Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43651) mg105


mg105
senior tag

sziasztok! barátnőm gépe meghalt, ezért áttettem a vinyóját az én gépembe, hogy lementhessem az adatait. a fiókja nem volt jelszavazva, mégsem tudok hozzáférni a users/xy mappához. mi a teendő, hogyan tudom lementeni a tartalmát?

(#43652) fatal` válasza mg105 (#43651) üzenetére


fatal`
titán

Vedd saját tulajdonba.

(#43653) Lenry válasza Mukorka (#43650) üzenetére


Lenry
félisten

akkor lődd szépen ki, hogy ne induljon. ugyanis induláskor végigpörgeti, hogy meg van-e az összes fájl, ellenőrzésképpen, és mivel gondolom a Big Tits at Work 1-tól 47-ig FullHD-ban-t nem az SSD-den tartod, így az eltarthat egy darabig. és igen, ettől lassul le a boot.

(#43651) mg105 [link]

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43654) Mukorka válasza Lenry (#43653) üzenetére


Mukorka
addikt

:D most sikerült egy jót nevetnem :)

Sajnos a gond az hogy mivel ugye új a rendszer a torrent is új így nincs mit ellenőriznie, de már akkor is lassú volt amikor még csak az alaplapi drivert tettem fel. A p5k gépemen gyors volt , itt nem értem mi a gond. AHCI-n installáltam , TRIM megy, minden jó és mégis lassú.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#43655) Sub-ZeRo válasza Mukorka (#43654) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az SSD okés? Minden infó rendben van vele? Próbálj ki egy másik kábellel, vagy vinyóval, ha ot jó, akkor kuka az ssd-nek.

(#43649) Lenry:Nem csak a torrent miatt lassulhat, nekem pl. a steam is indul meg msn és ott is gondolkozik, igaz nekem csak vinyóm van, de kergeti elég szépen. Ha ezt a kettöt kilövöm (torrent alapból nem megy) akkor piszok gyors a rendszer. Ha indulnak akkor már nem annyira. De használom őket és egyszer csak be kell tölteni, és azt az elején tegye. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#43656) amargo válasza fatal` (#43647) üzenetére


amargo
addikt

Ez rendben van, de én programok futtatását írtam. Vagy nálad IE telepítésekor eltűnik minden? Komolyan írhatnál erről többet, mert nem értem - meg ezek szerint valami változott.
Egyik gépen semmi köze hozzá a másikon meg igen?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#43657) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Légyszíves mondjatok egy normális backup programot, ami képes neten keresztül menteni távoli gépre ssh-n keresztül, és bírja kezelni a publikus RSA kulcsokat. Köszönöm!
:R :R :R :R :R

(#43658) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Valaki azt mondja meg nekem légyszi hogy az miért van hogy némely új játék: pl TDU2 windows XP-s környezetben simábban és gyorsabban fut mint a windows 7 alatt. Én először arra tippeltem hogy lehet directX 10 es a játék és így abba szeretne futni. De mégis az a tapasztalatom hogy a legtöbb játékot az XP jobban viszi. Sajnálnám mert most a TDU miatt visszakényerültem az XP re, pedig sztem nem olyan gyenge a konfigurációm, mely a következő: e6500 dual core, 3gb ram, radeon 5770. 1680x1050 be szoktam futtatni. :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#43659) Mukorka válasza Sub-ZeRo (#43655) üzenetére


Mukorka
addikt

Így néz ki, közben nem dolgozott semmi a gépen. Ennek nem egyenesnek kellene lennie?
Valamint Ultra DMA CRC Error Count : 614 , ezt írja a Health státusz alatt. SSD life szerint 98%.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#43660) BogyóBP válasza #04441088 (#43657) üzenetére


BogyóBP
addikt

Putty?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#43661) BogyóBP válasza Mukorka (#43659) üzenetére


BogyóBP
addikt

Az az udma crc error count az akkor jön elő ha az alaplap és a hdd között megszakad az adatfolyamat..Előfrordult már nálam is, most is van 15 rajta, sérült sata kábeltől rossz alaplap dugoig lehet bármelyik. ÉN azt tenném hogy cserélném a kábelét és átdugnám egy másik sata csatlakozoba, és ellenőriznémhogy a hdd-n is jól csatlakozik e. (feltéve ha van még hely az alaplapon)

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#43662) Mukorka válasza BogyóBP (#43661) üzenetére


Mukorka
addikt

Még akad :)

De az okozhat-e ekkora lassulást és ilyen görbéket , SSD teszteknél ezek egyenesek szoktak lenni. :F

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#43663) Воланд válasza Mukorka (#43662) üzenetére


Воланд
titán

Ide tedd be a képet, ott biztos tudnak segíteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43664) Воланд válasza #04441088 (#43657) üzenetére


Воланд
titán

Milyen program, ami .......?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43665) fatal` válasza amargo (#43656) üzenetére


fatal`
titán

Mi nem érthető? Az IE telepítéskor mindent bezár, nem véletlenül, ne piszkáld addig a rendszert. Utána újra elindítja az explorert megjelenik a tálca, akkor már használhatod a rendszert. :)

(#43666) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, szerettem volna megnézni a régi, archív msn beszélgetéseimet, és azt régebben ie-vel néztem mindig.
Most felraktam az ie 9-et, és ha megnyitok vele egy msn archív xml-t, akkor ömlesztve jeleníti meg az egész filet, mintha egy wordpad jegyzet lenne.
Régen viszont rendesen, szépen lebontva és formázva, időbélyeggel meg mindennel mutatta, mintha egy rendes msn beszélgetés lenne.

Hogy tudom ezt beállítani vagy milyen programmal tudom megnézni?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#43667) d.véderjoe


d.véderjoe
tag

Órák óta pörög... mi lehet a probléma? Valaki segítsen! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#43668) polonic válasza Zirowe (#43666) üzenetére


polonic
félisten

Jobb klikk a fájlra és megnyítás vele

(#43667) d.véderjoe

Kapcsold ki a francba, aztán vissza. :D

[ Szerkesztve ]

(#43669) Zirowe válasza polonic (#43668) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mármint a társításra gondolsz?
Alapértelmezettnek már beállt az ie9, de ha társítással csinálom, akkor is ugyanaz az eredmény.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#43670) fatal` válasza d.véderjoe (#43667) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudom, nálam is előfordult már. Resetet neki ;]

(#43671) polonic válasza Zirowe (#43669) üzenetére


polonic
félisten

Ja, igen, magyarul társítás lesz. Ott válassz ki másik programot. Wordpad, word, stb. . .

(#43672) Zirowe válasza polonic (#43671) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok, köszi. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#43673) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Vistában a Dokumentum mappában ilyen káosz van: [link]

Az XP-ben jól megszokott Képek-Videó-Zene mappák máshova kerültek.

A Windows 7-ben is ilyen káosz van? Még nem láttam élőben Win 7-est.

Köszi.

(#43674) fatal` válasza VINIKOR (#43673) üzenetére


fatal`
titán

Win7ben libraries van, de ott sem a dokumentumokon belül vannak a képek.

Bár nem tudom egyáltalán minek használja bárki a c-n lévő mappákat. :D

(#43675) VINIKOR válasza fatal` (#43674) üzenetére


VINIKOR
senior tag

Dokumentumok mappának a helyét meg lehetett változtatni. Meg is szoktam, hogy ne a C partíció legyen töredezett a fájlműveletek miatt. És a Dokumentumok mappával együtt mentek a Kép-Videó-Zene mappák is.

Ezek szerint a Win 7-ben is használhatatlan a Dokumentumok mappa.

