Hirdetés

Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz azbest #44454 üzenetére

    Valaszd ezt a megoldast, en legalabbis igy hasznalom mert igy megjelenik egy ikon az ora mellett hogy van uj frissites es igy ha valamit csinalsz akkor majd felteszed azutan ha befejezted a munkad.

    Azert akik meg irtak a temaban azoknak bekereteztem alul a szoveget mert tehat a Nyilatkozatba betettek hogy nem telepites utan hanem meg a kereses elott is ujraindithatja onmagat.
    A frissites elhalasztasarol nem is tudtam azt hogy lehet beallitani, a feladatkezeloben vagy hol, azt a 4 orat.

    (#44455) canniball En hasznaltam egy ideig parhuzamosan 32 / 64 bites W7-t, es meglepodtem amikor mar be voltak jaratva a gepek (tobb honap) utan bizony a 32 bites progik a 32 bites W7-en gyorsabban reagaltak tobb esetben is. Nagyjabol azonos volt a mostani gepemmel a masik gep is, es abban is 4 Gb RAM volt csak a Tulaj nem akart 64 bites rendszert a W7-re is alig tudtam rabeszelni mert megrogzott XP-s volt de uj gepet rakatott ossze velem igy meggyoztem. Az mas kerdes hogy honapokig telozott neken emiatt :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés