Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36651) condemned80 válasza #93794560 (#36646) üzenetére


condemned80
tag

Nekem az előző gépemen semmi bajom nem volt a Gothic 3 al... Gond nélkül települt és ment Win7 Home Premium 32 és 64bit alatt egyaránt... Mindig az 1.73as community
patchet használom ez egy 900mb-os okosság, teljesen helyrehozza amit a fejlesztők elszartak :O
De erre az új gépre nem birom a patchet felrakni mert mint a játékok iso-ból való telepitésénél
itt is kitalálja, hogy source file is corrupted :W Pedig nem először használnám és biztos
nem a fájl sérült... Nem értem ezt az egészet :F
Kódolni is csak 2-3GB filmeket tudok mert 7-8GBosokat már nem csinálja meg...

(#36652) #93794560 válasza condemned80 (#36651) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nekem a gothic3 a boltban vásárolt, már magyarított változat. Azt írja, hogy ez már tartalmazza a patch-et. NoCD exe-vel indulna, de akkor minek vettem meg eredetiben? Egyébként sem akarok warezolni. Amikor meg végre sikerül elindítanom, akkor tök jól megy, de egy idő után kilép a desktopra, és hiába kattintok a tálcán lévő ikonjára, már nem lép vissza a játékba. A feladatkezelővel kell lelőnöm.

(#36653) creed30


creed30
aktív tag

Sziasztok!
Csak 20 gb-os a vinyóm.Szeretnék áttenni a D:-ről a C:-re pár száz Mb-ot.
Aki tud egy TUTI módszert,programot eme probléma megoldására légyszíves írja meg,lehetőleg lépésről lépésre mit kell tenni. :B
Köszönöm! :R

(#36654) polonic válasza creed30 (#36653) üzenetére


polonic
félisten

Total Commander F5? :U

(#36655) Sub-ZeRo válasza creed30 (#36653) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Windows intéző? :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#36656) sfdrakex válasza creed30 (#36653) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mármint a particiód szeretnéd nővelni? Easus Partition Managerrel meni fog, de akár a számítógépen jobb klikk /kezelés/lemez kezelésben is lehet játszani a particiókkal. Ha meg csak fájlokat akarsz másolni akkor intéző vagy total commander ahogy előttem is írták. Bár 20 gigás vinyóra szerintem nem túl jó döntés w7et rakni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36657) sfdrakex válasza condemned80 (#36651) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Fesz emelést felejtsd el, tegyél alapra mindent, tuti a vinyó fájl rendszerével lesz valami gubanc ha film kódolásnál is nagy méretnél jön elő a probléma.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36658) Nova96


Nova96
őstag

Üdv van egy Compaq Presario CQ61 laptopom és alapból vista van rajta rá tudok tenni win. 7-t? :R

(#36659) Steelmanus válasza condemned80 (#36642) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nekem azt tunt fel hogy 4 Gb-nal nagyobb fajlokat nem tudsz kezelni az OS alatt, szerintem (#36643) Fire/SOUL/CD Tarsunk is ezert erdeklodott hogy mikent kerul at a forras fajl, mert valahol kell lennie egy gyenge lancszemnek. Azt irtad ujak a vincsik ergo ujak a particiok is, irtad hogy NTFS-re vannak formazva, a DaemonTools is a legfrissebb, tobbet sajna en sem tudok segiteni, en muszajbol egy 8 Gb pendrivot formaztam at NTFS-re hogy 7 Gb-os fajlokat tudjak ideiglenesen mozgatni gepek kozott. 7 Gb-os fajlokat masolgattam es nem utkoztem, ill. nem utkozhettem ilyen problemaba hogy 4 Gb-os fajlmeret felett hibauzenetet kaptam volna. En a gepemen a vincsiket IDE modban hasznalom.

(#36657) sfdrakex megelozott :)

[ Szerkesztve ]

(#36660) Zsolteaa válasza sfdrakex (#36625) üzenetére


Zsolteaa
csendes tag

sima ultimate nincs benne semmi buhera,de néha nagyon furán viselkedik a memória használat miatt lassul be néha 90% fölött van a legfurcsább,hogy hiába nézem meg mi eszik ennyit melyik alkalmazás egyik sem eszik ennyit a windows szerint mégsincs elég ram.
Pagefile be van kapcsolva a windows rendelkezik a méretéről.
Erre már nem tudok mit mondani mitől lehet ez. Biztos nem vírus okozza mert van védelmem.

Nincs itt semmiféle user error,nem vagyok hülye.. :U (ezt nem neked írom hanem más valakinek aki ezt írta bocsi

Még annyi,hogy ez nem MINDIG van így,de néha igen és nem futtatok csak bizonyos programokat.
Néha észreveszem ezt és akkor nem segít más csak egy restart vagy még az sem. Fura egy dolog ez.

[ Szerkesztve ]

(#36661) Sub-ZeRo válasza Steelmanus (#36659) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért nem exfat-ra formázod? Az ntfs jobban nyúzza a pendrive-ot, mint a fat32, vagy az exfat. Vagy xp-n is használod a pent? Mert az nem kezeli az exfat-ot.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#36662) sfdrakex válasza Nova96 (#36658) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Persze, csukd le a fedelét tedd rá a w7 dvd-t és kész is vagy :D

Viccet félre téve, amin a Vista megy normálisan, azon a W7 is fog.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36663) sfdrakex válasza Zsolteaa (#36660) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A feladatkezelőben az Összes felhasználó folyamatainak megjelenítése be van pipálva? Ha nincs tegyél pipát elé úgy nézd meg mi mennyit fogyaszt. Ha így se látod, tolj a gépre vírus trojai és spy vadászokat, többet is, mert ez nem normális működés, tuti nem az Os teszi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36664) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!
Olyasmi történt ma, hogy kiírta a gép, hogy build 7600 és nem eredeti.
Nem tudom miért írta ki. Elvileg ez a Win7 az, amit a laptophoz kaptam. Vagyis OEM-es verzió. Az érdekes pedig most eltűnt, pedig nem indítottam újra, és ha belemegyek a Rendszer-be ott is aktiváltnak írja ki. Nem tudjátok mitől lehet ez?

(#36665) sfdrakex válasza Dicker (#36664) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sokak jártak így eredetivel, de ha eltűnt és újra aktívnak látja akkor semmi gond, ha sokáig nem akarja annak látni fel kell hívni az Ms supportot.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36666) polonic válasza Dicker (#36664) üzenetére


polonic
félisten

Nekem is előfordult már ez az asztali gépen tán. Következő indításnál már nem történt ilyen és azóta sem. Az az egy volt.
Valami szellem. . . :K

(#36667) Fire/SOUL/CD válasza Sub-ZeRo (#36661) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az XP is kezeli az exFAT-ot: Ez egy 2G-s pendrive, rajta adatokkal
Csak kell egy frissítés, egész pontosan EZ ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#36668) WonderCSabo válasza Sub-ZeRo (#36661) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nálam exFATal drasztikusan lecsökkent az írási/olvasási sebesség az NTFShez képest.

(#36669) Sub-ZeRo válasza Fire/SOUL/CD (#36667) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hoppá! Ezt nem tudtam. Mert az tudom, hogy a vista sp1, vagy a 2-vel támogatja, a win7 meg alapból tudja. Az xp-t meg nem tudtam. Köszi a felvilágosítást.

(#36668) WonderCSabo:Igen? Nem tudom, nekem gyorsult a pen. Igaz a readyboost-os és a mindenes pendrive is arra van formázva. Szóval amit az elméleti sebessége tud, azt hozza.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#36670) condemned80 válasza Steelmanus (#36659) üzenetére


condemned80
tag

Nekem AHCI-ben van nem IDE módban...
Hát a vinyók SATA2 esek az alaplapon jó formán SATA3 as foglalatok vannak égen földön 2
SATA2-es van rajta meg egy IDE árválkodik :U
Ezért állitottam AHCI módba mert úgy gondoltam azt jobban fogja élvezni... De beleültettétek
a bogarat a fülembe visszaállitom IDE-be hátha...
Érdekesség, hogy a RAM az 1333 Mhz es a gépben, most poénból csak a szorzóját
állitottam igy 1600Mhz-n megy fesz emelés nélkül... Nem tudom összefügg-e de a Gothic3-at
sikerült felrakni ill. a patch-et hozzá mert csak azzal rovarkodott...És persze mostmár
hibátlanul megy :C
De próbáltam utána az egyik COD-ot felrakni az persze 8,3GB ISO mindjárt jött a szokott
üzi :W Pedig azt hittem ez a megoldás de akkor jön az IDE mód tesztelése....

(#36671) Steelmanus válasza Sub-ZeRo (#36661) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igen, egy XP-s notirol kellett leszednem 24 Gb DJ-s cuccot, sajna meg nem tudtam venni egy kulso USB-s vincsit gyorsabban mentek volna a dolgok, most eppen procira gyujtogetek, szeretnek venni egy 4 magosat. Koszi a tippet, amugy eszembe nem jutott volna, mert ritkan hasznalom a pendrive-ot, de most jol jott.

(#36667) Fire/SOUL/CD Ezt en sem tudtam, Koszonom a linket, mar lent is van a javitas a linket eltettem.

(#36668) WonderCSabo Lehet hogy hardverfuggo a dolog, mert en is szembesultem vele pl hogy NForce-os gep gyorsabban irta a pendrive-ot mint a sajat gepem.

(#36670) condemned80 Nem jo cserelgetni telepites utan a BIOS-ban a fajlrendszert, azt a telepites elott el kell dontened hogy mit hasznalsz es ugy hagyni. Termeszetesen lehet valtani, de a gyakorlat azt mutatja hogy nem hasznal az adatok epsegenek, es szerintem nem a sebesseg a fontosabb, hanem az adatok biztonsagos tarolasa.
Keress ra a topikban az AHCI IDE csere vagy valamilyen ehhez hasonlo kombinacioban a szavakra kapsz boven linket, es telepites idejere nem tuningolunk. Remelem hogy meggyogyul a W7-ed, de ujra kellene telepiteni mert mint irtad meg mindig nem jo, vagyis randomszeruen hibazik.

[ Szerkesztve ]

(#36672) sfdrakex válasza Steelmanus (#36671) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ahogy írtad 4 magos procira gyűjtesz ránéztem az adatlapodra, szinte egyforma a gépünk :D

(#36670) condemned80

Tuningot vedd vissza úgy próbáld, w7 érzékeny a memóriákra meg mindenre, ha húzva van és kicsi instabilitást is érez hibát írhat.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36673) Steelmanus válasza sfdrakex (#36672) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igen, most mar en is latom, igazabol vincsit szerettem volna venni, arra mar osszejott de kozben hoztak egy gepet BioStar alaplap 939-es AMD 3000+ proci es mikozben szedegettem le a friss drivereket a laphoz latom hogy BIOS frissites nincs, viszont a lap fogadja az en 2 magos procimat, ez a teteje, igy amikor elvitte a tulaj, rakerdeztem hogy nem-e szeretne cserelni, mar vitte is volna kp-ert. Viszont akkor gep nelkul maradok igy tavasz vegeig jegelve, de jo a tudat hogy nem kell keresgelni vevot.

(#36674) bobsys válasza Zsolteaa (#36660) üzenetére


bobsys
addikt

veletlen nem a cpu hasznalat szall el es lassitja a gepet?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#36675) bobsys válasza condemned80 (#36670) üzenetére


bobsys
addikt

Huzva van a geped, de azert "Egy rakat szar az egész"
Csak nem az operacios rendszer

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#36676) sfdrakex válasza Steelmanus (#36673) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha az a gép 939 es tuti viszi a te procidat ami 940 es vagy 939 es lenne a procid?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36677) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Kiprobalnam az exFAT rendszert a pendrivon, erdemes elterni az Alapertelmezett szektormerettol, vagy hagyjam alapon? A pendrive Kingston Data Traveler 2.0 8 Gb nem Readyboost-os.

(#36678) Steelmanus válasza sfdrakex (#36676) üzenetére


Steelmanus
addikt

Errol a laprol lenne szo, ill. a proci lista. Ahhh.. most latom hogy van friss BIOS es en nem itt kerestem.

(#36679) sfdrakex válasza Steelmanus (#36678) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az oké, de 4600 asból van AM2 es azaz 940 es és van 939 es is, a tiéd milyen ? Ha 940 es nem fog menni benne. A lapod am2, am2+ osokat is viszi gondolom akkor 940 es a procid, nem fog menni abba a lapba szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36680) Steelmanus válasza sfdrakex (#36679) üzenetére


Steelmanus
addikt

Oh.. most hogy menjek aludni? 1 tű ide vagy oda :) Teljes mertekben igazad van es nagyon Koszonom hogy figyelmeztettel. :R Ez igy biza nem fog menni :(((
Mindenkitol elnezest Kerek ezert a kis offolasert :R

(#36681) pschio válasza Nova96 (#36658) üzenetére


pschio
őstag

igen

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#36682) need


need
addikt

Sziasztok...

Következővel voltak [gondjaim]

azt tanácsoltátok hogy "A tuzfalon engedd ki es be a 2049-es portot mind tcp mind udp csomagoknal"

létrehoztam az új szabályokat bejövő és kimenő kapcsolatoknál De még sem működik a dolog nem engedi ki a tűzfal az NFS szervert!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#36683) Arnold2


Arnold2
őstag

Két kérdésem lenne:

1. Van alapból egy monitorom, és DVI csatlakozón van még a gépre kötve egy TV, az mint kiterjesztett asztal működik. Régebben, ha megnyitottam egy videót a WMP-t ugye az 1. képernyőn nyitotta meg az ablakát, s nem volt gond. Egy ideje viszont valamiért a 2. képernyőn nyitja meg, ami a TV ugye. Nekem ekkor be kell kapcsolnom a TV-, át átváltani az HDMI módra majd visszahúzni az első monitorra az ablakot.
Hol tudnám beállítani hogy újból az 1. monitoron nyíljon meg a WMP?

2. Letöltöttem a Gears of War játékot. Annyira megtetszett, hogy meg is vettem a játékot. De sajnos rosszul un installáltam a tört verziót és az új telepítője (az eredetié) még mindig úgy érzékeli, hogy fel van telepítve, de valamilyen hibára hivatkozva nem törli le teljesen. Hogyan tudnám kigyomlálni a rendszerből, hogy újra fel tudjam tenni. Regisztrybe nézegettem, találtam is pár bejegyzést, de sajna még nem vagyok akkora tudor, hogy bátran törölgessek onnan.

(#36684) Lenry válasza Arnold2 (#36683) üzenetére


Lenry
félisten

2-re:
CCleanerrel végeztess registry-tisztítást

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36685) Воланд válasza Arnold2 (#36683) üzenetére


Воланд
titán

Windows gomb + p és kiválasztod a csak számítógépet. Értelem szerűen, ha kiterjesztést akarsz akkor ugyan itt be tudod állítani.

Pontosan milyen hibát ír ki telepítéskor? Registryből tényleg csak akkor törölj, hogy ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy mit törölsz. Ha pl. az adott mappa neve a kiadó/játék nevét viseli nyugodtan törölheted. Vagy ahogy Lenry írja, ccleaner.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36686) need


need
addikt

Van a windowsnak valamilyen ingyenes nfs megosztó programja...!

én ezt nem találom..!

esetleg tudna nekem valaki linkeli hogy melyik ez?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#36687) Fire/SOUL/CD válasza Arnold2 (#36683) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Vagy kézzel végzel registry takarítást EZZEL.
Letöltöd a Lite(Free) változatát, elindítod, és rákeresel a játék nevére/gyártójára. Ami egyértelműen a játékhoz tartozik bejegyzés, azt törlöd(csoportosan ki lehet jelölni a találatokat és azokat egy mozdulattal törölni). Ezt követően a HDD-n is keresel, szintén gyártó/játék neve után, a talált mappákat/fájlokat törlöd, majd gép restart.

Remélem segít.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#36688) Kephamos


Kephamos
addikt

Hali!