(#43676) Psychonaut válasza VINIKOR (#43673) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kulon Library/Konyvtar van mindnek (Dokumentumok/Filmek/Zene/Kepek), ami annyit tesz, hogy az altalad a konyvtarba helyezett mappak tartalmat egy ablakban jeleniti meg. Tehat lehetnek tobb fizikai mappaban is dokumentumaid, de ezt a rendszer osszegezve mutatja meg neked. Nagyjabol igy nez ki:

Amint latod, bal oldalt vannak a konyvtarak, lenyilo menuben megnezheted, hogy mely mappak vannak belefoglalva (ertelemszeruen ha rakattintasz az egyik mappara, csak annak a tartalmat fogja mutatni), de alapertelmezetten a jobb oldalon lathatod a konyvtar teljes tartalmat.

SZERK: bocsi a nagy kepert.

SZERK2: nem, nem hasznalhatatlan. Ha gondolod, atiranyitod az alapertelmezett Dokumentumok mappat a D:\-re, es azon belul letrehozol Zene/Kepek/Filmek mappakat, es a megfelelo konyvtaraknak csak ezeket az ujonnan letrehozott mappakat adod meg tartalomkent. Tehat a Dokumentumok konyvtar a D:\Dokumentumok mappat fogja tartalmazni, a Zene konyvtar a D:\Dokumentumok\Zene mappat, es igy tovabb.

[ Szerkesztve ]

(#43677) polonic válasza VINIKOR (#43675) üzenetére


polonic
félisten

Nem használhatatlan.
Itt a médiakönyvtáralkoz hozzá lehet csatolni a többit könyvtárat és akkor a médiakönyvtárakba belépve látszik a többi is.

(#43678) fatal` válasza VINIKOR (#43675) üzenetére


fatal`
titán

Aztán meddig tart benne létrehozni egy képek meg egy zenék mappát? Semeddig?

(#43679) Sk8erPeter válasza fatal` (#43642) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Furcsa, mert nekem úgy működik, ahogy kellene"
Ezalatt konkrétan mit értesz? :)

"Esetleg állítsd a vmwaret olyan módba, hogy a routertől kapjon ip-t, tehát egy hálózaton legyen a fizikai géppel, ne megossza annak kapcsolatát (már ha van routered, vagy valamilyen eszköz ami ip-t oszt)."

Három opció elérhető a beállításoknál:
Virtual Machine Settings - Network Adapter

Bridged: Connected directly to the physical network
NAT: Used to share the host's IP address
Host-only: A private network shared with the host

Jelenleg a középsőre van állítva (NAT: Used to share the host's IP address), de ha ezt átállítom, akkor nem működik a net a virtuális oprendszerben (még nem tiltottam le semmit a hostgépen!) - most nem tudom, ez amiatt van-e, hogy nem indítottam újra a virtuális gépet, vagy amúgy sem menne. :F

Tehát a probléma továbbra is fennáll.

Sk8erPeter

(#43680) F34R válasza Sk8erPeter (#43679) üzenetére


F34R
nagyúr

Bridged-re rakjad ha nem sikerül este feldobom és megnézem neked ;)

(#43681) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért van hogy ez kib@szott mp12 megáll ha egy pendrive-ot kihúzok vagy bedugok ebbe a nyomorék gépbe?! :W A frissítéseken kívül semmi nem változott, akkor mi sz@r van vele?!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#43682) polonic válasza Sub-ZeRo (#43681) üzenetére


polonic
félisten

Leellenőrizve, nem történik ilyen.

(#43683) Sub-ZeRo válasza polonic (#43682) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pedig valamelyik frissítés szerintem, mert nekem sem csinála eddig.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#43684) polonic válasza Sub-ZeRo (#43683) üzenetére


polonic
félisten

Nekem is fel van téve minden frissítés.
Codec packod van? Attól lehetne? Nekem nincs.

(#43685) fatal` válasza Sk8erPeter (#43679) üzenetére


fatal`
titán

"Ezalatt konkrétan mit értesz?"

Ha van net, akkor úgy jelez, ha nincs akkor sárga háromszög. Egyetlen hátránya, hogyha kihúzom a fizikai kábelt akkor is sárga háromszög, lévén a vmware hálózat, akkor is aktív.

"Bridged: Connected directly to the physical network
NAT: Used to share the host's IP address
Host-only: A private network shared with the host"

Tedd Bridgedre, ha van routered és akkor a fizikai hálózatra lesz a VMWare gép kapcsolódva, ugyanúgy, mintha ténylegesen egy fizikai gép lenne a szoba másik sarkában.

(#43686) Sub-ZeRo válasza polonic (#43684) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nincs semmi, csak mpc-hc, nem több. Most egy nvida frissítést szedtem le, usb-hez van köze, hátha. :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#43687) polonic válasza Sub-ZeRo (#43686) üzenetére


polonic
félisten

Hopp, akkor, szerintem, meg is van a ludas. Wu-ról jött vagy nvidia oldaláról? Az nvidia chipsetekkel vagyis a hozzá való driverekkel vannak ilyen anomáliák.
Amúgy simán mehetett volna nem offba is.

(#43688) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Hálózat beállításában valaki tudna segíteni? Van egy routerem, arra csatlakozik itthon 3 gép, kettőn WinXP van, és azokon be is tudtam állítani a "Hálózat beállítsa varázsló"-val, látják egymást, működik a fájlmegosztás. A harmadik gépen van Win7, abban ezt hogyan kell megcsinálni? Egyszerűen nem találom.

(#43689) Воланд válasza utgyuru (#43688) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43690) peterxxx


peterxxx
csendes tag

Akadt egy kis gondom VGA driver telepítés közben!

Win7 Pro 64bit (majd SP1 + update-ek) tiszta telepítés után a Radeon 4870x2 karimra feltettem a legújabb 11.3-as (full) drivert, de nem hajlandó a CCC2 megnyílni akárhány kattintás után sem (tálcán sincs ikonja)! Így semmi beállítást nem tok eszközölni a VGA-n!

Annyit kikísérleteztem, hogy a CCC "2"-vel lehet valami gond, ugyanis a 10.12 (ami még a régi CCC1-es) tökéletesen működik! Még csak azt se lehet mondani h telen van a gép minden kompatibilitási problémát okozó programmal, mert totál tiszta oprendszer telepítés volt formázott meghajtóra! :U

Neten utána néztem ennek de nem találtam használható megoldást.. :F

Valaki találkozott hasonló hibával (akár más ATI VGA-val), ill. tud vmi helpet? Thx! :)

(#43691) Sk8erPeter válasza fatal` (#43685) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

hunfatal, F34R: azóta történt változás, meg is írtam a VMware topicba: [link]

lényeg, hogy a két adapter híján is továbbra is fennáll a probléma, amit egyáltalán nem értek, hiszen egyetlen kapcsolat látszik, mégpedig a működő internet (a két adapter letiltása után volt gép-újraindítás is!):
Network - still signing trouble with the connections
:W

Mehet oda is a válasz, vagy bármi tipp, ha van, köszi! :)

Sk8erPeter

(#43692) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerkesztettem 3 .jpg képet, amik az asztalon voltak/vannak. Már napokkal ezelőtt megcsináltam, de még mindig az ikonok képe a szerkesztés előtti kép. Nyomogathatom a frissítést az asztalon, tesz rá a rendszer...

Átmásoltam őket egy mappába, ugyanúgy a régi előnézeti képük van ott.

Ez bug v. feature? A komplett SP1 fentvan, meg minden update, így azért elég gáz a Win7-re nézve.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#43693) kivulallo


