Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37351) Psychonaut válasza Eskimoka (#37350) üzenetére


Psychonaut
addikt

Miért, olyan sok progit használsz? Nem kell vadászni rájuk, legújabb verziók gond nélkül működnek. Ami meg régi, az XP kompatibilitási módban elmegy.

(#37352) Eskimoka válasza Psychonaut (#37349) üzenetére


Eskimoka
tag

A driver kérdésre van valami ötleted? Már ha lehetek pofátlan egy kicsit és faggathatlak a tapasztalataidról...:D
Nem használok olyan sok progit, és tök általános dolgokról van szó, például Commander, Nod, Office, ilyesmi. Inkább az a baj, hogy őszinte legyek, hogy ma már nincs kedvem hozzáfogni. ;]

[ Szerkesztve ]

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#37353) TRob1 válasza Eskimoka (#37352) üzenetére


TRob1
veterán

Anyám gépén elég frankón megy: Abit BD7II lap + P4/2.8/533 + 2x512DDR Nem mai gép, de nem kellett drivereket külön vadászgatni. (office 2007 is megy vele együtt, ill. nod32 is ment, de az ment kukába, most MSE2 megy)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37354) sfdrakex válasza Eskimoka (#37352) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Driverekkel nem lesz gond, egyébként ha az alaplap gyártó oldalán nem találsz drivert, a chipset gyártó oldalán még nézz szét.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#37355) Psychonaut válasza Eskimoka (#37352) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hát alapvetően minden drivert lehúz Windows Update-n keresztül, amire szüksége van, nem hinném, hogy neked kellene foglalkoznod bármivel, főleg nem alaplapival. Amúgy Windows 7 drivert sok régi hardver esetén nem fogsz találni, de a Vista drivereket teljesen nyugodtan telepítheted, működnek tökéletesen.

(#37356) Eskimoka válasza sfdrakex (#37354) üzenetére


Eskimoka
tag

Köszönöm a válaszodat és természetesen TRob1-ét is! Nagyon jó ez a fórum, segítőkészek a fórumtársak! :R

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#37357) Eskimoka válasza Psychonaut (#37355) üzenetére


Eskimoka
tag

Jó, akkor nem aggódom miatta tovább. Egyébként nincs Vista driver sem hozzá... Elég vicces, mert azért annak idején ez egy igen jó kis lap volt: [link] . Lehet, hogy hétközben mégis ráveszem magam, mostmár egyre kíváncsibb vagyok olvasva, hogy nem veszíthetek vele igazán semmit:D.

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#37358) TRob1 válasza Eskimoka (#37356) üzenetére


TRob1
veterán

"Nagyon jó ez a fórum": csak el ne kezd a w.r.z-t emlegetni, mert jönnek a MS őrangyalai és kiosztanak :DD hihi

¤ R'n'R ¤

(#37359) Воланд válasza TRob1 (#37358) üzenetére


Воланд
titán

Úgy ám. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37360) Eskimoka válasza TRob1 (#37358) üzenetére


Eskimoka
tag

Eszem ágában sincs ilyet tenni, azt hiszem nem is írtam eddig sem erről... (remélem) :F

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#37361) TRob1 válasza Eskimoka (#37360) üzenetére


TRob1
veterán

Nem írtál, csak poénból szóltam előre :D Az utóbbi napokban-hetekben elég sokat röhögtem itt mikor vki beír ilyesmit, 8an meg rárontanak. Sok ilyen volt, azért változott a cím is :))

¤ R'n'R ¤

(#37362) Eskimoka válasza TRob1 (#37361) üzenetére


Eskimoka
tag

Értem, akkor jó, ennek örülök. Mármint, hogy nem írtam olyat amit nem kéne:D.

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#37363) Vladi


Vladi
nagyúr

Sziasztok!

w7 alá feltettem egy ms officet. Csakhogy sima user nem tudja futtatni, mert admin fiókkal tettem fel és csak annak engedi indítani. Hogyan lehet beállítani, hogy x user is használhassa?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#37364) darál0w válasza hackeeeee (#37318) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

rátoltam egy gyorsat. 3 kis izét talált...

most ráengedtem egy teljeset, mivel a probléma még mindig megvan.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37365) sfdrakex válasza darál0w (#37364) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ne csak egy programmal nézesd át, spyware, trójai kereső minimum 1-1 illetve vírusirtó is mehet 1-2.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#37366) darál0w válasza sfdrakex (#37365) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nod és Malwarebytes' Anti-Malware ment rá eddig. utobbi gyors vizsgálata talált 3at, de a hiba megmaradt. ráengedtem egy teljeset is. most 0.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37367) sfdrakex válasza darál0w (#37366) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Spyware terminator, The cleaner esetleg még ezeket küld át a gépen.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#37368) Butcher-HUN válasza darál0w (#37366) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

én a Malwarebytes+Sunblet Counterspy V4 kombot használom ' NO WAY '!

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#37369) darál0w válasza sfdrakex (#37367) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

oké...

ráeresztem őket.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37370) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok! akadt egy problémám amit nem tudok megoldani.
Vettem nemrég egy ssd-t, erre feltelepítettem egy windowst úgy hogy a korábbi megmaradt a hdd-n. Nem volt semmi probléma, bejött egy bootmenü ahol választhattam a két windows közül. Most viszont ha lehúzom a hdd-t amin az előző rendszer volt akkor nem indul el ssd-ről kiírja hogy hiányzó bootmanager. Ez hogy lehet? már turkáltam msconfigban, kikapcsoltam a bootmenüt meg minden de a zistennek nem akar elindulni.
Manage computer/disk management alatt nem volt aktívra állítva az ssd, átraktam, de semmi nem változott.
Az ssd-nél ezeket a tulajdonságokat írja: healty(boot,page file, active,crash dump, primary partition)
A hdd-nél amin a másik windows van meg: healty(system, active, primary partition)
Érdekes hogy az ssd-n nem ismer fel rendszert.
Próbáltam win telepítővel javítani, kiírta ohgy valami baj van a rendszerindítás körülm javítás és újraindítás, persze ezután sem javult meg.

Hogy tudok botmanagert varázsolni az ssd-re?

(#37371) polonic válasza darál0w (#37366) üzenetére


polonic
félisten

Emsisoft antimalware-rel is ellenőriztesd szerintem.

(#37372) darál0w válasza sfdrakex (#37367) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mivel a Spyware terminator ingyenes, így gyanítom a tisztíto többet tudhat...azt tolom akkor rá.

37371) polonic huhdesoksz*rvanmár :D

rátolom akkor ezt is.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37373) sfdrakex válasza -FreaK- (#37370) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A boot fájlok valószínűleg a vinyón vannak, tegyél be w7 dvd-t és nyomj egy helyreállítást, mikor le van húzva a hdd.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#37374) Butcher-HUN válasza darál0w (#37372) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Szedd le a Sunblet CounerSpy V4 Trial és azt erezd rá bőven elég minden megtalál! Aki ismeri a progit nem kell bemutatni mennyi díjat nyert.

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#37375) -FreaK- válasza sfdrakex (#37373) üzenetére


-FreaK-
veterán

De az ssd-n miért nincsenek boot fájlok? Teljesen clean install volt.
A w7 dvd-n ez a javítást jelenti vagy van külön helyreállítás is(a javítást próbáltam)? Vagy ez a helyreállítás a system restore-os visszaállítást jelenti? mert az nekem ki van kapcsolva.

Tényleg nincsenek bootfájlok, az működne hogy átmásolom őket simán? A hdd-n egy 32bit-es win van, az ssd-n már 64bit-es.

[ Szerkesztve ]

(#37376) Kufár81 válasza sfdrakex (#37316) üzenetére


Kufár81
tag

Ha a memória kimozdulna, akkor már a gép se indulna el nálam, sípolna mint a veszedelem,
Memória biztos okés.
Win XP tökéletesen működik, csak az Win7 nem bírom feltelepíteni, mert olyan mintha kifagyna a telepítő a végén.
Ugyanerről a lemezről lett feltelepítve egy laptop is és azon tökéletesen rendben volt minden.

Asus M2V deszkám van.

Via chipset-es alaplapom miatt nem lehet?

Mert én már erre is gondoltam.

Szerintetek?

(#37377) sfdrakex válasza Kufár81 (#37376) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A chipset mindegy, és nekem is volt hogy fagyott a gépem, kivettem a memóriákat visszatettem, és azóta nem fagy. Ezért gondoltam hogy lehet ilyen nálad is, minimális elmozdulás és lehet hogy működik egy darabig rendesen de néha fagy, egy próbát szerintem megér.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#37378) #41133696


#41133696
törölt tag

Az egyik gépemen 0x8100002F hibát tol a WinBackup. Hogyan lehet teljesen kikapcsolni a backupot, majd újra be ? Csak a beállításokat lehet módosítani, illetve az ütemezést :F

(#37380) pzstm válasza Morden24 (#37307) üzenetére


pzstm
titán

kész a végleges SP1, megvannak az okai miért nem lesz még egy darabig elérhető mindenki számára....márciusban várható a letöltés illetve update-re kerülés is..(és igen, magyar is felkerül) ;)

Nem hiszem, hogy bárkinek megérné, hogy lewarezolja....
1. Ki tudja, hogy az van-e benne?
2. Úgyis ingyen lesz, úgyis mindenki megkapja.
3. Semmi érezhető újdonságot nem fog hozni (kliensoldalon)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37381) #41133696 válasza pzstm (#37380) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mik az okok ?