Most raktam fel az asztali gépemre egy win7-et és lenne gyorsan egy kérdésem?
Azt hol tudom beállítani, hogy a minitos ne kb. 25Hz-en menjen? (CRT monitorról van szó)
Más: mikor telepítettem, akkor lecsptam egy 32 gigás részt a vinyóról, ezt szeretném megtartani rendszerparticiónak, a maradk ~400 gigát, meg minden egyébnek. Hogyan tudom formázni és csatolni?

[ Szerkesztve ]

(#36689) Воланд válasza Kephamos (#36688) üzenetére


Воланд
titán

Képernyőfrissítést a Vezérlőpult --> Képernyő --> Felbontás beállítása --> Speciális beállítások --> Monitornál tudod beállítani.

Merevlemez: futtatásba diskmgmt.msc, jobb klikk a formázandó merevlemezen, onnan egyértelmű lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36690) Fire/SOUL/CD válasza Kephamos (#36688) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha feltelepítetted a W7-es VGA drivert, amit a videokarid-hoz, akkor annak a "control paneljében" nézz körül.

Másik kérdésre: Menj be a lemezkezelőbe és formázd meg a 400G-s területet
(Aszatalon jobb egér a Számítógép ikonon/Kezelés/Bal oldalt lemezkezelés/jobb oldalt kijelölöd a 400G-s partíciót/jobb egér és formázás

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#36691) Kephamos


Kephamos
addikt

Köszi mindkettőtöknek a választ! :R

(#36692) Arnold2


Arnold2
őstag

Köszönöm Urak, ha vége a munkának kipróbálom a programokat. :R

(#36685) woland_y2k: Nem is telepítéskor adj a hibát, hanem ha beteszem a CD-t elindul az autorun-os menü. Abból ugye választhatom, hogy Play vagy uninstall (az install gomb szürke). Play ugye nem megy, mert a játék már nincs fenn a gépen. Az uninstall pedig azért nem, mert hiányol egy fájlt a művelethez (azt hiszem install.log vagy valamilyen hasonló log fájlt).

[ Szerkesztve ]

(#36693) Воланд válasza Arnold2 (#36692) üzenetére


Воланд
titán

Ha közvetlen a setup.exe-t indítod el úgy sem jó? Szóval kilépsz az autorun-ból, intézőben megnyitod a dvd-t és közvetlenül onnan indítod a telepítést. Ha a registry tisztítás esetleg nem oldaná meg, akkor próbáld meg így.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36694) Kephamos


Kephamos
addikt

Felmerült a következő probléma:
Nincs hang. Az alaplapon 7.1 CH HD Audio (VIA® 1718S Audio Codec) hangkártya van. Leszedtem az alaplap gyártójának honlapjáról a drivert, szépen feltelepül, újraindult a gép, de semmi. Azt írja, hogy nem telepített...

(#36695) Fire/SOUL/CD válasza Kephamos (#36694) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Milyen az alaplapod pontos típusa? Biztos, hogy W7-es drivert szedtél le? :B

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#36696) Kephamos válasza Fire/SOUL/CD (#36695) üzenetére


Kephamos
addikt

ASROCK N68-GE3 UCC
És biztos, de azért leszedem mégegyszer.
Ja, ami furcsa, hogy a via deck nem is indul el.
-----
64 bites rendszerem van, 64 bitest szedtem le. Az máskérdés, hogy valójában x86-os telepít.

[ Szerkesztve ]

(#36697) Fire/SOUL/CD válasza Kephamos (#36696) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

BIOS-ban engedélyezve van az alaplapi hangkari? Kérdem azért mert már volt szerencsém olyan szituációhoz, hogy le volt tiltva a BIOS-ban a hangkártya, ennek ellenére a driver simán felment, csak az újraindulást követően hiányolta a meglétét... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#36698) Kephamos válasza Fire/SOUL/CD (#36697) üzenetére


Kephamos
addikt

Na, erre nem gondoltam. Mindjárt lecsekkolom. :)

(#36699) fer


fer
őstag

Tud valaki vista vagy win7, 64bites drivert SB PCI128 hangkarihoz? Én nem leltem rá sehol!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#36700) Воланд válasza fer (#36699) üzenetére


Воланд
titán

Elég régi kártya, én is csak xp-re találtam. Windows update nem talál?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.