telón előjött már, ahogy olvastam.
Sőt, még asztali gépen is előfordult, hogy az MSN eldobált minden online facebook ismerőst.
Nem olyan eget rengető hiba, de azért eléggé idegesítő tud lenni.

Nem szidom a telót, mert van a családban Android is, hasonló felszereltség mellett, mint az én telóm, és látványosan gyorsabb, stabilabb a win. Majdnem leesett az állam, amikor néztem az android memória zabálását. Alapon a rendszer, plusz 1-2 apró progi futott a háttérben, és közel 300MB ramot megevett (4.1 Jelly Bean). A Windows meg simán elvegetál 50-60MB rammal :DD

(#15784) tybsen válasza Oppenheimer (#15782) üzenetére


tybsen
addikt

Jaja, Oppenheimer-nek igaza van sajnos. Talan majd jonnek frissitesek es megoldjak (egyebkent a ms termekei tenyleg kivaloak.. xboxra peldaul olyan jo a youtube app, hogy nehany video megnezese utan lefagy a konzol es csak ujrainditas segit.)

(#15785) daniel909 válasza Oppenheimer (#15782) üzenetére


daniel909
addikt

wp8 és w8 alatt is egy kalap .... a beépített chat. :) tényleg nem hozzák a szintet.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15786) <Lacy85> válasza tybsen (#15784) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Talán majd jönnek frissítések és megoldják....

Nyáron lesz 2 éve, hogy WP telóm van, és ez a hiba azóta megvan :DD
Szóval én annyira nem reménykedek :)

(#15787) tybsen válasza <Lacy85> (#15786) üzenetére


tybsen
addikt

Igazabol eloszor csak az off-ban levot akartam irni, csak hozzacsaptam egy kis pozitiv hangvetelt is, egyreszt, hogy on is legyek, masreszt, hogy ne csak a ms kritizalasanak tunjon a hsz-om. :DDD

(#15788) bitum3n válasza sereeff (#15779) üzenetére


bitum3n
tag

Na meglestem közben a feloldott képernyővel is, ugyanaz a probléma. Van esetleg bárkinek új ötlete, hogy miért nem ismeri fel semmi ezt a 620-at?

(#15789) negyedes


negyedes
addikt

most mar ugye fut a skype a hatterben, ez szep meg jo, de akkor is fut mikor a desktop skype-ban is be vagyok jelentkezve es irja a livetile az uzenetek szamat.

annyira nem inteligens hogy megnezze h masholis fentvagyok-e.?

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#15790) btudos válasza negyedes (#15789) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az integrált chat sem képes erre, mondjuk nem is tudom mi alapján tudná kezelni ezt bármi is.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15791) Oppenheimer válasza btudos (#15790) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szervernek nem hiszem, hogy ez olyan nagy kihívás lenne.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#15792) Karma válasza btudos (#15790) üzenetére


Karma
félisten

Példának okáért az XMPP protokoll (Jabber, Google Talk, stb.) tudja ezt (multi-presence), az egyes helyeken eltérő státuszban is lehetsz. Sőt annyi logikát is szoktak rá építeni, hogy először minden helyen megkapod az üzenetet, aztán ha elkezdesz válaszolni egy helyről, egy darabig üzenet minden oda fut be.

Azaz ahogy elvárható lenne.

“All nothings are not equal.”

(#15793) btudos válasza Oppenheimer (#15791) üzenetére


btudos
Topikgazda

Facebooknál a WP-s beépített klienst desktopon nem mobil eszközként jelöli, szóval szerintem a Microsoft számára nem olyan egyértelmű ez... De egyébként tényleg nem lenne nagy dolog különválasztani ezt, Skype-nál akár egy szerveroldali módosítással is megoldhatnák, ami ha felismeri a klienst, csak oda küldd, mégiscsak az Ő tulajdonukban van.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15794) negyedes válasza btudos (#15790) üzenetére


negyedes
addikt

adroidon yahoo messenger tudta.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#15795) savoo válasza tybsen (#15784) üzenetére


savoo
addikt

Jó mondjuk az Xboxra utólag lett ráerőltetve a sok fos app. Az egy rohadt konzol játékok futtatására van, és arra viszont tökéletes. Sajnos az MS nagyon elakar menni ebbe a családi központ témába az új boxal is valószínűleg, bukta is lesz a következő gen a számukra szvsz.

(#15796) Dzsosy válasza btudos (#15793) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Mondjuk wp-n is a beépített messenger (vagyis most már skype) így működik. Azaz ahogy elkezdek válaszolni az asztali klienssel, onnantól kezdve nem jönnek üzenetek a telóra.. (itt nem a skype appra gondolok, hanem a beépítettre) és mintha az fb chat is így működne, bár ebben már nem vagyok biztos :)

Nem tudom.. én a múltkor beszéltem valakivel fb cseten a böngészőből, de a telón nem jelentek meg az üzenetek, csak miután bezártam a böngészőt és az illető még írt.

[ Szerkesztve ]

(#15797) btudos válasza Dzsosy (#15796) üzenetére


btudos
Topikgazda

A messenger része lehet (azt nem használom), de a Facebook sajnos nem. Elég hülyén néz ki a thread benne kismilió bejövő Facebook üzenettel. Főleg akkor idegesítő, ha korábbi SMS-t akarok visszakeresni (sose gondoltam hogy kell majd, de mostanában volt rá példa kétszer is)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15798) blackmajesty válasza Oppenheimer (#15782) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Érdekes, nálam LG Optimus 7-en 7.5-el 99,9%-ban működött a chat. az a 0,1% az kb annyi volt, h 1-2 mondat nem ment át, ennyi hiba viszont droidon is simán előfordul. Sőt, van olyan, hogy laptopról böngészőben nem megy át sehogy sem egy mondat, pedig chrome van fent a win7-en. Ezért is MS a hibás? Sztem inkább az a baj, h minél több dolgot tesztnek bele a facebookba annál nagyobb szar lesz az egész. Időnként előjön egy olyannal, hogy a fiókom épp nem elérhető, próbáljam később.... Persze ettől még elhiszem, hogy nálad nem megy. De van akinél nem rosszabb, mint bármilyen más platformon. Ez azért több, mint fura.

(#15799) regener


regener
veterán

Most égett le a szememben a Nokia nyomkövetés funkciója.
Eddig minden rendben volt vele, bevolt állítva, viszont ma szétjött a felsőm cipzárja és félig elhagytam a telót.
Persze ilyenor pont nemtalálta meg a wphone.hu a telót, pedig megkellet volna.
Szerencsére egy kihalt út szélén esett ki a magas fűbe, tehát meglett.
Itthon bezzeg megtalálja a wphone.com a telefon helyét, pedig a wifi host nemis megy most gépről.

(#15800) marcusa válasza regener (#15799) üzenetére


marcusa
addikt

Nem a live-on kerestél a telefonra? Azért miért a Nokia a hibás? Vagy ott ez a funkció nem minden wp-hez elérhető? :F

:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.