kivulallo
tag

Hello!
Belevágok a közepébe, nem húzom az időt.
Tehát, volt egyszer, hol nem volt, hogy én újraindítottam a gépet, hogy telepítse a Windows frissítéseit. És fontos frissítések lehettek mert ugye leállításnál konfigurált is. De mikor leállt, eszembe jutott egy dolog, amit nem írok mert szabályellenes. Szóval beindítottam csökkentett módban, és tudjátok: ha leálláskor konfigurál, akkor indulásnál is fog. És ezt is csinálta, de csökkentett módban természetesen nem ment. Ezért újraindítottam, hogy nyugodtan befejezze a dolgát, de kaptam egy kék képernyőt. (már máskor is beleestem a csökkentett módos csapdába, de eddig még ez nem volt.) A kék kép ERROR kódja: 0x000000F4.
Sokat néztem a neten, hogy mit is jelent. Sok minden dolgot is olvastam. Egyik se ment. A legtöbbhöz az volt írva, töltsd le, telepítsd és kész. DE HAHÓ! EL SEM INDUL!! :W
Miután a kék halálból újraindul, kijön a megszokott menü: Probléma volt az indításkor...bla, bla, bla... : Indítási javítás
Windows normál indítása
Ha az indítási javításra megyek, nem történik semmi. Villan egyet és kész.
A normál indításnál tölt a Windows majd kék kép.
Próbáltam a Windows telepítő lemezről javítani, nem sikerült, "bootrec.exe" sem ment, a rendszer-visszaállítás sem megy mert nem ismeri fel az op. rendszert. Próbáltam már, hogy törlöm a BIOS-t, úgy sem ment. Ha csökkentett módban indítom akkor eljut odáig, hogy Várjon... (Logon screen). Onnantól semmi. Egyszer elindult, akkor azt írta: A frissítések befejezéséhez újra kell indítani. Hát ezt is tettem, de semmi.

A teljes error kód:
0x000000F4 (0x0000000000000003, 0xFFFFFA800454F350, 0xFFFFFA800454F630, 0xFFFFF800033DDDB0)

Konfig: AMD Athlon 64 X2 4600+
ASRock ALiveXFire-eSATA2 R3.0
MSI RX2400PRO Cilent Edition
3GB DDR2-800 (2x512MB Kingmax, 1x2GB Kingston)
Samsung HD200HJ
Samsung HD161GJ (Windows Disk)
Windows 7 Home Premium 64-bit

Előre is köszi! És bocsi a hosszú történetért. :))

(#43694) Sub-ZeRo válasza polonic (#43687) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

WU-ról jött, de azt most töröltem. Most is csinálja, de ha max teljesítményre rakom, akkor nem, mert ott az usb suspend vagy mi a neve ki van kapcsolva. De passz, amúgy tudom, hogy az nv lapok nem a legjobbak, a következő az amd lesz.
Ja és semmi nv driver nincs fent, mert nem ismerei fel az eszközöket. :DDD Szóval csak MS driver van.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#43695) utgyuru válasza Воланд (#43689) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Pedig errefelé keresgéltem, úgy néz ki mégis sikerült elbambulnom. :D Köszi.

(#43696) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#43691) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát ez elég érdekes: [link] - lényeg, hogy letöröltem teljesen a VMware-t, és továbbra is ott van az a rohadt piros iksz! :Y
Tehát NEM VMware-hez köthető a probléma!!

Hálózati diagnosztika (nem mintha sokat érne) nem észlel hibát, érthető módon, mert igazából nincs is...
Van bárkinek bármi tippje, mitől jelezheti mégis a piros ikszet? Csak szimplán zavaró, olyan, mintha hiba lenne...

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#43697) fatal` válasza Sk8erPeter (#43696) üzenetére


fatal`
titán

Érdekes, a letiltás óta gondoltam, hogy nem VMWare related (magyarosan) a probléma, de fogalmam sincs mi lehet. :/

(#43698) Воланд válasza Sk8erPeter (#43696) üzenetére


Воланд
titán

Hálókártya driverének törlése majd magának az eszköznek az eltávolítása az eszközkezelőből, aztán gép újraindít. Hátha ez segít.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43699) rzerge


rzerge
aktív tag

sziasztok!
érdemes win7 (ultimate) rendszert tenni egy samsung netbookra? (atom 450, 2gb ram) Most xp van rajta. Gyorsabb lenne-e win7-tel? (linux nem jöhet szóba, asszony nem "szereti"...)

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#43700) cigam válasza rzerge (#43699) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

?? Mitöl lenne gyorsabb? Felesleges pénzkidobás, pláne egy ultimate. Max anniy "előnye" lenne, hogy továbbra is adnak hozzá támogatást (biztonsági frissítések) ill. az IE9 se fut XP-n.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.