(#37382) pzstm válasza #41133696 (#37381) üzenetére


pzstm
titán

ebbe inkább nem mennék bele, de amúgy valójában már január 2-án eldőlt, hogy ez lesz az SP1 RTM ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37383) Neil Watts válasza pzstm (#37382) üzenetére


Neil Watts
veterán

pm

(#37384) Sub-ZeRo válasza -FreaK- (#37375) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azért, mert volt egy vinyó ami elsődleges volt, és oda rakta át a boot fájlokat.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37385) quby


quby
őstag

Segítsetek!

Véletlenül Totalcommander/társitásban hozzárendeltem az exe-khez egy progit ami nem tudja futtani az exe-t (utorrent) és egyszerüen nem tudom visszaálitani az exe futtatást. mindent utorrentel szeretne nyitni - persze nem megy. Na gondoltam leszedem az utorrentet, igy meg tallózó ablak nyilik hogy rendeljek hozzá progit. Semmi nem fut le ami exe. A regedit sem...
5let?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#37386) Sub-ZeRo válasza quby (#37385) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Rendszer visszaállítás. Vagy ez.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37387) RootRulez válasza quby (#37385) üzenetére


RootRulez
félisten

Amikor tallóznod kéne a hozzárendelendő programot, akkor a "C:\Windows\explorer.exe" add meg, akkor menni fog tán...

═════════════════════════════════════════

(#37388) Sub-ZeRo válasza RootRulez (#37387) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért az explorer.exe-t kell megadni? :U Vagy a rendszervisszaállítás segít rajta, vagy a regeditben vissza kell állítani a dolgokat, ott meg a link, amit linkeltem...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37389) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy a WinBackup (Win7 64bit eredeti) nem tudja a biztonsági mentést befejezni. Hibakód:0x81000037 "A windows biztonsági másolat nem tudott adatokat olvasni a biztonsági másolatban szereplő kötetek egyikének árnyékmásolatáról."
Az érdekes az, hogy eddig működött csak ma néztem rá és ez a hibaüzi fogadott.
Változás a gépemen nem történt, programokat sem telepítettem mostanában, comodo és a malwarebytes' Anti-Malware szerint nincs vírusom vagy férgem.
Segítséget előre is köszönöm. :R

(#37390) Sub-ZeRo válasza CoolMan (#37389) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link] Talán itt a megoldás?!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37391) hackeeeee válasza Magnum_ (#37328) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez érdekes, azóta se indul? :U

Véleményem szubjektív...

(#37393) bobsys válasza #82725120 (#37392) üzenetére


bobsys
addikt

elso hozzaszolas
blu screen viewer letolt
eredmenyt pedig kozzeteszed, lenyeges info a stop hibauzenet mellett a hibazo file neve

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#37394) CoolMan válasza Sub-ZeRo (#37390) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Sajnos maradt a hiba....

(#37395) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, nos kezdek kifogyni az ötletekből a hiba meg továbbra is fennáll.

Már volt mind a két partíción CHKDSK nem talált hibát.

Csak a C-ről készít Backupot hetente illetve a rendszerképről.

Félévig jól is működött a tegnap esedékes ütemezett backup óta jön a fentebb látható hibával .
Ami érdekes, hogy a D partíción lévő Youtube könyvtárat ő hozza létre, backup után, már vagy 10 x töröltem, és mindig amikor próbálok backupot csinálni létrehozza. Természetesen hibát is generál .

Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a baj ? Vagy hogyan lehetne megszüntetni ?

(#37396) Sub-ZeRo válasza #41133696 (#37395) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Gondolom a c vagyis a rendszerről csinálsz mentést. Na szerintem a böngésző előzményeit, fájlait töröld. Meg a C meghajtót takarítsd ki ezzel a progival.
Hátha az a baja.
Sorry a nagyképért. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#37397) Daneeka válasza Daneeka (#37341) üzenetére


Daneeka
senior tag

Linux alatt nem csinálta szóval visszaállítottam a rendszert és jó lett.

(#37398) #41133696 válasza Sub-ZeRo (#37396) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez is kipipálva, a hiba továbbra is fenn áll :(

(#37399) BaziJoe00


BaziJoe00
tag

A problémám a következő!
Elkezdtem letölteni egy fájlt firefoxal és nem sikerült letölteni hibát írt a böngésző és leállt a letöltés.A probléma az hogy létrejött egy 0 kb-os file ami nem rendelkezik kiterjesztéssel és nem engedi törölni a op rendszer ezt a bizonyos fájlt: "Az elem nem található Többé már nincs ezen a helyen". Próbáltam az unlockereket de nem hajlandó müködni egyik sem win7 64 bit ultimaten.

(#37400) Psychonaut válasza BaziJoe00 (#37399) üzenetére


Psychonaut
addikt

Újraindítás után már nem lesz ott.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.